Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Plazmacucci válasza frame>24 (#1749) üzenetére


Plazmacucci
félisten

csak úgy ott van a földön. nem anomáliában. fel lehet venni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1752) djculture válasza frame>24 (#1749) üzenetére


djculture
félisten

Csak a szokásos stalker módokra jellemező ezer hiba egyike, ujra megnézed akkor már a helyén lesz ..

[ Szerkesztve ]

(#1753) Plazmacucci válasza Telda (#1750) üzenetére


Plazmacucci
félisten

SPOILER
Már Fox kiszabadítása után vagyok. Megyek a roncstelep felé.

Egyébként ez nem is spoiler, az eredeti játékban is ezeket kell csinálni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1754) capulet75 válasza rétisün (#1735) üzenetére


capulet75
addikt

Kb azzal egyenértékű.

Jaj de cuki hogy már az elején Dragunov-val és 50 skúlóval kényeztet. :Y

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1755) westcoastog


westcoastog
veterán

Mondjátok azt hogy ezt hozzácsaphatom a lada nívához és kedvemre szállíthatom az összelootolt fegyvereket kereskedni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1756) kislaki92 válasza westcoastog (#1755) üzenetére


kislaki92
senior tag

akk elv. vissza Szidorovicshoz :Djah meg,nézd meg ,hogy biztos emghaltak e és nem haldokolnak csak!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1757) vhw válasza Plazmacucci (#1741) üzenetére


vhw
addikt

Én elég sok lőszert beléjük táraztam, aztán csakazértis felkeltek, hiába fejre ment - hát kést elő és kaszabolás.
Szerintem a három eredeti játék alatt nem használtam ennyit a kést, mint erre a pár zombira :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1758) westcoastog válasza kislaki92 (#1756) üzenetére


westcoastog
veterán

maybespoiler

Jó nem az volt a baj, fent az emeleten a holttestől kellett a cuccokat elvenni.

[ Szerkesztve ]

(#1759) kislaki92


kislaki92
senior tag

vodkát ne igyatok harc közepén...xD

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1760) kislaki92 válasza westcoastog (#1758) üzenetére


kislaki92
senior tag

jah ,hogy még nem vetted fel :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1761) westcoastog


westcoastog
veterán

Felvettem a foxos küldit, kijöttem szidortól, erre összeomlik.

(#1762) Misi 007 válasza frame>24 (#1749) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

A tárazás is érdekes, hogy a lőszerre kettőt kell kattintani, hogy be tudj tárazni.
Jó a játék kár, hogy ma már nincs időm vele foglalkozni mert akkor reggel nincs aki felkeljen.

[ Szerkesztve ]

(#1763) kislaki92 válasza Misi 007 (#1762) üzenetére


kislaki92
senior tag

előre pakolj bele többet az övedbe :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1764) westcoastog


westcoastog
veterán

Na jól van, foxnál nálam is összeomlik. :(((

(#1765) kislaki92


kislaki92
senior tag

If you guys dont have admin priviliges on your pc, then do not install the game to the default program files directory! Install it to an other drive, or an other dir, otherwise you wont be able to save, load, or make screenshots. We will try to find out something for this in the upcoming patch.
Dezodor írta

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1766) rétisün válasza westcoastog (#1764) üzenetére


rétisün
veterán

csinál egy log fájlt a játék (ahol a mentések vannak, van egy log mappa) annak az utolsó pár sorából többet lehet megtudni, miért crashel.

legalábbis az összes stalker játékban így van, alighanem ebben is, mer' még nem játszom :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1767) dangerzone


dangerzone
addikt

Na nálam 92%-on áll a letöltés. Lassan elmerülhetek újra a zóna rejtelmeiben, legalábbis ha a laptop is úgy akarja. i3+7570m power! :)

(#1768) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Nálam FOX-nál semmi gond :D

SPOILER

Én már a hangáraknál vagyok, információt kell kiderítenem Strelok-ról. Mikor megöltem a csipást csak néztem a fehér füstös emberre, hogy WTF? :DDD Aztán meg megyek, tábortűznél vagyok, erre bespawnol elém 2 stalker :DDD

Egyébként elég hangulatos :K

Lámpát hogy kell bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1769) Mate válasza DokiBaxxi (#1768) üzenetére


Mate
nagyúr

Lámpát hogy kell bekapcsolni?

