Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) Qbász válasza Qbász (#28099) üzenetére


Qbász
aktív tag

Na jól van most már. Mocsok internet. Minél inkább beleásom magam ebbe az egér ügybe annál inkább elbizonytalanít. Mindenki mond mindenfélét mindenre. :DD Az biztos hogy a CoD szereti őket a többi játékban változó. Sajnos ezt az ügyet csak a személyes kipróbálás oldaná meg.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28102) Herczi válasza Prime110 (#28100) üzenetére


Herczi
senior tag

Csak az nap tart az akció? Havert lehet megkérném akkor, hogy ugorjon be, de pont szolgálatban van, péntekig.

(#28103) Prime110 válasza Herczi (#28102) üzenetére


Prime110
aktív tag

Érvényes: 2011.11.17-11.20.-ig.
Nyitási akció!

(#28104) Herczi válasza Prime110 (#28103) üzenetére


Herczi
senior tag

Áh király, akkor megkérdem útba esik-e neki, köszi szépen, hogy szóltál, meg jookomak-nak is. Igazából pont jó lenne a TV is, de az már csak pofátlanság lenne elhozatni vonaton :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28105) B.Ricsike válasza Qbász (#28101) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Tudsz esetleg olyan oldalt vagy fórumot, akár külföldit is, ahol ezekkel foglalkoznak, vagy tesztelik ezeket az eszközöket? Youtube-os videokat néztem róla, de ott is sokszor változó, van akinél jó, van akinél nem annyira müködnek. Egy nagyjábóli képet jó lenne kapni róluk. Eddig talán a Tactical Assault Commander 3 és a FragFx tünik használhatónak, de a videokon is néha vannak fura dolgok. Jó lenne teszt vagy olyan fórum, ahol ezekkel foglalkoznak konkrétan.

(#28106) Herczi


Herczi
senior tag

BF3-at lehet venni használtan? Úgy értem, hogy ha a pass fel lett már használva. Milyen pass ez, lekorlátoz valamire? nekem ez a multizás még új dolog, nem vágom ezeket a kódokat.

(#28107) Qbász válasza B.Ricsike (#28105) üzenetére


Qbász
aktív tag

[link]
TUACT Aimon ps per pill ez a legtutibb nekem is jó lenne egy ilyen de fogalmam sincs honnan lehetne beszerezni. Ebay-en is csak egyet láttam.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28108) Edgeri válasza Herczi (#28106) üzenetére


Edgeri
senior tag

A mulithoz kell a pass. Egyszer használható fel egy kód. Ha megveszed a játékot, de a kód meg fel lett használva hozzá, akkor utólag tudsz venni új kódot a PSN-ről.

Üdv, Edgeri

(#28109) Herczi válasza Edgeri (#28108) üzenetére


Herczi
senior tag

Áhhháááá, tudtam, hogy sántít itt valami, és mi pénz egy ilyen kód?

(#28110) B.Ricsike válasza Qbász (#28107) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Azt mondom ez most a legjobb?? Nem is hallottam még róla, de majd utánaolvasok. A Tactical Assault Commander 3 nem jobb szerinted?

(#28111) Rx


Rx
aktív tag

üdv mindenkinek
én xboxos vagyok, DE mikor játszottam a Little Big Planettel hát az vmi óriási csak repkedtek az órák és az über grafika helyett a játék élmény volt az előtérben
ui: azért a Sony se áll tőlem messze psx és ps2 :B és ezekkel a mai napig játszok :DD :DDD

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#28112) nokia párti válasza Rx (#28111) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát térj meg és vegyél egy PS3-at. :P Vannak itt még nagyon jó címek azért a Little Big Planeten kívül is.(persze az is egy rohad jó játék) :K

(#28113) Sundesz


Sundesz
őstag

Az Uncharted 3 nehezebb mint a 2. rész, mert most egyből hardon szeretném kezdeni?

Hörcsög Powa'

(#28114) Qbász válasza B.Ricsike (#28110) üzenetére


Qbász
aktív tag

Tactical Assault Commander 3 darabos. [link] A legtutibb és egyben legdrágább a Xim3 ps3 adapterrel.

