Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) vhw válasza Dtomka (#2750) üzenetére


vhw
addikt

Miért lenne nála ruha?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2752) Dtomka válasza vhw (#2751) üzenetére


Dtomka
veterán

A térképen a részeg bandita van megjelölve. (Gondoltam, a táskájában lesz. Esetleg leveszem az övét...-bár ez nem Hitman :)

[ Szerkesztve ]

(#2753) Muzlizom válasza CJ4567 (#2738) üzenetére


Muzlizom
újonc

Eddig én két pszi- és egy normál kitörésbe futottam bele, nem tűntek scripteltnek, legalábbis nem történt előtte/utána semmilyen rendkívüli esemény. Az utolsónál alig értem be a menedékre, van rá 30 másodperc és túlsúllyal voltam...

[ Szerkesztve ]

(#2754) .mf


.mf
veterán

A cuccos csak a moddb-n van fenn? Mert jelenleg onnan csak a Part1-et engedte letölteni, az összes többire azt írja, hogy not available on any mirrors :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2755) vhw válasza Dtomka (#2752) üzenetére


vhw
addikt

Belőle egy jelszót kellene kiszedni - álruhában, banditának öltözve.
A ruhát egy hullától lehet elvenni - amit nem mutat a térkép - nem tudom a patch megoldotta-e már.

(ez kiderül a küldetés listából is, előbb kell ruhát szerezni, utána tárgyalni banditával)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2756) csubuka válasza .mf (#2754) üzenetére


csubuka
addikt

a moddbn találsz hivatalos torrent linket is.

(#2757) Execute


Execute
tag

Srácok!

Javított valamit a patch az FPS-en azoknál, akiknek gondja volt vele (max. vagy max közeli beállításokra gondolok 1080p-ben)? Sajnos még nem volt módom kipróbálni. :(

(#2758) Balathruin válasza Execute (#2757) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen, javított. Főleg azért, mert már alapból több magot próbál nyúzni a játék.

(#2759) impalaman válasza Balathruin (#2758) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nálam még mindig csak egy magot használ, de egyértelműen jobb lett. DX10-ben mediumon játszható sebességet produkál 1920x1080-as felbontással. :D

(#2760) Shogo_84


Shogo_84
csendes tag

Kérdés:
Az arénába nem kapok ellenfelet. (elvileg 2 bősz kutyát kéne kapni arcomba)
Ez egyedi, vagy globális hiba?
13-as fix fent.
Esetleg megoldás rá?

(#2761) Balathruin válasza Shogo_84 (#2760) üzenetére


Balathruin
veterán

Mindenkinek ilyen, nekem is.... Sajnos.

(#2762) Shogo_84 válasza Balathruin (#2761) üzenetére


Shogo_84
csendes tag

Kösz. Ok, akkor nem egyedi.
Akkor sajnos ez most kimarad..

(#2763) Execute válasza Balathruin (#2758) üzenetére


Execute
tag

Na erre kíváncsi leszek! :) Talán így már jó lesz és szegény procimat sem kell szénné húzni... ;] Köszi!

(#2764) Shogo_84


Shogo_84
csendes tag

Egy kis segítség a lámpa és elem hiányosoknak:
S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\models\objects\light_night.ltx
S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\misc\items\devices.ltx (Flashlight szekció és érdekes lehet az Alkaline batteries szekció is - destroy_time : nem tudom ez pontossan mi - )
erre cuppanjatok rá. :)
Ezzel lehet akkora atomvillanást is tenni a fejetekre, ahogy akarjátok :DD
És legalul ott van a bűnös battery_duration sor is..

(#2765) vhw válasza Shogo_84 (#2764) üzenetére


vhw
addikt

Most valami valós probléma van a lámpával, vagy egyeseknek kényelmetlen ~8-10 db elemet magukkal vinnni egy-egy földalatti küldetésre?

