Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Lehet egy hónapot is érdemes várni, mire kiforr a dolog. Elég sok javítás van ebben a patch-ben és jöhet még több ahogy látom. Egyébként érdekes, hogy frissítettem a Catalyst csomagot, mert azt hittem van újabb legacy verzió a 4870-hez. Nem volt újabb verzió, viszont mégis több az fps valamiért.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2652) Pacy válasza FoxiestFox (#2645) üzenetére


Pacy
aktív tag

Szerintem nem is lesz rá soha megoldás...egy cipőben járunk. :(((

(#2653) rétisün


rétisün
veterán

asszem volt már róla szó korábban, de nem találtam meg, hol.....szóval a win 8.1 az teljesen felejtős?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2654) CJ4567 válasza PeL (#2606) üzenetére


CJ4567
veterán

Én meg meglepetésszerűen le akartam szedni őket :D(más kérdés hogy 2mp alatt Game Over lett)

No Sana No Life

(#2655) torma1981 válasza rétisün (#2653) üzenetére


torma1981
veterán

Szeva. Nálam megy simán. Néha kiakad de mint másnál. Nincs semmi baj a 8.1-el.

Más. A staminát hogy lehet nyövelni? Vagyis a futás idejét? Mert hiába tudok 300kg vinni a stamina rohadt hamar elfogy ha futok. Miért van ez?

(#2656) dzsudzsu7 válasza torma1981 (#2655) üzenetére


dzsudzsu7
csendes tag

Keress artifact-ot ami az endurance-t dobja meg :)

(#2657) #90933760 válasza torma1981 (#2655) üzenetére


#90933760
törölt tag

Gondolom itt is megmaradt az a funkció, hogy ha energiaitalt iszol akkor tovább bírod. Vagy keress képződményt.

De az alapjátékban az actor.ltx fájlban a
sprint_k = 0;150;185;180;200;
részt ha megkeresed és egy 0-át írsz az elejére akkor végtelen lesz a futás. Nem tudom itt működik-e. Vagy pedig ha nem akkor vannak trainer progik is amiben végteleníteni lehet. Ha épp nem fagyasztja szarrá a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#2658) CJ4567


CJ4567
veterán

Még az elején vagyok, de eddig jobb mint a Shadow of Chernobyl, főleg az új fizika, de a zombik miért mennek be az anomáliákba? Amikor átmentem az alagúton, az ott lévő zombik önként mentek be az anomáliákba, jó pár lőszert spórolva :D

No Sana No Life

(#2659) #90933760 válasza CJ4567 (#2658) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mert zombik és nincs agyuk?

Amúgy alapjátékba a mutánsok is belefutnak mind. Most a CoP AMK moddal tolom és a snorkok is belemennek az elektromosba.

(#2660) rétisün válasza torma1981 (#2655) üzenetére


rétisün
veterán

akkor nálam nem jó valami, már feltelepíteni se tudom, mert a játék mappájába csak két fájlt telepít :F
csinálna valaki egy képet a kibontott telepítő mappáról? nálam így néz ki, 4 fájlt át kellett másolnom a 3rdparties mappába, de továbbra sem bírom feltelepíteni :B
win7-es gépre nem próbáltam még, de ha neked jó 8.1-en, akkor nem az oprendszerrel van gond :(

ja, próbáltam a telepítő által megadott mappába is (c:\program files,stb tudom, hogy az nem javasolt) meg másik partícióra is, de nem jó...

(#2659) Baltoafarkas: "a snorkok is belemennek az elektromosba."

igen, a cementgyárnál a snorrkokat bele lehet csalogatni, amikor a vadász adja az 'írtsd ki a snorrkokat' küldit, nem is kell lövöldözni rájuk. :D

ja, az másik modban volt, az AMK-ban ott asszem nincs is elektromos anomália

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2661) dzsudzsu7 válasza CJ4567 (#2658) üzenetére


dzsudzsu7
csendes tag

Mert az agyuk kb. mint egy zokni, szerintem sokkal ésszerűbb ha nem kerülik ki az anomáliákat.

(#2662) emre


emre
veterán

Mennyire lenne kedvezőtlen hatása a játékmenetre ha csak úgy simán lelőném Veles-t a két társával együtt azért a vacak Vintar-ért ami nála van? :DDD :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2663) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Skacok,biztos már más is kérdezte,de hol a franca lehet lejutni x18-ba?

