Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) Sundesz válasza bcrics (#28900) üzenetére


Sundesz
őstag

Nekem volt PSP-1000, 2000 és 3000 is. Jelenleg 3 van a piacon még: A PSP-3000, a PSP Street és a PSP Go.

A PSP 3000 (~38e Ft):
Ez egy fullos PSP fényes felülettel, UMD meghajtóval, WiFi-vel, sztereó hangszoróval és mikrofonnal (Skype), illetve videó kimenettel (TV-re lehet kötni). Szebb kijelzője van (több szín, alacsonyabb válaszidő), mint a régebbi modelleknek, viszont mozgás közben "csíkozódik", olyan mintha interlaced videót néznél. Amúgy nem zavaró, ha nem direkt figyeli az ember. Memória bővíthető MS Stick Pro Duo kártyával.

PSP Street (~26e Ft):
Ez egy új, bútított kiadás olcsóbb áron. Hasonlít a 3000-es PSP-re, csak: matt felület, nincs WiFi és mikrofon, csak monó hangszorója van (fülesen nyílván stereo). UMD meghajtó van benne. Memória bővíthető MS Stick Pro Duo kártyával.
Szerk: nincs fényerő szabályzó gomb, nincs videókimenet.

PSP Go (~36e Ft):
A legkisebb PSP, szétcsúsztatható kialakításban. Ennek kisebb a kijelzője (nem a felbontása), mint az előző kettőnek, de mindent tud, amit a PSP 3000, KIVÉVE az UMD meghajtót. A kijelzője sem "csíkozódik". A PSN Store-ból lehet letölteni rá játékokat, 16 GB belső memóriája van, 1 játék kb 1,5 GB átlagosan. De lehet még bővíteni a memóriát.

Buherálni talán a Go-t és a 3000-est lehet, a Street-et nem tudom.

Ha lenne 70e Ft-od is egy gépre, akkor én Vita-t vennék. De a PSP is jó gép, rengeteg játék van rá most már.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#28902) bcrics válasza Sundesz (#28901) üzenetére


bcrics
tag

Értem köszi, és a psp 3003 a legutóbbi kiadás ?.
Erről tudsz vmit?

(#28903) ldave válasza bcrics (#28902) üzenetére


ldave
félisten

Az hogy milyen szám van a végén, az a régióra utal ahol eredetileg forgalomba hozták:
0= Japán
1= US
3= UK
4= EU

A Slime draws near! Command?

(#28904) Reverting válasza #79125504 (#28892) üzenetére


Reverting
őstag

En meg ez miatt nem mertem megvenni... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#28905) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv Urak!
Rég jártam erre.
A szitu a következő:
Anno ugyebár premierkor vettem egy PS3-at. Éltem konzolos világomat, játszottam, megvásároltam egy csomó mindent az amcsi Store-ról. De aztán leváltottam. Előbb X360-ra ,majd vissza PC-re. Teltek a hónapok, de csak hiányzott a konzol-feeling. vettem használtan egy PS3-at. Játékom még nincs hozzá, gondoltam lekapom azokat a játékokat,amiket anno drága pízért megvettemaz amcsi bazárból.
Na itt kezdődtek a gondok :O
Megcsináltam a fiókot, próbálok bejelentkezni a PSN-re, felhasználván az akkori account-om adatait. DE AKÁRMIT CSINÁLOK,AZT íRJA KI,HOGY A SIGN-IN ID VAGY A JELSZÓ NEM MEGFELELŐ! Pedig de! Már próbáltam,hogy megváltoztatom mindkettőt úgy, hogy PC-n beléptem a PSN accountomba, deaktiváltam az összes gépet. Az ott szereplő e-mail címmel és jelszóval próbálkoztam ,de sajnos mindhiába.

Anno mikor létrehozták a magyar PSN-t pletykálták, hogy azzal a húzással együtt régiózárassá teszik a külföldi Store-okat. Van ennek valami alapja,így van-e egyáltalán?
Ha nem,akkor szerintetek mi lehet a gond?
THX :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28906) Sundesz válasza bcrics (#28902) üzenetére


Sundesz
őstag

Így jelentek meg a PSP-k: 3000 -> Go -> Street (legújabb)
Ahogy írták, az utolsó szám csak a régiót jelöli.

