Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Musicking


Musicking
aktív tag

Fentebb írtam milyen progikkal szedjétek ezekről a tárhelyekről, a part2-t a vége felé nekem is dobálta de 1-1 szál mindig tudta folytatni. Beálltam seedelni, lehet jobban járnál hogy a hiányzó darabot torrentről cibálnád le.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1602) Execute


Execute
tag

i7 4770K 4Ghz
7950 3gb CF (1100@1400)
16 Gb Ram

maximum settings @ 1080p

15-20 FPS

WTF? :S :(

(#1603) capulet75 válasza Execute (#1602) üzenetére


capulet75
addikt

Gyenge a géped. :DDD Vagy envidiára van optimalizálva. :))

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1604) Plazmacucci válasza Execute (#1602) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ugyan már, E8400+5770 simán megy! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1605) Muerte válasza Execute (#1602) üzenetére


Muerte
addikt

CF off-al nézted? Lehet nem nagyon szereti a 2 kártyás rendszereket :U

(#1606) kislaki92 válasza Execute (#1602) üzenetére


kislaki92
senior tag

az igeen...hát ott valami para van

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1607) kislaki92 válasza Plazmacucci (#1604) üzenetére


kislaki92
senior tag

maxon? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1608) Aino válasza Execute (#1602) üzenetére


Aino
tag

Én is hasonló eredményt kaptam :D Neked még jobb géped is van. Mind egy én már viszább vettem a grafból és így is nagyon jól néz ki. Erre megérte várni nagyon jó ötletek vannak benne!!! Tanulhatnának a srácoktól a nagy AAA címek gyártói! Dezo! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1609) Execute válasza Muerte (#1605) üzenetére


Execute
tag

Néztem, de úgy sem volt jobb. Azóta újraraktam, megnézem hátha most megjavul.

(#1610) M@trixfan válasza Execute (#1602) üzenetére


M@trixfan
addikt

Előbb másnak is volt hasonló, Grass Shadow-t vette lejjebb a kolléga. Azt nem tudom lehet-e csinálni, hogy a SOC profilját forszírozni driverből. Ha jól tudom nem COP, hanem SOC motoron fut.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1611) Execute válasza Muerte (#1605) üzenetére


Execute
tag

Kikapcsoltam megint a CF-et. Láss csodát 30-35 FPS a napfényes Zónában! :DD Nem tudom, mi lehetett a gondja korábban?! :F

(#1612) Norbika88 válasza Aino (#1591) üzenetére


Norbika88
senior tag

Villogott, ha ablakba raktam.
Valamint maxon, ha kinyomom fű árnyékot elég szépen fut R9 270x el.

(#1613) Vladi válasza dezowave (#1540) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hálásan köszönjük. Ha találkozunk beléd töltök egy deci vodkát. :R

De most komolyan. ekkora mod és: "Reggelre a netem is lement, így bementem 1ik haverhoz aki épp melózott és onnan töltöttük fel előbb ftp-re" eh :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1614) Muerte válasza Execute (#1611) üzenetére


Muerte
addikt

Nemtom nálam sli-ben hogy fog futni...lehet írni kéne ATI és nV bácsiéknak hogy heggesszenek már ugyan egy normális profilt ehez a játékhoz ;] :DDD

(#1615) M@trixfan válasza Vladi (#1613) üzenetére


M@trixfan
addikt

Megmondom őszintén amikor ugyanezen én is elgondolkodtam akkor rájöttem, hogy a legjobb dolgok nagyon sokszor kis manufaktúrában készülnek és nem is csak az informatikán belülre értem. Az egyik high-end stúdió mikrofonokat gyártó cség is szinte egy személy, a fejlesztőmérnök.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1616) Dtomka válasza Vladi (#1613) üzenetére


Dtomka
veterán

Ha valakinek van 7970/280x mire lehet számítani? (grass shadert látom jobb lesz kikapcsolni :) )

(#1617) nmy1212


nmy1212
tag

Nálam a mentések eltűntek. :( Valaki tapasztalt hasonlót?

