Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) kislaki92


kislaki92
senior tag

mind1 így is azért szépen fut :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2102) kislaki92 válasza Aino (#2100) üzenetére


kislaki92
senior tag

egyébként amit ajánlottál sík üres... nem tudom miért :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2103) Wasp91 válasza Aino (#2100) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nem inkább elkülöníteni lehet? Stalker első magot használja,minden más a többi magot.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#2104) Aino válasza Wasp91 (#2103) üzenetére


Aino
tag

Nem tudom. Ha csak simán elindítom, akkor nekem így eszi az első magot.

(#2105) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Az X18-as labor számítógépeihez hol találok jelszót?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2106) Barin_Duty válasza ericdrawen74 (#2105) üzenetére


Barin_Duty
tag

Csak egyhez kell hozzáférned, ahhoz meg a mellette lévő Freedom ruhás hullától. :)

(#2107) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

köszi

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2108) kislaki92


kislaki92
senior tag

vazzeg...x 18 bejárata merre van?xDmár voltam lent más modokkal..de most meg nem találom...tuti benéztem..

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2109) Mate


Mate
nagyúr

bluyoo kolléga által korábban linkelt megoldás nálam működik!

Normál esetben:

GPU: 99%
CPU1: 99%
CPU2: 45%
CPU3: 15%
CPU4: 6%

Minden maxon, fullHD: kb. 30 FPS

Program használata után:

GPU: 99%
CPU1: 60%
CPU2: 30%
CPU3: 30%
CPU4: 30%

Minden maxon, fullHD: kb. 45 FPS

i5-3570+gtx 650 TI Boost

Ma, holnap megvan az új tápom és jön vissza a gépbe a gtx770-em. Remélem vele még összeszedek egy 10-15 FPS-t.

(#2110) batman91 válasza kislaki92 (#2108) üzenetére


batman91
őstag

Monolith bázisnál keresd.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2111) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

"Csak egyhez kell hozzáférned, ahhoz meg a mellette lévő Freedom ruhás hullától"

Végigjártam az X-18-at 3 pc-t találtam, de freedom-os hullát sehol.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2112) batman91 válasza ericdrawen74 (#2111) üzenetére


batman91
őstag

Csak annyit mondok, hogy a liftaknák egyikébe van a megfelelő út.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2113) kislaki92 válasza batman91 (#2110) üzenetére


kislaki92
senior tag

igen tudom ...ott vagyok :D daráltam mindenkit...lesegettem körbe mindig...de se kép se hang :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2114) batman91 válasza kislaki92 (#2113) üzenetére


batman91
őstag

Nem a házakban van, hanem kint egy külön ajtó vezet le a pincébe hozzá.

batman91 és Barin_Duty megmenti a stalker világot. :)

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2115) kislaki92 válasza batman91 (#2114) üzenetére


kislaki92
senior tag

már megtaláltam... :Dcsak valamiért az volt a memóriámban,hogy a házaknál lesz... :D de megvan..az akkori lada niva mellett :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2116) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Megszerezhető a thunder 5.45 fegyver Sidorovichnál,vagy bárhol?
Köszi.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2117) batman91


batman91
őstag

SPOILER! Élő gameplay videó Lost Alpháról! [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2118) Cheesus válasza robogo81 (#2116) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha jó fegyverre tippelek, én egyet szereztem Dark Valley-ben a bandita bázisban :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#2119) borovi


borovi
aktív tag

na jó, most lett elegem ebből a játékból, de nagyon! a legkülönfélébb indokokkal kidobál, nem lehet teljesíteni a feladatok egy részét, mert kifagy, satöbbi. asszem korai volt kinyomni ezt a cuccot ebben az állapotában, mert pont a játékélményt veszi el az állandó bugokkal. másfelől: a pecsekkel talán így nem fognak 2024-ig elszüttyögni a fiúk, hanem remélhetően 1-2 héten belül lesz valami, ami a játszhatóság hasznára lesz majd.addig meg jegeljük a dolgot, mert így semmi értelme.

(#2120) vhw válasza borovi (#2119) üzenetére


vhw
addikt

Melyik feladatot nem tudtad teljesíteni bug miatt?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2121) batman91 válasza borovi (#2119) üzenetére


batman91
őstag

Elvileg Péntek tájékában jön az első patch hozzá.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2122) kislaki92 válasza borovi (#2119) üzenetére


kislaki92
senior tag

mind tudtuk,hogy lesznek problémák...kénytelenek voltak kiadni!nem volt sok választásuk

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2123) borovi válasza vhw (#2120) üzenetére


borovi
aktív tag

például legutóbb a sötétvölgyi széf kinyitását nem, mert minden alkalommal összeomlott. tudom, hogy hogy kéne, mert én is utánaolvastam a fórumon, meg a linkelt helyeken, de mégse sikerül. és így már nem is akarom. megint elkezdődik a szokásos hegesztgetés (dobáljam el a cuccot, álljak lábujjhegyre, nyújtsam ki a karjaimat, lebegjek, majd csináljak egy bukfencet, és akkor biztos sikerül - csak tréfálok persze), de pont ezt utáltam az össze STALKERban, amik egyébként a világ legjobb játékai! az állandó buherát! az a baj, hogy a GSC-s fiúk se tudtak tökéletes vagy ahhoz közeli munkát végezni az eredeti játékokon, pedigt ez a játéksorozat megérdemelte volna. és dezoék is azt ígérték, hogy addig nem jön ki a játék, amíg bugos. erre tessék. más sincs vele, csak probléma. nagyon szomorú és csalódott vagyok... (értem én, hogy szerintük ki kellett nyomni, de szerintem meg nem kellett volna. pár hónap finomhangolás még bőven ráfért volna.)
bocs, kicsit hosszú lettem.