(#2664) Cheesus válasza B.Á.L.!.N.T (#2663) üzenetére


Cheesus
senior tag

Monolith bázis területén belül, de nem az épületben, hanem a ház mellett lesz egy pincelejáró.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2665) Balathruin


Balathruin
veterán

Senki nem tud megoldást a sötét Dx10-re? :F Sun shadows nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#2666) B.Á.L.!.N.T válasza Cheesus (#2664) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Köszi meg van,most viszont nem tudom a kódot. Van egy 3823-as kódom,de arra nem nyílik az ajtó...

(#2667) CJ4567 válasza dzsudzsu7 (#2661) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor inkább belecsalom az anomáliába minthogy elpazaroljak rá lőszert :)

No Sana No Life

(#2668) #90933760 válasza rétisün (#2660) üzenetére


#90933760
törölt tag

Van az AMKba villanyos, maximum csökkentettek rajta. Lehet az Alföldön nincs, mert az új pálya és oda nem jutott anomália. :DDD

(#2669) B.Á.L.!.N.T válasza B.Á.L.!.N.T (#2666) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Tárgytalan.

(#2670) rétisün válasza #90933760 (#2668) üzenetére


rétisün
veterán

persze hogy van, tudom, csak a cementgyárnál, ahova valamelyik modban becsalogattam a snorkokat, ott nincs.
ha jól emlékszem, mert AMK-val régen játszottam, félbehagytam a legendary miatt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2671) westcoastog


westcoastog
veterán

Na visszatudtam menni a kordonba, de mi a nagy büdös franc van ott hogy 26fps-t megy a játék, míg ha hátrafordulok akkor 100-at? :F

[ Szerkesztve ]

(#2672) miklos3391


miklos3391
csendes tag

Ti hogy a rákba csináltátok meg az X18-at? Én egyszerűen nem találom meg az ötödik dokumentumot. Pedig már 7 elemet elhasználtam, meg a brightnesst is maxra húztam. Meg a számítógépekhez se tudok hozzáférni.
Kész rémálom ez a pálya.

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2673) borovi


borovi
aktív tag

Nem lenne ez rossz játék, de ennyit gyalogolni üresben és eseménytelenül...

(#2674) bunyesz66 válasza B.Á.L.!.N.T (#2666) üzenetére


bunyesz66
újonc

9231

(#2675) =WiNTeR= válasza miklos3391 (#2672) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

SPOILER
A bejáratnál az első liftaknán lemész az aljára, átmész a másik aknába, ott felmászol a feléig és ott van elvileg a pda a kóddal valamint a dokumentum. Legalábbis arrafelé valamelyik ott van. :))

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2676) miklos3391 válasza =WiNTeR= (#2675) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Kösz megpróbálom, na de az ötödik dokumentum?

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2677) emre válasza emre (#2662) üzenetére


emre
veterán

Na mindegy azt hittem valaki már járt arra. A küldetés elfogadtam, még szerencse hogy Borov dokumentumai nálam voltak, úgyhogy csak Rostock-ba kell nki elmennem valami papírokért. Pedig de jó lett volna az a Vintar.

Ezzel a jóemberrel mi legyen? most lőjem le vagy réár később?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2678) Cheesus válasza emre (#2677) üzenetére


Cheesus
senior tag

Asszem rá kell lőni, és akkor indul be egy scriptelt esemény, ami a továbbhaladáshoz kell.

https://www.twitch.tv/csehla

(#2679) dzsudzsu7 válasza Cheesus (#2678) üzenetére


dzsudzsu7
csendes tag

Én kinyírtam, remélem nem gáz :DDD

(#2680) emre válasza Cheesus (#2678) üzenetére


emre
veterán

A script akkor indul el mikor benézek a sarkon. Ez meg azóta vár ott kinn hogy megírtam az előző hsz-t.

Na, pofánvágtam, elszalad de lelőttem....egy gonddal kevesebb.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2681) Dhampir válasza emre (#2677) üzenetére


Dhampir
félisten

Ki ez a Jawa harcos? :D

(#2682) batman91

Amikor már végigtoltad ezt a hibátlanul futó játékot, akkor kölcsönadod nekünk, vagy a gépedet? :)

[ Szerkesztve ]

(#2682) batman91


batman91
őstag

Jaj emberek nagyon kemény a játék, most megyek éppen Pripjaytba. Olyan alagútrendszer vezet oda, hogy megbolondulok.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2683) batman91 válasza H@lede (#2650) üzenetére


batman91
őstag

Mondtam, hogy ne használd a rajongói fixeket, itt az eredménye. :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2684) feka007 válasza batman91 (#2682) üzenetére


feka007
nagyúr

Bazd, jól hangzik, kezdem is tölteni. Amúgy se játszottam már hónapok óta semmivel se szinte, de a Stalker feeling az még most is megfog.

