Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Dtomka válasza vhw (#2300) üzenetére


Dtomka
veterán

:D

Holnap én is kipróbálom a játékot. A tapasztalataimat/hibákat megosztom. Kár, hogy nincs multi része :(.

(#2302) bluyoo válasza westcoastog (#2279) üzenetére


bluyoo
nagyúr

(#2280) Pacy
Ezek szerint nem csak nekem tűnik túl könnyűnek. Pedig nálam a legnehezebb szint van belőve, de így is egy fejlövés Makarovval a vaddisznónak és terül. :DDD

(#2281) westcoastog
"főleg mikor az ember szájába is bedobták a gránátot." Mondjuk az meg már idegesítő volt hogy távcsővel alig láttam, ezek meg gond nélkül mellédobtak vagy 3 gránátot ...

Bazinga!

(#2303) Telda


Telda
addikt

A bár mögötti szobában lévő Petrenkonál másnak is kifagy, mikor a javítást választja?

(#2304) batman91 válasza Telda (#2303) üzenetére


batman91
őstag

Mindenkinek, de szerintem a mai patch ezt is javítja.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2305) batman91


batman91
őstag

Tényleg emberek nálatok már esett az eső a játékban? Mert még nálam eddig nem pedig elég messze járok már.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2306) rétisün válasza batman91 (#2305) üzenetére


rétisün
veterán

játssz a legendary moddal, abban majdnem mindig esik :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2307) kislaki92 válasza Balathruin (#2295) üzenetére


kislaki92
senior tag

nekem a terhelésnél azt nem írja ki,minden mást igen.

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2308) AMD_ok válasza batman91 (#2305) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nalam szinte folyton esik, csak neha sut ki a nap.... :D

(#2309) sinick


sinick
senior tag

A jelenlegi gépemet - ld. adatlapomon: E8200 és 8800GTS (G92) - a Stalker SOC miatt vettem 2007-ben és úgy látszik most ugyanez a játék fogja nyugdíjba küldeni. Új gépet kell vennem, csak staticba tudok vele játszani.

(#2310) kislaki92 válasza AMD_ok (#2308) üzenetére


kislaki92
senior tag

nálam egy csepp sem esett :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2311) Plazmacucci válasza sinick (#2309) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem kétszer gyorsabb gépem van de én is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2312) Pacy


Pacy
aktív tag

Eső még nekem sem esett. Pedig milyen szép volt annó már egy hd4850 el is. :K Ezek szerint ez egy újabb bug? Amúgy amit itt tőletek olvasgatok hibákat sorra jelentkeznek nekem is. Eső, léptek hangja, kockás kéz és arcok inkább nem is olvasok itt tovább akkor talán megúszom :DDD Nap árnyékok nélkül nektek is brutál sötét a játék?

(#2313) westcoastog válasza bluyoo (#2302) üzenetére


westcoastog
veterán

Szitkozódtam is mikor kilométerekről odapakolták mellém a gránátot, na de ott egy tűzharc tényleg kemény volt, most meg előttem sétálnak és észbe sem kapnak hogy lőni kéne. :((

(#2314) batman91


batman91
őstag

Remélem nem kell várni estig a javításra.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2315) warmonger441 válasza vhw (#2300) üzenetére


warmonger441
aktív tag

De még nappal is olyan sötét a játék nekem h sokszor lámpa kell :(

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#2316) emre


emre
veterán

Itt csak én nem tudok átjutni? :B

(#2317) batman91

Azt tudom, csak tovább nem megy. :N

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2317) batman91 válasza emre (#2316) üzenetére


batman91
őstag

Simán föl lehet ugrani rá. :K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2318) Cheesus válasza emre (#2316) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mivel írtad ki az adatokat játék közbe :B

Amúgy ez a hely Cordonban van, a zombialagútban?

https://www.twitch.tv/csehla

(#2319) bluyoo válasza westcoastog (#2313) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mondjuk tegnap rám lőttek a katonák.Meg is sebesültem ... :DDD
Viszont a játék gyönyörű, nagyon jó hangulata van, és csak kétszer dobott ki. Szóval nagyon ott van.
Remélem belekerül egy újabb szint vagy valaki megírja nekünk mit kell átírni .... :)

(#2316) emre
Igen! ;]

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#2320) emre válasza Cheesus (#2318) üzenetére


emre
veterán

Ott van.

