Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) CJ4567 válasza vidaila (#4000) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor enyém a 4001-ik.

No Sana No Life

(#4002) Varázslóó


Varázslóó
senior tag

jelentem már tűrhetően megy a játék és már nem akad úgy... Elég buggos a motor... de VGA csere után már nagyon szépen megy minden napfényszar benyomva R9 290 en

HD7970 en elég sok mindent le kellett venni :))

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#4003) Dhampir válasza CJ4567 (#4001) üzenetére


Dhampir
félisten

Ennyi hozzászólás közül nehéz lesz visszakeresni a széfek kódját. :D
Jó, persze a keresővel egyszerűbb lesz.

(#4004) Hurkaleves válasza Varázslóó (#4002) üzenetére


Hurkaleves
őstag

azért az gáz, hogy egy átdolgozott dx9 (10) motornak R290 kell...

(#4005) Varázslóó válasza Hurkaleves (#4004) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Hát igen az... viszont a legszebb játékok között van :) Talán a Crysis előzi be

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#4006) CJ4567 válasza Hurkaleves (#4004) üzenetére


CJ4567
veterán

Call of Pripyatnak fele ekkora gép se kell, a Shadow of Chernobyl modokkal jóval kisebb gépigénnyel tud eléggé hasonló grafikát, úgyhogy nem értem ezt a gépigényt.

No Sana No Life

(#4007) Hurkaleves válasza CJ4567 (#4006) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha tudnák optimalizálni az mindenkinek jó lenne...
amit eddig legjobban optimalizált és legszebb játéknak tartok azok a Bethesda munkái (Fallout 3, Skyrim...) mind gyönyörűek és kevés vas kell hozzá! ha valaki meg tudta csinálni más miért nem? ott bazi nagy terek vannak és még a laptopom se rezzen meg.

(#4008) Varázslóó válasza CJ4567 (#4006) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Ez így igaz... de én még ennek is örülök... ingyen szerintem a seggünket a földhöz verhetjük :D Hogy ennyi év után igaz én már vagy 3-4éve várom.. mert Shadow és a Clear után igérték már :)

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#4009) CJ4567 válasza Hurkaleves (#4007) üzenetére


CJ4567
veterán

És gyengébb gépen modokkal lehet olyan szép mint magasabb grafikán(Dynavision + Sweetfx), meg még a Codemasters tud nagyon optimalizálni.

No Sana No Life

(#4010) bluyoo válasza Hurkaleves (#4007) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem ha elutaljátok azt a pénzt, amit a felsorolt játékok fejlesztése került, akkor jó eséllyel Dezowave összeszed egy csapatot és optimalizálja nektek! ;]

Bazinga!

(#4011) ZetorGumi válasza bluyoo (#4010) üzenetére


ZetorGumi
addikt

+1 :)

Azért elég nagy szempont az, hogy ők a saját életük (meló, család, stb) mellett csinálták ezt, nem fő foglalkozásként, ráadásul ingyen, és bérmentve. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#4012) bluyoo válasza ZetorGumi (#4011) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mondjuk a Skyrim az tényleg nagyon szép, és tényleg alig kér vasat maga alá. Csak egy baj van vele, hogy nem S.T.A.L.K.E.R. ! :DDD
Személy szerint most csak belekóstoltam a Lost Alpha-ba. Majd ha a következő javítás, és a hozzá igazított Magyarítás kijön belevetem magam. :)
Mindenesetre szerintem hihetetlen munkát végeztek a játékkal! Remélem sikerül még egy-két dolgot helyretenniük. Bár nekem nem nagyon van gondom a gépigénnyel sem, pedig nincs erőművem .....

Bazinga!

(#4013) Aarpok


Aarpok
őstag

Erre a küldetésre tudja valaki a megoldást:

Freeplay - ben van ez a küldetés.

Аарпок

(#4014) Hurkaleves válasza bluyoo (#4012) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha a console-ba "kikapcsolom a napot" durván megugrik az fps.. :) szóval ott keresném az optimalizálást...
és a villogó égbolt "effekt" is eltűnik.