(#2685) miklos3391 válasza =WiNTeR= (#2675) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Ezer köszönet, megtaláltam a PDA-t meg a doksit is! :C A kód ami volt a pda-ban jó volt az első számítógéphez, de a többihez nem.Ez miért van elég az egyikből letölteni az adatokat?

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#2686) westcoastog


westcoastog
veterán

Másnak működik a drag body? (shift+f)

(#2687) H@lede válasza batman91 (#2683) üzenetére


H@lede
tag

Letöröltem a játékot és feltettem újra a patchel együtt és azután kapom az errort....

Nem hiszem hogy így nagyon köze lenne már a nem hivatalos fixeknek az errorhoz.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#2688) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Foxon és Petrenkon kívül hol lehet még előrébb repairelni? Most fogok Pripyat City-be menni, de még előtte javítanék a cuccaimon. Visszamentem a régi Bar helyére, és megtaláltam Petrenkot a pulthoz dőlve, de patch ide vagy oda, most még csak beszélni sem tudok vele. megnyitom a talkot és egyből crash mielőtt kiválasztanék akármit. :F

(#2689) Cheesus válasza westcoastog (#2686) üzenetére


Cheesus
senior tag

Néha igen, néha nem... :U

https://www.twitch.tv/csehla

(#2690) =WiNTeR= válasza miklos3391 (#2685) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

SPOILER
Csak a hullánál lévő géphez jó. Kell a barból a zöld pendrive, aztán amikor a gépnél vagy akkor pendrive-ra use -> gépbe belépsz -> monster-t megnyitod -> save to pda -> boldogság

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2691) westcoastog válasza Cheesus (#2689) üzenetére


westcoastog
veterán

Speciel most nálam semennyire, pedig vinném a sok cuccot eladni amit összeszedhetek a duty-nál.

(#2692) Cheesus válasza westcoastog (#2691) üzenetére


Cheesus
senior tag

De mi, minden lomot bepakolsz a hullába, és elkezded vonszolni? :D

(#2693) westcoastog Sírok :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#2693) westcoastog válasza Cheesus (#2692) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen. :D
Több tonna szemetet ellehet hurcolni egy hullában akármeddig. :D

(#2694) batman91


batman91
őstag

Ti találkoztatok Freedomosokkal? Én már nagyon a vége felé járok és egy Freedomost sem láttam.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2695) Cheesus válasza batman91 (#2694) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nincs olyan új terület, amit a fő küldik alatt nem jársz be?

https://www.twitch.tv/csehla

(#2696) Habugi


Habugi
addikt

Újrahúztam az egész játékot és a mentéseket se tartom meg..

A 1.3001-re rátelepítve a 1.30013at megint eltüntek a lépéshangok, önárnyék stb.
Továbbá valaki írta hogy a Bárban Dutys pasmag javította neki a Stalker Armort, visszamentem semmi.., eldobtam, felvettem, inventoryba tettem nem javította. Gondoltam egyet és vettem a bárostól egy másodikat, hát persze, hogy azt már "látta" a pasmag és javítani is tudta volna. Ollé.

Viszont nagy kérdésem van hozzátok, azt a bizonyos Stalker armort ami eredetileg megvolt én _találtam_, tekintve hogy 40k Ru nem szívesen venném meg, az a probléma hogy nem emléxem már hol találtam..!? :F

Tudtok esetleg segíteni? :R

Más..., Repair Kit működik bárkinél? Se az alap verzióban, se a két peccs valamelyikével nem tudtam használni mert kivágott. Bár az armoros történtekből kiindulva lehet szimplán az volt a baja hogy még a peccsek telepítése előtt találtam.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2697) rétisün


rétisün
veterán

valaki csináljon egy képet a kibontott telepítési mappáról, lécci....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2698) =WiNTeR= válasza rétisün (#2697) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Natehát:

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2699) Cheesus válasza Habugi (#2696) üzenetére


Cheesus
senior tag

Stalker ruhát Agropromban, a föld alatt, Strelok búvóhelyén fogsz találni :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#2700) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Ezt ma találtam darkscape-be :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.