Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55951) james001 válasza HuMarc (#55950) üzenetére


james001
veterán

Szerintem nagy kockázatú küldetés már nem lesz.
Nekem ma még nem volt kedvem benyomni a játékot,lehet este azért lejátszok egy-két meccset...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55952) aizen92 válasza james001 (#55946) üzenetére


aizen92
addikt

Amikor le kellett menni először becsukni a portált?
Ott konkrétan 5.1-et kikapcsoltam, mert különben sikítva futtottam volna ki a szobából :) Kicsit érzékeny vagyok az ilyen részekre, pont mint HuMarc :))

volt egy szánalmas parás rész. Amikor kislányként kellet lemenni az olajért
. Azért volt szánalmas, mert rájöttem, hogy azért "remegek", mert egy videójátékban irányítok egy kislányt egy pincébe..... és ezen parázok. :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55953) james001 válasza aizen92 (#55952) üzenetére


james001
veterán

Igen ott,főleg azon sz*rtam be amikor az ajtón benézett a halott csávó :D Az a kislányos rész is parás volt de előtte is volt egy amikor felmentél a fürdőszobába és elkezdett grimaszolni a tükörben... Hopp egy jumpscare ott is :DDD
Én amúgy csak nem számítottam rá,egyébként szeretem a legtöbb ijesztgetős horror játékot is. Kivéve a Five Nights at Freddy-t... Na azon szana-szét kuláztam magam :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55954) HuMarc válasza james001 (#55951) üzenetére


HuMarc
addikt

NINCSEN SEMMI SPOILER, CSAK LToU MULTI KAMPÁNY!

De-de! Pont ahogy arra számítottam, w12d4-nél (tehát hogy még 3 nap van hátra) berakott egy 100%-osat. Kiválasztottam azt, hogy minimum 14 ellenfelet meg kell jelölnöm. Erre berakott egy olyan csoportba, ahol az ellenfelek közül 3-nak volt megjelölés elleni perkje. Mondom fsza. És az első két körben sikerült össz. 6-ot kijelölnöm a minimális 14-ből, a 3. körben meg kijelöltem még 13-at, mert beléptek páran újonnan (akiknek nem volt berakva az a perk), és az a kör szerencsére jól sikerült.

Szóval a Firefly-kampány kipipálva. :))

[ Szerkesztve ]

(#55955) Tegla80


Tegla80
addikt

Mibol spoilereztek? :D

Sony® & PlayStation®

(#55956) aizen92 válasza Tegla80 (#55955) üzenetére


aizen92
addikt

upsz. Sorry! Beyond Two Souls és ha jól sejtem a másik Last of Us lesz :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55957) KisTücsök válasza Tegla80 (#55955) üzenetére


KisTücsök
addikt

Beyond. Meg Last of Us, de az csak multi.

Már pont írni akartam, hogy hagyják abba. :D

Jövőhéten nekem is lesz BTS, kíváncsi leszek. Demó nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

(#55958) james001 válasza HuMarc (#55954) üzenetére


james001
veterán

LToU? Last The of Us? :DDD Amúgy csak aizen kolléga szpojlerezett ;]
Grat a trófeához. Talán egyszer nekem is meglesz :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55959) Tegla80


Tegla80
addikt

Engem nem zavar,mert nem tervezem ,h jatszom veluk.....(nekem is gyenge a szivem rettegni :K )
Csak gondoltam,picit bele vau-vau ......... :DD ;]

Sony® & PlayStation®

(#55960) HuMarc válasza james001 (#55958) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, nekem az egy kampány is beletelt 168 játékba, vagy inkább 250-be, ebből látszik, hogy jó párszor rossz kihívást vállaltam :DDD

(#55961) james001 válasza HuMarc (#55960) üzenetére


james001
veterán

Pedig ha ügyes vagy akkor 168 meccsből össze kéne jöjjön mind a két trófea :DDD Kíváncsi leszek nekem hogy sikerül.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55962) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Tegnap megvettem TLoU Left Behind-ot, most pedig gyorsan végigjátszottam. Csak szerintem lett sokkal jobb mint maga a játék? Engem speciell sokkal jobban lekötött, mint maga a fő játék. És nem, nem AZÉRT AZ EGY jelenet miatt. :D

