Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Cheesus válasza op.erik (#2200) üzenetére


Cheesus
senior tag

Érdemes ezt már most felrakni, vagy inkább várjunk, míg kijön a héten az első hotfix?

https://www.twitch.tv/csehla

(#2202) #65313280


#65313280
törölt tag

SPOILER (?)

Rostok Factory-nál hol van a 3. PDA? Kettőt találtam a középső magas épületben a 2 hulla mellett, a 3-at egyszerűen nem találom sehol a 4. bloodsuckerrel együtt. Van az elgázosított terület, oda nem tudok bemenni mert a gázmaszk amit kaptam nem akar működni. Rákattintottam kettőt a raktárban és eltűnt, lol.

(#2203) Barin_Duty válasza #65313280 (#2202) üzenetére


Barin_Duty
tag

SPOILER

A gázos területen kattints rá, de hogy biztosra menj: jobb gomb -> use :D Ha már eltüntetted és el is mentetted a játékot akkor menj vissza a tudósokhoz, hiába mondják, hogy nincs náluk több, trade-elni lehet velük egy ezresért.

[ Szerkesztve ]

(#2204) vhw válasza #65313280 (#2202) üzenetére


vhw
addikt

Akkor kell rákattintanod, amikor már ott vagy az épületnél (eltűnik az inventory-ból, de aktív lesz - egy ideig ~5 perc - viszonylag tempósan körbe lehet járni az épületet ennyi idő alatt)
A tudósoknál még kell lennie a saját inventory-jukban, tudsz venni még talán 2 db-ot, ha már idő előtt ellőtted amit kaptál.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2205) Plazmacucci válasza op.erik (#2200) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt hinné az ember, hogy a leg tovább készült modhoz nem kell modding. Tévedtünk?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2206) #65313280 válasza Barin_Duty (#2203) üzenetére


#65313280
törölt tag

+ (#2204) vhw: :R Akkor szaladhatok vissza... :DDD

(#2207) op.erik


op.erik
aktív tag

Cheesus hogy megvárd-e a holnapi patchet? Ahogy gondolod, de az tuti, csinálj egy biztonsági mentést, mielőtt felül írod a fájlokat. Én nem próbáltam még, a LA-val se nagyon játszottam.

Plazmacucci hát modold csak meg, elbírja az, elbírja! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2208) batman91 válasza op.erik (#2200) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem ezeket mind javítja majd a holnapi patch, én ezt feleslegesnek tartom.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2209) Barin_Duty válasza op.erik (#2200) üzenetére


Barin_Duty
tag

Azaz 1 nap se ide - se oda, szerintem várjátok meg a hivatalos patch-et. Plusz én ebbe pár bugot nem látok, amit a hivatalos fog javítani.

(#2210) op.erik


op.erik
aktív tag

Igazatok van, én is megvárom, mert nálam iszonyat laggol, pedig nem szar a vas, ami futtatná. 8 giga ram + 1 gigás vidkari vigyorogva elvitte a Crysis-okat magason...

(#2211) syler123


syler123
veterán

Jó lenne odakint kipróbálni, de nekem nem nyílik ki az ajtó :D Beszéltem a traiderrel, nyomom az F-et az ajtónál, zárhang és door locked :D Ez így eddig gyors menet volt. Oké kellett a felszerelés :D Persze lent nem látni szinte semmit a sötétben...

[ Szerkesztve ]

(#2212) Balathruin válasza syler123 (#2211) üzenetére


Balathruin
veterán

Dx10-et nem tudod Sun shadows nélkül használni.

(#2213) Freel


Freel
tag

Annyira király a játék, hogy úgy döntöttem bemegyek a TESCO-ba és veszek egy dezodort!!! :DDD

(#2214) galaktikus válasza Freel (#2213) üzenetére


galaktikus
aktív tag

:)) ;]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2215) galaktikus


galaktikus
aktív tag

SPOILER annak aki még nem tart ott!!

