Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) PeL válasza capulet75 (#1399) üzenetére


PeL
addikt

Manualban benne van a gépigény

(#1402) Barin_Duty válasza Vladi (#1396) üzenetére


Barin_Duty
tag

Hidd el, még az utolsó napokban is voltak olyan hibák, amik kényelmetlenné tették volna a játékot.

(#1403) Telda válasza capulet75 (#1399) üzenetére


Telda
addikt

A manual-ban van benne.

Lekéstem

[ Szerkesztve ]

(#1404) kislaki92


kislaki92
senior tag

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13000-part-4

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1405) westcoastog


westcoastog
veterán

Kitettek valami part4-et moddb-re. :F
Most komolyan partonként rakják fel? :(((

[ Szerkesztve ]

(#1406) kislaki92 válasza westcoastog (#1405) üzenetére


kislaki92
senior tag

elvileg 3 már fent van...vagy lesz...mert tegnap már lehetett tölteni...asszem :D valahol előbbre linkek is vannak a fórumban

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1407) Jhonny06 válasza kislaki92 (#1404) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, csak az eddigi part-ok rosszak, újra is csomagolták.. nem sokat érsz ezzel a darabokban való letöltéssel.

(#1408) vidaila válasza kislaki92 (#1406) üzenetére


vidaila
aktív tag

Az előző 500 megás fájlokat felejtsétek el, maradt pár fájl benne ami nem tetszett a GSC-nek ami miatt újra kellett csomagolni az egészet. Gondolom most 3x2gb + a negyedik maradék fájlméretű fájlok lesznek.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1409) capulet75 válasza westcoastog (#1405) üzenetére


capulet75
addikt

még csak 150Mb

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1410) Musicking válasza westcoastog (#1398) üzenetére


Musicking
aktív tag

A beta esetén se láttam 6-6.5GB-nál nagyobb memóriahasználatott, ebből 1.5Gb-t rendszergyorsításra használok. Ugyanezen rendszeren az SGM 2.2 Enot 6.2-7GB-ot szipkázik. Videókártyából a 'fullmaxmindenhez' kevés a 7770OC, visszavett élsimítással viszont szépen kavart.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1411) westcoastog válasza Musicking (#1410) üzenetére


westcoastog
veterán

sgm enot megevett annyit? :Y
Élsimítást kb soha nem használok semmilyen játékban amióta az eszemet tudom, nagy ritkán max 2x-es.
Low end kártyákkal nem hiányzik valahogy. :)

[ Szerkesztve ]

(#1412) capulet75


capulet75
addikt

Notira van gépigény? Mert ott értelemszerűen jellemzőbb a sok mag sok VRM de gyenge GPU.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1413) kislaki92 válasza Jhonny06 (#1407) üzenetére


kislaki92
senior tag

jah hát gondoltam :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1414) Vladi válasza Barin_Duty (#1402) üzenetére


Vladi
nagyúr

2007 óta stalkerezek, hidd el hozzászoktam a bugokhoz. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1415) kislaki92


kislaki92
senior tag

OST 2. számot hallgatom egy ideje:D igen adja :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1416) PeL válasza Mate (#1394) üzenetére


PeL
addikt

Még szép hogy nem pontoztam le. Csak felhúz hogy mindenhol a hisztit látni, mert páran képtelenek megérteni hogy sokszor nem jöhet minden össze úgy ahogy az ember tervezi. És persze ezzel felesleges rosszhírt és pletykákat kezdenek terjeszteni. Némelyik kommenteket olvasva fel tudnék robbanni, pl. moddb-n.

(#1417) Barin_Duty válasza Vladi (#1414) üzenetére


Barin_Duty
tag

Nyilván. :) De a készítők nem akartak olyan verziót kiadni amibe benne vannak a hibák és ez szerintem tökre érthető.

Btw, a négypartos verzió az működő cucc lesz, ha felér, utána lesz torrent, ha minden jól megy.

(#1418) Musicking válasza capulet75 (#1412) üzenetére


Musicking
aktív tag

Optimalizálták az x-ray engine-t, majdnem egyformán terhelkődtek a magok, ha a vinyó bírja pumpálni az adatot akkor lag-ot sem fogsz látni. Lapos esetén biztos kell neki egy i3 3110m + nv 720 páros, de lehet a hd4000-es szériával is elmuzsikál.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1419) Vladi válasza Barin_Duty (#1417) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mindegy is. A hosszú hétvégén tudok ugyis csak játszani vele. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1420) Barin_Duty válasza Vladi (#1419) üzenetére


Barin_Duty
tag

Na-na, szeretnénk, ha tesztelnéd a magyarítást! :DD

(#1421) Plazmacucci válasza Musicking (#1418) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az jó lenne, mert pl a CoP elég fosúl megy pl egy 5770-en. Dx9 alatt meg ronda. Ha ez fog úgy kinézni legalább mint az OL2010 akkor elégedettek lehetünk.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1422) rétisün válasza Barin_Duty (#1420) üzenetére


rétisün
veterán

azt szerintem ő is szeretné :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1423) capulet75 válasza Musicking (#1418) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem négy AMD magom van 2,3 (szükség esetén 2,5)Ghz-el, 8GB DDR3 RAM, AMD6720G2 2GB VGA. Remélem elég lesz egy korrekt kinézethez és lagmentes futtatáshoz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1424) Dhampir


Dhampir
félisten

На moddb появилась следующая информация:

Мы столкнулись с проблемами при загрузке установщика Lost Alpha на сайт ModDB. Файл очень большой. Пожалуйста, поймите, мы пытаемся со всем разобраться. Пока что мы раздаём торрент надёжной группе сидеров. Как только мы с этим закончим и сидеры будут доступны, мы разместим ссылку на торрент.