(#1618) Execute válasza Muerte (#1614) üzenetére


Execute
tag

Sajnos tévedtem, átrakta DX9-re azért gyorsult be... :((

(#1619) SzlobiG válasza Execute (#1611) üzenetére


SzlobiG
félisten

30-35? Az még mindég nagyon karcsú. :(

(#1620) Muerte válasza Execute (#1618) üzenetére


Muerte
addikt

Monitoroztál valamivel hogy mennyire tekeri a procit meg a vga-kat?

(#1621) Telda


Telda
addikt

Te jó ég hogy néz ki :Y .

(#1622) galaktikus


galaktikus
aktív tag

nálam el sem indul... :(
bejön a logo, aztán sötét képernyő mintha indulna, aztán kidob az asztalra...
nincs valakinek ötlete, hogy mit csináljak?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#1623) AkoS6666


AkoS6666
csendes tag

Nos hát ööö hd5770-el elég játszhatatlan hiába állítgatom a dolgokat ide oda, arra rájöttem, hogy a napnak a megvilágítása okozza az óriási fps csökkenést, ezt lehet állítani konzolból r2_sun off/on -al viszont így nem lesz napből jövő árnyéka semminek, de kb többszöröződik az fps.
Ha nem a nap irányába nézek és kikapcsolom akkor kb 2x több fpsem van, ha pedig egyáltalán nem a nap felé nézek akkor akár meg is 5xöződik, így több mint 100fpst produkál... a jó öreg optimalizálatlan eninge...

[ Szerkesztve ]

(#1624) Execute válasza Muerte (#1620) üzenetére


Execute
tag

Persze megy a háttérben aida64 és a fraps. A billentyűzetemen folyamatosan látszik a vga, proci és ram terhelés.
Azt vettem észre, hogy a vga-t sem hajtja ki teljesen (a képen is látszik). Ugyanezzel szenvedtem egyébként a COP Miseryben... :( . Van valamilyen energiatakarékos "feature" AMD-éknél, amiről nem tudok? :W

(#1625) Phobion


Phobion
őstag

Valaki nem nyomat egy kis streamet, vagy nem lehetséges? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1626) Aino válasza Execute (#1624) üzenetére


Aino
tag

Az én vga-mat teljesen kihatja (sajnos :D ). Viszont most 10 perc alatt 4x omlott össze az x-ray....

(#1627) Muerte válasza Execute (#1624) üzenetére


Muerte
addikt

Fogalmam sincs :( a procihasználatnak is többet kéne mutatnia szerintem,még akkor is ha csak egy magot hajt a játék (gondolom mind a 4 magot mutatja együtt 15%-kon a progi) a vga-ról nem is beszélve :(((

(#1628) Dhampir


Dhampir
félisten

Innen is tölthető.

(#1629) kislaki92


kislaki92
senior tag

az égbolt itt is villog , valaki? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1630) Aino válasza kislaki92 (#1629) üzenetére


Aino
tag

Nekem most jó lett. Csak úgy. Viszont most mindig crash-el a játék. Legutóbb egy patkány támadástól. :W

(#1631) Execute válasza Muerte (#1627) üzenetére


Execute
tag

Nekem sincs ötletem :( Igen az az összes mag terhelése. Valójában egy magot hajt teljesen, a többi poroszkál csak. Most meg ilyet produkált... :W

(#1632) capulet75


capulet75
addikt

Telepítésnél van bármi trükk vagy csak kicsomagolom a 4 rart és exe?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1633) Plazmacucci válasza Execute (#1631) üzenetére


Plazmacucci
félisten

majd jön a peccs :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1634) nmy1212 válasza Phobion (#1625) üzenetére


nmy1212
tag

Én nyomtam egy darabig, de elég gépigényes volt a dolog. Majd finomítok rajta, hátha élvezhető minőségben tudok streamelni. Jelenleg eltűntek a mentéseim, szóval megyek az elejéről...

