Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) syler123


syler123
veterán

Ha valaki az első küldetésnél jár lőhetne egy képet hogy hol kellene lennie az artifact-nek, mert nem találom :) Lehet hogy nincs is egy bug miatt.

Ugyanitt találtam egy érdekes képződményt, de ezt nem lehet felszedni :D

[ Szerkesztve ]

(#2502) Antonius1978 válasza H@lede (#2490) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem, nem errol van szo, kozben rajottem.
Az a fix azt javitja, hogy ne lepjen ki/omoljon ossze a jatek miutan megnyomod az open gombot.
Nalam az volt a baj, hogy 800x600-ban jatszodtam (untam hogy hogy nincs eleg memoria texturanak, hol szaggat, stb) es ebben a felbontasban nem lehet a gombokon kattintani.
Am ha visszatettem 1024x768-ra, akkor siman ment a fix utan.
Aki kapcsolatban all a fejlesztokkel, az vilagositsa fel oket errol a dologrol.
Koszonom.

syler123 mert meg nem vagy a kepzodmeny mellett.A kis terkepen fent bal felol latszik, hogy meg par lepest eszaknyugatra kell megtegyel.Egy zold karika mutatja a helyet, nezd ahogy mozogsz, es rajossz.

[ Szerkesztve ]

(#2503) batman91 válasza syler123 (#2501) üzenetére


batman91
őstag

Örülj, hogy nem haltál meg, ugyanis az egy anomália. :DD

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2504) dzsudzsu7


dzsudzsu7
csendes tag

Sziasztok!

Az x-18-as laborban vagyok, a 3. doksit keresem(az alagútban,létrával kell felmenni érte), de nincs se az asztalon se máshol, de még az alagútban sem. Valami konzolparancs esetleg amivel az inventoryba tehetem?Kizárt, hogy előlröl kezdjem :W

(#2505) Muzlizom válasza SaGa59 (#2456) üzenetére


Muzlizom
újonc

Hello.

Ha a RAM disk nem jó (korábban sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy beállítom, de valahogy nem vonz), és a rendszer amúgy is SSD-n csücsül, akkor van ötleted a problémámra? RAMból 16 van, szóval nyugodtan használhatná a progi...
Még egy LA fórumon talált 4GB-patchert is kipróbáltam, de semmi hatás.

Tudna valaki pélát mondani, nála mennyi RAMot köt le a program? Mondjuk hosszabb játékidő után, high beállításokkal.

(#2506) syler123 válasza syler123 (#2501) üzenetére


syler123
veterán

Nah meglett, szinte alig látni, ezt nem így kellett volna...

(#2507) Antonius1978 válasza dzsudzsu7 (#2504) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha ez a kisorias es a 2 burer utan van, akkor csak siman a foldon keresd, a letratol amin feljottel nem messze.

(#2508) SaGa59 válasza syler123 (#2506) üzenetére


SaGa59
őstag

Mellette nekem ott kódorgott egy bloodsucker ennél a kezdésnél.
Egy szál pisztollyal kicsit macerás, de sikerült elfutni, le Szid pincéjébe.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2509) CJ4567


CJ4567
veterán

Érdekes ez az AI, mert kiírtottam az egész Novice tábort egyessével, és senki nem lőtt rám :D

No Sana No Life

(#2510) SaGa59 válasza Muzlizom (#2505) üzenetére


SaGa59
őstag

A 4GB patch semmit sem csinál, ellenőriztem. Eleve be van kapcsolva a "több mint 2 GB lefolglás" lehetősége az exe-ben. De le is ellenőriztem FC-vel, bitre ugyanaz a backup, mint a "patchelt".

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2511) SaGa59 válasza CJ4567 (#2509) üzenetére


SaGa59
őstag

Igen, az alap AI kissé le lett butítva, túl kicsi az érzékelési sugara az embereknek. Próbáld ki amit fentebb linkeltem, egész más a reakció. igaz, így meg nagyon figyelni kell, hogy hol mész be a Sin-ekhez. Ha a rossz útvonalat választod, lelőnek. Azonnal.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2512) Habugi válasza Muzlizom (#2505) üzenetére