A program meg MSI afterburner, és HW info.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2321) warmonger441


warmonger441
aktív tag

stalker nehézségen, hajnali 6kor összefutni egyszerre 3 kimérával... nem csalódtam magamban, csak én szívhatok ekkorát :DDD :DDD

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#2322) batman91


batman91
őstag

Milyen értelmes értékelések vannak ModDB-n 1/10 és a hozzá tartozó leírás: bugs, bugs, crash, crash, BUGS, CRASH, CRASH!!! Akkor minek játszanak vele az ilyen semmirekellők, hogy ha csak ennyit képesek írni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2323) bluyoo válasza batman91 (#2322) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Tipikusan azok az emberek akik szó szerint semmit nem tettek le az asztalra, és csak mások munkáját tudják kritizálni ..... Szánalmas!

Bazinga!

(#2324) emre válasza emre (#2316) üzenetére


emre
veterán

Hmmm, sokadik próbálkozás után egyszer csak simán átsétáltam......

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2325) vhw


vhw
addikt

Dezo oldaláról;
Donate, and support us! If you donated, don't forget to contact us to receive your gift!

Pusztán kíváncsiságból, ez a gift dolog mit takarna (igen maga a játék is egy ajándék, ha úgy vesszük, de mégis)? Vagy ez a kiadás előtti időszakra lett volna érvényes?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2326) cs1rk3


cs1rk3
tag

Valakinek sikerült letölteni az adatokat x18ba mert nekem sehogy se engedi? :(

(#2327) Balathruin válasza cs1rk3 (#2326) üzenetére


Balathruin
veterán

Kell hozzá egy downloados cucc, a bárban lehet venni. Nálam 8K-ba kerül.

(#2328) cs1rk3 válasza Balathruin (#2327) üzenetére


cs1rk3
tag

Dejó xd még jo hogy leparkoltam a ladávval :D

(#2329) PeL válasza bluyoo (#2323) üzenetére


PeL
addikt

Ebben a formában én is csak 7 pontot adtam rá. Ha kijavítják a bugokat szó nélkül megér majd 10/10-et. A legjobb stalker játékká válik ha egyszer teljesen kipofozzák a hibákat belőle. Azért az AI-ra tényleg ráfér a boost mert nem sok kihívást jelent a tapasztalt stalkereknek jelenleg még master fokozaton sem (pláne egy SGM-hez vagy Misery-hez viszonyítva). Plusz van benne pár elég kellemetlen bug is. De biztos vagyok benne hogy előbb utóbb ki fogják javítani mindet. Attól függetlenül le a kalappal előttük azért amit kihoztak belőle.

Én nem is játszok egyelőre vele, megvárok 1-2 patchet.

[ Szerkesztve ]

(#2330) Balathruin válasza cs1rk3 (#2328) üzenetére


Balathruin
veterán

Vetted? Ha igen, mennyi volt?

(#2331) bluyoo válasza PeL (#2329) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Természetesen nem azt írom hogy tökéletes. De azért nem 1/10!
Nekem talán egy S.T.A.L.K.E.R. sem volt hibamentes. A modok jó részével végig sem bírtam játszani.
És azt se felejtsük hogy nem most és így akarták kiadni .... :)
"Azért az AI-ra tényleg ráfér a boost mert nem sok kihívást jelent a tapasztalt stalkereknek jelenleg még master fokozaton sem (pláne egy SGM-hez vagy Misery-hez viszonyítva)." Igen úgy látszik hozzászoktunk a majdnem lehetetlen küldetésekhez! :DDD

(#2325) vhw
Még nem utaltam (majd a fizetés megmondja mennyi megy :D ). Egyáltalán hogy lehet regisztrálni az oldalra? :DDD

Bazinga!

