Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Én majdnem elsírtam amikor először kimentem a szabadba :Y Mestermű!!! azt hiszem elküldöm egy játék árát a srácoknak :R :R :R :R

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#2002) kislaki92


kislaki92
senior tag

amikor a széfet kell kinyitni ott már tart valaki? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2003) Cheesus válasza kislaki92 (#2000) üzenetére


Cheesus
senior tag

jolvan na :D csak gondoltam ha ruhát váltasz, és lenézel a lábadra annak a ruhának a látványa fogad, akkor nem tudom ez miért maradt, holott ez szembetűnőbb. Többször nézek a kezemre mint le a lábamra :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#2004) kislaki92 válasza Cheesus (#2003) üzenetére


kislaki92
senior tag

ez jogos :D mindent meg lehet oldani! :D ott a lehetőség előtted... :D:P

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2005) borovi válasza kislaki92 (#2002) üzenetére


borovi
aktív tag

sötét völgyben? én is ott akadtam el, nem tudom a zárkombinációt. neked sikerült kinyitni?

(#2006) kislaki92


kislaki92
senior tag

nah most ott tartok ,hogy le kell mennem az X laborba...:D rég voltam.jó lesz :$ :P :D
de holnap folytatom!
egyébként rohadjon meg ,hogy elvették a páncélom XD
összegzem a gamet: szerintem a többihez képest szépen van optimalizálva...mikro lagg szinte nincs...grafika szép..sztorit átvariálták...szerintem alapból más is lesz...tetszenek benne a dolgok...meg,hogy föld alá lemész és nem tölt... :) legalábbis agropromnál...kívácsi vagyok a sok új területre :):) széfnyitás megoldódott ugye...skacok utána jártak..cuccok ki és jó lesz!aztán lassan tényleg össze kéne irogatni amiket tudunk róla!Dezóék igen jót alkottak!!!!! tisztelet nekik!!!kíváncsi vagyok mi lesz a next projekt! mert a patchek után az lesz! elvileg valami a GSC-vel lesz...csak nem? :D kiderül...vagy beborul...tényleg valakinek már beborult ebbe a játékban? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2007) Barin_Duty válasza kislaki92 (#2002) üzenetére


Barin_Duty
tag

Dobj ki mindent a hátizsákodból meg magadról, úgy jó lesz. :)

Előző témához: Én menekültem a kocsival végig, sőt még X18-ig is azzal mentem vissza, aztán X18-tól is azzal jöttem el, de félúton kifogyott a benzin. :D Most meg Deadcityben vagyok :)) Jó kis történet

(#2008) kislaki92 válasza borovi (#2005) üzenetére


kislaki92
senior tag

igen...borov a semmiből termett és hát...rám akart lőni... :D pdáját elveszed és kiírja...vagy lesd vissza az üzeneteket!hátha...amúgy a kód...295
asszem :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2009) kislaki92 válasza Barin_Duty (#2007) üzenetére


kislaki92
senior tag

LADA NIVA nálad mindent kibírt :Dnálam pont a töltésnél... :D akkor bummolt :D de izgi volt gyalog menekülni a helikopáterek elől :D majd magyarosítás jön jobban megfogom érteni!meg volt a széf...bár rákellett jönnöm,hogy nyomjam az F-et !

amúgy köszi!....az elmúlt 2 napban...1000 komment :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2010) borovi válasza kislaki92 (#2008) üzenetére


borovi
aktív tag

köszi, megpróbálom!
borov. basszus, az én nickem meg borovi. :DDD esküszöm, nem rokon! :N

(#2011) kislaki92


kislaki92
senior tag

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr&sec_id=19&offset=-120

legfelső!

már dolgoznak is a hibákon!!! innen látszik,hogy a STALKER a kedvencem! :D
munka,munka,munka!tisztelet!

