Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) SaGa59


SaGa59
őstag

Ez az, 0013 a vége, csak még nem engedi tölteni...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2602) SaGa59


SaGa59
őstag

Az nem jó, ez az, amit Dezoék leszedtek,mert hibás volt. 0001 a név vége, nem 0013.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2603) Pacy válasza Xorith (#2599) üzenetére


Pacy
aktív tag

Nem engedi letölteni ez a mocsok! :(((

(#2604) Xorith válasza Pacy (#2603) üzenetére


Xorith
tag

Próbált frissíteni párszor az oldalt.Nekem is próbálni kellett!De hamar lerántja!

(#2605) CJ4567


CJ4567
veterán

Azt mitől csinálja, hogy általában ha másodjára - harmadjára akarom betölteni a gyorsmentést, xray bugreporttal kidob? Másik kérdés: Foxot hogy lehet megmenteni? Egy duplacsövű shoti(a hosszú) Dart és sima töltényekkel és egy Makarov van nálam sima és +P+ töltényekkel

No Sana No Life

(#2606) PeL válasza CJ4567 (#2605) üzenetére


PeL
addikt

Simán bemész és tárgyalsz a banditákkal

(#2607) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Nakérem, felupdateltem 1.30013-ra. Eredmény: el se indul a LA. :DDD (tiszta újratelepítés után se akar mellesleg).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2608) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Másnál is megkergült a lámpa ahogy haladt előre a történetben? Legalábbis nálam már x10-nél is felltünt (akkor még patch előtt), meg most x7-ben is új elemet rakok bele, és kb 30 mp alatt lemerül teljesen. 1 szobát végignézek lámpával már lemerült. :| A játék elején még nem volt ilyen.

(#2609) Lomha 8V válasza T.Peterka (#2608) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én is beszoptam ezt. Hiába írtam át a konfig fájlban, pár percig jó volt, most ugyanúgy merül.

(#2610) Dhampir válasza T.Peterka (#2608) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt a megoldás :D

(#2611) Cheesus


Cheesus
senior tag

Az Arénában másnál se jönnek elő az első harc kutyái?

https://www.twitch.tv/csehla

(#2612) Muzlizom


Muzlizom
újonc

Attól, hogy a 0013 van feltelepítve, a játék még .0001-et mutat csak ugye?

(#2613) T.Peterka válasza Lomha 8V (#2609) üzenetére


T.Peterka
csendes tag

Én is most írtam át eddig jó.
S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\misc\items ezen belül a devices.ltx és itt
battery_duration = 35000 alapból

Az az érdekessége hogy csökkenteni kell az értékét ahhoz hogy tovább tartson. Viszont ha túl alacsonyra van véve nem is világít. :D Remélem ez megmarad és nem állitja vissza.

Visszavonom pár perc után már most visszaállította és kb 10mp alatt elfogy. érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#2614) Barin_Duty


Barin_Duty
tag

Na, BTR-rel már csak csajozhatok :))
/dl/upc/2014-05/03/431761_lcu0ws0dutyvg9yv_ss_zolii_05-03-14_11-50-14_la12_stancia.jpg

[ Szerkesztve ]

(#2615) Norbika88 válasza Telda (#2531) üzenetére


Norbika88
senior tag

Hol kell átírni? :D

(#2616) dzsudzsu7 válasza Cheesus (#2611) üzenetére


dzsudzsu7
csendes tag

Nálam se, nyugi.Talán majd a peccsel...

(#2617) rétisün válasza Norbika88 (#2615) üzenetére


rétisün
veterán

[link]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2618) Norbika88 válasza rétisün (#2617) üzenetére


Norbika88
senior tag

Köszi!

(#2619) #65313280 válasza CJ4567 (#2605) üzenetére


#65313280
törölt tag

Én vagy hatszor próbáltam mindenhogy levadászni a banditákat mire rájöttem hogy ha simán besétálok nem lőnek rám. :DDD

(#2620) SaGa59 válasza =WiNTeR= (#2607) üzenetére


SaGa59
őstag

Aki rakott fel olyan 'patchet", amiket ez utóbbi 2-3 napban itt-ott kitettek és benne nem csak javítás, hanem textura és/vagy 3D modell javítás (azaz meshes mappa) is volt, lehet, hogy mégse tudja betölteni a mentett játékot, hanem újat kell kezdeni.

