Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) batman91 válasza Cheesus (#2050) üzenetére


batman91
őstag

Dark Valley-ben tartasz? Mert akkor a terület jobb felső sarkában van egy kör alakú gödör, a térkép is mutatja. Oda kell lemenned érte, ott lesz egy halott banditánál.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2052) Cheesus válasza batman91 (#2051) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát találtam egy kör alakú gödröt, ahol egy raklap anomália van, de banditát nem találtam. A küldetésjelző pedig csak a részeg banditát mutatja.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2053) vhw válasza batman91 (#2051) üzenetére


vhw
addikt

Ez hasznos lett volna anno...
De a Barban is meg lehetett venni...

Más:
Rostokba nem lehet eljutni az alsó Cordon útvonalon? Kidobta már oda a küldetésem, mennék át, de jön a figyelmeztetés, hogy a "saját érdekemben" forduljak szépen vissza innen, majd később feloldódik ez a térkép részlet is...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2054) batman91 válasza Cheesus (#2052) üzenetére


batman91
őstag

Nem pont a gödörbe, rosszul fogalmaztam :DDD , nemsokkal fölötte van egy másik mélyedés.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2055) Barin_Duty válasza vhw (#2053) üzenetére


Barin_Duty
tag

A küldetés is írja, hogy "via Garbage". Arrafelé kell kerülni. :)

(#2056) Cheesus válasza batman91 (#2054) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát vmi házak közelében látok 3 mukit egy kupacba, illetve egyet távolabb a térképen, de azok valami alagútban lehetnek. illetve a vérszívók se könnyítik meg az életem.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2057) vhw válasza Barin_Duty (#2055) üzenetére


vhw
addikt

Nem is mindegy hogy jutok oda... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2058) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Atyavilág, egyeseknek mennyi idejük van játszani! :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2059) batman91 válasza Barin_Duty (#2047) üzenetére


batman91
őstag

Amúgy pontosan nem tudod, hogy mikor jön a patch? Csak annyit, hogy 2-3 napon belül?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2060) Barin_Duty válasza batman91 (#2059) üzenetére


Barin_Duty
tag

Csütörtök, de lehet, hogy péntek. Mit csináljunk addig?! :D

(#2061) batman91 válasza Barin_Duty (#2060) üzenetére


batman91
őstag

Belehalunk. :DDD De remélem a mentések működni fognak a patch után.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2062) Barin_Duty válasza batman91 (#2061) üzenetére


Barin_Duty
tag

Szerintem biztosan. Ennek még nem jártam utána. :)

(#2063) vidaila válasza Barin_Duty (#2062) üzenetére


vidaila
aktív tag

Május 1-én.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#2064) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Akkor én ezzel mág simán várok, most úgyis kritikusabb dolgok vannak folyamatban. Mondjuk nekem eddig is bejött, hogy pont akkor kerültem bele minden Stalker részbe amikor már megvoltak a legkritikusabb patch-ek. Nem is futottam bele soha komolyabb élményromboló dolgokba.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2065) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hogyan kell elindítani az autót? Valami gombot kellene megnyomni, de nem jelzi ki hogy mit, és Controls-nál se találtam erre utaló beállítást...

https://www.twitch.tv/csehla

(#2066) Mate válasza Cheesus (#2065) üzenetére


Mate
nagyúr

Kinyitod a vezetőoldali ajtót. Nyitva hagyod és elkezdesz az ajtónak futni. Így lendületbe jön a kocsi és hirtelen be kell pattanni és már megy is. ;]

(#2067) batman91


batman91
őstag

Igazából most gondoltam bele abba, hogy mi vagyunk a béta teszterek. :)

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2068) Barin_Duty válasza batman91 (#2067) üzenetére


Barin_Duty
tag

Neked hol chrasselt Warehouses-on? Amikor a 3 zsoldost kellett levadásznod? Utána a Contact-al már nem tudtál elindulni a zsoldosirtásra?

(#2069) batman91 válasza Barin_Duty (#2068) üzenetére


batman91
őstag

A bázison belül, az egyik épületben ahova bemenekültünk. Odaért a kisugárzás, elájultunk és amikor magunkhoz tértnénk akkor jön a crash. Elvileg ez egy scriptelt esemény.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2070) Barin_Duty válasza batman91 (#2069) üzenetére


Barin_Duty
tag

Jah. Direkt nem kezdtem, mert Dezo mondta, hogy azt hagyjam inkább a patchig...De most gondoltam egyet, megindultam és Ghost után meg a 3 zsoldos megölése után volt valami, aztán gondoltam csodafolytán túlmentem a dolgon. :D De kipróbálom azért.

