Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) op.erik


op.erik
aktív tag

na meg a másik, hogy kijelzi a helyét de ott se ládát, se dobozt, se hátizsákot nem találok esetekben...

(#2952) Plazmacucci válasza op.erik (#2951) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Néha lakberendezési tárgy :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2953) M@trixfan válasza =WiNTeR= (#2942) üzenetére


M@trixfan
addikt

Köszi! Remélem hamar eljutok oda, bár én azon is csodálkozom egyesek hogyan képesek ennyire végigrohani egy ilyen játékon, ahol az atmoszféra mindennél fontosabb, a zónában való létezés. Lehet várok még vele, egy-két patch sosem árt a mélyvíz eéőtt :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2954) Dhampir válasza M@trixfan (#2953) üzenetére


Dhampir
félisten

Én is úgy vagyok vele, mint a kávézással. Az ilyen finomságokat ki kell élvezni és nem mihamarabb letudni. :K
Kíváncsi leszek majd a már teljesen elkészült, nagyjából hibamentes kiadásra.

(#2955) #18193920 válasza Dtomka (#2814) üzenetére


#18193920
törölt tag

A legújabb 3.5.99-es fraps látja a drectx 10-es játékokat, így a Lost Alphában is működik.

(#2956) The Feri


The Feri
csendes tag

Én még csak most járok az x18-as laborban, elmondaná valaki az összes számítógép kódját mert nem akarok elindulni az adatok nélkül amik lehetnek rajtuk(néztem videókat de egyikben sem írták be) Előre is köszönöm

(#2957) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Ha dx9 alatt bekapcsolom a sun rays-t, az ég rikítóan fehér lesz és össze-vissza villog. Lehet ezt valahogy orvosolni?

(#2958) Antonius1978 válasza The Feri (#2956) üzenetére


Antonius1978
addikt

A kodot megtalalod a liftaknan keresztul vezeto uton elerheto szobaban a halott faszinal...tuti hogy megtalalod, mert ossze kell gyujts 5 dokumentumot feltetlenul, tehat addig nem megy tovabb a tortenet.
A gond ott van, hogy maris fordulhatsz meg, es mehetsz vissza a barba egy elenkzold sticket venni, maskepp nem tudod letolteni az adatot.
A kiadott patch-ekben elmeletileg orvosoltak azt a hibat, hogy Veles rossz sticket ad.Ha minden igaz, akkor mar olyant ad, amit hasznalhatsz a szamitogepnel,tehat nem kell vissza menj a barba.Habar ha regi mentessel jatszol, akkor nem tudom megvaltozik-e a stick vagy sem...
Kerdes hogy hogy kerultel te az X18 laborba ? A foszalat kovetve-e ?

[ Szerkesztve ]

(#2959) shield válasza Dhampir (#2954) üzenetére


shield
őstag

Úgy ahogy mondod. ;)
Én még el sem kezdtem, kicsit még várok vele. Megszoktam már a modok szívatását, de ez még nekem is sok lenne. :DDD

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#2960) torma1981 válasza Antonius1978 (#2958) üzenetére


torma1981
veterán

A zöld sticket már lehet Sidorovnál is kapni. Ha kiszabadítod Foxot. Utána lehet kapni nála.Fox meg javítja a fegyvereket, fejleszti őket.

[ Szerkesztve ]

(#2961) Antonius1978 válasza torma1981 (#2960) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez remek hir, de mikor lesz egy kezdo stalkernek 8 ezre, hogy Sidorovicsnal megvegye, foleg amikor azt sem tudja hogy mire jo, es azt sem, hogy kesobb kelleni fog a jatekban...
Ha pedig a laborbol kell visszamenj Szidohoz, akkor sztem tok mindegy hogy bar vagy Szido, 2 palyan kell atvagj, hacsak Veles nem ad jo cuccot, vagy el nem veszed a ladabol az elore megvasarolt stickket.

[ Szerkesztve ]

(#2962) The Feri válasza shield (#2959) üzenetére


The Feri
csendes tag

köszönöm, a többi remélhetőleg megy magától

(#2963) Pacy


Pacy
aktív tag

Srácok hol a fenében van a 3. dokumentum? Már nem tudom hogy a bugok miatt nincs meg vagy csak nem jártam valahol az x-18ban. :((( Kezd nagyon frusztráló lenni hogy kb két órája semmi nem történik csak keresgélőset játszom. Valaki help!

Meg van...

