Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Mate válasza vidaila (#1700) üzenetére


Mate
nagyúr

Most már nem mindegy? Már törölte :D

(#1702) Sonja


Sonja
veterán

Jól megy ez, ha a Sun és a Grass Shadows ki van kapcsolva (DX10 és a többi a legmagasabban). :K

(#1704) mate3553: MSI Afterburner

(#1703) Plazmacucci: Miért halnék meg?! :F :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1703) Plazmacucci válasza Sonja (#1702) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja csakhogy igazából nappal van az elején. És éjjel meg fogsz halni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1704) Mate válasza Sonja (#1702) üzenetére


Mate
nagyúr

Milyen programmal írattad ki a cpu magonkénti terhelését? :)

(#1705) kislaki92 válasza vidaila (#1677) üzenetére


kislaki92
senior tag

valami gebasz van az égboltal...mert nálam ilyen fehér kék foltokkal, ha sun shadowot kikapcsolom nem villog,de akkor oda az árnyékok...és volt,hogy nálam beborult 5 másodpercre kb...

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1706) kislaki92 válasza Dhampir (#1678) üzenetére


kislaki92
senior tag

hahaha :D ki sem jött de te már modolni akarod:P xD

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1707) kislaki92 válasza Mate (#1688) üzenetére


kislaki92
senior tag

enyém amd fullon és nincs panaszom rá :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1708) westcoastog


westcoastog
veterán

Fps nézetben nincs hangja a lépéseknek.

(#1709) Muerte


Muerte
addikt

Sajnos az sli sem megy :( Kimaxolva egy 780M kb.40 körüli fps-t produkál,de később lesz ez még rosszabb is gondolom :D

(#1710) borovi


borovi
aktív tag

Köszi mindenkinek a segítséget!

(#1711) vhw


vhw
addikt

Azért Cordonban azt az idegesítő helikoptert nem kellett volna ennyire erőltetni... állandóan ott alkalmatlankodik a fülsértő hangjával.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1712) Telda


Telda
addikt

Ennyi volt, 5 percenként becrash-sel...
A Fox nevű Stalkert kell megmenteni és folyamatosan kifagy.

[ Szerkesztve ]

(#1713) Dhampir válasza kislaki92 (#1706) üzenetére


Dhampir
félisten

Röhögnék, ha működne vele. :K

(#1714) Execute válasza Muerte (#1709) üzenetére


Execute
tag

Úgy néz ki az amd-vel nincs kibékülve a játék... :(

(#1715) kislaki92 válasza Dhampir (#1713) üzenetére


kislaki92
senior tag

ennek sem gyenge az igénye alapból amit megértek...no de azzal..ezt semmivel elrontani nem szabad :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1716) westcoastog


westcoastog
veterán

Nekem eddig jó, megtaláltam a gépemen legjobban futó beállítást, hang rendbe jött, nem recseg, van kellő fps bőségesen, nemsoká tolom tovább.

(#1717) Musicking válasza Telda (#1712) üzenetére


Musicking
aktív tag

először nekem is összeomlott 20 perc után, ha XR_3DA.exe -vel indítom minden megy flottul

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1718) Dtomka


Dtomka
veterán

Ahogy a hsz ekből látom eléggé problémás a gém, lehet nem is érdemes leszedni?
- nem lehet menteni
- hangprobléma
- kifagy

kislaki92
Lehet, hogy még nem tartasz ott mint a többiek, de ne legyen igazam és legyen nálad és másoknál is minden ok :)

Mi a manó? :D

[ Szerkesztve ]

(#1719) kislaki92 válasza Dtomka (#1718) üzenetére


kislaki92
senior tag

nekem csak az égbolt fura..amúgy rendben van...nem crashelt egyszer sem,hanggal sincs gond

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1720) kislaki92


kislaki92
senior tag

:DDDDDDDDkis aranyos :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1721) Balathruin válasza Dtomka (#1718) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam lehet menteni. Hanggal nincs gond, a visszhang fura, de az nem tudom mindenkinél van-e. Eddig még nem fagyott nálam, de nem is nyomtam olyan sokat.

(#1722) Cheesus válasza kislaki92 (#1720) üzenetére


Cheesus
senior tag

Komoly ilyenek vannak benne? Elszoktam ezektől az ijeszthetős játékoktól mostanában, most is pl nem merek bemenni egy épületbe, olyan hangok jönnek ki onnan... :DDD

https://www.twitch.tv/csehla

(#1723) kislaki92 válasza Cheesus (#1722) üzenetére


kislaki92
senior tag

jaja :D de a célkereszt sem volt piros ,hogy ellen lenne...csak mosolyogva követett én hátráltam...egyszer csak leb*sz egyet :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1724) kislaki92


kislaki92
senior tag

aki a fehér égboltra panaszkodik a sunshadowot lőjje ki

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1725) bluyoo válasza Execute (#1682) üzenetére


bluyoo
nagyúr

" A program pedig nem listázza nálam ki a folyamatokat..." Nem tudom meglehet az I7 kavar be neki ....
Nálam mindig gond nélkül futott/fut [link] .
A VGA-m is teljesen kihajtja ~1,5VRAM-al. Most húztam kicsit a VGA-n kíváncsi vagyok ér e valamit vagy maradnak az előző FPS-ek ...

