Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) kislaki92 válasza Vladi (#1350) üzenetére


kislaki92
senior tag

szerintem biztosak voltak benne,hogy a moddb-n jó helye lesz és mindenki szépen korrekt sebességgel tudja leszedni...csak erre nem számítottak nyílván...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1352) Telda


Telda
addikt

Amúgy mi most a legújabb fejlemény?

(#1353) capulet75


capulet75
addikt

3x500Mb lejött de nincs több.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1354) capulet75 válasza Telda (#1352) üzenetére


capulet75
addikt

Készül a Torrent.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1355) rétisün válasza Barin_Duty (#1332) üzenetére


rétisün
veterán

feltettem ide a manualt....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1356) bluyoo válasza kislaki92 (#1349) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Áh, mára sörözés van tervezve! Van S.T.A.L.K.E.R. fan a baráti körben jó beszédtéma lett volna a Lost Alpha. Persze a többiek nagy örömére. :DDD

Bazinga!

(#1357) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Még azt a nyomorult OST-t se tudom letölteni erről a csöves oldalról, tiszta vicc az egész...

(#1358) BorgBoss


BorgBoss
tag

Azért én úgy vagyok vele, hogy a fejlesztők felé történő elismerésemet a türelemmel nyugtázom. Én nagyon örülök annak, hogy vannak akik e nagyszerű játékot - sok év után is megállja a helyét, mint a HL - egyáltalán "fejlesztik". Ha kell heteket is várok még rá, hogy minden frankó legyen. Egyébként el tudom azt is képzelni, hogy van még mit foltozni a rendszeren... Most csak azért elégedetlenkedik a nép mert nincs, ha pedig van, akkor azon, hogy miért nem hibátlan. Az biztos, hogy ha jó lesz a játék akkor megtámogatom őket egy játék árával.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#1359) bluyoo válasza BorgBoss (#1358) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ha visszaolvasol hamar kiderül hogy nem így gondolták a "kiadást". Csak valami gyökér kiszivárogtatta a "félész" játékot ezért adják ki úgy ahogy és elvileg most ..... Szóval már előre írták hogy jönnek javítások a közeljövőben. De a S.T.A.L.K.E.R. soha nem volt hibamentes nem is azért szeretjük ennyire. :)

Bazinga!

(#1360) Mate válasza capulet75 (#1354) üzenetére


Mate
nagyúr

Mintha 10-12 órával korábban is ezt olvastam volna :D

(#1361) Balathruin válasza Mate (#1360) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen, mert van annyi eszük, hogy nem egy seeddel kezdenek.

(#1362) capulet75 válasza Mate (#1360) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor valószínűleg így is van. :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1363) kislaki92 válasza Misi 007 (#1357) üzenetére


kislaki92
senior tag

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/stalker-lost-alpha-ost

be vagy jelentkezve?

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1364) Balathruin


Balathruin
veterán

ModDB kommentek közt... [link]

(#1365) Mate válasza Balathruin (#1361) üzenetére


Mate
nagyúr

Ennyi idő alatt 100x feltolhatták volna seedszerverre, de simán is lenne vagy 500 seedelő.

(#1366) Plazmacucci válasza Balathruin (#1364) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Várjuk :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1367) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nagyon látszik, hogy házi készítésű a cucc, a megjelenés előtt 1-2 órával kezdenek el azon gondolkodni, hogy akkor most miként kéne megosztani a játékot.. vicc. Ilyen tempóban ma se lesz belőle semmi, ez elég valószínű.

(#1368) rétisün válasza Mate (#1365) üzenetére


rétisün
veterán

na igen, ha csak egyvalaki is elkezdte volna seedelni tegnap este, mostanra már bőven lenne kitől tölteni....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1369) bluyoo válasza rétisün (#1368) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Évek óta nem hagytam bekapcsolva a vasat torrent miatt de azt hiszem tegnap kivételt tettem volna! :)

Bazinga!