Kérdés: Van a küldi amikor el kell mennem kideríteni a banditák jelszavát, meg kell keresnem egy hiszékeny banditát azt hiszem, előtte pedig kell szerválnod egy bandita ruhát.. na ezt honnan szerzem meg? Amikor bekommandózok a banditákhoz, a részeg banditától nem tudom elkérni sem, ha agyonlövöm elszedni sem.. ötlet? :F

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2216) Cheesus válasza galaktikus (#2215) üzenetére


Cheesus
senior tag

Vagy visszamész a Bár-ba, és a kocsmárostól veszel egyet, vagy visszamész Dark Valley-be a térkép alján levő stalkerekhez, és tőlük megkérdezheted, hogy hol találhatsz bandita ruhát, ők meg elvileg adnak egy koordinátát a térképen.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2217) Plazmacucci válasza Cheesus (#2216) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igazi sandbox játék :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2218) horrolife


horrolife
újonc

Sziasztok
kellene egy kis segítség telepités útán azt írja ki a játék az exe. fáljra , hogy nem win32 alkalmazás mit csínáljak ?

(#2219) Plazmacucci válasza horrolife (#2218) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Olvass vissza, használd a fórum keresőt :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2220) Dtomka válasza horrolife (#2218) üzenetére


Dtomka
veterán

nem win32 problémára, megoldás lehet:
(#1829) PeL válasza

[ Szerkesztve ]

(#2221) Balathruin válasza horrolife (#2218) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha XP, akkor várnod kell holnapig, akkor jön hozzá a patch.

(#2222) horrolife


horrolife
újonc

sajnos xp :( köszi a segitséget

(#2223) vhw válasza galaktikus (#2215) üzenetére


vhw
addikt

Legyen nálad 1-2 üveg vodka is, úgy rémlik annyit behúz tőlem is - bár nem tudom, hogy feltétele-e a küldetés teljesítésének.

Bár nekem nem adott koordinátát, hiába beszéltem a fószerrel... azóta se tudom, hol lennének azok a hullák amiről beszélt...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2224) M@trixfan válasza Balathruin (#2188) üzenetére


M@trixfan
addikt

Igen, írta is Dezo valahol, hogy már nem állnak át COP motorra a sok befektetett munka miatt amivel felhúzták a SOC motort. A lámpa fénye elég érdekes még DX10-ben is, közeli objektumokra nem világít. Bár mintha ez tipikus Stalker motor jelenség lenne még a COP-ban is. Valószínű valahol statikus light map van a dologban.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2225) kislaki92


kislaki92
senior tag

skacok nektek nem aktív az,hogy szerezz dokumentumokat az x-18-ból? mert voltam már ott a kompjúúter adat levételkor és még mindig aktív...és nem tudok mit odaadni a csaposnak..amúgy most megyek vissza a bárba! :D szóval nem értem :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2226) Cheesus válasza kislaki92 (#2225) üzenetére


Cheesus
senior tag

A Duty-s főnöknek kell odaadni. Én kétszer mentem oda, mert egyszer elvett kb 3-at, és ha újra beszélsz vele akkor van olyan opció, hogy találtál még egy dokumentumot.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2227) H@lede


H@lede
tag

Valaki egy kis help!

Strelok`s secret stasht hol találom lenn vagyok a könyvnél keresgéltem, de ahol gondoltam ott nincs sajons :(

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2228) kislaki92 válasza H@lede (#2227) üzenetére


kislaki92
senior tag

ez egy örök kérdés lesz! lent ahol zombikat öltél! átjárók vannak.kettő.az egyiknél ilyen orvosi szerelések vannak...az ágyra mássz fel...nézz a szellőzőre... :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2229) kislaki92 válasza Cheesus (#2226) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszi! kipróbálom..de mintha nem lett volna semmi...mind1.most úgy is oda kell mennem!egyébként kajálással rohadtul vigyázzatok..ha piros kb 5 perced van és meghalsz :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2230) H@lede válasza kislaki92 (#2228) üzenetére


H@lede
tag

köszönöm

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2231) kislaki92 válasza H@lede (#2230) üzenetére


kislaki92
senior tag

nincs mit! meg lett?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2232) lsc válasza kislaki92 (#2151) üzenetére


lsc
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek.

