Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Plazmacucci válasza Balathruin (#1050) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem fogják ennyien tölteni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1052) Dhampir válasza rétisün (#1049) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak gondolnak erre is, ha meg akarják könnyíteni a szerverük életét és a letöltőkét.

(#1050) Balathruin

Nem tudom, mert még nem tartunk ott. Amikor linuxos isokat tesznek fel, akkor nincsen gond a megosztással, talán tanulni kellene tőlük.

(#1053) Phobion válasza capulet75 (#1047) üzenetére


Phobion
őstag

Most ez Lost Alpha ennyivel jobb lesz a megjelent STALKER játékoktól, vagy csak poénból megy a hype? :U

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1054) mickemoto válasza Phobion (#1053) üzenetére


mickemoto
őstag

Is-is, illetve nem dehogy. :)

(#1055) capulet75 válasza Phobion (#1053) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt döntsd majd el magad. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1056) Dhampir válasza Phobion (#1053) üzenetére


Dhampir
félisten

(#1057) Alienhun79 válasza Phobion (#1053) üzenetére


Alienhun79
tag

Hát poénból saját topicot nyitni :U

Pel a magyarítással mi a szitu :R , mert kíváncsi lennék a ti munkátokra is.26-ra kész lesz vagy sokkal később :F

tesztoszteronstalkerista

(#1058) M@trixfan válasza kislaki92 (#1013) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ezt már akkor olvastam, mielőtt megjelent volna itt a fórumon. Igen ez egy kommunikáció, van egy ilyen olvasata, van igazságtartalma a dolognak. Azért egy GSC ha akarná oda tudná tenni magát, rengeteg konstrukció van üzletileg. Az akaszt ki, hogy néha úgy érzem mintha itt az átlag fórum életkor 13 év lenne. Kb. másban meg sem fordult egy kicsit üzletileg is belegondolni a dologba, hogy a GSC felől is jöhetett egy határozat. Mindetől függetlenül hihetetlen módon várom, fogok is nekeik adományozni valamilyen módon.

(#1050) Balathruin:

A torrent működési elvéből fakadóan ez a felállás szinte tökéletes.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1059) kislaki92 válasza M@trixfan (#1058) üzenetére


kislaki92
senior tag

részben igazad van...de szerintem a gsc feje...nem jut eszembe a neve...talán szergej?szerintem fosik attól ,hogy nem lesz nyereséges...mert nem teljes létszámmal működik elvileg a gsc...és hát pénz sincs annyi gondolom...főleg,hogy a stalkeresek közül senki sincsen ott :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1060) Dhampir válasza Plazmacucci (#1051) üzenetére


Dhampir
félisten

Például valószínűleg én sem, majd ha már teljesen készen lesz.

(#1061) PeL válasza Alienhun79 (#1057) üzenetére


PeL
addikt

Fordítgatjuk páran, én még szinte semmit nem haladtam mert nincs túl sok időm mostanság. A hétvégén fordítok én is pár fájlt, hogy kész lesz e megjelenésre nem tudom...

(#1062) Plazmacucci válasza PeL (#1061) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Biztos nem :-)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1063) Alienhun79 válasza PeL (#1061) üzenetére


Alienhun79
tag

Rendben, már nagyon várom, várjuk :K

tesztoszteronstalkerista

(#1064) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1065) kislaki92


kislaki92
senior tag

jujujujujujuujjjjjjj :D addigra talán be is fejezem a misery 2.1-et :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1066) galaktikus válasza kislaki92 (#1065) üzenetére


galaktikus
aktív tag

hahó! Innen szedted le hozzá? Van ehhez valami magyarítás? :B
amég nem jön a lost alpha lehet megpróbálom.. a way in pripyat-ot, sgm-et, AMK-t rongyosra játszottam már...

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#1067) kislaki92 válasza galaktikus (#1066) üzenetére


kislaki92
senior tag

innen is leszedheted persze...én a moddb-ről szedtem le..az 1.0-hoz van nekem honosításom olyan 80%-os házi magyarítás! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1068) kislaki92


kislaki92
senior tag

egyébként sikerült optimalizálni? :) tehát a kis laggok megszűntek?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1069) Antonius1978 válasza galaktikus (#1066) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor itt az ideje, hogy vegigvidd a Geonesis 2 Devolutiont is :)
Csak van hozza egy fix, az feltetlenul kell.

(#1070) galaktikus válasza Antonius1978 (#1069) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Köszi, utána nézek. ;)

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#1071) batman91


batman91
őstag

Ezért mit fogok kapni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1072) Dhampir válasza batman91 (#1071) üzenetére


Dhampir
félisten

Dákót? :DDD

(#1073) batman91 válasza Dhampir (#1072) üzenetére


batman91
őstag

:))

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1074) capulet75 válasza batman91 (#1071) üzenetére


capulet75
addikt

Ez egy szabad ország (?).