(én eddig nem találkoztam olyan súlyos gonddal a lámpát illetően, ezért kérdem. Tény, hogy pár perc alatt elhasznál egyet, de eddig még sosem maradtam sötétben)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2766) Habugi


Habugi
addikt

Indulok X18-ba :DDD :

33db fejlámpa (fullos) + 26db elem elég lesz? (+ nightvision) ;]

Ilyen Devil's guts artifactja van már valakinek? Mit csinál, 150% health regen vagy plusz életerő?
A "fejlett" anomaly derektort hogy lehet bekapcsolni? Látszólag marhára nem müködik szóval az elsőt használom. Remélem nemsokára átenged Yantarba a tudósokhoz, egy stalker mesélte hogy ők keresnek ilyen mutáns tesztrészeket, azóta gyüjtögetem, nameg az artifactokat is, remélem jobban fizetnek mint a pöts Sidorovics.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2767) robogo81 válasza Habugi (#2766) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem apróztad el!
Hekkeld meg a shotit,hogy be lehessen rakni a pisztoly helyére,na az lenne a durva. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2768) Antonius1978 válasza Telda (#2729) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos ugy tunik, hogy az egyedi cuccokat nem engedi javittatni.
Van egy Spas soretes, a 2 Obokan, rovid forgopisztoly, hosszucsovu Magnum, Strelok rucija, ezeket valoban nem lehet javittatni, sem fejlesztteteni.

westcoastog ami nalam tuti, az a Szemettelepen a bal kezre eso gyar hatso reszen a kovetkezo epuletben levo kek lada, meg a barban levo, en erre a 2 helyre pakolok.
A hullakat hagyd, ha igy jarsz, hogy eltunnek...

(#2769) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Tudna vki segíteni? Belépek Rostock Factoryba, 2 katona azonnal tüzet nyit és meghalok. :W
Annyi időm sincs, hogy becélozzam őket. Először Garbage felől próbáltam, aztán Agroprom felől, de ugyanaz. Oda lehet jutni még a Kordon felől is, de onnan nem enged.
Nem tudja vki, hogy kell bekapcsolni a god mode-t?

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2770) Antonius1978 válasza miklos3391 (#2769) üzenetére


Antonius1978
addikt

Honnan vannak katonak a Rostok Factory-nal ? Valamelyik atkelohelyen ? Erdekes, en azon az uton mentem amit a jatek megadott es nem lattam katonakat.Szemettelepen a kozepso atjarot valaszd, az a helyes ut...

(#2771) miklos3391 válasza Antonius1978 (#2770) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Nálam mindkét átjárónál voltak katonák. A szeméttelepen meg sztem csak 1 helyen lehet átjutni.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2772) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Na megoldottam ezt a problémát. Leírom mit kell csinálni, hátha más is belefut: a nehézséget visszavettem novicera, aztán mikor betöltött, elkezdtem rohanni, közben meg folyamatosan nyomkodtam a medkit gyorsgombját, így sikerült fedezékbe jutnom. Onnan meg már könnyen leszedtem őket. :DD
Ezekkel a rohadt katonákkal csak a baj van az egész játékban.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2773) batman91 válasza Cheesus (#2695) üzenetére


batman91
őstag

Minden területet bejártam, mindegyikre vezet főküldetés de semmi. Igaz voltak nagy gyártelepek, de onnan csak mutánsokat láttam kijönni. Na de majd Freeplay módban keresgélek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2774) Aarpok válasza miklos3391 (#2772) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem csak ebben a játékban hanem majd nem az egész szériában (kivéve COP).Sajnos legtöbbször csak a fegyverrel lehet velük beszélgetni.

Аарпок

(#2775) emre


emre
veterán

A szeméttelepről mentem át Rostock-ba, nem voltak katonák. Az érdekes az hogy a térkép szerint vissza csak Cordonba vagy Agropromba tudok majd menni a szeméttelepre nem vezet út.

Szóval senkinek nem ajánlom hogy Cordonból menjen Rostockba, mert a város azon része ahol a kapu van a hadsereg megszállása alatt van, (ahogy a Cordonban levő kapu is). Én igazából azt sem értem, hogy az X18-ból mi a rossebnek kellett a Darkscape felé menekülni. Az ember totál le van amortizálva erre fel még rohangászhat barlangászhat meg legfőképp azt sem tudja hol van. Gondolkodtam kipróbálom mi történne ha tojnék a tervre, és csak simán visszavinném a dokksikat a bárba.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2776) Lomha 8V válasza vhw (#2765) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Már megbeszéltük, olvashattad többször is. Akinek bugos a lámpa, annak egy elem kb. 30 másodperc alatt lemerül. Vagy szimplán hülyék vagyunk és hobbiból rugózunk a kérdésen.

