Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24221) forras2 válasza scyllarus (#24099) üzenetére


forras2
őstag

Több ember próbál győzködni, lehet hogy vissza veszem a KV-t. Bár hajt a vérem, és inkább 1 új tankra vágyom, amivel még nem játszottam, így lehet, hogy várok, amíg össze nem jön az IS ára. Bár az nagyon soká lesz, mert közben gyúrom a Tigrincsemet, amire menni fog el pénz. Még a fejlesztett torony, a nagy 88-as löveg, meg a nagy motor hiányzik róla.
Meg aztán közbe már kevesebb mint 10k TP kell "csak" a párduc2-höz. Ami szintén 2,3 milla kredit.
Így ha hirtelen 4 milla kreditet a zsebembe raknának, el tudnám költeni 2 tankra nagyon hamar :D
Apropo párduc. Nagyon megkedveltem ezt a kis dögöt az elmúlt 2-3 napban. Nagyon jó köröket megyek vele.
Tegnap este, az artykat és az 1 scout tankunkat leszámítva én voltam a legkisebb a csatában.
Vesztettünk, de Nekem volt a legtöbb pontom, 2,1k sebzéssel :D Hátul maradtam, és messziről csipegettem az ellenfeleket. Vetexik az ágyújának a pontossága a régi PzIV nagy 75-s pontosságával :K
Arról nem beszélve, hogy jó helyen lőve, mindent átvisz. E-75-ről 944 ÉP-t sikerült lelőnöm. Nem rég raktam fel 1 képet ide, ahol M103-at, prém T34-et, meg KV5-t szedtem ki vele. Korábban raktam fel 1 másik képet, ahol 1 Elefántot csináltam ki, szemből 900 ÉPt szedtem le róla, korábban 1 KV5-ről szedtem le 1200 ÉP-t szemből.... :)) Szépen beforgatva még pattognak is róla. Tegnap 1 IS-t pattintottam magamról, nem is egyszer. Egymással szembe álltunk, mind a ketten full ÉPvel, és lőttük egymást. Én szépen, kicsit beforgattam a gép elejét neki, hogy fixen egyenesen csak a tornyomat tudja lőni. 284 ÉPm maradt, amikor kilőttem azt a nyavajást :)) Jó, nem fényezem ennyire magam, mert egy prém PzIV is besegített 2 lövéssel, tehát kb 300 ÉPt Ő lőtt le róla.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.