[ Szerkesztve ]

(#2964) emre


emre
veterán

Sin mit keres Yantarban amikor lelőttem a Bárban menekülés közben? :Y

(#2907) Balathruin

Köszi! :R
Úgy néz ki nálam is bevált.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2965) vhw válasza emre (#2964) üzenetére


vhw
addikt

Ez egy Sin frakciós, névtelen tag -> ...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2966) Telda válasza emre (#2964) üzenetére


Telda
addikt

Az hogy te le tudtad lőni, mert csak ott egy helyben állt, az bug.
Először nekem sem mozdult, de mikor visszatöltöttem a mentést, akkor elkezdett sétálni be a bárba, majd eltűnt. A bárban meg mindenki feküdt a földön.

(#2967) emre válasza Telda (#2966) üzenetére


emre
veterán

Nem állt egy helyben, pofánvágtam, elrohant, de a golyó utolérte azon az úton ami a bárból a katonai raktárak felé vezet.

(#2965) vhw

Nos rendben a keresztelő akkor eltolódik kissé, de nem is ez a lényeg. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2968) vhw válasza emre (#2967) üzenetére


vhw
addikt

Egyébként ha nem nyírod ki akkor se csinál semmit - engem nem bántott.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2969) Antonius1978 válasza emre (#2964) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szeva, latom a Halott Varos utan te is atnyergeltel erre a fegyverre :C
Csak fejleszd fel is.
Amugy az LA megjelenesevel vege a tankozasnak ? :DD

(#2970) Dhampir válasza Balathruin (#2907) üzenetére


Dhampir
félisten

Komolyan mondom, hogy Dezo felvehetne téged a csapatába. :R

(#2971) emre


emre
veterán

Neked elhiszem. :)

MÁS

A fegyveren a fény tükröződésért melyik érték a felelős? Mert ezt egy kissé soknak tartom. Az user.ltx-ben csak ezek lettek eddig átírva:
r2_sun_lumscale_amb 1.25
r2_sun_lumscale_hemi 1.65

(#2969) Antonius1978

Még csak most barátkozok a TRS-el, de eddig meglepően kedvező benyomásom van róla. Mondjuk Dead City féle incidensig nem látom értelmét nem orosz stukkernak, mert máshoz alig van lőszer. SVDM-et is szereztem még a Kordonban, és most is csak az a tizen pár lőszerem van hozzá mint amit akkor találtam vele. VLA-hoz is csak párral több van.

A wot-ot meguntam kicsit, (nem a játékot, hanem a játékosokat) ez épp kapóra jött.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2972) emre válasza emre (#2971) üzenetére


emre
veterán

ahogy a fiam mondaná: talán ez az?

r2_gloss_factor 1.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2973) Pacy


Pacy
aktív tag

Ha mentés betöltésekor van egyből bugtrap akkor mit tudok csinálni? Annak annyi? Újabb javítás várható?

(#2974) Plazmacucci válasza Pacy (#2973) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Annak kampó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2975) PeL válasza Pacy (#2973) üzenetére


PeL
addikt

Olyankor 99% hogy korábbi mentés segít csak.

(#2976) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Hogyan tudom szóra bírni Greben-t?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#2977) bunyesz66


bunyesz66
újonc

skacok ezt hol találom? encrypted journal mert ahol jelöli ott nincs semmi

(#2978) Balathruin válasza emre (#2971) üzenetére


Balathruin
veterán

Uh, az elég durván fénylik. :D Nálam nem volt gond, nem tudom mi a gáz. próbálgatni kell. Én is azt csináltam. :)

(#2979) emre válasza Balathruin (#2978) üzenetére


emre
veterán

Próbálgatnám, csak nem tudom mit is keressek, de szerintem ez a gloss sor lesz az.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2980) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Kordonban a katonai részen, nem messze Sidorovicstól van egy széf. Annak mi a kódja? Van ott egy computer is de oda is kód kell. Hiába vittem Sidorovicstol Zöld modult ha használom eltűnik de nem történik semmi sem.

[ Szerkesztve ]

(#2981) Balathruin válasza emre (#2979) üzenetére


Balathruin
veterán

Én végignéztem az összes r2-s cuccot és úgy lett meg. :D

(#2982) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tök jó duty kvesztet csinálnék, elgyalogolok 20 percet, erre kiírja, hogy arra még nem lehet menni (Greben)... A másik feladat is a halál faszán van (Petrenco's contact). Fő küldetés meg most nincs. Tök kiábrándító.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2983) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Az Agropromnál Mole megmentése másnak is bebugzott? Kinyírtam az összes katonát, de nem hajlandó beszélni velem, csak vinnyog, hogy "itt vagyok, segítsetek". Olyan mintha még lenne ellenfél, de nincs sehol senki élő, ellenőriztem vagy 6x... Úgy tűnik, majd én is inkább nyáron vagy összel veszem elő újra, mert jelenleg játszhatatlan a főküldetés.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2984) #57770240 válasza GypsFulvus2 (#2983) üzenetére


#57770240
törölt tag

Nálam rendesen végigment a script, nem volt bugos

(#2985) dzsudzsu7


dzsudzsu7
csendes tag

Skacok!