Én tegnap felraktam, és abban a hosszabb csövű sörétes modelljének más a neve, mint a "gyári" így a betöltéskor elszáll azzal, hogy hiányolja a megfelelő ogf fájlt.

Lehet, hogy nálad is ez a gond.

Úgy is javítható, hogy megkeresed a "patchben" a megfelelő fájlt és berakod a helyére, de akkor a következő hivatalos patchnél ismét gondod lehet.

Amúgy most szakad az eső, villámlik, reggel 8 óra és sötét van.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2621) SaGa59 válasza T.Peterka (#2613) üzenetére


SaGa59
őstag

NightVision-t kell a ruhába építtetni, az nem merül ki.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2622) Telda


Telda
addikt

Ez most valami vicc, hogy az X18ból menjek vissza a bárba pendriveért?
Illetve az ajtó kód nekem 3823 volt írva, amire persze nem nyílt ki... Az volt az ajtó amit itt találtam a fórumon.

(#2623) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

SaGa59

Az is volt már, zöld meg kék fajtájú is, de nálam nem sokat segít. Ha egy sötét szobába bemegyek, ha bekapcsolom a night visiont akkor se látok semmit a sarkakból vagy hogy mi van a padlón, csak ha bekapcsolom a lámpát. Csak néha, nyilt terepen látni vele jobban mint amúgy...

[ Szerkesztve ]

(#2624) =WiNTeR= válasza SaGa59 (#2620) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Nem, nem pakoltam fel semmit, a tiszta LA-val játszottam. De közben megoldódott a dolog: nem kellett volna resetelnem a beállításokat a setup végén, mivel 640x480-ban akarta magát elindítani patchcselés után a játék, és abba végérvényesen belehalt az exe. :D

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2625) Dhampir válasza Barin_Duty (#2614) üzenetére


Dhampir
félisten

Májusi eső aranyat ér. :D

(#2626) Aarpok válasza =WiNTeR= (#2624) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem csodálom úgy tudom 800x600 a legkisebb felbontás vagy is a Shoc,CS,COP - ban így volt.

(#2619) intr1cacy Kilőttem Fox 2 örzőjét utána pedig a többit (banditákkal elvből nem tárgyalok)

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#2627) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Jó is ez a patch, amint nyomtam egy "P" betűt, ki is vágott az asztalra.
Na akkor várakozom tovább, egyszer csak eljutok odáig újra, hogy segítsek a stalkereknek agropromban.

[ Szerkesztve ]

(#2628) Cheesus válasza dzsudzsu7 (#2616) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az komoly... gondoltam eltöltök egy kis időt az Arénában, mielött megyek Yantar-ba, de úgy látszik akkor tovább kell folytatnom a küldit. Amúgy már nem crash-el a Duty-s javítónál, ha minden igaz, rakattam egy jobb nightvision-t a stalker ruhámba. Fegyvereket még nem fejlesztettem, mert elég pénz szűkébe vagyok, lehet kellene egy-két artifact után kajtatni :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#2629) Lomha 8V válasza T.Peterka (#2613) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A 13-as végű patch nekem javította, most olyan 5 percet biztos elketyeg egy elemmel, de lehet, hogy többet is.

Más:Az X18-hoz a számítógép kódjaihoz kell a pendrive? Mert én előrelátóan megvettem, de ott hagytam a tukó banditáknál, mikor elvették a cuccomat. Most mehetek vissza érte? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2630) H@lede


H@lede
tag

Valaki megtalálta már Greben cuccait?

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2631) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Melyik a jó patch? Az 1.3001 vagy az 1.30013?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2632) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Valaki meg tudja mondani, hogy ki tud ruhákat javítani? Mert én csak a báros fickót találtam eddig, az meg csak a fegyvereimet csinálta meg. Meg vki leírhatná, hogy összesen hány szerelő van a játékban. Biztos másokat is érdekelne.

Az új patch egyébként nálam remekül működik, köszönöm! :C

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2633) Cheesus válasza miklos3391 (#2632) üzenetére


Cheesus
senior tag

A bárban a Duty-s figura nekem javította a Stalker ruhámat.

Előzőre: feltettem a javított patch-et, érezhető a javulás, de a főmenüben nem állította át a verziószámot. Amúgy másnál is eltűnt az LA Options?

https://www.twitch.tv/csehla

(#2634) The Feri válasza Cheesus (#2633) üzenetére


The Feri
csendes tag

Igen is eltűnt de nekem nem is csinált semmit, vele is meg most nélküle is mindent újra be kell állítanom ha kilépek.