(#2124) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Helló kollégák!

Én is feltettem, nálam gyönyörűen fut, de az "X-Ray Engine kidob hibaüzenettel" dolog nálam is megvan.

(#2123) borovi: Szerintem küldj nekik egy e-mailt, hogy utaljanak pár forintot a számládra, mert Te felháborítónak tartod, hogy egy ingyenes játékban van pár hiba az elején.

[ Szerkesztve ]

(#2125) kislaki92


kislaki92
senior tag

ne veszekedjetek! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2126) borovi válasza Lomha 8V (#2124) üzenetére


borovi
aktív tag

tévedsz, kollega! nem tartom felháborítónak, csak elszomorítónak. másrészt hajlandó vagyok dotálni, csak nem ebben a formájában.

(#2127) borovi válasza kislaki92 (#2125) üzenetére


borovi
aktív tag

beszélgetünk, nem veszekszünk. legalábbis remélem.

(#2128) borovi válasza Lomha 8V (#2124) üzenetére


borovi
aktív tag

a futással egyébként nálam sincs gond, mind a négy magot kezeli! :C

(#2129) Execute válasza borovi (#2128) üzenetére


Execute
tag

Megkérdezhetem milyen procid van?

(#2130) borovi válasza Execute (#2129) üzenetére


borovi
aktív tag

i5-ös

(#2131) Execute válasza borovi (#2130) üzenetére


Execute
tag

haswell?

(#2132) borovi válasza Execute (#2129) üzenetére


borovi
aktív tag

ja, és x64-es Win 7-tel fut.

(#2133) Execute válasza borovi (#2132) üzenetére


Execute
tag

Nekem is ugyanez, csak i7. Nálam csak egy magot hajlandó használni... :F

(#2134) borovi válasza Execute (#2131) üzenetére


borovi
aktív tag

hát, ezt nem tudom, kb. 3 éves a vas, szerintem az akkor még nem volt. a korábbi verzió

(#2135) borovi válasza borovi (#2134) üzenetére


borovi
aktív tag

a ja nem az volt hogy jaaa, hogy igen... :))

(#2136) Execute válasza borovi (#2134) üzenetére


Execute
tag

Biztos Haswell a tiéd? A Haswell csak tavaly júniusban startolt. Szeritnem Ivy lesz akkor.

[ Szerkesztve ]

(#2137) borovi válasza Execute (#2136) üzenetére


borovi
aktív tag

nem, nem haswell, írtam az előbb.

(#2138) Execute válasza borovi (#2137) üzenetére


Execute
tag

Látom értem, értem :) Btw engem is állandóan kidobál, mindemellett.

(#2139) op.erik


op.erik
aktív tag

Május 1-én, ha minden jól megy, egy javítás jön a játékhoz!

(#2140) kislaki92 válasza op.erik (#2139) üzenetére


kislaki92
senior tag

zsíír! ne haragudj,hogy folyton megkérdezem ha erre jársz de ,hogy áll a hunosítás? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2141) borovi válasza op.erik (#2139) üzenetére


borovi
aktív tag

klassz! :C :C :C és köszönjük! :R :R :R ez tényleg gyorsan jön!

(#2142) borovi válasza kislaki92 (#2140) üzenetére


borovi
aktív tag

igenigenigen!!!! azt én is nagyon várom!

(#2143) kislaki92 válasza borovi (#2142) üzenetére


kislaki92
senior tag

kár,hogy vizsgázok 13-tól...:(

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2144) op.erik válasza kislaki92 (#2140) üzenetére


op.erik
aktív tag

sajna az ünnepek miatt és a családos életmód, illetve a munka miatt... halad, halad :DD

(#2145) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem veszekszünk, inkább az volt a baj, hogy most egy szuszra olvastam végig 300 hozzászólást és a kolléga panaszai így nagyon összetömörültek. :DDD

(#2146) Alienhun79 válasza borovi (#2123) üzenetére


Alienhun79
tag

"és dezoék is azt ígérték, hogy addig nem jön ki a játék, amíg bugos. erre tessék. más sincs vele, csak probléma. nagyon szomorú és csalódott vagyok..."

Azt remélem vágod, hogy miért így adták ki, mert ha nem a tudatlanság akkor :((( ....

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#2147) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Gyerekek, ez ellen van valami megoldás, vagy nyugodjak bele?

Expression : m_foot_bones[leg_type] != BI_NONE
Function : CStepManager::get_foot_position
File : step_manager.cpp
Line : 196
Description : foot bone had not been set

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2148) kislaki92


kislaki92
senior tag

skacok nyugi van! sajnos azmiatt a rohadék miatt van...nyáron jött volna ki...szépen,bugmentesen...erre alájuk rakják a szart! de szép,jó játékot hoztak össze!nálam még olyan bug nincs.csak crash :D de ezt mondták is...és lám 1 hét sem telt el és jön a patch...minden tiszteletem nekik...de mi lehet a köv. projektjüüük? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2149) lsc


lsc
nagyúr

Elakadtam, agropromban lemenetem undergrounba, ott megtaláltam strelok könyvét de még kellene valami stash és ha jól értem másik kijárat. Kijáraton már mindenhol feljöttem, a katonai bázis mellett a dombtetőn jelöli, de semmi sem történik.

Az élet kegyetlen .

(#2150) vhw válasza =WiNTeR= (#2147) üzenetére


vhw
addikt

Options>graphics> az Actor shadow opciót lődd ki. - viszont azt nem tudom, hogy a "vacak helyen" történt mentést megjavítja-e.

lsc: már elhangoztt a válasz párszor; link

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.