(#4015) bluyoo válasza Hurkaleves (#4014) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen ezt a megjelenéskor felvetették többen. Szerencsére nálam azzal is játszható. Villogni meg soha nem villogott az égbolt. Igazi S.T.A.L.K.E.R- finomságok ezek. Nélkülük nem is lenne az igazi. :DDD
Pl. havernál játszhatatlan lett állandóan kidobja míg én vígan bóklászom ....
Gondolom a következő javítás erre is talál majd gyógyírt. Mint arra is hogy DX10 mellett ne legyen olyan sötét és ne keljen átírogatni értékeket.

Bazinga!

(#4016) Hurkaleves válasza bluyoo (#4015) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nos az original stalkerekben nem találkoztam efféle "finomságokkal".. :)
javítsák mihamarabb mert a grafika, színvilág és az atmoszféra a stalkerekben nálam nagyon ötös!
ha már itt járunk a lost alpha-ban picit visszább venném a szaturációt... (erre van esetleg valami konzol parancs miszter ichimaru gin?)

[ Szerkesztve ]

(#4017) bluyoo válasza Hurkaleves (#4016) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:) Ennyire nem vágom! Innen a fórumról szoktam puskázni ha netán felvetődik valami gond.
Szóval ha van rá lehetőség az itteni szakik biztos segítenek! :)

Bazinga!

(#4018) Dhampir válasza bluyoo (#4017) üzenetére


Dhampir
félisten

az itteni szakik biztos segítenek

Úgy kell érteni, hogy az itteni sztalkerek. :D

(#4019) Hurkaleves válasza Dhampir (#4018) üzenetére


Hurkaleves
őstag

biztos így értette hisz a titulusa neki is "szaki".. ;)

(#4020) bluyoo válasza Dhampir (#4018) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD Úgy, úgy!

(#4019) pisztoly
De az a titulus a csajok miatt van! :DDD

Bazinga!

(#4021) Hurkaleves válasza bluyoo (#4020) üzenetére


Hurkaleves
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4022) bluyoo válasza Hurkaleves (#4021) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD
De a S.T.A.L.K.E.R. mégis jobban megy. Mi sem bizonyítja jobban hogy évek óta csak egy "csajom" van! :DD

Bazinga!

(#4023) westcoastog


westcoastog
veterán

Banditák széfének a kódja mi? Dark valleyben persze. nem tudtam megtalálni itt a topikban, játékban meg már fingom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#4024) Dhampir válasza westcoastog (#4023) üzenetére


Dhampir
félisten

4-3-7?

(#4025) westcoastog válasza Dhampir (#4024) üzenetére


westcoastog
veterán

0-val kezdődik a széf, csak 2 számot tudok megadni neki. :F

(#4026) Dhampir válasza westcoastog (#4025) üzenetére


Dhampir
félisten

(#4027) westcoastog válasza Dhampir (#4026) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez az, de mégsem tudtam a 0-át megváltoztatni, na de majd kipróbálom, köszi. :R

(#4028) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Jöhetne már a patch... :(((

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#4029) Torkin válasza capulet75 (#1) üzenetére


Torkin
újonc

Műszaki segitséket kérek, testvéreim a Zónában!
Egy bosszantó problémával szembesültem: játék közben minden létező hang rendesen működik, de ha első személy módban játszom (F1), akkor a lépéseimnek nincs semmi hangja. F2 módban van, de azt nem szeretem. Aki tud megoldást, kérem jelezzen!
Köszi.

(#4030) Plazmacucci válasza Torkin (#4029) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Actor leg ki van kapcsolva? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4031) Torkin válasza Plazmacucci (#4030) üzenetére


Torkin
újonc

Az meg mi? Én csak játszom, de nem értek hozzá. Hol keressem és miképpen lehet be-kikapcsolni az actor leg-et?

(#4032) Plazmacucci válasza Torkin (#4031) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha lenézel látod a lábad? Elméletileg az utolsó patch kikapcsolta. Keress rá itt a fórumban :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4033) Torkin válasza Plazmacucci (#4032) üzenetére


Torkin
újonc

Látom, futok-szaladok, de hangja nincs. Köszönöm a tippet!

