Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) rétisün válasza =WiNTeR= (#2698) üzenetére


rétisün
veterán

köszönöm :R

akkor nálam valószínűleg vannak itt olyan fájlok, amiknek a game mappában lenne a helyük, azért nem akar normálisan települni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2702) Dhampir válasza Cheesus (#2699) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi lesz az elhasználódott elemekkel?

Vajon várható Szelektív hulladékgyűjtés mod a közeljövőben?
Be kell dobni az elemeket a kijelölt konténerekbe és később visszatérve kivehető újra feltöltve. :D

Tüntetés indul a "Ne szennyezd el a Zónát!" transzparensek alatt.

(#2703) Antonius1978 válasza westcoastog (#2693) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem rossz otlet...futni lehet a hullaval ? :DD
Maskulonben egy olyasmi kellene a Stalkerbe, hogy amikor valamit felszedunk, 2 hatizsak nyiljon meg, egyik ami nalunk van, a masik pedig egy ugymond rejtekhely...Es akkor nem kellene atirogatni a hordozhato sulyt, stb.
Marhara idegesito, hogy csak 50 kiloval lehet maszkalni, tudom at lehet irni, de nem szoktam csalni...

(#2704) westcoastog válasza Antonius1978 (#2703) üzenetére


westcoastog
veterán

Futni nem lehet, csak sétálni, így elég lassú elszállítani a cuccot, ezért mondom hogy jó lenne ha a lada után lehetne kötni az utánfutót és arra pakolni a lootot. :D

(#2705) Habugi válasza Cheesus (#2699) üzenetére


Habugi
addikt

Köszi! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2706) #90933760 válasza Antonius1978 (#2703) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ezt én is utálom hogy megvannak a fasza cuccaim a hátizsákba de ezek mellé kerül be az összes többi is és minden alkalommal válogatnom kell hogy melyik az én cuccom, melyik eladható, melyik dobható ki stb.

Be szoktam állni a stalker tábor közepére és az eladhatatlan cuccokat kiszórom a földre. És oda szoktak rohanni felvenni ami még hasznosítható. Vigyék csak nekem úgy se kell, nekik meg jól jön.

(#2707) vhw válasza B.Á.L.!.N.T (#2700) üzenetére


vhw
addikt

Igen érdekesek lennének ezek - érti is talán pár száz/ezer magyar nyelvű játékos...

Jó lenne érteni más firkákat is - annyi cirillbetűs zagyvaságot láttam már mindenfelé... aztán csak vállvonva odébb állok, hogy hát igen... valaki biztos érti... Persze a zóna hangulatához hozzátartozik, hogy ez legyen a "hivatalos nyelv". De ha mondjuk rávinnéd a célkeresztet a feliratra, és pár pillanat múlva megjelenne legalább angolul egy szövegfelhőben mi is szerepel a falon... sokat dobna az élményen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2708) Antonius1978 válasza westcoastog (#2704) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem meg nincs jarganyom, a Lada felrobbant amikor menekulni kellett, mondjuk eloszor 120al nekihajtottam egy fanak is :)

Mas : né, mit lottem nektek, lehet jonni vacsorazni :Y

:DD :C

(#2709) emre


emre
veterán

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha v1.30013 Patch

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2710) Antonius1978 válasza #90933760 (#2706) üzenetére


Antonius1978
addikt

Itt meg fel sem kapkodjak, minden amit elszortam hatszori palyavaltaskor is ott van...Mondjuk ez jo, mert neha ha arrajarok felkapok 1-2 fel nem vett fegyevert, amit eladhatok.
Mas kerdes : nalatok milyen fegyevereket lehet fejleszteni az uj patchel ? Egyes fegyvereket nem lehet fejleszteni, pl a hosszucsovu Magnumot, ami a bandita bazis fegyvertaraban/raktaraban van, es a ruhamat sem latja egyik szerelo sem, sem a kordoni, sem az ezredes...Talan akkor fogjak latni ha en is veszek 1 ujat ?
Eddig melyik a legutosebb fegyver ami lattatok ?