(#2071) vhw válasza Cheesus (#2065) üzenetére


vhw
addikt

B
Mikor először ültél autóba kiírta a parancsokat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2072) Cheesus válasza vhw (#2071) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi, mindjárt meglesem, lehet azért van bökkenő, mivel nekem a B-n a távcső van :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#2073) #65313280


#65313280
törölt tag

Tovább tolom a bugok/crashek ellenére is, F6 jóbarátom. Agroprom UG-ban járok, kinyírtam a két Burert, egyiket nagyon ügyesen kigránátoztam amikor háttal állt az ajtó előtt, viszont a hullájától nem tudom kinyitni az ajtót. :O Nyugtasson meg valaki hogy nem arra kell tovább menni, vagy van valami parancs a hullák eltüntetésére.

Bugok közé mehet hogy néhány ablak változtatja a színét zöldre/lilára.

[ Szerkesztve ]

(#2074) capulet75


capulet75
addikt

Dark valley széfkód merre van?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2075) batman91 válasza capulet75 (#2074) üzenetére


batman91
őstag

Borovnál van. Meg ölheted ha akarod, de beszéddel is meggyőzheted.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2076) vhw válasza batman91 (#2075) üzenetére


vhw
addikt

Meg lehet győzni? Én mikor elsőre benyitottam hozzá háttal állt, reflexből kinyírtam. De a szfées szórakozásnál kivágott asztalra...
Másodszorra visszatöltve már szemben állt, nem lőttem egyből, oda szaladtam, hogy beszéljek vele - de szép lassan fegyvert rántott... nem tudtam vele beszélni.

intr1cacy: szerintem "shift+F"-el tudod mozgatni a hullát.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2077) Barin_Duty válasza batman91 (#2075) üzenetére


Barin_Duty
tag

Utána úgyis meg kell ölnie. Te amúgy eltaláltad a kérdésére a helyes választ? Nekem elsőre sikerült, mert őszinte voltam :DD

(#2078) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Azt hiszem nálam bebugolt az Agropromos quest. már előrébb járok de még mindig nem tünt el hogy "Segítsek a stalkereknek a katonák ellen" . Visszamentem, és minden katona halott, de a quest nem teljesül.

(#2079) batman91 válasza T.Peterka (#2078) üzenetére


batman91
őstag

Nálam is ott van, de nem akadályoz semmiben.

Barin_Duty: Nem, meg is lepődtem, hogy utána összevert. :)

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2080) vhw


vhw
addikt

Tud valaki valahol "szerelőt"? Petrenko nem hajlandó, rajta kívül?
(milyen áron dolgoz? A stalker ruhát kéne ~50%-ról feljavítani... nem tudom olcsóbb-e vagy kéne venni valami olcsó merc ruhát)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2081) #65313280 válasza vhw (#2076) üzenetére


#65313280
törölt tag

Burert nem lehet cipelni, próbáltam. :(

(#2082) batman91 válasza #65313280 (#2081) üzenetére


batman91
őstag

Amúgy sem kell arra menned.

vhw: Összes szerelő, vagy repair kit használatának crash az eredménye.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2083) Cheesus válasza vhw (#2071) üzenetére


Cheesus
senior tag

Na sikerült megoldani, a Controlson belül az Ignition parancsnál lehet beállítani azt a billentyűt, ami elindítja a motort :R

És ha már bugoknál tartunk. Van egy apróbb Agropromban. Amikor kijövünk a katonai bázisról, és elindulunk Cordon fele, lesz az út jobb oldalán egy lezuhant helikopter. Ha közel mentek az ablakához, akkor az ablak összeomlik, és csak egy nagy kékség lesz helyette. Szerencsére nem crash-el tőle a játék, ez csak szimplán egy esztétikai bug :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#2084) Pacy


Pacy
aktív tag

Ennyire jól megy mindenkinek a játék hogy "csak" a bugokkal van baj? Nektek hajlandó több mint egy magon futni, vagy dx9-ben játszátok? Elvileg patch amiről beszéltetek az kiterjed majd az optimalizációra is? Amúgy hol olvastatok róla?