(#1370) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

No meg ha super seedel kezdi beosztani, akkor minden szeletet csak egy ember kap meg.
Már simán lent lenne mindenkinek...

[ Szerkesztve ]

(#1371) Mate válasza Jhonny06 (#1367) üzenetére


Mate
nagyúr

Black Mesa-t is torrentként adták ki. Aziránt jóval nagyobb érdeklődés volt, mint stalker iránt és pillantok alatt max. sávszéllel tudta mindenki tölteni.

(#1372) westcoastog


westcoastog
veterán

Estig már csak kijön...

(#1373) Mate válasza westcoastog (#1372) üzenetére


Mate
nagyúr

Volt évszám megadva, vagy csak simán Április 26? :D

(#1374) westcoastog válasza Mate (#1373) üzenetére


westcoastog
veterán

Lehet 2114-et akartak írni. :D

(#1375) Norbika88 válasza Mate (#1373) üzenetére


Norbika88
senior tag

:))

(#1376) Barin_Duty válasza rétisün (#1355) üzenetére


Barin_Duty
tag

Köszi szépen! :)

Azok akik elégedetlenkednek: Kicsit szorulhatott volna belétek több tolerancia. Azért nem tudták feltenni napokkal hamarabb sehova, mert még az utolsó napokban is csinálták. Tulajdonképp április elején tudták meg, hogy nagy hirtelenséggel kell kiadni a játékot és kiadható formába kell önteni. Még pénteken is volt vele munka és még mindig dolgozó emberek csinálják tök ingyen. A donate gomb sajnos nem elég sikeres...

[ Szerkesztve ]

(#1377) vidaila válasza Barin_Duty (#1376) üzenetére


vidaila
aktív tag

Megjelenési dátumot átírták TBD-re, illetve új képeket töltöttek fel. Sanda gyanúm ebből újbóli halasztás lesz.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1378) Mate válasza Barin_Duty (#1376) üzenetére


Mate
nagyúr

Mondjuk én már azt sem értettem, hogy minek hirtelen kiadni. Oké, felkerült netre, bugos, félkész formában. És? Mással is előfordult már. Ettől még belehetett volna fejezni, mehetett volna steam zöld útra és még pénz is lenne belőle. Nem is kicsi.

A másik, hogy nyilvánvalóan viccelődünk. Szerintem ittlévő emberek mind hálásak nekik. Ettől még sajnos ez a kiadás nem sikerült jól.

(#1379) batman91 válasza vidaila (#1377) üzenetére


batman91
őstag

Na, ebből sem lesz egy jó darabig semmi. :O

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1380) kislaki92 válasza Barin_Duty (#1376) üzenetére


kislaki92
senior tag

így van...!!!! nem értem ,miért nem lehet megérteni...moddb-n is már csak 8.5-ös a játék...én nem értem az embereket...de nem is akarom...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1381) Plazmacucci válasza vidaila (#1377) üzenetére


Plazmacucci
félisten

When it's done -ra kelett volna módosítani. Aztán ülni rajta 2-3 évet. A nagyok is így csinálták :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1382) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Lehet itt a sablont nyögni, csak akkor nem kellett volna beoltani a népet, hogy 26-án elérhető lesz...
Nevetséges az egész úgy ahogy van.

(#1383) PeL


PeL
addikt

GSC-n írta valaki:

Apparently they left some files that shouldn't be in the zip, so they had to re-zip it. And then re-upload it. Patience stalkers, it's almost here

(#1384) kislaki92 válasza PeL (#1383) üzenetére


kislaki92
senior tag

gyááá :_D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1385) Plazmacucci válasza PeL (#1383) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Így legyen!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1386) Barin_Duty válasza Mate (#1378) üzenetére


Barin_Duty
tag

Azért mert ha még kényelmesen ültek volna rajta mondjuk egy fél évet és javítgatták volna, addig a fél világ lelopta volna a netről, az oroszok szétmoddolták volna és oda az "eredetiség". Már így is volt pár patch a kiszivárgott verzióhoz, orosz fórumokon, szóval ha úgy vesszük, mentették a menthetőt, de nyilván voltak még okai, elég összetett kérdés volt ez.