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2012) kislaki92 válasza borovi (#2010) üzenetére


kislaki92
senior tag

hát kiderül! ha megtudod ölni,lelkiismeretfurdalás nélkül akkor elhiszem! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2013) SzlobiG


SzlobiG
félisten

SPOILER Ez a mob valami nagyon nagy. :DD SPOILER

(#2014) kislaki92 válasza SzlobiG (#2013) üzenetére


kislaki92
senior tag

jaja tegnap én is betettem ide...hatalmas...xD

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2015) Norbika88


Norbika88
senior tag

Ez az MSAA for A-test objective DX9-DX10-DX10.1 ez mit takar az élsimításnál?
Ha kikapcsolom, nincs fagyás.

(#2016) borovi válasza kislaki92 (#2012) üzenetére


borovi
aktív tag

borov hidegre téve, de a progi meg engem tett hidegre egy fájintos kis crashsel

(#2017) Barin_Duty válasza kislaki92 (#2009) üzenetére


Barin_Duty
tag

Jaja, volt kalandom a csöppséggel. :D Sőt még mókáztunk is, nehéz szívvel váltam meg tőle:
http://kepkezelo.com/images/tp3hozgg3sg68saoswa.jpg
Ja, igen...az ajtaja leesett :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#2018) Mate válasza Barin_Duty (#2017) üzenetére


Mate
nagyúr

Mennyire lehet jól irányítani a járműveket?

(#2019) Habugi


Habugi
addikt

(#1540) dezowave !!!

Ez valami állati jó lett, tegnap ilyenkor raktam fel de alig tudtam abbahagyni lefekvés előtt, igyis 4órát aludtam csak mielött melóba mentem. :C
Egyelőre 10/9, azért "csak" ennyi mert néha quickloadnál elszáll a játék, nomeg maradt a jókis 1szál procihasználat. :W Nyilván megvan a technikai oka, csak nem értek hozzá.

A grafika gyönyörű, msaa+grass shadow+dof+motion blur van csak kikapcsolva, minden más fullon és pöpecül megy 30-50 fps között. Ja igen, külön köszönet a dof kikapcsolhatósága miatt, állandó harcom minden játékban hogy megszüntessem cfg haxal ezt az izlésficamot! ;]

Hozza az igazi Stalker hangulatot, sőt olyanra sikerült az összekép hogy simán túl is mutat rajta!
Nagyon köszönöm a munkátokat és a következő hetek zónában eltöltött utánozhatattlan feelingjét! :R

Cirka 24h alatt 31GB feltöltés, sajnos csak 2mb/s a max de remélem már mindenkinek megszünt a problémája a d/l speed kapcsán. Nekem már tegnap is úgy jött le mint a huzat! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2020) Norbika88


Norbika88
senior tag

Agroprom find the Strelok stashnél, nem kellene egy pendrive-nak is lenni a könyv mellet?
25X körbe jártam, de könyvön kívül mást nem találtam lent.

(#2021) Barin_Duty válasza Mate (#2018) üzenetére


Barin_Duty
tag

Szinte tök ugyanolyan mint az OL modban. :) Könnyű.

@Norbika: Feljebb már sokszor leírták, de: a rejtekhelytől, ahol a könyv van nem messze van egy szoba, benne egy kórházi ággyal. Állj fel rá és nézz a szellőzőcső nyílására. Ott lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2022) Execute


Execute
tag

Na kérem, tegnap fél napot elbaltáztam arra, hogy kicsikarjak egy-két plusz fps-t. Mikor feltettem a játékot, minden maxra húzva és bekapcsolva + 1080p. --> 15-20 FPS
Konfig:
i7 4770K @ 4Ghz
7950 vapor-x 3Gb CF (CF nem működik) @1100/1400Mhz
16Gb RAM @ 1866Ghz

Estére sikerült elérnem az átlag 30-35 FPS-t (Nagy ritkán azért még most is lemegy 20-25-re...). Hogy mi kellett ehhez?

procit felhúztam 4,6 Ghz-re (csak egy magot használ a játék, de azt rendesen)
vga bios állítás, hogy ne ugráljon ide-oda az órajel
grass shadows off

Btw itt egy kép a procihasználatról:

(#2023) Norbika88 válasza Barin_Duty (#2021) üzenetére


Norbika88
senior tag

:R

(#2024) Plazmacucci válasza Execute (#2022) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az is valami. A motornak nem tetszik az amikkel meg lett bónuszolva.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2025) Habugi válasza Execute (#2022) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam pontosan ugyan ez a helyzet, mellévéve hogy egy szálon gyengébb vagyok mint Te.