(#2711) vhw válasza Antonius1978 (#2710) üzenetére


vhw
addikt

RPG - most kell ettől ütősebb? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2712) Cheesus


Cheesus
senior tag

Spoiler
Másnál is crashel Swampban a játék, amikor a Dokival beszéltek, aztán jönne egy videó, megy egy új pályának a betöltése? Próbáltam static light-ba elindítani, de úgyse jó..

https://www.twitch.tv/csehla

(#2713) Telda válasza Antonius1978 (#2710) üzenetére


Telda
addikt

Nekem a Stalker ruhat sem engedi javítani...
Illetve nekem sem enged minden fegyvert fejleszteni, pl. Obokan.
Vagyis inkább úgy mondom, hogy nincs benne a listában.

(#2714) rétisün válasza =WiNTeR= (#2698) üzenetére


rétisün
veterán

thx még egyszer, úgy néz ki, működik! :C

(mondjuk érdekes, hogy a kicsomagoláskor miért nem oda rakta a fájlokat, ahová kellett volna, na de végül is minden oké...)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2715) miklos3391 válasza =WiNTeR= (#2690) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Köszönöm! :R Akkor mindent jól csináltam. Még egy kérdés: sokat hallom emlegetni azt a Fox nevű szerelőt.
Ő hol található?
Ami a hullavonszolást illeti, nálam egy darabig működött, aztán már nem.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2716) Balathruin


Balathruin
veterán

Bandita ruha szerzésnél vagyok. Megkérdeztem hol találok, erre azt mondja vegyek magamnak... Térképen csak egy Drunken Bandit jelölés van.

(#2717) emre


emre
veterán

Van valami végigjátszás szerűség hogy mikor minek kellene következnie ideális esetben?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2718) westcoastog


westcoastog
veterán

Akinek nem működik a drag body, nyomjon egy defaultot a controls-nál.

(#2719) galaktikus


galaktikus
aktív tag

szállítható súly átírás melyik fájl? Tudja valaki? :))

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2720) Antonius1978 válasza vhw (#2711) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kezifegyverre gondoltam, rohamkarabelyra leginkabb...nekem G-37 van, es lehet fejleszteni...igaz csak 3 kockat osszesen...
Amugy gondolom a Gauss a legutosebb, mar ha benne van a jatekban egyaltalan...

Telda igen, amit Strelok keglijeben kaptal, azt nem engedi, most probaltam ki Petrenkonal...Viszont alapbol benne van az ejjellato...De az is lehet hogy a tobbi stalker ruhaban is ?! Vagy azokban csak akkor lesz ha a szerelovel felfejleszteted ? Azt elfelejtettem kiprobalni...Nos, az uj stalker ruci 40 ezer, maradok inkabb Strelok cuccanal...Amugy sincs sok haszna erosen egyik cuccnak sem, az anomaliakat el lehet kerulni, ha meg egy sorozatot beled lonek, tokmindegy mi van rajtad...
Vigyazz, mert van mar olyan fegyver, ami eleve egyedi, pl Sniper Obokan, vagy Storming Obokan, azokat valoban nem lehet fejleszteni, mert mar alapbol fejlettek.Egy sima mezei Obokannal kiserletezz...Majd en is kiprobalom, ha arrafele jarok ahol elszortam parat.
Nekem van egy Storming Obokan, tavcsovet tettem ra, es van rajta granatveto is, ez az 5,45-os loszerhez, a G-37 meg az 5,56-os loszerhez.Kivancsi vagyok, hogy meg milyen fegyverek vannak benne, lesz-e pl valami 7,62-es AK valtozat stb.

