Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) vhw válasza kislaki92 (#1949) üzenetére


vhw
addikt

Ohh nem... azokat már odaadtam...
Azóta már más papírokkal is futárkodom... ettől függetlenül nem volt hajlandó adni olyan cuccot... pedig az egész pálya részt újból töltöttem és ugyanaz maradt az inventory-ja...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1952) Balathruin


Balathruin
veterán

Eddig nagyon jó a game, nem is volt sok crashem, egyszer lábbal volt baja, most meg gondolt egyet és kilépett. :D agropromban vagyok, tetszik, hogy egybe van a föld alatti részekkel. A sniper távcsövet azt én is átírom, mert először lőttem vele akkor nem volt gond, de most nagyon brutálisan rángat. Ami elég fura az az, hogy szereztem stalker ruhát és semmivel sem bírom jobban a lövéseket, ugyanúgy 1, esetleg 2 lövésbe belehalok.

(#1953) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na behajítottam az "elég egy" 5770 helyett egy R9 270-et. Mindjárt tesztelem ugyan azon beállításokkal. Kíváncsi vagyok...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1954) Freel válasza Plazmacucci (#1953) üzenetére


Freel
tag

Mindenképpen írd meg, hogyan megy az R9 270-nel!!! Nagyon fontos lenne! Nekem kettő van CF-be ezért érdekelne, hogy milyen beállításokkal hogyan ment a játék!!!
Köszi!

(#1955) Plazmacucci válasza Freel (#1954) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát egyenlőre annyit írok, hogy 32 helyett 40 lett az átlag fps :DDD Ez a játék egy vicc. Mondjuk csak egy AMD B60 van alatta. Majd megrántom 4GHz-re. Így vicc. A Crysis 3 kb 30-ról 60 fps-re gyorsult...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1956) B.Á.L.!.N.T válasza Plazmacucci (#1953) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

"Elég egy 5770" ? Ja azt olvastam én is :D Csak éppenséggel fullhd-ban, fullon, élsimítás nélkül úgy izzad a 670-em,mint cry3-om alatt :) Van,hogy beesik 37-re átlag 45-50.
De nagyon faja lett,párszor lépett ki eddig...

(#1957) impalaman


impalaman
aktív tag

Nálam is szenved alatta a GTX280 ha DX10-es módban van, de DX9-en kicsit visszavettem ezt-azt és egész játszható. Nem azt mondom, hogy tökéletes, de játszható. :)

Amúgy a játék továbbra is nagyon jó, le a kalappal a fejlesztők előtt. :R

(#1958) #90933760


#90933760
törölt tag

(#1959) borovi


borovi
aktív tag

dark valleyban mi annak a páncélszekrénynek a számkombinációja, ahonnan Velesnek a dokumentumot kéne kivennem? tudja valaki?

(#1960) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

FX-8320 + R9-280X csutkára húzott FHD grafikával szépen laggol, jobban mint a BF4 :D

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1961) westcoastog


westcoastog
veterán

Járművek merre vannak? Ha már ott a pótkocsi, csak rá kéne akasztani valamire.

(#1962) #65313280


#65313280
törölt tag

Lejött a játék, de egy patch kell még neki (nem is lenne STALKER). A lépéshangok folyamat eltűnnek, a helikopter nagyon zavaró, crash a láb miatt amikor ki van kapcsolva, random lejátszódó szövegek (hídnál/út közben "Good hunting", kilométerre a hídtól a katona szövegel hogy takarodjak, stb).
FPS is eléggé gyengélkedik nálam (DynamicLighting/medium beállítások i7m/GT630M-en), a többi STALKER rendesen ment jobb beállításokon is. Mást nem tudok csinálni mint reménykedni egy patchben, addig szaggatok tovább. :)

Amit eddig láttam a játékból az nagyon tetszik, vártam már az LA-t. Nagyon hangulatos lett, a zombis-anomáliás alagút okos megoldása nagyon tetszett. Az előző oldalon linkelt törpét is megtaláltam, ott majdnem befostam, de jó pofa, remélem nem egy quest része volt. :DDD

Respekt Dezodoréknak! :R

(#1963) Plazmacucci válasza B.Á.L.!.N.T (#1956) üzenetére


Plazmacucci
félisten

4Ghz-re húzva megvan az átlag 50 fps is szabadtéren. Föld alatt duplája. DX9 render, grass és sun shadows off. AA AF off.