[link] AimonPS ha jól tudom 70$ újonnan még a xim3 150$ plusz adapter 10-20$

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28115) B.Ricsike válasza Qbász (#28114) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Aham.... nézegetem még addig a dolgokat, aztán ha tényleg jól müködik, akkor beruházok majd egyre szerintem. Vagy hátha karácsonyig kidobnak valami újat a piacra... bár nem hiszem.
amugy ez a XIM3 eddig csak Xbox-ra volt igaz?? Most már egy adapterrel PS3-mon is müködik?

(#28116) Qbász válasza B.Ricsike (#28115) üzenetére


Qbász
aktív tag

Igen kell hozzá adapter és egy vezetékes Xbox 360 kontroller. Itt a leírás hozzá [link]
Azért végül csak megkaptad az infót :)

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28117) B.Ricsike válasza Qbász (#28116) üzenetére


B.Ricsike
őstag

hehe, jaja,megkaptam :) Köszönöm a segítséget!

(#28118) DM-Fan válasza Sundesz (#28113) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyáltalán nem nehezebb a harmadik rész! Én a napokban crushing-on gyorsabban végigtoltam, mint elsőre normal-on, mert már tudtam, mi merre és emlékeztem a fejtörők megfejtéseire is. Még úgy is gyorsabban befejeztem a legnehezebb fokozaton, hogy közben megkerestem az első végigjátszás során elhagyott treasure-öket is. Meglett mind a 101 darab. Szóval bátran, nyomhatod azt crushing-on is egyből! Gyakorlatilag csak a tűzharcokban nehezebb így (sokkal jobban sérülsz és szívósabbak az ellenfelek), mint normal-on volt, minden mást azonos nehézségűnek éreztem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#28119) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Miben változtak az újabb firmware-ek?? Miket javítanak rajtuk általában?? Mondjuk 3.4 estöl kezdve milyen javításokkal jöttek ki az újabb FW verziók?

(#28120) dilipok válasza B.Ricsike (#28119) üzenetére


dilipok
veterán

nem sokban. inkabb security jelleguek voltak emlekeim szerint.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28121) DM-Fan válasza B.Ricsike (#28119) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kb. 1,5-2 éve nem volt érdemi upgrade a firmware-ekben, csakis biztonsági frissítéseket tartalmaztak a feltörések miatt.

Get Moded!

(#28122) Weißturul


Weißturul
senior tag

Üdv!
Lenne a haveromnak egy hibás PS-e, ennek kéne megállapítani, hogy mi a baja..
Elvileg nyáron elromlott az olvasófeje, az nemrég cserélve lett meghajtóstul, de utána se olvasta a játékokat. Ha Store-os tartalmakat akarna indítani fekete képernyő fogadja. Bekapcsol meg minden.
Mi lehet a baja? Kb mennyi lenne javítani?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#28123) jookomak


jookomak
őstag

Általános vélemény szerint nem lehet elég olcsó ahoz, hogy esetleg javíthatatlan legyen. Amúgy az is lehet, hogy vinyócserés. Ki kéne próbálni egy notivinyóval. Most írtuk amúgy, hogy 50k egy új, ennél olcsóbban sehol nem lehet kapni.

(#28124) Sundesz válasza DM-Fan (#28118) üzenetére


Sundesz
őstag

Szóval a crushing a normal végigjátszás után is megnyílik? Mert ezzel szívtam a 2. résszel is, hogy normal után nem nyílt meg a crushing, így most azt végig kellett vinnem hardon előbb.

Hörcsög Powa'

(#28125) DM-Fan válasza Sundesz (#28124) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, megnyílt, emlékeim szerint legalábbis normal-on vittem végig előszörre, arra megadja az easy és a normal trophy-t. Másodszorra tuti crushing-on nyomtam, ekkor megadta a hard és a crushing trophy-t is.

Get Moded!

(#28126) Gebriel válasza SaMURaIDrAkE (#28086) üzenetére


Gebriel
veterán

Szöveg értelmezési problémád az látom meg van, de hiába írom le újra akkor sem fogod meg érteni....olvasd el jó sokszor amit írtál és gondolkozz el mit is jelent, ha legalább két fajta módon tudod értelmezni akkor már jó felé jársz.

"akármennyire is HARDCORE vagy közel sem tudsz olyan jól játszani, mint egérrel."

Ha nem megy segítek.. ;)

Kapcsold már ki a célzásrásegítést és játszál már úgy ember...