(#1387) westcoastog válasza PeL (#1383) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez csak nem tarthat olyan sokáig.
Minimum egy ezrest majd biztosan küldök nekik.

[ Szerkesztve ]

(#1388) marked one94


marked one94
őstag

Én türelmesen várok :) De azért jó lenne ha már tölthetném ;]

You'll Never Walk Alone

(#1389) PeL válasza westcoastog (#1387) üzenetére


PeL
addikt

Igazából addig tart ameddig kell. Nem tudom mekkora feltöltéssel akarják felnyomni a hostra, de ha fél megával mint nálam akkor bizony 6 gigát nem két óra lesz feltolni. Nem tudom amúgy még egyesek mit elégedetlenkednek, egyrészt még mindig ingyen van minden, másrészt joguk van az utolsó pillanatban is visszavonni a megjelenést ha úgy látják jónak. Az hogy páran durcizni fognak miatta ahogy most is mert nem jelent meg tegnap, benne van a pakliban. Többek között én is tudok türelmesen és csendben várni, nem sírom tele a fórumokat, van más dolog is amivel lehet foglalkozni amíg telik az idő. Sztem akik csak itt ülnek egész nap és várnak azok is jobban tennék ha mással is foglalkoznának, akkor előbb itt lesz el kéne hinniük. Az meg amúgy hogy emiatt elkezdték moddb-n lepontozni a játékot külön pofátlanság, lassan ki merem jelenteni hogy meg sem érdemeljük azt hogy ezt a játékot megkapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1390) BorgBoss válasza Barin_Duty (#1386) üzenetére


BorgBoss
tag

Azért arról a kreténről(-ekről) is megvan a véleményem, aki más munkáját ellopja és ezzel évek munkáját alázza meg. Egyébként is mire jó egy félkész program? Inkább ülne neki és kreálna egy másikat és annak a hibáit kerülgesse.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#1391) Barin_Duty válasza PeL (#1389) üzenetére


Barin_Duty
tag

"Az meg amúgy hogy emiatt elkezdték moddb-n lepontozni a játékot külön pofátlanság, lassan ki merem jelenteni hogy meg sem érdemeljük azt hogy ezt a játékot megkapjuk."

Szívemből szóltál, azt kell mondjam. :R

(#1392) westcoastog válasza PeL (#1389) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát na valóban benne van a pakliban, hogy ha 0,5mbit/s-el tolják fel akkor rámegy az egész napjuk.
Ja most ki lehet menni biciklizni, túrázni a rétre, nagyon szép idő van, mire hazaér az ember akár még meg is jelenhet. Nem kell itt ülni előtte. :)
Moddb-s lepontozásra nem tudok mit mondani, szánalmas, tavaly elnyerte a legjobban várt mod címet, mert mindenki maga alá volt pisálva tőle, most meg egy kis késés miatt már lepontozzák..
Remélem a donate gombot sűrűn fogják nyomogatni.

(#1393) BorgBoss válasza PeL (#1389) üzenetére


BorgBoss
tag

Jól szóltál!

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#1394) Mate válasza PeL (#1389) üzenetére


Mate
nagyúr

"Az meg amúgy hogy emiatt elkezdték moddb-n lepontozni a játékot külön pofátlanság, lassan ki merem jelenteni hogy meg sem érdemeljük azt hogy ezt a játékot megkapjuk."

Miért te is lepontoztad? Gondolom nem.

Az nem érdemli meg, aki emiatt lepontozta. Hálátlan emberek mindig voltak és lesznek.