(#1958) Baltoafarkas

[link] Ezt meg én vettem fel a 1935 buildből :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1964) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Mindenki panaszkodik a helikopter miatt, de nálam csak egyszer ment el :DDD :F

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#1965) impalaman válasza DokiBaxxi (#1964) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nálam legalább négyszer-ötször, de mindegy, majd visszamegyek és lelövöm ha lesz mivel. :D

(#1966) kislaki92 válasza westcoastog (#1961) üzenetére


kislaki92
senior tag

ha jól láttam a csaposnál vehetsz... :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1967) Phobion válasza DokiBaxxi (#1964) üzenetére


Phobion
őstag

Addig örülj :D Én rögtön a kezdőhely közelében, tehát tényleg csak egy pár lépés, találkoztam egy Bloodsucker-rel, mivel új játékot indítottam ezért egy kis pisztollyal elég korrekt menekülést kellett lefutnom :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1968) kislaki92 válasza Phobion (#1967) üzenetére


kislaki92
senior tag

amikor sötétvölgyből elhoztad az iratokat tehát gyepáltad a monolitosokat és elkellett menekülnöd a kocsival:D neked meddig sikerült a kocsival menekülni? :DDDD

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1969) bluyoo válasza =WiNTeR= (#1960) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Gyenge egy magos teljesítmény .... , itt nem sokat ér a nyócmag ;] ... Nálam pl. szépen fut ...

Bazinga!

(#1970) GypsFulvus2 válasza Plazmacucci (#1963) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ahogy olvasgatom a topicot, az én HD 5870 + i5 2500K kombómmal 1680x1050-ben is fölösleges kísérleteznem a DX10-el. Jól látom?
Ja, és mi fán terem az a "nincs láb crash"?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1971) Plazmacucci válasza GypsFulvus2 (#1970) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azon a felbontáson meg lehet próbálni. a grass shadows fogja szétgyilkolni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1972) #90933760 válasza bluyoo (#1969) üzenetére


#90933760
törölt tag

A Haswelles kollégák vannak előnybe, annak a legerősebb az egy szálas teljesítménye, ha feltépik jó 4.5, 4.8 GHz-re akkor álom. Annál többet nem lehet adni szerencsétlen játéknak. Nincs erősebb proci asztali szegmensbe egy szálon.

Az a cpu kontrollos progi meg nálam pl nem ért semmit se.

(#1973) capulet75


capulet75
addikt

Tipikus szarul optimalizált konzolport. Oh wait... ;]

Egyébként fantasztikus a játék. Remélem a bogárirtást hamar összehozzák.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1974) Plazmacucci válasza capulet75 (#1973) üzenetére


Plazmacucci
félisten

akkor mond már el hol a secret stash :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1975) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy valaki tudja-e, hogy a következő probléma mitől lehet.
Feltelepítettem a játékot, azonban indításkor azt a hibát írja ki, hogy: XR_3DA.exe nem Win32 alkalmazás.
Szeretnék vele játszani nagyon (hozzáteszem, évek óta nem játszok PC-n, csak konzolon, de ez most nagyon érdekelne).

(#1976) GypsFulvus2 válasza Plazmacucci (#1971) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akkor azt lövöm ki elsőnek, osztán' meglássuk. Thx!

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1977) Plazmacucci válasza DaemonX (#1975) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1978) bluyoo válasza #90933760 (#1972) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát a kis Sandy CPU-val sem sírok! :DDD
"Az a cpu kontrollos progi meg nálam pl nem ért semmit se." Nem értem nálam érezhetően jobban fut a játék. Ma elindítottam tiszta ideg lettem mert néha akadozott ... na mondom mi a .. van. Elfelejtettem tegnap bekapcsolni az automatikus indítást ... Beállítás után nem lépsz ki véletlenül? Úgy csináltad mint én? Hogy minden egyéb 1-es mag a játék meg 2-3-4?
Szerk. : Látom két magos CPU-d van ... hát csodát ne várj.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#1979) Plazmacucci válasza bluyoo (#1978) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én megpróbáltam, nekem nem használ. a +700Mhz segített viszont!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1980) Balathruin válasza #90933760 (#1972) üzenetére


Balathruin
veterán

Meg azért ott van gyorsítótár bőven, bár az nem tudom mennyit számít itt. Nálam most 2 AMDs maggal 4,4GHz + 950MHz IGP 1333-ról 1866-ra kitolt ramok, de nem túl acélos a sebesség. Sun shadow + Grass shadow ki, Dx9, mellette minden maxon és 20FPS nem hinném, hogy stabilan megvan, szerintem néha bemegy alá. Megpróbálom úgy belőni, hogy faszányosan nézzen ki, de azért 20 FPS tutira meglegyen. Ide egy hatalmas 1 mag 8GHz kéne egy olyan videokályhával amit ki tud használni a játék. Kíváncsi lennék milyen lenne. :D

(#1981) capulet75 válasza Plazmacucci (#1974) üzenetére


capulet75
addikt

A szellőzőben kb 15 méterre a naplótól. Ahol a műtőasztalok vannak, felette.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1982) Vladi válasza Plazmacucci (#1955) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én 4670-el tolom. Egész jól elvagyok így. :) Darab bugot vagy összeomlást nem produkált.