Te lehet, hogy azzal játszol. :P

Ez olyan mintha azt mondanád, hogy pingpong ütővel tudsz úgy teniszezni, mint rendes ütővel.

Ennek kb semmi értelme, már csak azért sem mert nem Te határozod meg, hogy az FPS egérrel vagy joyal jobb, max neked..

Nekem teljesen mindegy, hogy egér vagy joy...mindegyikkel osztom a fejeseket...és képzeld tudod olyan jól játszani joyal...mert nem szorítom korlátok közé magam....

És itt én be is fejezem....

[ Szerkesztve ]

(#28127) B.Ricsike válasza Qbász (#28116) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Ebben a videóban tesztelnek 3mat is, Aimon, Eagle Eye és a XIM3. Vannak külön videok is mindegyikről külön, egész jó, és vélemények is vannak.

Szerintem Aimon lesz belöle, az elég jó ár/érték aránnyal rendelkezik. Ebay-en egyébként van sok, csak nem aimonps-ként kell keresni, hanem csak aimon-ként.

Gondolom sokan unják már hogy erröl beszélek itt, de szerintem másnak is hasznos lehet majd, szerintem lesz még, aki ez ügyben idejön majd.

Más: Új PS érkezéséröl lehet már hallani vmi pletykákat vagy készül egyáltalán?? Régóta kint van már a 3.

[ Szerkesztve ]

(#28128) dilipok válasza B.Ricsike (#28127) üzenetére


dilipok
veterán

a kerdes meg mindig az: hasznalhato az uj FW-el? Ha nem, akkor kb senkinek nem lesz hasznos...

uj konzol meg nem hiszem h lesz par even belul... a 2-3 kozott is 6 ev telt el

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28129) Gebriel válasza dilipok (#28128) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor válik érdekesé az egész, amikor az 576 boltba vásárol az ember pl egy nem Sony irányított. :U

(#28130) dilipok válasza Gebriel (#28129) üzenetére


dilipok
veterán

mert ott arulnak olyat? az eleg fail... :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28131) B.Ricsike válasza dilipok (#28128) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Jövöre 6éves lesz a 3mas is!

Amugy hasznosak lehetnek a kontrollerrel kapcsolatos írásaim, lehet nem a mostani embereknek, de esetleg akik PS3-mon törik a fejüket, és akár emiatt nem választják vagy veszik meg, akkor azoknak itt a megoldás. Még ha nem is teljesen PC szintű, de közel van hozzá. Biztos lesz, aki vesz majd egy ilyen konzolt, és keresni fogja ezekre a megoldást.

Most kapásból tudok mondani 4 embert a környezetemben, akinek ahogy megemlítettem, hogy van ilyenre is lehetöség, azonnal elgondolkodtak a konzol beszerzésén.
És szerintem sok új tulajnak lehet ez majd hasznos!

[ Szerkesztve ]

(#28132) Gebriel válasza dilipok (#28130) üzenetére


Gebriel
veterán

(#28133) Edgeri válasza Herczi (#28109) üzenetére


Edgeri
senior tag

Battlefield 3 – Online Pass (£7.99/€9.99)

Üdv, Edgeri

(#28134) Herczi válasza Edgeri (#28133) üzenetére


Herczi
senior tag

Huh még jó, hogy lealkudtam az árat, így még az elmegy kategória. Köszi szépen, én is megpróbáltam megnézni tegnap, de azóta se küldte a psn az emailt, hogy újra aktiváljam a fiókom. Köszi.

(#28135) dilipok válasza B.Ricsike (#28131) üzenetére


dilipok
veterán

tenyleg nem kotekedesbol, de ha nem hasznalhato az uj FW-vel, akkor mostmar tenyleg elhagyhatnank a temat, mert igy SENKINEK nem lesz hasznos innen, es csak megteveszthet embereket, akik beneznek a forumba.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28136) kelzsoca válasza dilipok (#28135) üzenetére


kelzsoca
félisten

Főleg azért nem, mert aki multizik FPS-el, annak "tiszta" a gépe, és eredeti játékkal játszik.