(#4034) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Magyarítás 90% Várakozás a v1.3002-re

Kiegészítő feliratozás 33%

Ők is csak a patchre várnak :W

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#4035) spank309


spank309
csendes tag

Sziasztok, itt vagyok Dark Valley-ben ahol egy széfet kell kinyitni aminek 295 a kódja. Elolvastam már mindenféle módszert a kinyitására amit itt találtam és máshol, de nem hatott semmi, nekem az a problémám hogy nem kattan be a számnál, szóval elkezdem forgatni a számokat és magától tök véletlen átmegy a másikra. Már felraktam azt a fixet is de semmi. Ötlet? Előre is köszönöm. Na közben már meg is oldódott :/ Bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

(#4036) Wenzel válasza spank309 (#4035) üzenetére


Wenzel
csendes tag

van a széf tekerő gombja, a bololdalra kattintva viszi az egyik számot, ha másik számlálót akarod forgatni akkor átkattintasz a jobb oldalra.Ennyi az egész:D
szóval nincs semmi trükk csak a jobb és a bal oldal játszik benne:)

[ Szerkesztve ]

(#4037) 7om válasza spank309 (#4035) üzenetére


7om
tag

először a tekerőnek a jobb oldalára kell kattintani,az az első számé,majd jobb majd bal,jobb-bal-jobb.

(#4038) 7om válasza 7om (#4037) üzenetére


7om
tag

tehát először csak a jobb oldalra kattintasz,és addig kattintgatsz a jobb oldalon amíg a 2-es számot nem látod,majd bal oldallal ugyanez,ami a középső számé,majd megint jobb oldal.

(#4039) 7om válasza 7om (#4038) üzenetére


7om
tag

nem kell az egérrel megpróbálni tekerni a tekerőt,csak kattintgatni a jobb és bal oldalánxD

(#4040) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Kb másfél hónapja félbehagytam a játékot mondván 1 hét és patch és úgyis elvesznek a mentéseim. Van valami hír róla?:D

(#4041) Plazmacucci válasza Meridius11 (#4040) üzenetére


Plazmacucci
félisten

+1
most volt 1 fb bejegyzés ami alapján nagyban reszelik a grafikus motort.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4042) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Akkor ezek szerint még most sincs újabb javítás :(((
Még jó hogy el se kezdtem csak felraktam ;]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#4043) Süni 1985 F válasza Psychopeti (#4042) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Mázlista! :)
Én bele gebedek a várakozásba! :W

TDI POWER

(#4044) CJ4567 válasza Psychopeti (#4042) üzenetére


CJ4567
veterán

Én elkezdtem, de tönkretettem a mentésem, mert a katonák között mentettem gyorsmentéssel, és nincs is másik :DDD

No Sana No Life

(#4045) Dhampir válasza Süni 1985 F (#4043) üzenetére


Dhampir
félisten

Remélem, hogy őszre vagy karácsonyra már jól fog futni és élvezhetően játszhatóvá alakul.

(#4046) shield válasza Dhampir (#4045) üzenetére


shield
őstag

Van egyáltalán időpont megadva?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#4047) Dhampir válasza shield (#4046) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a lényege, hogy körülbelül nincsen. :D Fokozatosan csorognak ki a frissítések. Sokat számít a játékot tesztelők visszajelzése is.

[ Szerkesztve ]

(#4048) spank309


spank309
csendes tag

Darkscape-ben másnak is lefagy a játék? Az X18-ból jövök visszafele a papírokkal meg ami kell, és ahogy mész bent a bányában egy nagy kupac homokzsáknál lefagy. Ezt 2x eljátszottam a mai nap folyamán, már nincs kedvem játszani, ma :)

(#4049) Dhampir válasza spank309 (#4048) üzenetére


Dhampir
félisten

Jobb lesz megvárni a következő hibajavító foltot. :)

(#4050) bluyoo válasza Dhampir (#4049) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Csak jönne már ki végre!

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.