(#2332) cs1rk3 válasza Balathruin (#2330) üzenetére


cs1rk3
tag

Igen most vettem 8000 volt :)

(#2333) Balathruin válasza cs1rk3 (#2332) üzenetére


Balathruin
veterán

Próbáld ki az ottani gépen, működik-e. le lehet tölteni anomália infót, ha minden igaz.
A vetted kérdésnél az autóra gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#2334) cs1rk3 válasza Balathruin (#2333) üzenetére


cs1rk3
tag

Jha autót nem vettem elég ami parkol :D

(#2335) batman91


batman91
őstag

Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért adja a BTR-t.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2336) Dtomka


Dtomka
veterán

Nemrégen kezdtem a játékot, de már most 1 csomó failed küldetésem van. :( Amúgy szerintem jó a játék, eddig 2x volt crash.

(#2337) cs1rk3


cs1rk3
tag

Visszatértem ugyanúgy nem engedi letölteni. :/
szerk sikerült köszönöm :D amúgy kik ezek a SIN-ek? :O

[ Szerkesztve ]

(#2338) vhw válasza bluyoo (#2331) üzenetére


vhw
addikt

Nem kellett regelni, paypal-ről megy egyenesen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2339) batman91 válasza cs1rk3 (#2337) üzenetére


batman91
őstag

Jobb klikk a zöld letöltő pendrive-on és use, utána már mehet is a letöltés.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2340) vhw válasza batman91 (#2335) üzenetére


vhw
addikt

A dezos oldalon van egy bug lista az eddig észlelt hibákról, mintha azt olvastam volna, hogy jó pár járművet nem lehet még megvenni - köztük a BTR-t se.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2341) bluyoo válasza vhw (#2338) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok akkor az utalás megoldva. De ezekszerint neked sem sikerült regisztrálni. Vagy nem is lehet?
Dezowave-nak van egy publikus e-mail címe (dezowave@vipmail.hu) gondolom írni kell neki .... :)

Bazinga!

(#2342) vhw válasza bluyoo (#2341) üzenetére


vhw
addikt

Nem foglalkoztam a regisztrálással - a donate-hez nem kérte... csak azért meg nem regelek, hogy ott is fent legyek. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2343) Mate


Mate
nagyúr

UPC biztos örült a stalkernek. Most néztem meg és 160 870 MB-ot töltöttem fel 2 nap alatt :D

(#2344) torma1981 válasza westcoastog (#2313) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Ahogy néztem sokszor nem lőnek rögtön hanem figyelmeztetnek. Én a vasútnál lévő őrtoronynál kaptam figyelmeztetést hogy nem menjek tovább vagy baj lesz. Ez nem messze van a banditák bázisától. Az első feladatoknál. Erre mi van a katonánál. Egy SVD . :D Durva. Igaz nincs hozzá lőszer. :D Vagyis csak 9 db a tárban. :P

[ Szerkesztve ]

(#2345) M@trixfan válasza Balathruin (#2277) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ugyan csak nagyon kevés időre tudtam tesztelni, de sajnos nem vettem észre javulást. Van olyan funkció, hogy "Isolate", ami minden mást áttesz a másik magra az xra3d.exe-n kívül. Ez amolyan komplementer funkció.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2346) batman91


batman91
őstag

Most már lassan jöhetne a javítás. 2 napja egy helyben vesztegelek. Remélem ma már nem kell rá sokat várni és nem halasztják holnapra.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2347) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Azt hiszem most egy kikerülhetetlen crashbe botlottam?!
(Spoiler) Army Warehousesnál mikor futunk be a blowout elől, már bent vagyunk a házban, el is kezdődik a blowout, erre kifekszünk, még horkol is közben párat, mintha aludna, aztán crash akárhányszor próbálom. Valakinek sikerült túljutni?

(#2348) batman91 válasza T.Peterka (#2347) üzenetére


batman91
őstag

Nem lehet keresztülmenni rajta, de a ma érkező patch ezt is javítja. Én ahogy fentebb is írtam már két napja itt rostokolok emiatt.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2349) Dtomka


Dtomka
veterán

A sikertelen küldésekkel van értelme foglalkozni?Úgy értem, fontosak lehetnek a storyban?

(#2350) batman91 válasza Dtomka (#2349) üzenetére


batman91
őstag

Nem, mivel a sztorihoz fontos küldetéseket nem lehet elrontani.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.