Hörcsög Powa'

(#28907) Sundesz válasza mcwolf79 (#28905) üzenetére


Sundesz
őstag

PSN leállás után volt kötelező jellegű jelszóváltoztatás, arról kaptál e-mailt?

Hörcsög Powa'

(#28908) eszgé100


eszgé100
őstag

Sziasztok!

Most, hogy anyagi helyzetem engedi, szeretnék vásárolni egy PS3-at, és most akciósan tudok hozzá 4 játékot szerezni, kérdésem az lenne melyik az a 4 játék ami most "must have" kateória? minden műfaj érdekel

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#28909) mcwolf79 válasza Sundesz (#28907) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem kaptam,de megváltoztattam a jelszavamat is, és a sign-in ID-t is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28910) Ocarina válasza eszgé100 (#28908) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Unchartedc1-2-3. God of War 3. Szerintem ezek a négy legjobb exkluzívak.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#28911) #79125504 válasza eszgé100 (#28908) üzenetére


#79125504
törölt tag

GTA IV The Complete Editiont is nagyon ajánlom :))

(#28912) v!ct0y válasza #79125504 (#28911) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát azt azért inkább ne :)

(#28913) Sundesz válasza eszgé100 (#28908) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem minden műfajból csipegess. Uncharted valamelyik része (történet miatt talán érdemes az egyel kezdeni), Heavy Rain, Killzone 2, Gran Turismo 5. Az a baj, hogy rengeteg jó exkluzív van és nagyon nehéz négyet kiemelni. :) Szerintem a Heavy Rain olyan, amit nem nagyon láttál máshol.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#28914) Sundesz válasza mcwolf79 (#28909) üzenetére


Sundesz
őstag

Az ID-t nem lehet megváltoztatni tudtommal. Akkor újat csináltál?

Hörcsög Powa'

(#28915) Sundesz válasza v!ct0y (#28912) üzenetére


Sundesz
őstag

Hát igen, nem a PS3 volt a lead platform. :DAzt inkább PC-re karácsonyi Steam akció keretein belül, az összes GTA egyben 7,5 Eur szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#28916) desolator


desolator
senior tag

Ha egy mkv formátumban lévő videót kiírok m2ts-be bluerayre amiben elvileg van forced hun sub, akkor a ps3 miért nem tudja megjeleníteni? Pedig konvertálásnál a tsmuxer ki is írja, hogy benne van a felirat.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#28917) mcwolf79 válasza Sundesz (#28914) üzenetére


mcwolf79
veterán

A Sign-in ID e-mailt változtattam meg. De a régivel sem ment.
Ha az acc-ba belépve meg tudom változtatni,nem hiszem ,hogy bajnak kellene lennie,ha megváltoztatom.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28918) Sundesz válasza mcwolf79 (#28917) üzenetére


Sundesz
őstag

Tehát akkor netes felületen be tudsz lépni a PSN-be, csak PS3-on nem enged. Ez érdekes. Új felhasználót létre tudsz hozni a PS3-on próbaként?
Régiókorlátozás nincs az accountoknál tudtommal, szóval ez nem lehet baj.

Hörcsög Powa'

(#28919) mcwolf79 válasza Sundesz (#28918) üzenetére


mcwolf79
veterán

Persze, be tudok lépni.
Ott figyel a rengeteg játék,amit régebben megvettem.
Ha más nem ,megkérdezem a Sony support-ot,hogy mi a bré van?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28920) Herczi


Herczi
senior tag

Burnout Paradiseból az összes frissíti magát Ultimate Boxra vagy csak az Ultimate Box az Ultimate Box? Ez egy szép kérdés lett :DDD

(#28921) MrPG8 válasza desolator (#28916) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én mintha úgy emlékeznék, hogy mindegy hány hang/felirat van az m2tsben, a PS csak az első hanggal fogja lejátszani. Feliratokat meg tudtommal nem kezel. Ajánlom PS3 Media Server-t.

(#28922) #79125504 válasza v!ct0y (#28912) üzenetére


#79125504
törölt tag

miért ne ?? :D megfelelő nagyságú tévé mellett élvezhető a játék.

(#28923) eszgé100 válasza Ocarina (#28910) üzenetére


eszgé100
őstag

Köszönet mindenkinek :R
GTA valószínű nem lesz, azt mar végigtoltam pc-n, ha csak nincs különbség köztük. Amúgy komolyan érdekel minden fajta játék, mert most még ugye pc-m van, és az új játékok nem mennek rajta, de már nincs kedvem sz.rakodni a naprakészen tartásával.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#28924) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Az eredeti burnout is frissíti magát, legalábbis az enyém így tett :D

(#28925) Herczi válasza TheStigKrisz (#28924) üzenetére


Herczi
senior tag

Ok, akkor bepróbálom, egy ezrest megér.