(#55963) aizen92 válasza MrPG8 (#55962) üzenetére


aizen92
addikt

Őőőőő, mi ez a nagykapitális jelenet? Cici? mert akkor instant get ;]

ohhh te kis perverz pedofil! most már értem. rágoogliztam. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55964) james001 válasza MrPG8 (#55962) üzenetére


james001
veterán

Amikor Riley-val vagyunk az a rész nekem is tetszett (főleg AZ a rész ;] ),mert tényleg "egyedibb" és másabb volt mint amilyen a fő kampány. Az tetszett főképp hogy nem volt meg az a "sötét" hangulat,el is felejtettem közben hogy apokalipszis van a játékban. Aztán persze a végén megtörtént a baj,de mondjuk várható volt hogy nem marad ilyen jónak sokáig. Mondjuk én bónusz cuccnak bedobtam volna hogy akkor most az incidens után mi történt a két lánnyal,hova mennek,hogyan kerülnek Marlene-hoz,stb.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55965) MrPG8 válasza james001 (#55964) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem az tetszett, hogy van valami sztori is. A fő game az kb csak hentelésről szólt, néhol 1-2p dumával. Na meg Joel stílusa, az nekem nem jött be. Az egy dolog hogy valami idegennel, hogyan viselkedik, de hogy a saját lányának nem tudja megköszönni az ajándékot, az katasztrófa. Én értem, hogy gondja van ezzel, mivel sehol sem köszön meg semmit, de akkor is.
Nem tudom, nekem Uncharted sokkal jobban bejött.

aizen92: Ugyanmár, csak kisérleteznek a lányok. :D

(#55966) aizen92 válasza MrPG8 (#55965) üzenetére


aizen92
addikt

Uncharted Drake-jét , ami egy fiatalabb és viccesebb Indiana Jones kalandját mutatja be, összehasonlítani egy zombiapokalipszist túlélt megtört 45-50 évessel szerintem nem szerencsés. Csoda, hogy ennyi érzelmet képes volt végig "mutatni" a játék során. Ezért zseniális szerintem. Teljesen hihető karakterek.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55967) james001 válasza MrPG8 (#55965) üzenetére


james001
veterán

Ha úgy nézzük akkor igen a TLoU sztorija eléggé gyengus,mivel sok cliché van benne,de szerintem a sok érzelmi "szál" és történés teszi kiválóvá. Plusz nem kell mindig hentelned,sőt itt azért nem lehet annyira mint egy Left 4 Dead-ben pl,mivel kevés az ammo és egyéb cuccod hozzá. Uncharted-ban azért több az öldöklés szerintem ;)
De én úgy vagyok vele hogyha választani kéne akkor Uncharted,de csak azért mert annak jobb a multija és van benne coop is ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55968) Synthwave válasza HuMarc (#55944) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én mindig be szoktam valamit rakni elalváshoz; pl. különböző Star Trek-ek, South Park, Sliders, anime, valami Quake VOD vagy speedrun VOD, kommentárral, esetleg film, ilyesmik. Jópárszor a Nyolcadik utas: a Halál meg a Bolygó neve: Halál is volt soron. :))

AGGYAD NEKIK VÁSSZKEZZ ~BRATATATATA~ SZKRIIEEEIIIIJJJJ~ ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55969) Synthwave válasza aizen92 (#55963) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ó, lehet, hogy beszerzős lesz? Hmm.. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55970) HuMarc válasza aizen92 (#55963) üzenetére


HuMarc
addikt

Megdobnál a linkkel? Sajnos a Google-mágiám reggel nem működik olyan jól, mint mikor már ébren vagyok. ;] Amúgy baromira sajnálom, hogy pont a zombik a gyenge pontom, különben már rég végigtoltam volna a TLoU-t (na most nem rontom el :D). De tényleg, ha PC-s game lenne, akkor már mod is lenne hozzá, hogy zombik helyett dögös macákat kell hatástalanítani :))

[oWn]f4te: én még nem is láttam egyik Alien-filmet se :B

[ Szerkesztve ]

(#55971) MrPG8 válasza james001 (#55967) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen, tudom hogy más kategória, csak sokan a legjobb PS3-as játékként emlegetik, attól szerintem meg távol van. Uncharted vagy Beyond Two Souls szerintem sokkal jobb lett, persze ez egyéni preferencia. TLoU szép, jó a játékmenet, de sztoriban kicsit lemarad. Bár vannak jó részek benne, mondjuk amikor pun-okat mondanak. Amikor elkezdtem először játszani, egyáltalán nem fogott meg. A játék második felében lett érdekes a sztori a végére meg teljesen összeállt. A legvégén meg csak néztem, hogy ez mekkora királyság. :D