Az élet kegyetlen .

(#2233) capulet75 válasza Plazmacucci (#2198) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt cáfolnám. Nálam az 1Ghz-re húzott Hawk gyönyörűen vitte a CoP-ot.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2234) H@lede válasza kislaki92 (#2231) üzenetére


H@lede
tag

Igen, de soha az életbe nem kerestem volna azon a helyen. Arra gondoltam ott lesz mint a shadow of chernobylban.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2235) kislaki92 válasza Cheesus (#2226) üzenetére


kislaki92
senior tag

sajna nem jó! nem lehet,hogy a banditának adtam oda? mert ő neki is kellett asszem iratokat vinnem

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2236) Cheesus válasza kislaki92 (#2235) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nem a Sin-es csávókra gondolsz a bányában? Mert azoknak asszem csak pendrive-ot kellett adni. Beszéltél már a csapossal meg ilyenek? Az "incidens" után?

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#2237) kislaki92 válasza Cheesus (#2236) üzenetére


kislaki92
senior tag

dede.Sin.én két küldetésre emlékszem.de pda-ban meglesem.mert érted x18-as laborra sem mutat a térképen semmi.viszont van nálam pár irat..az egyik "top secret" szal sztem az az...beszéltem vele.de most csak munkát tudok vállalni meg kocsit venni.nem vágom

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2238) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Valahogy meg lehet oldani hogy nehezebb legyen a játék? :DDD

Bazinga!

(#2239) kislaki92 válasza bluyoo (#2238) üzenetére


kislaki92
senior tag

masteren van? irogasd át az ltx fileokat... :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2240) Habugi


Habugi
addikt

No, srácok...!

FX-es tulajoknak ajánlom kipróbálásra a következőt:

Helyzet a következő, ne kérdezzetek semmit (nem tudom miért) de ha a játék indítását követően alttab, feladatkezelő (én erre a process explorert használom mert 10x jobb..), azt jelzi mintha 8 magot használna ugye, de ez kamu.., a képen látható magokat vegyétek el tőle! Nálam ezzel a beállítással 4 magot használ és normálisan! GPU végre kiakad 99%-on :C
Ugyan itt pl process explorerben belövöm még hogy priority real time.
Megjegyzem, ha a 4modulból(8mag) ha nem pont ez a 4 mag van kiválasztva akkor csak 2-3 magot használ, ha gondoljátok nézzétek meg én végigjátszottam.. :K
Vicc, na mindegy, végre jó! :C

i7-el is megér egy próbát, ha mást nem játszani vele és közben figyelni a hwinfó ablakot! (nálam 2. monitoron megy..)

Ja majd elfelejtettem, rendszergazdaként indítom a játékot, (hátha beleszámít). :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2241) bluyoo válasza kislaki92 (#2239) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen azon! :K Nem sokat voltam a zónában (megvárom a Magyarítást) de egy pisztollyal irtom a zombikat .... A banditák vissza sem tudtak lőni .... Ráadásul az egyik kóbor fosztogatótól zsákmányoltam (többek között) egy SVDm2 -őt. Hát így elég egyoldalú lesz a dolog. :DDD

Bazinga!

(#2242) vhw válasza bluyoo (#2241) üzenetére


vhw
addikt

Tessék végigjátszani a kezdő susogós nadrágban, fűrészelt csövű shotival meg Makarovval, a tatyóban nem lehet több mint 10kg felszerelés.
Parancsolj :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2243) kislaki92 válasza Habugi (#2240) üzenetére


kislaki92
senior tag

sajna nekem az affinitást nem engedi csesztetni sehogy sem

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2244) kislaki92


kislaki92
senior tag

az imént befölhősült :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2245) Balathruin válasza kislaki92 (#2244) üzenetére


Balathruin
veterán

haladás. :C

(#2246) Telda


Telda
addikt

Hali!