(#2777) emre


emre
veterán

Ja egy újabb bug. Visszaszereztem egy csóró vadászpuskáját és közben zsákmányoltam egy VLA-t, ami így jelenik meg.

De használat közben jó a képe. [link]

Viszont a következő problémára eddig nem találtam megoldást. Nevezetesen hogy nincsenek a fegyvereimnek lövés hangjai. Töltés závárzat van, de amikor lövök akkor csak egy kis kattanás hallatszik.

mod: Most épp van a lövéseknek hangja, pedig tegnap próbáltam hogy kilépek és betöltök egy mentést.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2778) rétisün


rétisün
veterán

egyetlenegy artit találtam eddig (night star) azt is egy 'megboldogultnál' de nem tudom használni :F úgy értem nem tudom az övemre akasztani, vagy mi....nem mintha olyan hű de jó tulajdonságai lennének, de így az első napon minden kis plusz jól jön(ne)

nem beszélve arról, hogy az artikat is lehet kicsit "tuningolni" :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2779) emre válasza rétisün (#2778) üzenetére


emre
veterán

Én ezeket az artifactokat használom, de egyiket sem tudom hol találtam, de nem nagyon álltam neki külön ezeket keresni, csak összeszedem ami "jön szembe" velem.

[link1] [link2] [link3]

meg még ezek vannak (meg 1-2 mutáns cucc közöttük, pl irányító agya)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2780) miklos3391 válasza emre (#2775) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Ezt a kommentet abszolút nem értem.
1. A Kordonból engem át se engedett Rostockba.
2.Én az X18 dokukat leadtam a bárban a fegyverjavító ürgének, de a küldi folytatódott.
Viszont érdekes módon próbaképpen megöltem Velest, de a küldi ekkor is ugyanúgy megmaradt. Továbbra is azt írta ki, hogy vigyem el a Rostocki dokukat Velesnek.

Amúgy tényleg tök fölösleges volt az X18 utánra tenni ezt a küldit. Meg egyébként azt is sérelmezem, hogy Veles semmit nem adott az X18 dokukért. Legalább a több tízezer rubeles felszerelésemet visszaadhatta volna.

Csak érjen véget ez a rohadt küldi, utána visszamegyek a bányába, és szétcsapok a rohadt tolvaj banditák között. :((

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2781) dzsudzsu7 válasza miklos3391 (#2780) üzenetére


dzsudzsu7
csendes tag

Én el se mentem Velestől a motyóm nélkül.Vele szemben van egy láda, egy polcon, ott lesz mindened :)

(#2782) magyar.r


magyar.r
csendes tag

Bocs már megint az X18 küldik egyike okoz problémát!
Segítsetek ha tudtok, bár lehet , hogy már volt erről szó.
Nos, az 1, 2, 4, 5 doksi meg van a 3-as hiányzik, a PC-ből letöltöttem amit kell.
A Sin fickónak meg van minden de a bár csaposának még nem jelzi, hogy meg lenne a cucc.
Mit tehetek?

[ Szerkesztve ]

(#2783) emre válasza miklos3391 (#2780) üzenetére


emre
veterán

A felszerelésed ott van a melletted levő polcon egy ládában. :DDD

"2.Én az X18 dokukat leadtam a bárban a fegyverjavító ürgének, de a küldi folytatódott."