Majdhogynem mindegy, milyen (1-4éves) VGA-ja van az embernek, az egy mag használat miatt.
Konstans 99-100%-on megy szerencsétlen és ha nagyobb füves/fás területre nézek bekapcsolt grass shadowval akkor 70-80%-ra leesik a GPU használat (és az fps is nagyot zuhan..), ugyanakkor fogom magam és lenézek a lábamra a GPU kihasználtság egyből felmegy 99%-ra.

Egyszerűen az a szerencsétlen egy mag nem győzi a saját melóját + kiszolgálni a GPU-t sok esetben. Már 2 esetleg 4 mag használat is ordenáré módon dobna a játék sebességén. Megjegyzem, élvezhető 30-50fpsel is.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2026) Execute válasza Habugi (#2025) üzenetére


Execute
tag

Igen a füves, fás terültek a kritikusak. Sajnos tovább már én sem tudom húzni ezt a szerencsétlen procit. Talán majd megoldják valahogy a srácok a multi-core támogatást. :B

(#2027) Barin_Duty


Barin_Duty
tag

Deadcity eszméletlenül jó! :D

(#2028) Aino


Aino
tag

Lehet valakinek segíteni fog. Win 8 alatt. Feladatkezelő, Részletek, XR_3DA.exe-re jobb klikk, Affinitás beállítása, katt az Ok-ra. Így nekem mind a 4 magot használja.
Nálatok is zárva van Sidorovich pincéje? Nem tudom leadni a mellékküldiket.

(#2029) capulet75


capulet75
addikt

Nálam amióta elmentem a BAR-ba és átállítottam full dynamic lightningra, azóta kb 15 percet tölt egy pálya az addigi 1-2 helyett. :W Hiába állítom vissza alapra mikor elhagyom a BAR-t, akkor is ez van azóta. Valami ötlet valakinek?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2030) Mate válasza Aino (#2028) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam alapból be volt állítva ott mind a 4 mag. Lehet ezért volt egész jó fps-em?

(#2031) vhw


vhw
addikt

X18...
Hogy az a vacak jelszó hol van a gépekhez... már 4 laposelemet elpocsékoltam a turkálásra... :/

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2032) Barin_Duty válasza vhw (#2031) üzenetére


Barin_Duty
tag

Elég egy gépet feltörni, ahhoz meg lesz jelszó egy hullánál :)

(#2033) vhw válasza Barin_Duty (#2032) üzenetére


vhw
addikt

Igen a hulla...
annak idején se volt egyszerű megtalálni a helyes utat, de hogy megint majdnem kifogott rajtam... :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2034) Barin_Duty


Barin_Duty
tag

GP-37 600 tölténnyel, SEVA Suit, Dragunov...Elég hamar meglehet szerezni azt a felszerelést, amivel csont nélkül lehet végigkeménykedni a játékon. :)

(#2035) vhw válasza Barin_Duty (#2034) üzenetére


vhw
addikt

Attol hogy megteheted meg nem muszaj :D

A X18bol en is csak egy megkezdett tarral az AN-ben, 2-3 tar pisztoly loszerrel es az Agropromtol nyuzott stalker ruhaban masztam elo. Pedig annak idejen en ~30-40 kg fegyverzettel kozlekedtem a zonaban :D
Teljesen szokatlanul ert hogy ennyire alul terveztem az akciot. :))

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2036) Barin_Duty válasza vhw (#2035) üzenetére


Barin_Duty
tag

Ott még nehéz is volt...Viszont ami még ilyen felszerelések mellett nagy hiánycikk az az elsősegélycsomag. 4-5 darabtól sosincs nálam több, kicsit necces néha. :D Hulláknál például alapból sosincs, néha rejtekhelyeken van 1-2, meg a kereskedőknél kell gyűjtögetni.

