Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) crue válasza james001 (#55598) üzenetére


crue
őstag

Meg a molotov koktél :))

(#55602) Synthwave válasza erahurka (#55593) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

8 hónap alatt egyszer nem tévéztem a Bravia-n. PC <--> filmek + böngészés fotelból meg Magic Online + PS3 only. Le nem cserélném egy monitorra. Quake-hez meg van 17" Trinitron.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55603) erahurka válasza james001 (#55598) üzenetére


erahurka
félisten

Ez kell nekem :D Amugy igazán csinalhatna a Sony egy Lego játékot ami PS exkluzívakat dolgoz fel. Ez kellett volna az all stars verekedős cucc helyett.

(#55604) echterion válasza penny010 (#55600) üzenetére


echterion
nagyúr

Hivatalosan ezeket az új verzió kiadása után már nem fogod tudni frissíteni, ergo ha a legfrissebb keretek kellenek, akkor a legújabb verzió kell neked. Még egyszer: így a legális úton maradsz.

**********

(#55605) james001 válasza erahurka (#55603) üzenetére


james001
veterán

Én nem vagyok nagy Lego rajongó de Sony exkluzívokból én is megnéznék ilyen játékot :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55606) Elims válasza penny010 (#55600) üzenetére


Elims
veterán

Ahogy Echterion is írja,így főleg gyári gép. (Egyébként is ;-) )

(#55607) Wiz Khalifa válasza crue (#55594) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem nem.

Mert nekem a harmadik generációs PS3-omom a GTA V fullHD jelet küld a plazmára.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#55608) jookomak válasza Wiz Khalifa (#55607) üzenetére


jookomak
őstag

Elsírná magát a ps, ha 1080p-be kéne tolnia a GTA 5-öt. ;) A jel, hogy mi megy a tv felé, az más tészta.

(#55609) dilipok válasza jookomak (#55608) üzenetére


dilipok
veterán

el se tudna sirni magat :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#55610) Wiz Khalifa válasza jookomak (#55608) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is lestem rajta. Na mind1. :DD

Smoke some weed nigga!

(#55611) nonsen5e válasza KisTücsök (#55591) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem a grafika alapján választok elsősorban játékot, de ha egy mód van rá mert maga a játékélmény (majdnem) egyformán jó vagy jobb, akkor nem a 2007-ben megjelent első PS3 játékot választanám, hanem valami újabbat. Persze, ha a legrégebbi a legjobb akkor azt. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#55612) erahurka válasza Wiz Khalifa (#55607) üzenetére


erahurka
félisten

A menü és az átvezetők lehet Full HD-ben mennek de a játék 720p-nél többet biztos nem tud.

(#55613) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Jön az új PS3...

Nem hittem volna még ezt is fejlesztik...

(#55614) aizen92 válasza B-L-A-C-K (#55613) üzenetére


aizen92
addikt

Wow! Ezt nem gondoltam volna kb. úgy soha....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55615) oriic válasza B-L-A-C-K (#55613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Várható volt, PSP-t is meg PS2-t is nagyon sokáig tolták.

Live-Die-Respawn

(#55616) echterion válasza B-L-A-C-K (#55613) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, ez majdnem ugyanúgy néz ki, mint a fat. Tetszik, lehet, csere lesz nálam. :))

**********

(#55617) B-L-A-C-K válasza echterion (#55616) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a Super Slimet nem fogom ezért lecserélni, nekem ha majd csere lesz már csak PS4-re...

(#55618) james001 válasza echterion (#55616) üzenetére


james001
veterán

A képen a Slim modell van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55619) echterion válasza james001 (#55618) üzenetére


echterion
nagyúr

Melyik képre gondolsz? Mert ami a legleljén van, az az új gép. Engem a cikk közepén lévő zavart meg,erre nem fogom lecserélni a SS-em, mert majdnem ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

**********

(#55620) james001 válasza echterion (#55619) üzenetére


james001
veterán

Na várjá most összezavartál.
Ez a Super Slim:

Ez meg a Slim:

Szerk.: Ja most nézem amit linkeltél az tényleg másabb,de kb. csak "feketébb". De amúgy mindegy hülye vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55621) echterion válasza james001 (#55620) üzenetére


echterion
nagyúr

A lényeg, hogy kibogoztuk. :))

**********

(#55622) Tegla80 válasza james001 (#55620) üzenetére


Tegla80
addikt

"De amúgy mindegy hülye vagyok".
Nah vegre egy őszinte mm vasarló.
:DD ;)

Sony® & PlayStation®

(#55623) nokia párti válasza B-L-A-C-K (#55613) üzenetére


nokia párti
őstag

Hurrá, kutyakajás konzervbe adják a HW-t, nem volt elég, mégjobban butítani kell. :W

(#55624) Synthwave válasza oriic (#55615) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem baj az. Végre olyan konzolok Európában, amiknek normális átfutási idejük van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55625) istvansebok


istvansebok
tag

Sziasztok!