Mivel folytatódott, mert nekem utána csak a Rostock-ba levő küldetésem maradt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2784) rétisün válasza emre (#2779) üzenetére


rétisün
veterán

közben találtam egy jellyfisht, azt már tudom használni....

más: a gyorstöltést másnál is kidobálással 'díjazza'? csak a menüből tudok visszatölteni, végül is nem olyan vészes, csak sajna mindig akkor jut eszembe, hogy így kéne, amikor már rátenyereltem a quickload bill-re :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2785) emre válasza rétisün (#2784) üzenetére


emre
veterán

Nem a kérdésre válaszoltam, :W a gyors töltést nem is használtam eddig. :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2786) Cheesus válasza Habugi (#2766) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha a fejlett alatt a kék szinüre gondolsz, ha azt az övedre rakod, akkor a kis térképen piros körben halálfejjel mutatja, hogy épp hol van anomália.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2787) Dhampir válasza Aarpok (#2774) üzenetére


Dhampir
félisten

A ShoC Oblivion Lostban a Cordonban lévő laktanyánál rájuk uszítottam egy vérszívót. :D

(#2788) miklos3391 válasza dzsudzsu7 (#2781) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Kösz a tippet! :R

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2789) M@trixfan válasza vhw (#2707) üzenetére


M@trixfan
addikt

"De ha mondjuk rávinnéd a célkeresztet a feliratra, és pár pillanat múlva megjelenne legalább angolul egy szövegfelhőben mi is szerepel a falon... "

Nagy ötlet, érdekes lenne. Mondjuk így megvan az a misztikus hangulat, hogy vajon ki, mit és miért írt fel oda, vajon figyelmeztetésül hagyták hátra?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2790) bunyesz66


bunyesz66
újonc

Ez remek a bárban a csapos nem árul letöltő modult ilyenkor mi van?

(#2791) CJ4567 válasza miklos3391 (#2772) üzenetére


CJ4567
veterán

Elég furcsák, mert a Cordonban lévő hídnál lelőnek, a Cordon-Garbage átváltónál meg még üzletelni is lehet velük :U

No Sana No Life

(#2792) dzsudzsu7 válasza CJ4567 (#2791) üzenetére


dzsudzsu7
csendes tag

Eladtam nekik egy rakás artifactot jó pénzért, majd kinyírtam őket és visszavettem a hullájuktól :) a military a kedvenc frakcióm :DD

(#2793) remington2


remington2
senior tag

Össze-vissza cél nélkül barangolni lehet? Nincs kedvem játszani, csak mászkálni fel-alá és megnézni a mapokat . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#2794) Dtomka válasza vhw (#2755) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem jelölte a patch után sem. Viszont megtaláltam a bandita ruhát :) így majd szóba fog állni velem a részeg monolitos emberke.
SPOILER!!!Segítség annak aki nem talál bandita ruhát (esetleg eladta...én sajnos így tettem :()
A térképen itt van: (egy odú szerű helyen lehet bemenni, a videó megmutatja)
Stalker Lost Alpha (Leaked) Poltergheist in Dark Valley


az egyik hullánál van:

[ Szerkesztve ]

(#2795) Zolee888


Zolee888
tag

Sziasztok!

A Radar nevű területen vagyok.
Nem találom a széf kombinációját sehol.
Valaki leírná hol van vagy magát a kombinációt?

(#2796) CJ4567 válasza dzsudzsu7 (#2792) üzenetére


CJ4567
veterán

:DD

No Sana No Life

(#2797) batman91


batman91
őstag

Na emberek, a játék utolsó helyszínén tartok a Generators-nál, de a játék egyszerűen játszhatatlan. Folyamatosak a crashek kb 5-10 másodpercenként. De már a Sarcofag is egy bughalmaz volt, beragadó scriptek, crashek és a call of the Monolith vég nem elérhető mert az is bugos. Szerintem ezt a játékot még soha nem tesztelték és mi vagyunk most a kísérleti nyulak.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2798) batman91 válasza Zolee888 (#2795) üzenetére


batman91
őstag

Nomad elmondja neked ha visszaszerzed amit kért tőled. Elvileg a Message Historyba találod meg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2799) Zolee888 válasza batman91 (#2798) üzenetére


Zolee888
tag

Köszi!

Tényleg ott volt.

(#2800) Barin_Duty válasza batman91 (#2797) üzenetére


Barin_Duty
tag

Én már egy ideje ott állok...A sok crash ellenére, sikerült eljutnom az X2-be, már kb. a legvégén vagyok, de egy animáció akaszt. Majd szólj, ha Te is itt vagy, kíváncsi vagyok, hogy beakad-e másnak is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.