Múlthéten Motostormot vettem, az is megért egy ezrest :DDD

(#28926) Sundesz válasza Herczi (#28925) üzenetére


Sundesz
őstag

Használtan?

Hörcsög Powa'

(#28927) TheStigKrisz válasza Herczi (#28925) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Not bad. :Y

(#28928) desolator válasza MrPG8 (#28921) üzenetére


desolator
senior tag

Köszi, ps3 media serverel tényleg jó de sajnos az 1080p-s m2ts-ek szaggatnak. A 720p-s mkv-k tökéletesen mennek. 5mega/384kbit-es netem van és wifin keresztül mennek az eszközök a lakáson belül. Kevés neki a net vagy a wifi miatt szaggathat? Esetleg azért mert m2ts a formátum? (sajna 1080p-s mkv-m most nincs.)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#28929) Herczi válasza Sundesz (#28926) üzenetére


Herczi
senior tag

jaja

(#28930) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok,

Kérlek segítsetek, tegnap vásároltam meg a Skyrimet PS3-ra és a felbontás csak 1280x720 ban
hozza be pedig eddig 1920x1024 ben játszottam mással. Ez normális? Esetleg hiba? Hogy tudnám
nagyobb felbontásba rakni??
Köszi!

:R :R :R :R :R :R :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28931) Herczi válasza MdewC (#28930) üzenetére


Herczi
senior tag

Normális, nem tudsz mit tenni.

(#28932) MdewC válasza Herczi (#28931) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt tuti, nem vmi bug vagy ps3 beállítási probléma??? :F :F
Ez akkor 720p vagy 1080i??
Jó lenne ha nem ez lenne a max!! :W

Ötlet??? :U :U

:)

(mert ha jól tudom akkor a játék tudja a 1080i-t... :F )

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28933) ldave válasza MdewC (#28932) üzenetére


ldave
félisten

Szoftverfüggő lehet, FF13 nekem 1080p-ban megy a tv szerint, Dark Souls és Valkyria Chronicles meg 720p-ben, több játékom.

szerk: Dragon Age 2-t senki nem játszott itt PS3-on?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#28934) MdewC válasza ldave (#28933) üzenetére


MdewC
nagyúr

OK, :)

De a Skyrim hivatalosan mit tud?? :F
Mi az amit a játék max támogat, mert ha támogatja a 720p-nél nagyobbat, akkor a ps3-ban van a hiba... :R

:)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28935) mrhitoshi válasza MdewC (#28932) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát ha 1280x720 felbontásban dolgozik a PS3, akkor az 720p, és biztos, hogy nem probléma. :K

(#28934) MdewC : Mennyire eltaláltad... PS3-ban van a hiba, amúgy a játékok bármekkora felbontásban tudnak futni, ez hardver függő.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#28936) MrPG8 válasza desolator (#28928) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem a WIFI miatt, próbáld meg kábellel ha úgy jó akkor az a gondja, ha nem akkor a géped nem elég erös a konvertáláshoz. Bár az m2tst elvileg nem kéne konvertálnia, szóval én a WIFIs dolgot próbálnám ki mert az gond szokott lenni 1080pnél.

(#28937) MdewC válasza mrhitoshi (#28935) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mit tehetek, hogy se hardver, se softver, se semmilyen hiba ne legyen és a Skyrim 1280x720-nál nagyobb felbontásban fusson??? :DDD

:R :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28938) Sundesz válasza MdewC (#28937) üzenetére


Sundesz
őstag

PC. :DDD PS3 ennyit tud, csoda, hogy megy rajta. :)

Hörcsög Powa'

(#28939) MdewC válasza Sundesz (#28938) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nemhiszem, hogy csak ennyit tudna.. ;) :R

Bármi ezen kívül??? :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28940) #79125504


#79125504
törölt tag

L.A Noire mennyire jó játék ?? :D van valakinek személyes tapasztalata róla ? :))

(#28941) DM-Fan válasza MdewC (#28939) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nemhiszem, hogy csak ennyit tudna.."