Bazinga!

(#1726) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ha ezek után 4870-en tökéletesen fog menni a régi arhitektura miatt akkor nagyot fogok röhögni :D

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1727) Balathruin


Balathruin
veterán

Ráncigáltam a gépen én is, hátha jobb lesz. :D 1333-mas ramokat 1866-ig kitoltam, CPU-t 3900-ról 4400-ra, IGP-t 800-ról 950-re... Hátha javul. :)
M@trixfan Ki tudja... Lehet nálad is jól fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#1728) Musicking válasza M@trixfan (#1726) üzenetére


Musicking
aktív tag

akkor lehet én is leporolom a 4850est :)

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1729) Chewye válasza kislaki92 (#1720) üzenetére


Chewye
csendes tag

Mi ez a törpe ördög? :)

For The Horde!

(#1730) Dhampir válasza kislaki92 (#1723) üzenetére


Dhampir
félisten

A sörétes, a pisztoly, vagy a kés hatásos ellene? Mennyit kell beledurrantani? :D

(#1731) kislaki92 válasza Chewye (#1729) üzenetére


kislaki92
senior tag

nem tudom.. nem kérdeztem :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1732) kislaki92 válasza Dhampir (#1730) üzenetére


kislaki92
senior tag

soti volt a kezemben...kettőtől kifeküdt :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1733) capulet75


capulet75
addikt

Érdekes hogy milyen erőművek mellett problémás a játék, nekem az erősnek éppenséggel egyáltalán
nem nevezhető notin minden gond nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1734) Muerte


Muerte
addikt

Ugyanazon a helyen mint az előbbi shot-om volt,sun és grass off megvan a 60 fps,de ha mászkálok nem stabil,kb.47-ig beesik néha.Nem értem miért tartja kerek 60-on mikor vsynch off van nV vezérlőpultból is,meg a játékban is :U A látvány így már nem az igazi :( A hangok nálam jók,menteni tudtok az F6-tal is,"quick save"

(#1735) rétisün válasza capulet75 (#1733) üzenetére


rétisün
veterán

milyen noti? hátha az enyémen is elmegy :B (i5 2.5 ghz, nvidia gt630m/1giga, 4 giga ram)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1736) #90933760


#90933760
törölt tag

Mantle támogatás nincs?

;]

(#1737) Norbika88 válasza Cheesus (#1722) üzenetére


Norbika88
senior tag

Detto így vagyok én is :)
Hallotam egy röfögést a hazból és már menekültem is.
Törpénél, még a talpam is libabőrös lett.

[ Szerkesztve ]

(#1738) Telda


Telda
addikt

Helllóóóó :DDD

(#1739) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Foxnál nem tudom kiválasztani,mit javítson meg. bug?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1740) Cheesus válasza Norbika88 (#1737) üzenetére


Cheesus
senior tag

:D

Amúgy zombikat meg lehet ölni? Egy kis pisztollyal elkezdtem rambózni vmi földalatti bázison, aztán felkelt elöttem vagy 9 zombi... Szép akkurátusan fejbelövögetem őket, de egy idő után felkelnek, így inkább elszaladtam :B

https://www.twitch.tv/csehla

(#1741) Plazmacucci válasza Cheesus (#1740) üzenetére


Plazmacucci
félisten

csak egyszer kelnek fel. az átlátszó lehet, hogy kétszer.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1742) Mate


Mate
nagyúr

Lassan kezdjétek majd el használni a spoiler feliratot :)

És a képekkel is óvatosan!

A törpével lelőttél egy poént, pedig élveztem volna, ha meglep :(

[ Szerkesztve ]

(#1743) Norbika88 válasza Mate (#1742) üzenetére


Norbika88
senior tag

Jogos.

(#1744) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Remek, az egyetlen mentésem bekakált, betöltés után kilép. Egy órányi játék veszett kárba. Olyan érzésem van, mint mikor a SoC megjelent. Fasza!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1745) Telda válasza Plazmacucci (#1744) üzenetére


Telda
addikt

Próbálj meg új játékot indítani, ha akkor is kilép, akkor a mentésednek semmi baja.
Rakd újra a játékot.
Nekem is ez volt.

(#1746) kislaki92


kislaki92
senior tag

1.crash :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#1747) Plazmacucci válasza Telda (#1745) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Újat tudok kezdeni. Fasza

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1748) Dhampir válasza Plazmacucci (#1744) üzenetére


Dhampir
félisten

Szó volt róla, hogy gyorsan fogják kiadni a játékot és a javítások majd a későbbiek során, fokozatosan érkeznek, ha jól emlékszem.

(#1749) frame>24


frame>24
addikt

Mind3 korábbi Stalkerrel játsztottam, ehhez képest rögtön az első quest 1. artifactját a kezdőhely melletti fűzfás susnyásban nem tudom felvenni...
:F Elfelejtettem volna valamit? Nem rémlik, hogy a detektor kötelező lenne, ha elég közel megyek, kisülés után meg kéne jelennie, nem?

Crash már volt 1x, dx10 szebb/stabilabb nálam, konfig az adatoknál.

kösz a válaszokat, próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1750) Telda válasza Plazmacucci (#1747) üzenetére


Telda
addikt

Hol jártál?
Lehet tudok adni közeli mentést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.