(#2037) SaGa59 válasza Barin_Duty (#2036) üzenetére


SaGa59
őstag

Meg a stalkerektől is tudsz venni, általában olcsóbban, mint a kereskedőktől.
Szidnél 40, a kódorgó, üldögélő, unatkozó stalkereknél meg 32-35, attól függően, hogy haver vagy sem...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2038) batman91


batman91
őstag

Nálatok működik a fegyver javítás/fejlesztés funkció? Mert nálam állandóan kidob ha próbálom. Ez így nagyon nem jó, mert elcsesződnek a cuccaim. De megpróbálom ruha nélkül akkor hátha. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2039) cannibalform


cannibalform
csendes tag

sziasztok. ma feltelepitetem és inditanám a játékot akkor , ez fogad
Expression : assertion failed
Function : CLocatorAPI::ProcessArchive
File : LocatorAPI.cpp
Line : 337
Description : hdr

user.tlx töröltem de ugyanúgy fenn áll a crash :( valakinek volt ilyen problémája?
intel Q6600 + gainward 8800 gts-t, használok ha esetleg számit.

(#2040) Pacy


Pacy
aktív tag

Lesz megoldás valamikor erre az 1 mag használatra? Ez így rettenet.... :(((

(#2041) M@trixfan


M@trixfan
addikt

S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha GPU benchmark-ok és optimalizálási tippek képekkel a PCGH oldalán. Meg kell hagyni, van étvágya a játéknak! :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2042) Cheesus


Cheesus
senior tag

A Duty-s főnöknél ne számítógépezzetek, mert nekem kilépéskor crashel egyet a játék.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2043) vhw válasza Cheesus (#2042) üzenetére


vhw
addikt

A barban? Nekem nem.
En javitani nem tudtam nala, mert kidobott.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2044) batman91


batman91
őstag

Na most van egy nagy probléma, Military Warehouse-nál scriptelt kitöréskor crash. Szóval nem lehet folytatni a történetet. Megpróbálom úgy, hogy kidobálok mindent hátha.

Na emberek az eldobálós dolog sem működik. Nem lehet tovább csinálni attól a ponttól. :O

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2045) Cheesus válasza vhw (#2043) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én csak rákérdeztem a javításra már kidobott..
És igen a Bárban, nézegettem a videókat, meg megnyitottam a konzolt, aztán nyomtam egy Esc-et, és ki is rakott az asztalra.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2046) vhw válasza Cheesus (#2045) üzenetére


vhw
addikt

Én a monitor kapcsolójára kattintva léptem ki.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2047) Barin_Duty válasza batman91 (#2044) üzenetére


Barin_Duty
tag

Igen sajnos...Dez még tegnap délután szólt nekem, hogy oda ne menjek mert ctd lesz, a patch fogja orvosolni a dolgot. Szerintem még mindig mi ketten vagyunk a legelőrébb, de most 2-3 napig vegetálhatunk. :(

(#2048) batman91 válasza Barin_Duty (#2047) üzenetére


batman91
őstag

Az a baj, hogy pont kitörés előtt mentettem kb. 30 másodperccel. Habár van autosave, onnan visszatöltöm és mentek egyet.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2049) vhw válasza batman91 (#2048) üzenetére


vhw
addikt

Én 50 méterenként :DDD
És gyakran manuálisan, külön slotba, nem fast save-vel - engem ne szívasson meg a zöld bogár, hogy kilométereket gyalogoljak újra végig. (rontja a hangulatot, megtöri a sztorit... de inkább, mint anyázni, mert pl. egy pillanatra megállsz az aranyos, ártalmatlan kis patkányok előtt, a következő másodpercben már 10en csócsálnak és villog a piros felirat :)) )

(190 manuális mentés és növekszik :) )

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2050) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hol lehet gyorsan banditákat találni? (ruha miatt)

https://www.twitch.tv/csehla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.