Ma Szent István napján névnapomra megleptek egy PS3 super slimmel :D
Használtan lett véve a gép.
Indítás után látom hogy aki eladta az nem lépett ki a psn profilból.
Ha jól látom PS4-re váltott mert a letöltések között PS4 és Vista játékok is vannak.
Na most a dilemma az hogy így fogja-e tudni használni a saját fiókját ha nálunk megy a PS 3.
Ha kilépek és új fiókot nyitok a gépen lévő letöltött játékok elérhetők lesznek-e az új fiókból.
Szemét nem vagyok pénzért játékot nem akarok leszedni csak az ingyeneseket.
Vannak már eredeti saját játékok is hozzá.

(#55626) crue


crue
őstag

Tudja-e valaki, hogy a Zavvi-s Black Flag-ben van-e magyar nyelv?

(#55627) supercow válasza istvansebok (#55625) üzenetére


supercow
őstag

Hívd fel az eladót, beszéld meg vele mi legyen. Te tudod törölni a profilt, ő átírhatja a jelszót stb. A Plus játékok addig lesznek amíg a gépen megmarad a PSN felhasználó.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#55628) istvansebok válasza supercow (#55627) üzenetére


istvansebok
tag

Boltból vették a gépet.
De mivel nálam van a gép tudom a id-jét.
Hogyan tudnám felvenni vele a kapcsolatot, vagy nem sok vizet zavarok a PS4-es használata folymán és hagyjam így az egészet.

(#55629) Tegla80 válasza istvansebok (#55628) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ott az emilcime a bejelentkezesi ablakban.Azon elered ha akarod :K (es hasznalja meg az emilt)
Amugy a PS3 es PS4 rendszere teljesen kulon allo rendszer. Store szinten is...
Egyszerre fent lehet egy idoben mindket platformon ugyan azon ID.
Gondot nem okozol ezzel neki

Amit tehetsz.....
Felveszed vele a kapcsolatot es megbeszeled...(bar amator a ps el kapcsolatban,mert jelszoval fennthagyta az egeszet ......igy erteni sem fogja mit szeretnel sztem....)

Amit tennek En.....
Csinalnek egy uj accot es azon jatszanek(elersz vele mindent)
Plusz siman fenthagynam az accot,de kitorolnem a jelszot es igy a tovabbi lehetoseget barmi csunya gondolat fele....
ami igy megmaradna neked: minden ami a gepen van a tied es hasznalhatod es neki kára nem szarmazik....
Te dontesz.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#55630) HuMarc válasza james001 (#55598) üzenetére


HuMarc
addikt

Egész jó :D Igaz, hogy a Lego-ban 4 db szív van, nem 5, de ez már csak lényegtelen apróság. Amúgy a single-t én abbahagytam (nem befejeztem, hanem abbahagytam), de a multija nagyon ott van, akármilyen béna is vagyok :K

Más: Valaki kapott már spamet PS3-on? Két üzenetet is kaptam, hogy menjek Batman Arkham Origins multizni, pedig nincs is meg a játék.

[ Szerkesztve ]

(#55631) erahurka


erahurka
félisten

Little Big Planet-et szeretnék neten jatszani de sehogy sem akar másokhoz berakni, valamit nem kapcsoltam be vagy mi lehet a baj? Elvileg 30-an vannak a pályán.

(#55632) james001


james001
veterán

Amilyen jó vagyok a TLoU single részében,annyira szar a multiban :D Ma toltam egy-két meccset,irtó béna voltam,de volt hogy a tagnak adtam 2 (!!) headshot-ot (armor nélkül volt) és nem halt meg... Igazságtalan :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55633) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Diablo 3: Ultimate Evil Edition
- a lemezt betéve egy 51 MB-s frissítést telepít.
- az alapjátékból mindent automatikusan áttölt ide.
- kicsit átdolgozott menü (játékválasztásban mindenképp, a többit még nem volt időm megnézni)
- lvl 70-ig néhány új skill is lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#55634) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy CECH2504B (4.55cfw) gép, egy Logitech F310 kontrollerrel vettem, amellyel részlegesen tudtam használni. Amelyik játéknak nem kellett a motion sensor, az lazán futott.
Amikor a GTA5-öt akartam futtatni, muszáj volt végül beszereznem egy gyári kontrollert, mert csak azzal fut.

A telefonom OTG-képes, ki is próbáltam vele a Logitechet. Működik, gond nélkül.
Visszadugtam a PS-re, azóta mindig azt írja, hogy unknown USB device connected, és nem tud vele mit kezdeni.
PC felismeri, hibátlanul megy, viszont a konzol... sehogyan.
Van esetleg valami mód rá, hogy újra felélesszem? Accessories beállításokban más számot adtam a wireless kontrollernek, újradugdostam mindkét portba a Logitechet, semmi...
A telefon betett neki esetleg? X és D módban is ugyanezt a hibát kapom.