Balathruin elmesz a Sotetvolgyes palya eszakkeleti reszeben, lesz 2 olyan sistergo, repkedo elekromos leny, ott lesz egy bejarat egy helyre, lesz 3 halott bandita, az egyiknel van ruci.Kulonben az osszekoto is emliti - vagy vegyel, vagy szerezz, mert a legutobbi robbanasnal sok bandita meghalt, csak eppen azt nem mondja hogy hol haltak meg.Nos hat majd meglatod hogy hol, ha elmesz oda ahova mondtam.

(#2721) #90933760 válasza galaktikus (#2719) üzenetére


#90933760
törölt tag

system.ltx
max_weight = 999

(#2722) dzsudzsu7


dzsudzsu7
csendes tag

Nem ad valami küldetést Petrenko ezredes mikor visszavisszük az x18-as doksikat neki?Kinyírtam a Sin ürgét az ajtónál ha az számít.

(#2723) galaktikus válasza #90933760 (#2721) üzenetére


galaktikus
aktív tag

thx :R

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2724) Balathruin válasza galaktikus (#2723) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem csak azt kell átírni! [link]

(#2725) #90933760 válasza Balathruin (#2724) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja, én az alapjátékos verziót írtam le CS, CoP, nem biztos hogy itt is működik mert ez pont a ShoC motorra épül. :DDD

(#2726) H@lede válasza Cheesus (#2712) üzenetére


H@lede
tag

Nekem is és reportoltam is már a fórumon elvileg felvették a bugok közé.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2727) westcoastog


westcoastog
veterán

Rohadt életbe már hogy nincsen semmi doboz ahová lerakhatom a szarjaimat, most alttaboztam vissza a játékba, erre elkezdett menni 10fps-el, nem segített semmi, a hulla amibe be volt pakolva a sok cuccom alattam volt, mentettem, majd újraindítottam a játékot és a hulla eltűnt mindenestül. Volt nála egy rakás artifact lett volna vagy 40k pénzem belőlük. :W

(#2728) CJ4567


CJ4567
veterán


Ez egy új anomália?

Meg lehet venni a gitárt meg a harmónikát, de játszani nem lehet rajtuk :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#2729) Telda válasza Antonius1978 (#2720) üzenetére


Telda
addikt

Nálam is pont ezek vannak, Strelok ruha + Storming Obokan és nem engedi javítani.
Viszont a ruha cserét megoldottam úgy, hogy csatlakoztam a Duty-hoz és 10000ért kaptam egy jobb ruhát.
A régit meg eladtam 6200ért.

(#2730) Dhampir válasza CJ4567 (#2728) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak fél kilogramm súlyú a gitár, de még azt is cipelheted. :D
Értelme talán akkor lenne, ha jobb áron el lehetne adni. Lehet?

(#2731) CJ4567 válasza Dhampir (#2730) üzenetére


CJ4567
veterán

El lehet(legalább is vissza tudtam adni neki), de csak 17ru-t ér eladáskor

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#2732) csubuka válasza Telda (#2729) üzenetére


csubuka
addikt

Beírtam ezt a bugot az angol fórumba (már ha bug).... javítani azért tudni kéne az egyedi cuccokat, ahogy ez a cop-ban és a cs-ben is volt... bár fejleszteni persze nem feltétlenül...

(#2733) CJ4567 válasza Antonius1978 (#2720) üzenetére


CJ4567
veterán

Gamedata\config\text\eng könyvtárban a string_table_enc_weapons.xml fájlban van az összes fegyver neve, leírása

No Sana No Life

(#2734) Telda


Telda
addikt

Szombat esti pasziánsz az X18ban.

(#2735) Dhampir válasza CJ4567 (#2731) üzenetére


Dhampir
félisten

Az általában úgy szokott lenni, drágábban veszed és alig kapsz érte valamit, ha ugyanannak adod el.

(#2736) CJ4567 válasza Dhampir (#2735) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudom, párszor az alapjátékokat azért végigjátszottam :)

No Sana No Life

(#2737) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Gyerekek, a nyittot terepjárót (aka UAZ), hogy a tökbe lehet javítani + tankolni? Már végigmentem körülötte, és minden porcikáját végig F-eztem, de semmi :D

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2738) CJ4567


CJ4567
veterán

Ebben a részben vannak-e kitörések, vagy csak scriptelve mint a Shadow of Chernobylban?

