Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) tomgabor válasza MdewC (#28946) üzenetére


tomgabor
senior tag

lehet vissza is viszem
Mit fogsz mondani ott ahol vetted? Kérem vegyék vissza mert nem azt kaptam amire számítottam vagy mit?

(#28952) Ocarina


Ocarina
aktív tag

The Last of Us trailer. :) Kapunk egy újabb exkluzív remekművet?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#28953) Edgeri válasza Ocarina (#28952) üzenetére


Edgeri
senior tag

Váovv. Szép. Nehéz elhinnem, hogy ez valóban PS3 grafikai szint :U Amúgy mostanában nagyon divatba jöttek az ilyen zombis cuccok.

Üdv, Edgeri

(#28954) TazLeacher válasza Ocarina (#28952) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon király cucc. Régen keltette már fel ennyire az érdeklődésem egy trailer.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28955) DM-Fan válasza TazLeacher (#28954) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mit vártatok? Naughty Dog - zseniálisak, mint mindig. Már vártam, hogy mikor csinálnak valamit PS3-ra az Uncharted-szérián kívül.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#28956) nokia párti


nokia párti
őstag

Azt tudja valaki hányszor használható fel az online pass az uncharted 3-nál?

(#28957) DM-Fan válasza nokia párti (#28956) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mint minden más játéknál: egyszer.

Get Moded!

(#28958) szasanyi válasza Ocarina (#28952) üzenetére


szasanyi
félisten

A végén kicsit olyan I am legend filingem volt. És ez előreláthatólag mikor lesz megjelentetve?

(#28959) DM-Fan válasza szasanyi (#28958) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

TBA, vagyis még nem tudjuk. Előreláthatólag valamikor 2012-ben.

Get Moded!

(#28960) TazLeacher válasza szasanyi (#28958) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A végén kicsit olyan I am legend filingem volt.

Imádom azt a feelinget, többek között ezért is szeretem annyira azt a filmet. Főleg az elején, amikor mutatják a várost, és az oroszlán vadászik a fűvel benőtt városban....10/10.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28961) M@trixfan válasza TazLeacher (#28960) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nekem is az volt a kedvenc jelenetem. Kicsit "zónásabb" érzést vártam az egész filmtől, a történet nem is izgatott annyira.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#28962) Sundesz válasza Ocarina (#28952) üzenetére


Sundesz
őstag

Na most már legalább a The Last Guardian mellett van még mit várnom. Addig végigpörgetem a meglévő exeket.

Hörcsög Powa'

(#28963) szasanyi


szasanyi
félisten

(#28964) Ocarina válasza szasanyi (#28963) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Szerintem a legjobb játék idén PS3-ra az inFamous 2 volt. A többi is is kitűnő játék, főleg az Uncharted 3 de engem jobban megfogott az inFamous, nem tudom miért. :)

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#28965) v!ct0y válasza #79125504 (#28940) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem megvan. Nagyon jó játék és épp eladó is :)

(#28966) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Egy kis segítség kellene: Litte Big Planet-ben van egy olyan trófea amihez 3 ember segítsége kellene. Tehát velem eggyütt 4-en kellene végigtolni egy pályát úgy, hogy előtte felvesszük egymást a barátlistára. Ahogy nézem elég sok embernek megvan ez a játék. Aki tudna segíteni azzal privibe szervezhetünk egy időpontot mondjuk valamelyik estére.
Segítség 2: Lemásoltam egy pár pályát és ha van egy kis időtök akkor megköszönném, ha mennétek rajta egy karikát és megszíveznétek a pályákat és engem is. Aki kéri annak én is szívesen visszasegítem. A PSN ID-m: Boygabi-HUN

[ Szerkesztve ]

(#28967) james001 válasza szasanyi (#28963) üzenetére


james001
veterán

Nálam az év játéka az Uncharted 3,meg még pár jelölésben is őt választanám. Nem is értem miért nyert ilyen kevés díjat :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#28968) jookomak válasza james001 (#28967) üzenetére


jookomak
őstag

Amit kellett, azt nyerte. Nem ő lett a goty, hát puff, az általában rockstar, vagy bethesda game, attól függ melyik jön az adott évben. Max a legjobb akció/kaland kategóriára lett volna még reális esélye.
Viszont felettébb érdekes, hogy MS játék lófüttyöt sem nyert...
Ellenben a legjobb ps3 game kategória masszívan üt, mind a 4 jelölt top játék, és exkluzív is.

(#28969) james001 válasza jookomak (#28968) üzenetére


james001
veterán

Csak azért kár hogy harmadjára nem sikerült az Uncharted-nek megnyernie a címet,hisz mint tudjuk az 1 és a 2 is elnyerte az év játéka díjat.
Am igen legjobb ps3 játéknak nem csak az U3-at lehetne választani,az inFamous 2,a LBP2,a Killzone 3 mind mind nagyszerű játék. Ja és ugye a Killzone 3 megérdemelte volna a legjobb FPS címet,ehelyett az MW3 nyert :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#28970) Csibcsala


Csibcsala
tag

Az új Driver lesz Ps2-re. Csak álmodom....