Habugi
addikt

Két óra után sem láttam 3GB-nál magasabb RAM használatot, szóval ebből a szempontból nem vészes.
Win+lapozófájl+game is SSD-n van.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2513) SaGa59 válasza batman91 (#2503) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem anomália. Olyan, mint egy tápos thorn szelleme. Nagy, néha fel is ugrik, át lehet rajta gyalogolni.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2514) capulet75


capulet75
addikt

Banális kérdés: nem találom az ajtót az x18-ba való lejutáshoz. :B Ahol eddig volt ott nincs, ahol jelzi a map, ott sincs. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2515) robogo81


robogo81
aktív tag

Lehetséges valahogy láthatóbbá tenni a célker...... célzókört,néha alig látni,át lehet valamit írni hogy kissé nagyobb legyen,vagy konsztraszttosabb vagy valami?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2516) Cheesus válasza capulet75 (#2514) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nem a bázison belül lesz, hanem kicsit kívül, de még mindíg a bázis kerítésén belül egy pincelejárónál :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#2517) batman91 válasza robogo81 (#2515) üzenetére


batman91
őstag

Elvileg beállításokban be tudod állítani, hogy célkereszt legyen.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2518) emre


emre
veterán

Az álmokat valahogy ki kellene kapcsolni, csak a gond van velük.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2519) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Üdv! Elnézést, ha már kérdezte vki előttem, de kik és hol tudnak dolgokat javítani? Eddig csak a báros fiatalembert találtam meg, de ő script hibára hivatkozva kib@sz a játékból.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2520) robogo81 válasza batman91 (#2517) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem a pötty van,hanem a körös megoldás,de lehetne mondjuk jobban láthatóbb,és itt nem a mérete a fő,hanem világosabb terepen kevésbé látszik.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2521) Balathruin válasza miklos3391 (#2519) üzenetére


Balathruin
veterán

Minden javítós embernél ki fog dobni. Amúgy is kipróbáltam egy fixet rá, de aztán meg a tuningolt Obokan átalakult AKm 74-gyé...

(#2522) Telda


Telda
addikt

Minden rossz indulat nélkül, végig vitte ezt a játékot egyáltalán valaki kiadás előtt? :)

(#2523) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Emberek, ezt nagyon húzós lesz végigvinni. Ráadásul a sok beállítás próbálgatás, meg a 4-5 perces töltési idők miatt többet várok a betöltésekre, mint amennyit játszok.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2524) H@lede válasza miklos3391 (#2523) üzenetére


H@lede
tag

4-5 perces töltési idő? tekerd azt a biciklit! :DD :DD

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2525) Telda


Telda
addikt

A széf kinyitása előtt kidobáltam mindent :DDD .

(#2526) bluyoo válasza Telda (#2525) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Azta ... mekkora táskád van neked? :DDD

Bazinga!

(#2527) Mate válasza Telda (#2525) üzenetére


Mate
nagyúr

Az igen :D

(#2528) batman91 válasza Telda (#2525) üzenetére


batman91
őstag

Az a szekrény mitől borul fel éppen? :) Csak nem súly átírást alkalmaztál? Enye-benye! :))

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2529) emre válasza emre (#2518) üzenetére


emre
veterán

Akinek hasonló problémája lenne annak itt a megoldás.
Dióhéjban:
Stalker Data unpacker letölt, majd a gamedata.db fájlokat kicsomagol. Aztán innét a sounds mappát visszamásolni a játék gamedata mappájába, amiben már lehet pótolni a hiányzó ogg fájlt. Én egy másikat neveztem át doctor.ogg-ra és működött. Én biztos ami biztos a dream_rats.ogg fájlt is bele másoltam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2530) Barin_Duty


Barin_Duty
tag

Ma este jön a hivatalos patch, de senkit se zavarjon.

(#2531) Telda válasza Mate (#2527) üzenetére


Telda
addikt

Bevallom kicsit "csaltam", átírtam 250kg a táskát. :B
Szeretek gyűjtögetni.

(#2532) rétisün válasza Telda (#2522) üzenetére


rétisün
veterán

igen, és alighanem azért tette ki az oldalára, hogy más se maradjon ki a jóból :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2533) #90933760 válasza Telda (#2531) üzenetére


#90933760
törölt tag

[link]
Lehet még emlékeztek ti is rá. A másik képet nem találom ahol 1 tonna lőszert vettem és kipakoltam mind amitől leesett a sebesség diavetítésre. :DD

(#2534) TSL16b válasza emre (#2529) üzenetére


TSL16b
csendes tag

Sajnálatos, hogy ilyen állapotban kellett kiadni a Lost Alphát, de annak, hogy így alakult, volt egy kétségtelenül pozitív hatása is: ezrek voltak kénytelenek megismerkedni az X-ray játékmotor moddolásának részleteivel. Ha akár csak egytizedük kedvet kapna a modkészítéshez, sok évre el lennénk látva új modokkal.