(#55972) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Lehet ennyi volt a PS pályafutásom megint 3 hete be se kapcsoltam, nem köt le sajnos...Nem tudom eladjam e...:/

(#55973) Anonymus X válasza B-L-A-C-K (#55972) üzenetére


Anonymus X
tag

Milyen játékokat játszottál végig? Hátha tudunk egy-két tippet adni. Vagy úgy elment az egésztől a kedved? Nekem is ott áll a dobozában egy ideje, de még a The Last of Us és a Beyond Two Soulst beszerzésük után végigtolom rajta.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#55974) leslieke válasza B-L-A-C-K (#55972) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ettől még nem kell eladni, nyáron majdnem 1,5 hónapig nem volt bekapcsolva az enyém. Most meg 2-3 naponta tudok játszani egy kicsit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#55975) mahoni


mahoni
tag

Hali

Most kezulok venni ps3 at! Nem feltort teljesen gyari, kapok hozza cod bo2 t! Mi kell hozza h tudjak jatsznai vele online?

42

(#55976) MrPG8 válasza mahoni (#55975) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Az ég világon semmi. Wifi vagy pedig ethernet kábelen kívül nem lesz másra szükséged.

(#55977) ldave válasza mahoni (#55975) üzenetére


ldave
félisten

Internet előfizetés! :)

CoD-hoz semmi extra amúgy, PS3-on beállítod netet, lemez be a gépre és mehet is a multi. Nincs extra költség.

@mahoni: PS3-on nem kell PS+ előfizetés az online játékhoz, csak PS4-en.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#55978) mahoni válasza MrPG8 (#55976) üzenetére


mahoni
tag

Nem kell olyan mint xboxnal a live?
Ps3 fat 80 gb 25 e t meg er?

[ Szerkesztve ]

42

(#55979) mahoni válasza ldave (#55977) üzenetére


mahoni
tag

Ok koszonom a segitseget

42

(#55980) Tegla80 válasza mahoni (#55978) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha azt a 25 e kp-t tudod ugy kezelni, h esetleg 2-3het es kuka vagy megy amig megy akkor igen.(ez is benne van sajna)
Kulonben En spec csak garis muszaki cikket vennek.(inkabb ujat mindig)
PS szinten meg plane.....tele a yt a "javitsd magad" vidikkel...... beleszaladni egy ilyenbe meg nem nehez.....
(Ha egy jo havertol lenne akiben megbizol,akkor is benne van az izgalom mar egy ilyen koros gepben,de legalabb ismered az eloeletet ....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#55981) KisTücsök válasza MrPG8 (#55971) üzenetére


KisTücsök
addikt

Uncharted 1 jó volt, de azért nem annyira kiemelkedő, összességében. 2. részt félig toltam ki, az már inkább, de ennyi alapján inkább a TLoU, persze tényleg nem tanácsos összehasonlítani őket. Beyond majd a héten, arra kíváncsi leszek, sztoriban biztos erős.

Jó a TLoU sztorija, nagyon is, az ilyen jellegű (=zombis) játékoknak/filmeknek általában semmi mélysége nincs, nem is lehet őket komolyan venni, ennek annál több. És teljesen hihető az egész, az a legjobb.
____________

Kivittem tegnap, hát megint elpepecseltem 17 órát, de még a közelében sem vagyok, hogy minden meglegyen. Pedig tényleg mindent próbáltam átnézni. Shives ajtós trófea sem lett meg. :( A párbeszéd kezdeményezős sem. Hát mi ez? :D

Sőt, még a fegyver kifejlesztős, és a Joel képesség fejlesztős sem. Utóbbihoz még kb 30-40 pont kellett volna. Előbbihez meg sok, 2-3-400 kb. Szerintem első végig játszásnál csesztem el. Az olyan játékokban, melyekben lehet fejleszteni, általában várok egy darabig, aztán egyszerre lövök el többet, addig meg kitapasztalom, hogy mire is kéne. Na, szerintem itt addig vártam, amíg vége nem lett a játéknak. :DDD Tuti, hogy néhány száz megmaradt.