Valaki megtalálta a legendary stash-t amiről a banditaruhás arc beszélt a bárban?A térkép egyik fele megvan a remetétől(59 van ráírva egy lapra) a másik fele egy katonánál lesz elvileg Countryside közelében.

Emlékeztek az Oázis artifactra?Na ez is tuti olyan quest :)

(#2986) impalaman válasza GypsFulvus2 (#2983) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nálam is ez volt, én lelőttem aztán amikor a hulláját megnéztem akkor az infót is "átadta". :)

(#2987) GypsFulvus2 válasza impalaman (#2986) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én fejbe lőni sem tudtam, lepattant róla a golyó. :) Végül harmadik kísérletre végigment a script.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2988) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Egy kis javítás a játékhoz. Aki még esetleg nem töltötte le itt letöltheti.

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#2989) Misi 007 válasza Psychopeti (#2988) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Látom te is képben vagy! ;]

(#2990) Psychopeti válasza Misi 007 (#2989) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Néha sikerül :P
Ez ugye akkor most támogatja DX10-et? Mert a relase notes-ban valami szöveg a DX9-el kapcsolatban. Persze az angol tudásom hagy némi kívánni valót maga után azért kérdem :DDD
Sikerült visszaolvasni és megleltem :C

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#2991) Balathruin válasza Psychopeti (#2990) üzenetére


Balathruin
veterán

Van Dx10, de még nem fejezték be teljesen.

(#2992) cheatergs


cheatergs
senior tag

Mit lehet csinálni, ha nincs mit csinálni?
Át kéne mennem a Szeméttelepre, de a katonaság elzárja az utat (beszélni nem lehet velük, rögtön lőnek. Bőrdzsekiben, pisztollyal esélyem sincs). Csakúgy, mint Rostokba. Darkscape-be szimplán nem enged át.

A vadvilág jó részét kiirtottam, pénzt nem kapok, loot nincs több.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#2993) Pacy válasza cheatergs (#2992) üzenetére


Pacy
aktív tag

Át tudsz menni közöttük. Tedd el a fegyvert és maradj az úton. Így gond nélkül mehetsz. :K

(#2994) cheatergs válasza Pacy (#2993) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ennek ellenére kilyugattak. Pedig összetűzésem előtte se volt velük.

Kapom a figyelmeztetést tőlük PDA-n, h maradjak távol, a második üzi után meg lelőnek.

Mindig minden mindegy

(#2995) Pacy válasza cheatergs (#2994) üzenetére


Pacy
aktív tag

Ha nem a gazosban sétálsz akkor elvileg nem kéne hogy morcoskodjanak. Master nehézségen nem lőttek. Végig az aszfalton maradtam fegyver nélkül. Még üzletelni is tudtam velük az összes áthaladáskor.

(#2996) cheatergs válasza Pacy (#2995) üzenetére


cheatergs
senior tag

Lehet, bugos. Végtére is Stalker.

Mindig minden mindegy

(#2997) op.erik válasza Plazmacucci (#2982) üzenetére


op.erik
aktív tag

próbáld újra! sajnos nekem is ugyanez történt... még egyszer leirtottam a katonákat, de a lényeg hogy maradjanak sztalkerek is életben!!! akkor aztán megköszöni és elvisz a lejárathoz...

(#2998) cheatergs


cheatergs
senior tag

A yt-n egy végigjátszásban fegyverrel sétált oda a katonákhoz, és úgy beszélgetett velük. Előzőleg a hídnál lelőtte az őrséget.

Megint megpróbáltam, de uúgy ellenségként kezelnek. Ez scripthez köthető? Meg kell ölni valakit? Vagy pont nem? El kell végezni vmi feladatot?

A hídnál kikerültem a katonákat elsőre, ez okozhatott bajt?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#2999) batman91 válasza M@trixfan (#2953) üzenetére


batman91
őstag

Én sem rohantam végig rajta, szépen nyugodtam csináltam a játékot, mégis elég hamar értem a végére. Gyűjtögettem, bejártam a a zóna nagy részét, csináltam a mellékküldetéseket stb. Tele voltam cuccokkal, pénzel. Azt se tudtam mire költsem már.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3000) kutga válasza cheatergs (#2994) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez a Cordonban lévő útlezárás?

Menj el jobbra mellettük a dombon, ahol hiányzik a kerítés. A sínekről el tudsz mászni a katonák felett lévő hídra, onnan le is tudod szedni őket ha akarod és elvenni a fegyverüket, az egyiknél van egy mesterlövész puska, ütősebb mint a pisztoly.

Én nem próbáltam beszélni a katonákkal, lelőttem az összeset. :P

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.