Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7409) Szilu


Szilu
tag

Ez téma számomra is érdekes, így csak a véleményemet szeretném megosztani, anélkül, hogy bármi valós alapja is lenne. (A HIT :) )
- Szerintem a rendszer nem törekedik az 50%os nyerési esélyt kínáló MM-re és soha nem is fog. Akár tankszinten akár játékostudás szinten megölné a játékot hosszútávon, semmi változatosság, semmi kihívás. Ettől függetlenül én jónak tartanék egy külön szabályozott verseny-ágat. (Akár teljesen azonos tier eloszlással, szélső esetben teljesen azonos tankokkal.)
- Az átlag winrate nem 50%. A 2% döntetlen miatt 49% lenne... De mivel a nagyobb gyakorlattal rendelkező (többet játszó) játékosoknak magasabb a winrate-je, a játékosok átlaga 48% (hiszen itt nem számít a csataszám)
- Vereségi sorozat... 1, 2, 3 ... 10 vereségi szériák előfordulásának száma a száma 1000 mérkőzésből: 490, 240, 117, 68, 28, 14, 7, 3, 2, 1 ... Vagyis minden 18. mérkőzésnél bejön egy minimum 5 vereségből álló széria ezen számok szerint. Szerintem ez nem lehetetlen, ahogyan 10k csatából akár a 13as szériából is adódik egy. (A bekövetkezési esélye nem jelenti sem azt, hogy feltétlen bekövetkezik, sem azt, hogy nem fordulhat elő többször.)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.