(#2085) vhw válasza Pacy (#2084) üzenetére


vhw
addikt

Ez Stalker, nem a dx9 vagy 10, vagy több mag érdekeli az embert :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2086) Barin_Duty válasza vhw (#2085) üzenetére


Barin_Duty
tag

Trú :DD

(#2087) Plazmacucci válasza vhw (#2085) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De ha nem fut a drága procival csak hatnegyvenszernégynyolcvanban akkor máris érdekel :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2088) Aino válasza Pacy (#2084) üzenetére


Aino
tag

(#2089) vhw válasza Plazmacucci (#2087) üzenetére


vhw
addikt

13k-s Pentium G-n fut 1280x1024-ben... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2090) Pacy válasza Aino (#2088) üzenetére


Pacy
aktív tag

Win7 és mind a 8mag pipa..Egyéb ötletek?

Vhw: Amennyiben a lehetőség adott hogy a remek stalker hangulathoz ne akármilyen grafika társuljon ugyan már használjuk ki! Lehet hogy neked mindegy hogy milyen , nekem abszolút nem.Mivel a játékot szeretem és eddig az összes részét vegigtoltam , ezt sem szeretném kihagyni. Amint a kérdésemre is képes vagy válaszolni és segíteni halgatlak.

[ Szerkesztve ]

(#2091) #65313280 válasza batman91 (#2082) üzenetére


#65313280
törölt tag

Rájöttem, visszatöltöttem egy underground előtti mentést, kipecáztam a Burert de nem volt arra semmi. :(((

(#2092) Cheesus


Cheesus
senior tag

Enyhébb Spoiler, akik nem járnak annyira előrébb: Akik már feltörték a széfet a bandita táborban úgy,hogy elötte nem öltek még meg senkit, van itt valami trükk? Nálam is előjött a széfes bug, kidobtam minden cuccomat nagy nehezen, de a bandita ruha még rajtam van, és amikor a táskámban van már a dokumentum, a bandita főnök rám támad rögtön, viszont 0 fegyverrel elég nehéz életben maradni... A másik meg, hogy hol van a börtönnek a lejárata, ahol a Duty-s fickót tartják? Egy párszor körbejártam a helyet, de úgy tűnik én vagyok vak, mivel nem találom sehol... Spoiler vége.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2093) vhw válasza Pacy (#2090) üzenetére


vhw
addikt

Nekem csak a bugokkal van baj, a grafika meg nem a lehető legrosszabbra van állítva... (erről is szólt az első költői kérdés)

Én is végigjátszottam minden részt, anno valami szutyok 9600-as ati kártyával kezdtem a SoC-ot... Nem a grafika volt a legfontosabb már akkor sem...

Cheesus: talán nyírd ki a főnököt először... miért fordítanál hátat egy banditának? :DDD
A duty-st; az épület közepén lévő lépcsőházon túl, balra fordulj be, nekem ott ült két bandita a szobában, innentől meg már megtalálod :)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2094) Plazmacucci válasza Pacy (#2090) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A javításokig (?) kapcsold ki a sun és grass shadow és jól fog futni a game. DX10 alatt meg sötét mint a verem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2095) Barin_Duty válasza Cheesus (#2092) üzenetére


Barin_Duty
tag

Sietni kell! A fegyvert meg pár töltény dobd külön, azokat vedd fel elsőnek és akkor könnyen végzel vele.
Ugyanott van ahol a SoC-ban volt fogva tartva Szerega vagy mi volt a neve. Lehet nem tudnám érthetően leírni merre kell menned, de nincs messze, plusz a kis térkép is a haverod. :)

(#2096) Aino válasza Pacy (#2090) üzenetére


Aino
tag

Igen nekem is benne van a pipa az összesben csak okézd le és vissza a játékba, utána már az összes magot használni fogja.

(#2097) Pacy válasza vhw (#2093) üzenetére


Pacy
aktív tag

Ha dx9-ben de akkor is végig tolom. Nem ragaszkodom a totál maxhoz. Attól függetlenül keresem a megoldást! :K

(#2098) kislaki92


kislaki92
senior tag

nekem az affinitásnál azt írja ki ,hogy nem lehetséges:/

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#2099) Wasp91 válasza Aino (#2096) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Dehogy használja az összes magot. Egy magot használ a többi meg szotyizik. AMD processzorral szívás így, pedig jó játék lenne.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#2100) Aino válasza kislaki92 (#2098) üzenetére


Aino
tag

Megpróbálhatod még a CPU Control 2-t. Ebben is belehet állítani, hogy mennyit használjon.
#2099
Lehet akkor AMD-nél nem működik, de nekem igy eszi a 4 magot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.