No Sana No Life

(#2739) Dtomka


Dtomka
veterán

Meliyk patchet kell leszedni? Ez : STALKER LostAlpha patch 1.3001.rar Jó?

(#2740) Habugi válasza Dtomka (#2739) üzenetére


Habugi
addikt

Nyet.

1.30013

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2741) Dtomka válasza Habugi (#2740) üzenetére


Dtomka
veterán

OKés, köszi! :R

Már zavar, hogy állandóan crashel. Pl kinyitom a széfet (nagy nehezen) erre asztalra kidob... :U

(#2742) csubuka válasza =WiNTeR= (#2737) üzenetére


csubuka
addikt

Próbáltad a legújabb hivatalos patch-el nézni a kocsit, hátha javították? a moddbről szedhető a tuti forrás, az 1.3.0011 (1.3.001- et ír a menüben de valójában 1.3.0013 :) )... Kicsit a csomagtartó funkciójára is szükség lenne amúgy. Én tök máshol vagyok a játékban, mint ahol UAZ lenne... plusz lehet csak akkor javul ha új játékot indítasz a patch után vagy nem használtál közösség általi "nem hivatalos javításokat". Nem tudom... A patch elvileg csak "tiszta" alapjátékra tehető fel és bekavarnak a nem hivatalos javítások... mentésekkel elvileg kompatibilis lenne, de ajánlott az új kezdet a kiírás szerint.

[ Szerkesztve ]

(#2743) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Köszi! De amúgy működik így is ha csak ezt írom át :K

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#2744) torma1981


torma1981
veterán

Még jó hogy írták hogy javították a repair kit használatánál a crash-t. Most dobott ki 3x-ra. :D

(#2745) Dtomka válasza Habugi (#2740) üzenetére


Dtomka
veterán

Ha felteszem a 1.30013 patchet, akkor a mentések megmaradnak?

(#2746) westcoastog válasza Dtomka (#2745) üzenetére


westcoastog
veterán

Meg.

(#2747) csubuka válasza Dtomka (#2745) üzenetére


csubuka
addikt

Nekem megmaradtak, de azt ígérik, hogy úgy lehetnek random fagyások, amik egyébként nem lennének... persze döntsd el, hogy melyik nem odaillő CTD :DD

(#2748) Dtomka válasza westcoastog (#2746) üzenetére


Dtomka
veterán

+ (#2747) csubuka Köszönöm, a gyors választ!Akkor feldobom :). Majd a tapasztalataimat leírom.

[ Szerkesztve ]

(#2749) csubuka válasza Dtomka (#2748) üzenetére


csubuka
addikt

Elvileg tiszta telepítésre szabad csak, ha már közösségi modokkal megspékelted akkor nem jó... plusz van aki írta hogy jött pár új hiba a kijavítottak mellé... és ha nagyon előrehaladott storylineod van az se túl jó.. Próbáld ki... nekem megy, csak nem tudom hogy a fagyások mi miatt vannak, szerintem csak azért mert a pda még bugos mindig leginkább... és a repair sem az igazi, a repairkit meg hibás maradt

(#2750) Dtomka válasza csubuka (#2749) üzenetére


Dtomka
veterán

A mentéseim megmaradtak. (1 pár órát nyomtam.)

Viszont mozdulni sem bírtam, mert 120 kg volt a tatyóban :)
Spoiler!
Kidobáltam, majd mentem a széfhez. Kód "tekergetés" után open gombra kattintva..(itt fagyott ki, azaz kidobott az asztalra)...simán ment tovább a játék :)
Amúgy a részeg ellenféllel mit kell csinálni? Beszélgetni nem akar. Ha kinyírom akkor sem történik semmi, és nincs is nála bandita ruha... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.