Mindegy. Ez még úgyis sokszor ki lesz tolva.

(#55982) Synthwave válasza HuMarc (#55970) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

OMG.

A negyedik majdhogynem blaszfémia (az utána következő AvP vegyes címek meg már egyenesen megcsúfolása Ridley Scott-nak és James Cameron-nak), de az eredeti trilógia filmtörténeti alapmű. A sci-fi-horror Szent Grálja.
Az egyet 5x, a kettőt 16x, a harmadikat szintén 5x láttam; 8 éves korom óta vagyok Aliens / Giger-rajongó - az meg több, mint 20 éve volt. :> Filmek, képregények, novellák / regények, illusztrációk, makettek, videojátékok (ezek közül sajna kevés az igazán jó), bármiegyebek.. Ergo az Alien: Isolation várós. :D

Zombi-apokalipszis: másik szívem csücske. :D Szinte minden létező filmet láttam ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55983) Synthwave válasza B-L-A-C-K (#55972) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem 4 hónapig pihent dobozban. Ettől függetlenül el nem adnám. Egyebek mellett még vagy 20 jRPG végigjátszásra vár. :D

Könnyen lehet, hogy csak rossz gémeket vettél. 30 küszöbén már engem is nagyságrendekkel kevesebb játék köt le, mint arany éveimben.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55984) oriic válasza Synthwave (#55983) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyebek mellett még vagy 20 jRPG végigjátszásra vár. :D"

20RPG végigjátszása, az kb a fél életed lesz. :DDD

#55985) [oWn]f4te

Téged ismerve sejtettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#55985) Synthwave válasza oriic (#55984) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

ToX 1-ben is benne van mán 90 óra, ToX 2-ben meg 80. :D Fejenként mégegyszer ennyi biztos lesz.

FF XIII-ban 55, de azt úgyis előről kezdem.

Ez meg csak 3 cím a kis PS-en. De amúgy szerintem több lesz, mint 20 game, mert viszi a PS1-es lemezeket is ugye, ott meg aztán legalább ugyanennyi alap cucc van.

Szóval SOK van még hátra, hogy PS4-ben gondolkodjak. :>

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55986) leslieke válasza Synthwave (#55985) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meg lehet valahol nézni, hogy mennyit játszottál egy játékkal vagy ezek a számok csak tippek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#55987) Synthwave válasza leslieke (#55986) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 3 felhozott példa konkrétan írja a menüben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55988) MrPG8 válasza KisTücsök (#55981) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem tudom mikor játszottál Uncharted 1-el, de amikor kijött, akkor nagyon ütött. Uncharted 2 máig kedvencem, 3 annyira tényleg nem volt jó.
Visszanézve tényleg nem nagy szám az Uncharted 1. Én abból érzem, hogy mennyire tetszik a játék, hogy mennyire vagyok hajlandó Platinumot csinálni belőle. Mondjuk Uncharted-eknél valamivel egyszerűbb a Platinum, mint TLoU-nál. Nem érzem a kéztetést, hogy összegyűtjsem az összes collectiblest. Bár lehet csak öregszem? Fene tudja...
Mindenesetre Survival-ön végig fogom játszani TLoU-t az tuti, mert Hard-on nekem mindig volt lőszerem és olyan sokszor nem haltam meg, mint vártam. (Valami 13-14 óra alatt toltam végig úgy, hogy kb 80 collectiblest szedtem össze és azt hittem, hogy megnéztem mindent, hát tévedtem. :D)
________________________

Igen, elég jól el szokták rejteni. Én például fákon sosem keresetem őket, mert nem gondoltam, hogy egy lőszert itt el kell pazarolni valami miatt. Mint kiderült, nem muszáj lőszert használni.

(#55989) B-L-A-C-K válasza Anonymus X (#55973) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj semmi nem köt le. Uncharted-et abba hagytam nem érdekel, Grid Autorsportot meguntam az se érdekel. GTA V-öt 1 nap után meguntam...:D Pedig még úgy voltam vele első hetekben mikor megint megvettem a PS3-at hogy pár hónap és jöhet a PS4, már nem látom sok értelmét...:)

(#55990) Synthwave válasza B-L-A-C-K (#55989) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezek engem sem kötnének le. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55991) KisTücsök válasza MrPG8 (#55988) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, azt gondolom, miért ütött anno akkorát. Jó is volt, tetszett, de összességében annyira kiemelkedőnek, kiforrotnak nem nevezném, az már inkább a második rész. A harmadikat nem toltam.

