Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Mate válasza kislaki92 (#1800) üzenetére


Mate
nagyúr

SPOILER

Jó lett a játék

SPOILER VÉGE

Lehet itt is, csak feltűnően jelezni kell :)

[ Szerkesztve ]

(#1802) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Biztos volt már, de nálam a sun shadow kikapcsolása megoldotta az fps dropot most fullon ezt leszamitva 60-100 fps között mozog, a gpu kihasználtsága is egyből megugrott sokszor 99%.

(#1803) impalaman


impalaman
aktív tag

Nagyon jó lett a játék. Nálam problémák se jöttek elő, tökéletesen fut. :)

Egyedül a helikopter zavart Cordon-on, eléggé idegesítő a hangja. :DDD

(#1804) Mate válasza impalaman (#1803) üzenetére


Mate
nagyúr

Lődd le :D

(#1805) impalaman válasza Mate (#1804) üzenetére


impalaman
aktív tag

Majd ha lesz mivel. :D

(#1806) rétisün válasza impalaman (#1803) üzenetére


rétisün
veterán

cseréld le a hangját valami kevésbé idegesítőre :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1807) impalaman válasza rétisün (#1806) üzenetére


impalaman
aktív tag

Az a hang jó is lenne ami a SoC-ban van pl., csak most épp nincs meg a játék így nem tudom belőle kiszedni. :)

Mondjuk tényleg nem nagy gond, csak zavaró volt, hogy állandóan jött a helikopter és kb. azonos hangerővel hallatszott a hangja ameddig el nem ment. :)

(#1808) vhw


vhw
addikt

Agroprom - föld alatt.
Privátban adna valaki tippet, hogy a küldetéslista szerint második dolgot hol keressem?
Tartok tőle, hogy bebugolt a játék, és hiába túrkálok...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1809) PeL


PeL
addikt

SPOILER ALERT!!!

Cordonban majd hanyattestem mikor megtaláltam a föld alatti járatokat. Beszarás komolyan, hihetetlen mennyire fasza :D

(#1810) westcoastog


westcoastog
veterán

Expression : m_foot_bones[leg_type] != BI_NONE
Function : CStepManager::get_foot_position
File : step_manager.cpp
Line : 196
Description : foot bone had not been set

Most komolyan, a karakter lábcsontja miatt crashel a játék? :DDD

(#1811) Balathruin válasza westcoastog (#1810) üzenetére


Balathruin
veterán

Hát látod. :DDD Biztos eltörik neki. :D

(#1812) Plazmacucci válasza westcoastog (#1810) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja fsznak kellett láb a karakternek :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1813) capulet75 válasza vhw (#1808) üzenetére


capulet75
addikt

Detto. A Stash nagyon nincs meg... :(

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1814) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Stash SPOILER

A plafonon a szellőzőn a rácsokat figyeljétek, az egyikhez fel lehet ugrani. ;)

(#1815) vhw válasza T.Peterka (#1814) üzenetére


vhw
addikt

Ohh, igen görény... bezzeg ami kiveri a szemed, olyan feltűnően újszerű, és szokatlan az eddigi részekhez képest, az csak dísz...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1816) capulet75


capulet75
addikt

A Great Metal Factoryba sikerült valakinek bejutni? Engem kidob h bug...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1817) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nem tudom volt-e már ez a kis tanács a játékkal kapcsolatban.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1818) capulet75


capulet75
addikt

Ez van most: :(((

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1819) capulet75 válasza capulet75 (#1818) üzenetére


capulet75
addikt

Dezo: "bar is the only map which does not run on r1 render. someone already posted about this, please switch to r2a, r2 or r3 until you leave bar!"

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1820) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Lejárt a szerkesztés:

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1821) vhw válasza capulet75 (#1819) üzenetére


vhw
addikt

És ezt hogy teszed? Hol, hogyan kell váltani?

- ugyanúgy nem enged a barba -

Na meg az "actor legs"? Ez hol van az optionsban?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1822) capulet75 válasza vhw (#1821) üzenetére


capulet75
addikt

Full dinamic lighthningra pl.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1823) vhw válasza capulet75 (#1822) üzenetére


vhw
addikt

Kösz.