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1075) kislaki92 válasza capulet75 (#1074) üzenetére


kislaki92
senior tag

zárójelben a lényeg skacok! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1076) Antonius1978 válasza galaktikus (#1070) üzenetére


Antonius1978
addikt

Bocsi, rosszul mondtam, nem Geonesis 2 "Devolution".
Az AMK Devolution, es Geonesis 2.Az elsovel jatszodtal, a masodik az kb egy kibovitett SMG/Enot.

(#1077) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1078) #90933760


#90933760
törölt tag

De rég jártam itt, na mi a helyzet egy hét és kijön a LA? Ingyenes?

(#1079) Dhampir válasza #90933760 (#1078) üzenetére


Dhampir
félisten

Ingyenes, de támogatható. Várhatóan lesznek benne bugok, amelyeket javítanak majd.

(#1080) #90933760 válasza Dhampir (#1079) üzenetére


#90933760
törölt tag

Értem, ha találkozok buggal akkor jelzem mindenképp hogy javítani lehessen.

Még ki kell tolnom az AMK modot, utána jöhet majd. Bár addig nem állok neki amíg magyarítás nem lesz hozzá, gondolom az is lesz lassan.

(#1081) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ennek kell majd az alapjáték, vagy egy teljesen új játékról van szó?
:B :R

(#1082) capulet75 válasza ScomComputer (#1081) üzenetére


capulet75
addikt

Nem kell neki. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1083) Dhampir válasza #90933760 (#1080) üzenetére


Dhampir
félisten

PeL önkénteseket keresett a honosításhoz, tudtommal nem sokan jelentkeztek. :(

(#1084) Vladi válasza #90933760 (#1080) üzenetére


Vladi
nagyúr

"gondolom az is lesz lassan"

Viszonylag lassan. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1085) PeL válasza Dhampir (#1083) üzenetére


PeL
addikt

Hát nem, plusz az a nagy büdös helyzet hogy egyrészt nincs nagyon időm foglalkozni vele (családi és egyéb okok miatt), másrészt a lelkesedésem sem akkora mint gondoltam (nem a játék, hanem a magyarítás készítése iránt, gondolom ez részben az előbbi okra is visszavezethető). Plusz nem tudom ki írta az angol szöveget hozzá de sokszor itt is kirakózni kell, mert nem értem meg egyszerűen az angol szöveget mert keszekusza.

Szóval itt most megragadom az alkalmat és hivatalosan is lemondok a magyarítás készítéséről.

LeoDelux fordítja fixen, rajta kívül még megkapta a linket op.erik, Plazmacucci és Vladi vállalt pár apróbb részt belőle. Dev_null is jelezte hogy részt venne a fordításon de rá már nem írtam mert azt hittem elegen leszünk rá. Ha valaki úgy gondolja hogy fordítana az küldjön PÜ-t LeoDelux-nak és kérje el tőle a linket a szöveghez. A többi fordítóval azért egyeztessetek hogy ki mit fordít és fordított le eddig, hogy ne csináljátok többen ugyanazt feleslegesen.

Mindenkitől elnézést kérek és jó munkát a fordításhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1086) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1087) Lomha 8V válasza capulet75 (#1086) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az a felső kép. :DDD

(#1088) Barin_Duty


Barin_Duty
tag

A United Hungarian Stalker Forum-on is elindult a Lost Alpha rész. :)
http://stalker.hardwired.hu/forum/

Egyébként: még 6 naaaaaap? :Y Sok :D

(#1089) kislaki92 válasza Barin_Duty (#1088) üzenetére


kislaki92
senior tag

várok , várok , várok....:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1090) Dhampir


Dhampir
félisten

Kellemes Ünnepet! :)

(#1091) kislaki92 válasza Dhampir (#1090) üzenetére


kislaki92
senior tag

viszont! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1092) mickemoto


mickemoto
őstag

A nagy locsolkodásban az ötös kimaradt? :Y

(#1093) pilóta válasza mickemoto (#1092) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az ötöt szádra ne vedd! :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1094) batman91


batman91
őstag

mickemoto: Megkésve, de itt van. :DDD

És akkor a mai.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1095) batman91


batman91
őstag

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1096) capulet75 válasza batman91 (#1095) üzenetére


capulet75
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1097) kislaki92 válasza batman91 (#1095) üzenetére


kislaki92
senior tag

:D:D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1098) capulet75


capulet75
addikt

Pro: végre kijön, nagyon vártam már hogy játszhassak az Alphával. :C

Kontra: kurv@ra@ nem fogok tudni vele játszani mert 3 könyvet kell feldolgoznom és két témát mert vizsgázom , persze pont ilyenkor. :W

Konklúzió: ha megtalálom a kis køcsøgøt aki felnyomta a netre az neki nagyon rossz lesz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1099) Dhampir válasza capulet75 (#1098) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó neked, hogy tanulhatsz. Sikeres vizsgázást kívánok!

(#1100) capulet75 válasza Dhampir (#1099) üzenetére


capulet75
addikt

Bárki, bármikor tanulhat. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.