Az ui_movies szerkesztésénél érdemes különösen odafigyelni, mert csúnya fagyásokat lehet előidézni (mondjuk ahhoz azért tornázni kell), de sima CTD-t már szintaktikai hibától is dob (már ha egyáltalán elindul vele a játék).

De igazából csak azért jöttem, hogy bejelentsem: a ·f·i· csoport is hozzákezdett a magyarítás készítéséhez, az írott szöveg fordítása mellett az angolul elmondott hangokhoz is próbálunk szinkronfeliratozást csiholni (és ennek megfelelően nem valószínű, hogy egyhamar elkészülnénk vele), szóval az itt szerveződött csapat kész munkáját minden bizonnyal hamarabb birtokba vehetitek majd.

(#2535) Pacy válasza Barin_Duty (#2530) üzenetére


Pacy
aktív tag

A remény hal meg utoljára! :DDD

(#2536) Mate válasza TSL16b (#2534) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyfelől azért pozitív a dolog, mert elég széles körben megy most a bétatesztelés. Sokkal hamarabb előjönnek így a hibák.

(#2537) kislaki92 válasza robogo81 (#2520) üzenetére


kislaki92
senior tag

ha értesz a moddoláshoz akkor photoshopban alakíthatsz :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2538) kislaki92 válasza miklos3391 (#2523) üzenetére


kislaki92
senior tag

nekem 15 másodperc alatt tölt be :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2539) borovi válasza TSL16b (#2534) üzenetére


borovi
aktív tag

Zsír!!! Nagyon várom! :C

(#2540) Barin_Duty válasza Pacy (#2535) üzenetére


Barin_Duty
tag

Nem remény, első kézből van az infó :)) Már csak a technika szólhat közbe, de nem fog mert megverem ;)

(#2541) Pacy válasza Barin_Duty (#2540) üzenetére


Pacy
aktív tag

Nem hülyéskedsz és tényleg még ma lesz patch? Akkor nem fekszek le aludni...pedig már nagyon unom magam. :D

(#2542) westcoastog


westcoastog
veterán

Na garbage-ról vissza cordonba és kifagy, mindig...

(#2543) Balathruin


Balathruin
veterán

Ennyit a patchről. :D

(#2544) Mate válasza Balathruin (#2543) üzenetére


Mate
nagyúr

Még van 1 másodperc

Nincs :D

[ Szerkesztve ]

(#2545) Pacy válasza Mate (#2544) üzenetére


Pacy
aktív tag

Sehol semmi...Majd ma! :DD :DD

(#2546) Dtomka válasza Telda (#2525) üzenetére


Dtomka
veterán

Látom, nem csak én írtam át a max weight képességet :) (gyűjtögetünk-gyűjtögetünk? :) )

(#2547) FoxiestFox válasza Pacy (#2545) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vicces, néha benézek a DayZ topikba, ők is így szokták várni a peccseket :DDD

(#2548) Shogo_84 válasza FoxiestFox (#2547) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Épp töltődik fel.
nemsoká elérhető.
kb 130MB-nál van.
Nem tudom mekkora lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2549) Shogo_84 válasza Shogo_84 (#2548) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

http://www.mediafire.com/download/luxs9thrxh9v87a/STALKER_LostAlpha_patch_1.3001_.exe

Sőt már innen is elérhető.

(#2550) Habugi


Habugi
addikt

Erről van szó kérem!

Peccset felraktam, mentés megmaradt. Javíttatás már megy, lett lépés hang, cordon helikoptere kevésbé hiperventillál és kevésbé hangosan teszi ezt.

Továbbá, a játék már magától használ több magot, nem kell állítgatnom..(ha megteszem ki is fagy :DDD ), jött minimális fps boost is. (5-10)

15perc játék után most hirtelen ennyi. :C

Szerk.: DX10.1 válaszhattó lett DX10 ellenében, így azon próbáltam.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.