L-el. (Már ha fejlámpára gondolsz)

(#1770) westcoastog válasza rétisün (#1766) üzenetére


westcoastog
veterán

Most visszatöltöttem, vígan haladok szido felé, fox megmentve, szóval ez ha crashel azt random fogja tenni.

[ Szerkesztve ]

(#1771) kislaki92 válasza Mate (#1769) üzenetére


kislaki92
senior tag

L betű...meg vannak hozzá tartozó flashlightok...jó ha van :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1772) kislaki92


kislaki92
senior tag

nagyon eltalálták ezt a gamet..hangulatos,feelinges,szép...nagyon tetszenek benne a bele vitt ötletek...pl látod a lábadat...ez a betárazás is tetszik :)
a hibákat meg úgy is javítják..ők is tisztában vannak azzal,hogy patchek kellenek..amiatt a kókler teszter miatt...

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1773) #79621120


#79621120
törölt tag

Ha valaki RadeonPro-t használ , akkor kapcsolja ki az " API monitoring " funkciót .

(#1774) PeL


PeL
addikt

Kb 1 órát játszottam vele. Le a kalappal dezoék előtt. Már a Cordon is annyira más hogy szinte rá sem ismerni. Tényleg mintha teljesen új játék lenne. Tényleg látszik rajta hogy sokat foglalkoztak vele, megdöbbentem mennyire kidolgozott már a kezdőterület is. DX10-et hanyagolom mert érezhetően lassú tőle a játék, DX9-ben viszont flottul megy a mostani beállításokkal. Mondjuk a Sun flare tényleg sokat dob a látványon, de inkább játszok folyamatos kép mellett és így sem csúnya :)

A visszhang meg csak föld alatti részeken van, máshol nem tapasztaltam, de ez nyilván direkt így van megcsinálva. Lépéshangok nálam sincsenek, a crashek miatt meg kár már most teleírni a fórumot, nyilván folyamatosan dolgozni fognak a patcheken, biztos nem fogják így hagyni a játékot. Örülök nagyon hogy végre itt van. Biztos rengeteg órát fogok eltölteni vele.

Ja és spoilerezést lehetőleg hanyagoljuk :)

[ Szerkesztve ]

(#1775) Mate


Mate
nagyúr

Csak jövőhéten jön meg a tápom, addig gyengébb vga-m van. Pedig nem fogom kibírni :(

(#1776) rétisün válasza PeL (#1774) üzenetére


rétisün
veterán

inkább segítenél a magyarításon dolgozóknak :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1777) Mate válasza rétisün (#1776) üzenetére


Mate
nagyúr

Erről jut eszembe. Ha valakinek sikerül info-t szereznie, hogy kb. hol tart a magyarítás, az elküldhetné pm-ben :) Ha 1-2 hónapon belül megvan, nem tudom hogy, de kivárom :D

(#1778) kislaki92


kislaki92
senior tag

egyébként a sztorit most akkor nem teljesen változtatták meg nem?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1779) kislaki92 válasza Mate (#1777) üzenetére


kislaki92
senior tag

szerintem nem kell annyit várnod :D remélem:$

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1780) Vladi válasza PeL (#1774) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen, nagyon átszabták. Szinte rá se lehet ismerni. Tiszta burjánzás van. VAlahogy természetközelibb érzés lett. :DDD

Viszont nálam 0 probléma. Komolyan. Se hang, se kép, se lag se összeomlás se semmi. Szerintem az lehet, hogy túl új géppel toljátok. Tudom furán hangzik, de anno még nem voltak ilyen hardvereke. A régebbi cuccokra lett anno a motor optimalizálva és tesztelve.