Illetve még egyszer elmondanám, (gondolom többi ember nevében is beszélhetek, akik szóvá tették a csúszást) igen nagy százalékban vicc volt, amit írtunk. Nyilván nem fogjuk ezért lepontozni vagy szidni őket. Ettől még ezt a részét elszúrták egy kicsit a dolognak. Várható volt, hogy ha ennyi éve várnak rá az emberek, akkor lesz egy kisebb lázadás, mikor nem adják ki a dolgot. Írhatták volna, hogy megjelenés április vége és kész. Akkor nem egyszerre csaptak volna le rá az emberek, letöltési sebességnek is jót tett volna, illetve nem lenne most gond azzal, hogy csúsztak egy napot.

(#1395) Dhampir válasza PeL (#1389) üzenetére


Dhampir
félisten

A moddebilesek még a Tenkes kapitányát is lepontozták volna, attól nekünk még tetszhet.

[ Szerkesztve ]

(#1396) Vladi válasza BorgBoss (#1358) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kettőn áll a vásár. Ebben a történetben mi játékosok vagyunk többen. :U Azért 2003-óta pár ígéretet megszegtek S.T.A.L.K.E.R ügyileg. Jó persze nem csak dezóék, de meg lehetne érteni, hogy frusztráltak a népek. Nem csoda, hogy agresszív mindenki egy kicsit.
Tudod te, hogy milyen egy megszakított közösülés amikor elmarad az orgazmus... naugye. :DDD

(#1376) Barin_Duty:

Nade kiadás után is fogják csinálni. Elvileg patchelik folymatosan. Akkor meg szinte mindegy, hogy mikor adja ki. Nyilván kritikus hiba ne maradjon, de azon kívül mehet ki.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1397) Plazmacucci válasza Vladi (#1396) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1398) westcoastog


westcoastog
veterán

FULL DYNAMIC LIGHTING DX10 WITH ALL SPECIAL EFFECTS:
Intel I5, I7 or equivalent AMD CPU around 3.5 GHZ Speed
8 GB RAM or more!
NVIDIA GT700 SERIES, or equivalent ATI/AMD HD7000 SERIES VGA Card
20 GB Free space on HDD

Fullos gépigény odabasz. :DDD
Ha megeszi a 8 giga ramomat én megemelem a kalapom. :D

[ Szerkesztve ]

(#1399) capulet75 válasza westcoastog (#1398) üzenetére


capulet75
addikt

Linket. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1400) Mate válasza westcoastog (#1398) üzenetére


Mate
nagyúr

STATIC LIGHTNING MODE:
Intel Core2Duo or equivalent AMD CPU around 2 GHZ Speed
2 GB RAM
NVIDIA 9800 GT, or equivalent ATI/AMD HD3000 SERIES vGA Card
20 GB Free space on HDD

FULL DYNAMIC LIGHTING WITHOUT SPECIAL EFFECTS:
Intel Core2Duo or equivalent AMD CPU around 3 GHZ Speed
4 GB RAM
NVIDIA GT500 series, or equivalent ATI/AMD HD5000 SERIES VGA Card
20 GB Free space on HDD
64bit operating system

FULL DYNAMIC LIGHTING WITH ALL SPECIAL EFFECTS:
Intel MULTICORE (I3, I5) or equivalent AMD CPU around 3 GHZ Speed
4 to 6 GB RAM
NVIDIA GT600 SERIES, or equivalent ATI/AMD HD6000 SERIES VGA Card
20 GB Free space on HDD
64bit operating system

FULL DYNAMIC LIGHTING DX10 WITH ALL SPECIAL EFFECTS:
Intel I5, I7 or equivalent AMD CPU around 3.5 GHZ Speed
8 GB RAM or more!
NVIDIA GT700 SERIES, or equivalent ATI/AMD HD7000 SERIES VGA Card
20 GB Free space on HDD
64bit operating system

Please Note: Laptop mobility vga chipset performance is not equal to the desktop version!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.