Nekem beragadt ez a küldetés, ha odamegyek nincs semmi ott.

(#2247) #90933760 válasza Aino (#2100) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez is csak egy kényszermegoldás, sokaknál nem működik, nálam is pl. a 100/10% helyett 80/30% lett a terhelés szóval tök ugyan annyi az erő amit kiprésel magából csak elosztotta két magra, amennyivel kevesebbet dolgozik az első azt csinálja helyette a második nem nőtt tőle a teljesítmény, kalap szart se értem el vele. A régebbivel. Az újabbiktól meg kifagy a játék.

Nálad se sokkal jobb a helyzet, a 4 magra elosztás jár plusz feladattal is ami beleadódik. Lehet sasolni a pillanatnyi terhelés értékeket ha össze van adva jó esetben minden alkalommal megvan a 150% a 400 helyett de illene legalább 300. És ebben benne van a leosztási művelet többletterhelése. Jó esetben is ha egyáltalán van gyorsulás olyan mintha kapna egy fél magnyi erőt az egyhez képest. Miközben dolgozgat 4.
Meg talán még ott tapasztalni tőle gyorsulást ahol a proci felépítéséből adódóan valamelyik erőforrás szűk egy mag dolgozása közben de a játék többet igényelne, de több magon már többet kap belőle, még ha maga a feldolgozás nem is jobb de több alkatrészt használhat hozzá. Egy proci elég bonyolult és azt se nagyon tudni a játék mire háklis. Lehet pl L2 gyorstár is, mai procikban divat kis mértékűt használni és magokra leosztva. Ha van 4 mag akkor 4x annyi L2 amit talán hasznosít a motor és gyorsul, de nem magát a procierőt használja fel az ugyan annyi csak épp sokkal több L2 és ettől gyorsul.
Ez csak egy példa.

Gondolom azért nem lett több magos optimalizálás, mert óriási feladat ennyire újraírni a motort.

[ Szerkesztve ]

(#2248) bluyoo válasza vhw (#2242) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Épp ez a gondom hogy még csak Makarovval osztom az áldást ... :DDD Mi lesz ha előveszem az SVD-t? ;]

(#2243) kislaki92
Esetleg az Ashampoo Core Tuner 2 -őt megpróbálhatod hátha ...

Bazinga!

(#2249) galaktikus válasza Cheesus (#2216) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Köszi a választ, akkor visszamegyek. :R

vhw: koordinátát nekem sem adott a szemét... akkor marad az amit Cheesus kolléga mondott.

Egyébként úgy vettem észre, hogy AI elég szépen gyenkélkedik amikor nem vagy az npc-k látómezejében és hátulról lövök rájuk, egyszerűen nem lát meg, hanem tűri, hogy addig lődd ameddig bele nem döglik :))
Ha szemből vagyok akkor bezzeg nem ilyen "jófej"... ez elég érdekes...

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2250) vhw válasza Telda (#2246) üzenetére


vhw
addikt

Az átvezető videó utáni lövöldözés megvolt? A Strelok-os földalatti küldetést kidobta? Ha igen, akkor különösebb jelentősége szerintem nincs...

(ha nem adta meg, akkor esetleg nem halt meg a csatában a Mole nevű tag? Ő árulná el az infót/adná a küldetést)

bluyoo: sok sikert a bloodsucker, burer és későbbi talán teljesen ismeretlen förmedvények likvidálásához a kis pötyögtetővel :)

Egyébként; aki igen hajt a tetőleszakadós befejezésre és felveti a pénz, az megnézhetné, hogy mibe kerülnek a csaposnál a különböző járművek... Sajnos nem valami közlékeny, nem hajlandó elárulni az árat sem, csak elhajt, hogy nincs neked arra pénzed.
Össze csalnám-lopnám egy BTR árát - persze, ha nem lővik szellősre pillanatok alatt AK-val... Illetve nem kell egy hordó benzin, hogy sebességbe rakja. (a kék MTZ kb 50 méterre elegendő naftát tartalmaz telitanknál...)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.