Viszont nem tudom, hogy kell szereltetni. :F Foxnál vagyok, de csak a felsőt tudom javítani és annyi.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1983) Balathruin válasza bluyoo (#1978) üzenetére


Balathruin
veterán

Sajnos 2 magon nem működik a cucc, legalább 3 mag kéne hozzá. :( majd egyszer talán lesz egy 750-760K-m, azzal lehet jobban menne.

(#1984) Mate


Mate
nagyúr

Valaki elkezdhetne összedobni egy összefoglaló, 1. hsz-t. Elég sok kérdés merült már fel, jó párra akadt megoldás, de eléggé átláthatatlan jelenleg a topic.

Ha valaki bevállalja és kell segítség, az szóljon pm-ben :)

(#1985) kislaki92 válasza DaemonX (#1975) üzenetére


kislaki92
senior tag

vcredist_x86 ezt felraktad?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1986) kislaki92


kislaki92
senior tag

spolier

helikopteres üldözést csináltátok?csinálnotok kellett mert én még X laborban nem voltam :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1987) GypsFulvus2 válasza Vladi (#1982) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az egy ismert bug. Csak úgy tudod javíttatni a többit, hogy eldobálod a cuccokat, amíg a javaítandó kerül legfelülre.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1988) Plazmacucci válasza Vladi (#1982) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerelésnél bug van, mindent dobj ki amit nem akarsz szereltetni, csak a main degyvert engedi. tuningolni meg még nem jöttem rá h lehet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1989) bluyoo válasza Plazmacucci (#1979) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát nálam nincs még +700Mhz. :DDD Marad a progi ... Szerencsére nálam használt.

Bazinga!

(#1990) pilóta


pilóta
nagyúr

Na én már a telepítéskor megakadtam :D

Van ez a DirectX June 2010 SDK

kérdezi, hogy hová telepítse. Hová érdemes? Kell ez egyáltalán?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1991) DaemonX válasza kislaki92 (#1985) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Nem, most telepítem újra a játékot.. Az előzőleg leírt módszert próbáltam, hogy az adott dll fájlokat töröltem, amik ki voltak emelve, stb. Meg többféle dolgot, de úgy se működött. Viszont ha feltelepült, akkor megpróbálom. Az általad említett fájlt honnan tudom letölteni?

(#1992) Phobion válasza kislaki92 (#1968) üzenetére


Phobion
őstag

Hát nem sokáig :DDD :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1993) impalaman válasza pilóta (#1990) üzenetére


impalaman
aktív tag

Azt mindegy hova teszed, csak a telepítési fájlokat csomagolja ki, utána kell telepíteni a saját telepítőjével. Mondjuk ha van fent bármilyen más újabb játék akkor elvileg nem kell, mivel az már úgyis frissítette a DX-et. :)

(#1994) kislaki92 válasza Phobion (#1992) üzenetére


kislaki92
senior tag

ezután lesz a labor nem? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1995) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én is felraktam, mint Stalker fan még az elején vagyok, de most volt az első crash. A grafika gyönyörű, az én régebbi vasammal is szépen fut és sok minden maxon van még a 4x AA is :D ha kijavítják a bugokat elég ütős cucc lesz ez :K Köszönet dezoéknak :R :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1996) DaemonX válasza DaemonX (#1991) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Amúgy ha arra a Redistributable akármi 2010-re gondolsz, azt felraktam a játékkal együtt, plusz még az általad megnevezett fájlt letöltve külön is. És letöröltem a 3 megnevezett DLL fájlt. A probléma továbbra is fennáll. (illetve az ltx fájlt is töröltem, ahogy azt kellett)

Na mindegy, ezért gyűlölöm a PC-t. (általános problémák)
-Grafikai beállításokkal kell szarozni
-Össze-vissza az FPS, játszhatatlan a játék
-Crash-el a játék
-Várni kell millió Patch-re,mire játszható lesz
-Telepíteni kell, ami rohadt hosszú folyamat
és még sorolhatnám
-Ja meg fájlokkal kell babrálni de persze ez se segít.

Annak idején az ilyen és ehhez hasonló f@szságok miatt lett tele a tököm az egésszel. Most meg lenne egy játék, ami érdekelne, de az is b@szik elindulni....

[ Szerkesztve ]

(#1997) Cheesus


Cheesus
senior tag

Amúgy jól vettem észre, hogy nem változik meg a játékos keze, ha épp másmilyen ruha van rajta?

https://www.twitch.tv/csehla

(#1998) westcoastog


westcoastog
veterán

A történet elvezet vajon minden új területre, vagy fogjam magam és barangoljak? Pl darkscape.

(#1999) impalaman válasza Cheesus (#1997) üzenetére


impalaman
aktív tag

Ez így volt a Shadow of Chernobyl-ban is. A többivel még nem játszottam, de a SoC-t végigvittem legalább négyszer. :)

(#2000) kislaki92 válasza Cheesus (#1997) üzenetére


kislaki92
senior tag

beza:D sőt ha revolvert használsz a kesztyűd is megváltozik :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.