- huh de Silent Hill hangulat fogadott :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1824) PeL


PeL
addikt

Megtaláltam az első komolyabb bugot. Fox-nál kicsit problémás a cuccok javítása, mindig csak az első cuccot engedi javítani a listában. Ha mást is akarok javítani akkor ki kell dobnom a földre a listában első helyen szereplő itemet hogy javítható legyen az alatta lévő is. Az upgradeket meg nem lehet kiválasztani. Lehet ez még egy későbbi feature lesz?

(#1825) Enton


Enton
addikt

Áhh egyszerűen zseniális.
Már csak pár apró dolgot lehet hiányolni, int a gui-ra quickbutton-ra ikonokkal elsősegély stb mint COP-ban.
Zajkeltésindikátor van-e, lehet quickbutton-re tenni a lootnál a "take all"-t, eddig nem véltem felfedezni?
De:
- hálózsákos alvás,
- elég jó hátizsák telítetségtől függő futási szufla,
- eddig nagynak tűnő táskakapacitás, idővel úgyis kicsi lesz,
- övre kihelyezendő eszközök, ammo, artifact,
- "f" gombra kilép a lootmenüből, "esc" gomb is megy, nem menube lép ki,
- lámpa, elemmel, nem éppen gyors merüléssel, de sulyfoglalással elemenként a táskában, földalatti részekhez tuti tultárazok elemekből,
- jóféle szinkronhangok, szövegek("-Gyerünk srácok, ideje hőst játszani"), (Feliratot hol kapcsolok?)
- buci jó grafika, simán jók a fények, jó sűrű a talajnövényzet(FHD minden max/high/full/DX10/DX10.1)
- jóféle pályadesign jók lettek a változtatások, tetszenek nagyon

Még csak a factory-ban jártam de nagyon megvett kilóra, meg hogy egy majd 17 éves játék végre itt van előttem ez valami fenomenálisan jó érzés, pedig csak meglepetésként találtam erre a LA megjelenésre a 2 napja, hogy akkor jön és játszható.
Alaplapi hangkártyával folyamatos szoba/terem visszhang minden hangon beszéden, ezt nem lehet valahogy orvosolni, AEX3D ki-bekapcs nem segített, realtek-es driver ben sem kapcsoltam véltlenül effectet, néztem direkt. :)
Ilyen csavarokat látok az úton az elején még az egésznek, nincs mód ilyen csavarok dobálgatására mint CS-ban?

Áhh holnap 2kor végzek ha hazaértem rázombulok rendesen! ;]
Köszönet a game-ért Dezo-éknak!!!

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1826) vidaila válasza Enton (#1825) üzenetére


vidaila
aktív tag

Az eget valaki megoldotta már, hogy ne legyen ilyen vakítóan fehér?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1827) Gaggo25


Gaggo25
csendes tag

Üdv

Nekem valami godn van a géppel mert nem indul.
Minden telepítve de sajátgépből illetve az asztali parancsikonból indítvan azt írja, hogy nem win32 alkalmazás, total commanderben meg azt hogy Hozzáférés megtagadva.
Xp-m van a 3 fájlt a binből és a user**.ltx fájlt töröltem nem írásvédett egyetlen fájl sem és a fiókom rendszergazda jogokkal van.
Tud segíteni valaki nekem mert nagyon kíváncsi lennék a játékra.

(#1828) Plazmacucci válasza Gaggo25 (#1827) üzenetére


Plazmacucci
félisten

megy ez xp alatt egyáltalán?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1829) PeL válasza vidaila (#1826) üzenetére


PeL
addikt

Ki kell kapcsolni a Sun rays-t

(#1827) Gaggo25:
Ellenőrizd hogy fent van-e a gépeden, ha nincs akkor tedd fel a 3rdparties mappából a vcredist_x86.exe nevű programot (Microsoft Visual C++ 2013 Redist. néven találod meg a telepített programok listájában a vezérlőpultban), anélkül nem fog futni. A kicsomagolt telepítő mellett találod.

Ha ez megvan és akkor sem indul akkor passzolom, lehet tényleg az XP miatt nem indul.

[ Szerkesztve ]

(#1830) Gaggo25 válasza PeL (#1829) üzenetére


Gaggo25
csendes tag

Mindent feltettem az első telepítés alkalmával.
Most azzal próbálkozok amit itt olvastam, hogy telepítem a program files-on kívűli mappába.