(#2635) T.Peterka válasza Lomha 8V (#2629) üzenetére


T.Peterka
csendes tag

igen, a patch nekem is javított rajta, teljes újrainstall után. Viszont egy érdekes dolgot vettem észre:
mikor lefelé vagy felfelé nézünk sokkal jobban fogy a lámpa, mint ha előre. :U Ezek szerint fps függő lenne hogy mennyire fogy?! Így érthető az is hogy a laborokban ahol pont hogy jobban kéne, ott jobban fogy. :F

(#2636) SaGa59 válasza Cheesus (#2633) üzenetére


SaGa59
őstag

El, de ezt írták is, hogy kiveszi a petch, mert csak fejlesztőknek kellett.
Viszont hozott egy hibát a patch.

Az első induláskor belőttem a video-t, de utána akárhányszor rábökök az Optionsra jön egy ctd és az ui_mm_opt.xml-ben hiányol mindenféle beállítási "xml ágakat". És tényleg nincsenek benne olyanok.
2 teljes újratelepítés után is ilyen.

Küldtem bugreportot, remélem reagálnak rá.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2637) Balathruin


Balathruin
veterán

Mi a fene ez?


[ Szerkesztve ]

(#2638) batman91


batman91
őstag

Nekem most tökéletesen megy, sehol egy bug, sehol egy crash. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2639) Dhampir válasza Balathruin (#2637) üzenetére


Dhampir
félisten

Bugzik.

(#2640) Balathruin

Küldj egy hibajelentést.

[ Szerkesztve ]

(#2640) Balathruin válasza Dhampir (#2639) üzenetére


Balathruin
veterán

Hát nem is kicsit...
Hova küldjem?

[ Szerkesztve ]

(#2641) vhw válasza Aarpok (#2626) üzenetére


vhw
addikt

Kar, hogy nem banditak...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2642) #90933760 válasza Dhampir (#2639) üzenetére


#90933760
törölt tag

Faszt, ez lézer. Diszkó van a zónába is, valahol kell buliznia a stalkereknek. ;]

(#2643) Dhampir válasza #90933760 (#2642) üzenetére


Dhampir
félisten

X-Ray helyett Blu-ray. :D

(#2644) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Na rátaláltam egy "házi" megoldásra.
Annak akinek indokolatlanul gyorsan merül a flashlight, főleg föld alatti terepen az csökkentse az fps számát.
Vagy Vsync bekapcsolásával, vagy valami külső programmal (pl. MSI Afterburner) állitson be max fps limitet kb 100 alá. Vagy vegye feljebb a grafikát. :)

Ezután már normálisan merült, csigalépésben, mindenféle config átírás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#2645) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nálam DX10.1-ben csak egy magot használ a játék.
Erre van valami fix? Az új peccs fent van.

(#2646) Balathruin


Balathruin
veterán

Sun shadows nélküli DX10-et hogyan tudom kivilágosítani Dx9 szintjére? Sz@rt se látok, pedig nappal van.

(#2647) SaGa59 válasza SaGa59 (#2636) üzenetére


SaGa59
őstag

Vissza az egész!
Nem a patch nyírta ki az options-t nálam, hanem egy korábbi javító foltocska egyik scriptje ragadt be abban a könyvtáramban, ahol a saját módosításaimat (karakter magasság, "fejhimbálás" szintje, stb...) gyűjtögettem...

Elnézést a dezowave stábjától...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2648) Aarpok válasza vhw (#2641) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor tényleg bánhatják hogy annak öltöztek illetve a célkereszten is piroslottak.De ez van.....

Аарпок

(#2649) emre


emre
veterán

Az X18 feletti monolitos bázist megtámadták a katonák amikor ott voltam. Külön külön sem gyenge egyik frakció sem de így nagyon durva volt. pláne hogy sima stalker ruciban tolom. Viszont legalább egy kicsit lefoglalták egymást.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2650) H@lede


H@lede
tag

Asszem találtam egy elkerülhetetlen hibát a storylineban:((((

Expression : fatal error
Function : CTexture::Load
File : ..\xrRender\SH_Texture.cpp
Line : 216
Description : <no expression>
Arguments : Can't open video stream

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.