Файлы с сайта Dl.oblivionlost.pl не являются фейком, но это просто бесполезные остатки загрузки на FTP а затем на ModDB. Не скачивайте эти файлы - многих частей не хватает и мы более не загружаем файлы на тот FTP.

Извините за неудобства и, пожалуйста, будьте терпеливы.

Dez0wave Team

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#1425) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Lehet, hogy ma már tölthető lesz akkor?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1426) AkoS6666 válasza Dhampir (#1424) üzenetére


AkoS6666
csendes tag

Ez már tegnap este óta kivan írva moddb-n angolul xd

Úgy néz ki 4 részben lesz darabolva 3x2giga + 150mega, a tegnapi linkről tölthető ismét az új változat.
Eddig a 4 fájlból 2 van fent, az 1-es és a 4-es. Aki esetleg nagyon türelmetlen lenne:
[link]

Szerk: közben felkerült a 3. part is.

[ Szerkesztve ]

(#1427) batman91 válasza Dhampir (#1424) üzenetére


batman91
őstag

Ugyan ez van kiírva moddb-n is, csak ott angolul.

De elvileg most olvastam a fórumon, hogy a part 1, 2, 3 feltöltése megindult. Egyenként 2 gigásak és a part 4 már most is elérhető az 150 megás.

Akos666: ugyan azt írtuk nagyjából. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1428) Barin_Duty válasza batman91 (#1427) üzenetére


Barin_Duty
tag

Feljebb írtam, biztos forrásból szedtem az infót...A legbiztosabból. :D

edit: part3 is tölthető :)

[ Szerkesztve ]

(#1429) op.erik válasza batman91 (#1427) üzenetére


op.erik
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#1430) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1431) Balathruin válasza op.erik (#1429) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem nem. :D Jó lenne ha onnan lehetne szedni, akkor 3MB/s sebességgel jönne, nem párszáz kb-tal.

(#1432) Mate


Mate
nagyúr

moddb-n is fent van a 3. :D

(#1433) kislaki92 válasza Mate (#1432) üzenetére


kislaki92
senior tag

jah de nekem nem indítja még a letöltést...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1434) Balathruin


Balathruin
veterán

The file you have selected (S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar) is not available via any mirrors. Please check back shortly as our servers update every 5 minutes.
Már lassan 10 perce frissítem, de semmi....

(#1435) kislaki92 válasza Balathruin (#1434) üzenetére


kislaki92
senior tag

üdv a klubban... :D
de látom a part 3-at csak egy ember töltötte le :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1436) Barin_Duty válasza Balathruin (#1434) üzenetére


Barin_Duty
tag

Ide már jön az egyes, meg a hármas együtt, már csak a kettest kell levadásznom :D

Több móka, kevesebb szenvedés:
http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part1.rar
http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar

A kettes itt nem lesz fent, azt valószínűleg moddb-ről kell leszenvedni.

[ Szerkesztve ]

(#1437) vidaila


vidaila
aktív tag

dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part1.rar
dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part2.rar
dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar
dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part4.rar

A 2-es perpill még nincs feltöltve!

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#1438) capulet75


capulet75
addikt

Most akkor nem úgy van hogy ezek az 500-as fileok nem érnek semmit?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1439) vhw


vhw
addikt

Innen akadékoskodás nélkül elindul a letöltés;
part1
part3
part4

ezért szórakozok én a szép linkelgetéssel... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1440) Mate válasza capulet75 (#1438) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezek nem 500-as fájlok :D

(#1441) Balathruin válasza vhw (#1439) üzenetére


Balathruin
veterán

Ja, 100kb/s-600kb/s és teljesen instabilan ugrál össze vissza...

[ Szerkesztve ]

(#1442) batman91


batman91
őstag

Ezek amire lejönnek megöregszünk. Inkább várok a torrentes linkre.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1443) capulet75 válasza Mate (#1440) üzenetére


capulet75
addikt

Ha fent lesz a kettes akkor ez már a komplett Alpha?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1444) batman91 válasza capulet75 (#1443) üzenetére


batman91
őstag

:K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1445) Mate


Mate
nagyúr

Remélem ugyan ezt a 4 fájlt rakják be a torrentbe is. Akkor sokan betudnak majd állni egyből seedelni, akik már letöltötték innen-onnan.

(#1446) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

FlashGet-tel gyorsan jön. De ha lesz torrent, leszedem és osztom :) 250/25 mb

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#1447) vhw válasza Balathruin (#1441) üzenetére


vhw
addikt

Ugrál - nem ugrál, de elindul, ahelyett hogy légy türelmes és próbálgasd :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1448) Vladi


Vladi
nagyúr

Látom megy már a mémelés is. :D Micsoda élet van itt. Azért izgalmasak az ilyen idők, a koráai fedora kiadásokra emlékeztet. Akkor mindenki előző nap a mirroroakat vadászta, hogy melyiket "felejtették" nyitva.

egyébként a moddb is monnyonle. Ez nem egy piszlicsáré fegyver skin. Egy komplett rajongó tábor várja. Tehetnének kivételt, hogy hé dezó toljátok fel nyugodtan erre az ftp-re és onnan szedhetik a népek, mer olyan nagy munkát végeztetek.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1449) Barin_Duty


Barin_Duty
tag

Nekem jön gyorsan, a lengyel ftp-ről, fél óra és már csak a másodikat kell hajkurásznom :DD

(#1450) Musicking válasza Balathruin (#1441) üzenetére


Musicking
aktív tag

IDM vagy Jdownloader 2

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.