Sajnos sokkal kényelmesebb, mint a gyári, ezért ragaszkodnék hozzá, ha lehet némely játéknál.

+1: GTA5: Miután a kocsi lerobban Michael yachtjának ellopása után, és beérek vele a Los Santos Customs szervizbe, az autó befékez, a játék semmilyen gombnyomásra nem reagál, de a környezet mozog, és hang is van.
Azóta többször próbálkoztam, és már küldetés előtt is lefagyott, Michael garázsa előtt állva.
Update segít? Épp most töltöm, nem lenne rossz...

(#55635) t256 válasza Muki94 (#55634) üzenetére


t256
őstag

Kontroller ügyben sokat nem tudok segíteni. Beállításokat nézted már? A gyári kontrollert is szinkronizálni kell a géppel a PS gomb megnyomásával. Gondolom az F310-en ilyen gomb nincs.
Miután a Sony kontrollerrel szinkronizáltad, elfelejtette az F310-et, itt lehet a gond.

Mivel a géped CFW rendszerű, vagyis moddolt, jogosan kérdezem meg, hogy a GTA5 eredeti-e? Ha nem az megmagyarázza a hibát. A kalóz témát itt be is fejeztem.
Ma már nem drágák az eredeti játékok, törekedj ezek beszerzésére. Jobban megbecsülöd és a polcodon is jól mutatnak. :K

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#55636) dilipok válasza t256 (#55635) üzenetére


dilipok
veterán

valoszinuleg fejen talaltad a szoget ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#55637) Bogyi007 válasza t256 (#55635) üzenetére


Bogyi007
veterán

De az írott lemezre te szabhatod meg a cím karakterkészletét és a lemez borítóképét. ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55638) Muki94 válasza t256 (#55635) üzenetére


Muki94
aktív tag

Gyári lemezek esetén szintén ilyen problémákba ütköznek. Ezért merészeltem feltenni a kérdést.

t256:
Ismét felismerhetné akár. Mindegy, nem fogok vele foglalkozni, eladásra kerül.

(#55639) oriic válasza Bogyi007 (#55637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bele se menjünk a témába ha kérhetem. D:

Live-Die-Respawn

(#55640) Synthwave válasza Bogyi007 (#55637) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És a "Párját ritkító ingénytelenségért" címmel rendelkező oklevelet is kézbe veheted. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55641) Synthwave válasza Synthwave (#55640) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

-n, csak, hogy jó legyen.

Holnap Tales of Xillia 2. A határozatlanság a tetőfokára hág..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55642) erahurka


erahurka
félisten

Jó volt ez a Wolf Among Us. Érdekes sztori, Heavy Rain-hez hasonló gameplay és egy nagyon könnyű Platina :DDD

(#55643) Bogyi007 válasza oriic (#55639) üzenetére


Bogyi007
veterán

Remélem nem vetted komolyan az írásomat.

Ilyen kollekció mellett mint az alábbi képen és ezen hozzászólásom alapján nem vagyok éppen a warezra rászorulva és még a ps+ szolgáltatást nem is említettem.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55644) oriic válasza Bogyi007 (#55643) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, hogy nem warezolsz, nem konkrétan neked címeztem: :)

Live-Die-Respawn

(#55645) B-L-A-C-K válasza Bogyi007 (#55643) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

10 ezret adok az egészért... ;]

(vicc volt, mielőtt megölnétek)

(#55646) TazLeacher válasza B-L-A-C-K (#55645) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja, szerintem se ér annyit... ;]

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#55647) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali!
Ps3-ra most a legújabb firmware 4.60?
Csak mert ugy emlékszem tavaly hogy magyar nyelvű opcio is volt a beállításokba most meg nem lehet magyarra átálítani..
Vagy rosszul emlékszem?

(#55648) Tegla80 válasza Hardver Arc (#55647) üzenetére


Tegla80
addikt

Az egy kellemesen atmulatott ejszaka utani pillanat lehetett,mikor Te magyar nyelven kommunikalo ps3 menuvel talalkozhattal....... ;)
(nekem is jobban mennek a külhoni nyelvek,ha kicsit beittam..... ha nagyon ,akkor meg szinte perfektul besszelem mar oket. :DD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#55649) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ma Tales of Xillia 2 premier Európában.

konozolkszervize.hu-n csak 13,5k a Day One Edition és a kiszállítás is csak egy ezres. Jó 3 ezerrel beljebb vagyok így, mint a supergamer.hu-val, ami ritka. Ha előrendelsz, a fémdoboz és az audio CD mellett kapsz egy DLC-t is némi kosztümmel meg valami 60 db-os puzzle-t.

Elő is rendeltem. :DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55650) erahurka válasza Synthwave (#55649) üzenetére


erahurka
félisten

Én 10-nél többet nem adok játékért, inkabb várok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.