"(Valami 13-14 óra alatt toltam végig úgy, hogy kb 80 collectiblest szedtem össze és azt hittem, hogy megnéztem mindent, hát tévedtem. :D)"

Ne már. :D Nekem 22 óra volt elsőre, és azt hittem, minden átnéztem. Mint később kiderül, a közelébe nem voltam. Pont 80-at szedtem össze. Mondjuk a játékstílusom miatt is lett ilyen sok a játékidő. Visszagondolva, kicsit lehetett volna még nehezebb, de nem baj, van még két fokozat erre. Másodikra meg 111-et találtam.

A teles pálya azért idegesít. Általában a pályákról csak 1-2-3 cuccot nem találtam meg. Itt a 12 artifactból csak 4-et gyűjtöttem össze... Hogy tudtak annyit elrejteni azon a pályán? :F Elrejteni... Radásul ezek nincsenek is elrejtve.

(#55992) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

CE CH 4004 C ez a típusmegjelölés ps3 esetében mit takar? Van valami eltérés más típusokhoz képest, amiről jó tudni? (ps3 superslim 500gb).

Köszi!

(#55993) MrPG8 válasza KisTücsök (#55991) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Régi motoros vagyok PS-eknél, ezért sajnos ennyi a játékidő. Hát én amikor lehetett, akkor lopakodtam, ha észrevettek (vgay túl sok életet vesztettem), akkor általában átadtam magamat az ellenségnek, így nekem mindig 3 healt packem volt. Azt sajnálom, hogy kevés íj volt, azzal végigmenni mindig öröm volt. Azt hozzáteszem, hogy a teles pályán (Ellie-vel) inkább végig lopakodtam és 1-2 embert öltem meg, minthogy végignézzek ott mindent. Nameg már ott izgatott a dolog, hogy mi lesz a játékból, így kicsit siettem.

(#55994) ldave válasza Synthwave (#55985) üzenetére


ldave
félisten

Ha az FF XIII végén vagy majd szólj és átmegyek megnézni, nekem már nincs erőm befejezni :)

A Slime draws near! Command?

(#55995) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Tegnap sikerült hozzájutnom egy PS3 konzolhoz. Olyan kérdésem lenne, hogy úgy érzem mintha el lenne kicsit mosódva a kép meg kicsit homályos is lenne. A beállításokban beállítottam full hd-ra, de továbbra is ugyanezt tapasztalom. Ismerősömnél sokkal szebb képet ad. COD Black Ops és Black Ops 2-nél is tapasztalható a jelenség. Lehet a TV a ludas vagy én nézek el valamit? LG M2250D tv-vel használom. Előre is köszönök minden építőjellegű segítséget :) Üdv: Atish

(#55996) MasterMark válasza Atish19 (#55995) üzenetére


MasterMark
titán

Mivel kötötted össze?

Switch Tax

(#55997) Atish19 válasza MasterMark (#55996) üzenetére


Atish19
őstag

HDMI kábellel.

(#55998) KisTücsök válasza Atish19 (#55997) üzenetére


KisTücsök
addikt

Új?
___

MrPG8: Én is így csináltam. Minden részt próbáltam úgy, hogy minél több lőszerem, életem maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#55999) dilipok válasza Atish19 (#55995) üzenetére


dilipok
veterán

ha a TV-n kivul minden ugyanaz, akkor gondolom a TV a hibas.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56000) t256 válasza Synthwave (#55985) üzenetére


t256
őstag

Az idő nagy úr. Nekem az FF VII-et kéne elölről kezdenem. Sajnos kimaradtak a Ribbon nevű cuccok. 60 órám van benne.
PS3-ra mik a kötelező (j)rpg címek?

Most nagyon lekötnek a Metal Gear játékok Ha végeztem Velük, akkor jönnek a Resident Evil játékok. Aztán beszerzem a Rayman Origins és Legends-et. Ezek után, ha még mindig lesz szabadidőm, akkor Sonic CD és Sonic 4 digitálisan, valamint Sonic Generations lemezesen.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.