(#1635) Phobion válasza nmy1212 (#1634) üzenetére


Phobion
őstag

Lesznek itt gondok még egy darabig, de majd a patchek megoldják :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1636) Musicking válasza capulet75 (#1632) üzenetére


Musicking
aktív tag

kicsomagolod, elindítod az inno-s telepítőt , a folyamatjelző ne zavarjon meg a háttérben települ a fáljlok 99%-a

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1637) Execute válasza Plazmacucci (#1633) üzenetére


Execute
tag

Haha ;]
Arra gondolok, hogy CPU limites lesz a dolog, mert azt az egy magot megizzasztja rendesen. Megpróbálom feljebb húzni, kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1638) Mate


Mate
nagyúr

Nálam harc közben is 23-25 fps körül van. Normál esetben 28-30 körül. Élvezhető a játék, minden maxon. GTX 650 ti boost-al, ami azért nem egy hihetetlen erőmű.

(#1639) kislaki92


kislaki92
senior tag

a kezemen is furcsák a fények ha kis fegyót fogok

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1640) capulet75 válasza Mate (#1638) üzenetére


capulet75
addikt

DX10?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1641) Balathruin


Balathruin
veterán

Egész jól megy APU-n is, de a brutál effekteket azért kivettem (sun shadow, grass shadow). Még állítgatok, de nekem a 20FPS is elég a korábbiak után. Terheléseket mivel lehet jól mérni?
Szerk.: Ide dual 6 magos I7 és GTX Titan x4 (legalább x2, de ha nem működik akkor csak 1) kéne 32GB hipergyors rammal és 4 raidba kötött ssd-vel, akkor talán nem akadna. :D Persze ezt elég sok munkával lehetne javítani, az engine így is csúcson jár szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1642) Execute válasza Mate (#1638) üzenetére


Execute
tag

Az érdekes. Milyen felbontáson?

(#1643) nmy1212 válasza Phobion (#1635) üzenetére


nmy1212
tag

A játékmenetbeli/grafikai bugok nem érdekelnek annyira, ameddig a story meg a hangulat élvezhető marad.
Ez a mentéses téma viszont elég para nálam. :S

(#1644) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Először is nagyon ott van ez a játék! :C Dezowave nagyot alkottatok! :R
Másodszor nálam szerintem csak egy magot használ. Így meg belassul (10-.. FPS) ha mindent max.-ra :DDD húzok.
Viszont a nekem régen is bevált CPU Control2 -vel három magot beállítottam és érezhető javulást eredményezett 30FPS környékén. Mondjuk harcba még nem bocsátkoztam. Viszont csak négy magig kezeli a CPU-kat.
Ha valakit érdekel és tenne vele egy próbát:
1. telepíted
2. indíts S.T.A.L.K.E.R.-t, majd ugorj ki a windowsba alttabbal
3. indítsd el a CPU Controlt
4. jobbra fent a MOD kézire álítani
5. bal oldalon látni fogod a futó folyamatokat
6. jobb klikk az XR 3DA.exe-re
7. hozzáadás cpu listához itt kiválasztod hány és melyik magot használja a program (jobb lent a profilnál látni fogod nálam 0111 vagyis 2-3-4mag)
8. én az összes többi folyamatot egy magra korlátoztam 1 mag(1000) bal egérgomb (így a játék használja csak a fennmaradó magokat) folyamatosan nyomva tart kijelöl az összes program majd jobb klikk hozzáadás cpu listához és kiválasztod a használandó magokat.

Bazinga!

(#1645) Cheesus válasza Execute (#1631) üzenetére


Cheesus
senior tag

Megkérdezhetem milyen billentyűzeted van? :B

dezowave :R

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#1646) Execute válasza bluyoo (#1644) üzenetére


Execute
tag

Na ezt én is kipróbálom, köszi! :)

(#1647) kislaki92


kislaki92
senior tag

villogó égbboltra van egy megoldás...de úgy meg vissza veszi a szépségét...sun shadow...de a kezemre még mindig nem találtam meg...egyébként hatalmasan szép,gyönyörű...de ahog ylátom a régi sztoriból valami maradt:P :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1648) capulet75 válasza bluyoo (#1644) üzenetére


capulet75
addikt

Miért csak cpu2-ig van skálázva oldalt?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1649) Execute válasza Cheesus (#1645) üzenetére


Execute
tag

Logitech G19s. Sikerült beszereznem féláron, hála a Danone Activia VIP programnak és a közösségen belüli termékbeszerzésnek! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1650) capulet75


capulet75
addikt

Az normális hogy 10 perce ezt látom?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.