https://vertigostore.eu

(#28137) Qbász válasza dilipok (#28135) üzenetére


Qbász
aktív tag

3 napos videó és modern flame war 3-at játszanak. Akkor szerintem eléggé működik.[link]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28138) dilipok válasza Qbász (#28137) üzenetére


dilipok
veterán

jobban megnezve, lehet hogy most mukodik, de semmi nem garantalja, hogy ezt a sony nem szunteti meg, illetve: "However, the price tag especially for those seeking to use it with PS3 is sort of high" - mert jobban megnezve a XIM3 eredetileg boxhoz van, ehhez kell egy atalakito pluszban a PShez (meg ha jol ertettem egy vezetekes box controller is). Inentol, akinek kell vegye meg...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28139) kelzsoca válasza Qbász (#28137) üzenetére


kelzsoca
félisten

PS3__usb male___adapter___usb female___XIM3______/____Keyboard OR PS Move Nav controller \__ Not used so forget it. \
\____MS XBOX360 controller

Tehát ha jól értem, ami kell hozzá:

- PS3 ~50k
- valami adapter 10-20$
- XIM3 150$(+postaköltség)
- XBOX360 joy 10k
- kompatibilis, nem gagyi egér+billentyűzet (egér 10k, bill 10k)
---------------------------------
Összesen: ~117.000Ft

Ennyi pénzért, már közel olyan élményt kapok FPS multiban, mintha PC-vel tolnám...

Még ha csak az eszközt+adaptert+MS joy-t nézem, akkor is, közel 50.000Ft-ot el kell költeni rá, ez aztán nagyon megéri :U

https://vertigostore.eu

(#28140) Qbász válasza dilipok (#28138) üzenetére


Qbász
aktív tag

Ezt most úgy írtad mintha rád erőltette volna bárki is itt. Az árával meg tökéletesen tisztában vagyok. Olvass vissza. :W
Emberek nem igaz. Én csak segítettem egy másik fórum társnak. Az meg az ő dolga hogy mire költi a pénzét. :W :W
Mi lesz a következő? Átmentek a plazma tv topikba és mindenkit lehurrogtok aki 250e+ pénzért vesz tévét és különben is miért nem LCD-t?

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28141) dilipok válasza Qbász (#28140) üzenetére


dilipok
veterán

ezt meg ugy irod, mintha en meg megtiltottam volna, h barki ilyet vegyen... en is csupan tenyeket kozoltem... nem vettem eszre h lehurrogtam volna barkit, de kerlek javits ki ha ez igy volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28142) kelzsoca válasza Qbász (#28140) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az éremnek két oldala van, az hogy van ilyen eszköz és még működik csak egy dolog, de van egy ára, és nyilván kompromisszumokat kell kötni, továbbá inkorrekt az ilyen kiegészítők használata, a többi játékossal szemben, nem véletlenül tiltotta le a SONY sem, most valahogy ezt kijátszották, bár az eszköz XBOX360-ra készült, de ezek szerint még működik PS3-al is.

https://vertigostore.eu

(#28143) Qbász válasza kelzsoca (#28142) üzenetére


Qbász
aktív tag

Szerinted érdekel engem? Nem. Először is, írtam már utálok multizni konzolon. Másodszor nem nekem kell hanem B.Ricsikének.
Megjegyezném továbbá hogy az UT3 Ps3-ra alapból támogatta az egér + billentyűzet kombót.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28144) kelzsoca válasza Qbász (#28143) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megjegyezném továbbá hogy az UT3 Ps3-ra alapból támogatta az egér + billentyűzet kombót.

Ezt mindenki tudja.

https://vertigostore.eu

(#28145) Qbász válasza kelzsoca (#28144) üzenetére


Qbász
aktív tag

Oké.. akkor most ünnepélyesen bejelentem hogy nem foglalkozok a témával tovább.
További jó fórumozást.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28146) kelzsoca válasza Qbász (#28145) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell itt megsértődni, általános beszélgetések mennek. ;)

https://vertigostore.eu

(#28147) Qbász válasza kelzsoca (#28146) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nem sértődtem meg de a téma már túl van tárgyalva. Probléma megoldva nincs miről már beszélni.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#28148) dilipok válasza Qbász (#28147) üzenetére


dilipok
veterán

:K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28150) vhunor válasza Sanyi.mTs (#28149) üzenetére


vhunor
őstag

A szokásos tészta van, főleg ilyen komplexitású játéknál, még inkább, hogy a Bethesdáról van szó: várni kell egy-másfél évet, amikor kiadják GOTY változatot az összes DLC-vel és javítással, 3-5 ezer forintért.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.