(#1831) capulet75


capulet75
addikt

Kissé durva amilyen tántorgást előad a koma egy doboz sörtől. :) A másik hogy az SVD már megint (itt is ) irreálisan mozog célzás közben. Mivel nincs lehetőség fekvésből gyilkolni, ezért marad a féltérd. Abban a pozícióban már kitámasztja az ember a Dragunovot, egy 80 méterre levő ember fejét röccenés nélkül kéne becélozni legalább pár másodpercig. A Bar-nál ha beszélek egy egy épület tetején levő fickóval akkor kifagy és kidob a játék.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1832) M@trixfan válasza capulet75 (#1831) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nem úgy volt a SOC-ban is ,hogy fejlődött a karakter a játék során? Lehet később már nem lesz ennyire remegős a keze a karakternek.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1833) capulet75 válasza M@trixfan (#1832) üzenetére


capulet75
addikt

Nem szeretem az SVD-t, nem szívesen lövöldöznék több ezerszer vele hogy ne remegjen... :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1834) Norbika88


Norbika88
senior tag

Össze-vissza 2 képződmény találtam, eddig.
Lehet én csinálok rosszul valamit.
CoP ba volt detektor is, csak akkor lehetett őket látni.
Vagy itt most hogyan kell, anomália dobja vagy már mellette hever?

(#1835) rétisün válasza capulet75 (#1831) üzenetére


rétisün
veterán

a fegyverek mozgása célzás közben a legendary modban is benne volt, config fájl belepiszkálással lehetett orvosolni...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1836) capulet75 válasza rétisün (#1835) üzenetére


capulet75
addikt

Nyugodtan okíthatsz a témában, miként és hogyan. :)

Norbika88: tonnaszám vannak képződmények. Persze nem az első pályán az ajtó mellett balra de sok van.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1837) capulet75


capulet75
addikt

Na ennyit a Blac Mesa-ról. :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1838) borovi


borovi
aktív tag

mennék át a barkeephez garbageból, de fatal errorral kidob. valakinek van valami ötlete, hogy mit tegyek?

(#1839) SaGa59 válasza galaktikus (#1675) üzenetére


SaGa59
őstag

Ahova akarod. Ez a directx telepítője. Ahova kicsomagolta, onnan tudod kézzel telepíteni, mejd törölheted az egészet,

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#1840) capulet75 válasza borovi (#1838) üzenetére


capulet75
addikt

Állítsd át full dynamic lightningra és indítsd újra.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1841) SaGa59 válasza westcoastog (#1681) üzenetére


SaGa59
őstag

EAX-et ne kapcsold be, csak ha olyan hangkártyád van. Mostanában nem nagyon integrálnak olyat alaplapokra...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#1842) borovi


borovi
aktív tag

a full dinamycra váltás, amit korábban írt valaki, nem jött be. továbbra is kivág.

(#1843) rétisün válasza capulet75 (#1836) üzenetére


rétisün
veterán

nem biztos, hogy itt is működik, de ha hasonlóan van megcsinálva a fegyverek konfiguráása, akkor itt a megoldás.

mod: konkrétabban azért nem tudok segíteni, mert még nem telepítettem fel a játékot :B

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1844) borovi válasza capulet75 (#1840) üzenetére


borovi
aktív tag

nem javított a helyzeten sajnos. de azért még próbálkozom

(#1845) Cheesus válasza rétisün (#1843) üzenetére


Cheesus
senior tag

És hol is kellene keresni az a config fájlt? :B

https://www.twitch.tv/csehla

(#1846) capulet75 válasza borovi (#1844) üzenetére


capulet75
addikt

Pedig az a megoldás, nálam (és mindenkinél dx9 alatt)ugyanez van.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1847) rétisün válasza Cheesus (#1845) üzenetére


rétisün
veterán

gamedata\config\weapons mappában

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1848) Cheesus válasza rétisün (#1847) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi szépen :R
átírtam az SVD mesterlövész puskához tartozó fáljlban a te adataidra a dolgokat, és tökéletesen működik :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#1849) borovi


borovi
aktív tag

na, sikerült, nem tudom, hogy, de benn vagyok :C :C :C

(#1850) Norbika88


Norbika88
senior tag

Full garfikán DX10, folyamatosan kivág.
xrGame.dll
Tegnap semmi gondja nem volt.

XR_3DA.exe caused ACCESS_VIOLATION in module "D:\Program Files (x86)\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\bins\xrGame.dll" at 0023:5A2BE6D3, CDialogHolder::IR_UIOnKeyboardHold()+138467 byte(s)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.