(#1777) mate3553:

Szerintem jól halad. Inkább napokban, mint hetekben lehetne kifejezni. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1781) Peat;)


Peat;)
veterán

A modhoz szükséges az alapjáték, vagy már egybe van gyúrva vele?

(#1782) Balathruin válasza Peat;) (#1781) üzenetére


Balathruin
veterán

Teljesen külön játék.

(#1783) westcoastog


westcoastog
veterán

3. crash...

(#1784) rétisün


rétisün
veterán

a 7zip belebukott a kicsomagolásba :U mindenáron el akarta hitetni velem, hogy a fájlok sérültek...úgy néz ki, total commanderrel nem lesz gond.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1785) Mate válasza Vladi (#1780) üzenetére


Mate
nagyúr

"Szerintem jól halad. Inkább napokban, mint hetekben lehetne kifejezni."

Akkor nem is baj, hogy nincs tápom. Így könnyebb megállni, hogy játsszak vele :D Magyarul azért jobban fogom élvezni :) És végre egy játék, ami meghajtja majd a gtx770-et :D

(#1786) kislaki92


kislaki92
senior tag

senkinek sem feliratozza a játék az átvezetőket meg a beszédeket amit nem beszédablakban nyomtok?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1787) Alienhun79 válasza PeL (#1774) üzenetére


Alienhun79
tag

Egyetértek veled, nagyon süti lett, nálam is mentési gond van, de nem panaszkodom, mert ha a Stalkersoupra tudtam várni sok hónapot mire stabil lett, erre is simán meg teszem.Egy biztos nem így akarták ki adni, hanem sokat akarták teszteltetni szerintem s pont ez lett a vesztük egy kis gyík miatt.Szóval a türelem javítást terem :K
Süni ne rosszalkodj :N

tesztoszteronstalkerista

(#1788) virkir válasza M@trixfan (#1726) üzenetére


virkir
veterán

A tökéletes túlzás de bőven a játszható szint még úgy is, hogy csak 2GB ram van most a gépbe.
A stalkert meg nem a látványért szeressük úgysem. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1789) dre75 válasza virkir (#1788) üzenetére


dre75
tag

Ezt már azért is!:)

(mozgásban sokkal szebb, a kép nem adja át annyira)

[ Szerkesztve ]

(#1790) westcoastog válasza kislaki92 (#1786) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem.

(#1791) capulet75


capulet75
addikt

Talán nem spoiler, hisz ez ugyanaz a sztori: Agropormnál (Mole saved) kicsit elméretezték a katonaság által megtámadott stalker csapat létszámát. Gyakorlatilag úgy söprik el a katonákat hogy alig kell beavatkozni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1792) capulet75


capulet75
addikt

Ami viszont elképesztően pozitív változás: az anomáliák az eleje óta termelik az artifactokat, a fegyverek nem "kopnak" el 200 lövéstől, az al néhány helyzetben egész jól reagál már (persze van ahol fatálisan hülye).

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1793) kislaki92 válasza westcoastog (#1790) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszi :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1794) kislaki92 válasza capulet75 (#1791) üzenetére


kislaki92
senior tag

amúgy jah...elég rendesen :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1795) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

A torrent nagyon ingadozik. :) 1 és 250k között minden játszik. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#1796) Mate válasza ZetorGumi (#1795) üzenetére


Mate
nagyúr

Én egy laza 40gigát már feltoltam :D

(#1797) kislaki92 válasza Mate (#1796) üzenetére


kislaki92
senior tag

azt a....:DD

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1798) Mate válasza kislaki92 (#1797) üzenetére


Mate
nagyúr

UPC biztos örül :D

(#1799) DokiBaxxi válasza capulet75 (#1791) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Akkor nálam vmi bug lehetett, mert kinyírtam a katonákat, beszéltem Mole-al, majd a katonák bespawoltak így random és mire kinyírtam a nagyját (szerintem folyamatosan spawnolnak) eltűnt minden stalker :(

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1800) kislaki92


kislaki92
senior tag

aki volt már a föld alatt az írjon rám majd privátban legyenszíves.csak mert nem akarok spoilerezni

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.