Jó reggelt kívánok! A PS3 címek 95%-ban csak 720p vagy az alatti felbontásban futnak, igazából úgy kell vadászni azon címeket, amelyek képesek 1080i-ben vagy 1080p-ben eldöcögni a konzolon. Már a kezdeti időszakban is gyenge volt ehhez a vas, nem hogy még a mai, a PS3 debütálása után 5 évvel megjelent játékokat futtassa ilyen felbontásban.

Get Moded!

(#28942) MdewC válasza DM-Fan (#28941) üzenetére


MdewC
nagyúr

Rendben, :R
De ez nem a konkrét válasz, (ps3 címek 95%-a...)
Konkrétan erre a játékra lennék kíváncsi (skyrim), hogy mi a max, hogy lehet-e vele mit kezdeni, vagy nem. Mert ha nem akkor visszaviszem, ha nem frissítek, letöltök stb... :R

Konkrétabb segítség kéne... :(

:R :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28943) Sanyi.mTs válasza MdewC (#28942) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Konkrétan erre a játékra lennék kíváncsi (skyrim), hogy mi a max

dobozt megfordítod és megnézed, mi van ráírva!

(#28944) v!ct0y válasza MdewC (#28942) üzenetére


v!ct0y
veterán

Le van írva hogy nem tudsz vele mit csinálni. Mi nem világos ?

(#28945) DM-Fan válasza MdewC (#28942) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Milyen konkrét segítséget vársz? Hány olyan PS3 játékot láttál, aminél állítható a felbontás? Ha 720p-ben indul el a játék (és más játékod meg fut 1080p-ben), akkor a géped jól van beállítva (be van pipálva a rendszerbeállításokban az összes felbontásérték) és jelen esetben a 720 a játék által támogatott felbontás. Ez ennyit tud, nem lesz nagyobb, ha meggörbülsz sem. A TV felskálázza a saját felbontására, de a játék natívan 720p-t tud, ha a PS3 abban indítja.

Amúgy minden játék dobozán fel van tüntetve, hogy milyen felbontáson fut, ezt már vásárlás előtt láthatod.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#28946) MdewC válasza DM-Fan (#28945) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R Tiszta sor, ezt elfogadom!

Sajna nem vagyok otthon, nincs előttem a doboza, egy villanásra futottam csak át 720p van rajta, de megnézem majd mégegyszer, nem vitatkozásból írkálok, de a másik játékom dobozán fifa 12-n is 720p van feltüntetve, viszon 1920x1080-ban tudok játszani vele. Ezért gondoltam, hogy a Skyrimnél akkor ez csak hiba lehet, főleg, hogy elég sok buggal jelent meg a játék ps3 is. Erre ötlet? :F

Ne harapjátok le a fejem, :DDD , de csak a csalódottság beszél belőlem, lehet saját magam vágtam át vásárlás előtt, hogy itt nem lehet gond a felbontással, így viszont elég gázul néz ki, lehet vissza is viszem... :(

Azért köszi! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28947) Sundesz válasza MdewC (#28946) üzenetére


Sundesz
őstag

Sajnos a PS3 egy alsó-középkategóriás PC szinten van (jobb esetben). Itt a válasz a kérdésedre: 720p.

Más: játszottam a Rage demójával PS3-on és szerintem nem csúnya. Mondjuk Wasteland városában voltam, szabad téren nem, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. A közeli textúrák borzalmasak az tény, de az összhatás jó, pláne 60 fps-el.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#28948) DM-Fan válasza Sundesz (#28947) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, én már kétszer is végigtoltam a Rage-et PS3-on, másodszorra a mellékküldetésekkel is tövirül-hegyire és én azt mondom: baromi rusnya a PS3 verzió. Ismerősnél játszottam a PC verzióval, na az áll-leejtős volt, bár a textúrák közelről nézve ott is hányadékok.

Get Moded!

(#28949) MdewC válasza Sundesz (#28947) üzenetére


MdewC
nagyúr

Erre gondoltam!

Köszi szépen! :R

Nem jó hír! :(

ÜDV! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28950) Sundesz válasza DM-Fan (#28948) üzenetére


Sundesz
őstag

Nálam PC-n egy rakás szerencsétlenség a játék. 60 fps-ről dobál 20-30 fps-re és állandó akadásokat eredményez ez. Gyakorlatilag élvezhetetlen.

Hörcsög Powa'

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.