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#28971) TazLeacher válasza james001 (#28969) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Killzone 3 maximum a PS3 legjobb FPS-e lehet. Azért azt ne gondold már, hogy nincs ennél jobb mondjuk PC-re... :U Ami nem feltétlen a MW3, de azért akadtak jó címek ebben az éveben is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28972) Ocarina


Ocarina
aktív tag

God of War-hoz hasonló játékot tudtok mondani? Dante's Inferno jó játék?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#28973) Herczi válasza Ocarina (#28972) üzenetére


Herczi
senior tag

Ninja Gaiden? Devil May Cry talán, más nagyobb hack'n slash nem jut eszembe.

(#28974) Sanyi.mTs válasza Ocarina (#28972) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

dante egész jó, én platinára toltam.

(#28975) kelzsoca válasza james001 (#28969) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ja és ugye a Killzone 3 megérdemelte volna a legjobb FPS címet

Egy bugos és bukott játék miért kapna valami díjat is :DDD

https://vertigostore.eu

(#28976) jookomak válasza Ocarina (#28972) üzenetére


jookomak
őstag

Castlevania: lord of shadow is jó, meg olyan stílus. Dante is korrekt.

(#28977) szasanyi válasza kelzsoca (#28975) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem így látom, de lehet valamiről lemaradtam. Azért mondd már el mire alapoztad ezt a kijelentésed?

(#28978) kelzsoca válasza szasanyi (#28977) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már a második rész is bugos volt, ez egy erősen multira hegyezett játék, több 100 órát beletoltam, a harmadik részt is láttam, illetve ismerősi körben páran megvették, akik eléggé killzone fanatikusak voltak, de gyorsan megszabadultak a játéktól, remélem ez kielégítő válasz volt.

https://vertigostore.eu

(#28979) szasanyi válasza kelzsoca (#28978) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Biztosan így van, nálam 99%-ban a multi nem téma csak single player megy - kevés kivétel van csak, de az sem ilyen mennyiségben. Nekem tetszett, single módban jó.

(#28980) james001 válasza TazLeacher (#28971) üzenetére


james001
veterán

Én nem vok pc gamer,nem figyelem nagyon az fps kínálatot se,de amiket eddig próbáltam azok közül a Killzone jött be a legjobban. De ha nem is KZ,akk Crysis 2.
Meg ha lenne vmi új Half Life... :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#28981) ldave válasza Ocarina (#28972) üzenetére


ldave
félisten

Én most az Enslaved: Odyssey to the West-el szemezgetek, gameplay videók alapján tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#28982) ldave


ldave
félisten

Hol lehet user-t váltani? Eddig az angolt használtam és ezt is tervezem majd, csak körbenéznék az amcsi PSN-en, user-t már csináltam hozzá régebben.

Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#28983) Snark


Snark
csendes tag

sziasztok! tanácsot szeretnék kérni Tőletek.

A Move kiegészítőt szeretném megvásárolni ajándékként valakinek, akinek már van egy PS3 alapgépe. Én nem vagyok egyáltalán járatos a konzol/játék világban, nem tudom mi most a "menő", minek örülne az illető; úgyhogy tippeket szeretnék kérni:

- azt szeretném, hogy egyből egy használható pakkot kapjon, ne kelljen neki még kiegészítőt vennie, ahhoz, hogy el tudja kezdeni értelmesen használni.
- milyen starter pack-et érdemes venni? melyik játéknál lehet legjobban kihasználni a Move előnyeit? érdemes 2 játékosra számítani egyből vagy a PS3-as játékok inkább egy játékosra készültek? van-e valami más, amit figyelembe kell venni?
- esetleg tudtok ajánlani egy megbízható (akár internetes) boltot is?

előre is köszönöm a segítségeteket!

(#28984) Edgeri válasza Snark (#28983) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!
A Move-hoz kell egy irányító "fagyi", meg egy PS3 eye kamera (ha utóbbi van neki, akkor külön érdemes megvenni a kontrollert). Ezeket együtt Move pack-ban kapni, bolttól függően 13-18e közt (Pl. itt). Aztán ha tetszik neki, akkor egy navigation kontrollert is vehet, de ez az első körben még felesleges szerintem.
Van a packhoz egy demo lemez is, amin pár move-ot támogató játék van (ugyanezek letölthetők a PSN store-okból is).
Nekem ami igazán bejött az a Move Sports Champions és a The Shoot játék, szerintem egyelőre ezek használják ki legjobban a move lehetőségeit.
A fent linkelt bolt szerintem jó, vagy ez: Katt.

Üdv, Edgeri

(#28985) TazLeacher válasza Edgeri (#28984) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Move Sports Champions-ban mondjuk a nyilas játékot hogy lehet irányítani navigátor nélkül? Mert olvastam egy tesztet, amiben az volt, hogy ha először csak ez az egy játékod van, akkor fölösleges a navigátor... :F Volt Wii-m, és azok alapján nem igazán tudom elképzelni. (Illetve a videókban is mindenki 2 kontorollerel hadonászik, nem tudom...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28986) Edgeri válasza TazLeacher (#28985) üzenetére


Edgeri
senior tag

Úgy lehet irányítani, hogy eleve nem kell hozzá navigation kontroller. Sőt ha jól emlékszem, akkor szinte az egész MSC-ben nem kritérium a használata. A nyilas meg pont az, ahol inkább két fagyi kontroller jönne jól, de egyel is teljesen jól játszható.
Úgy kell mozgatnod a fagyit, mintha a hátadon lévő tegezből rántanád elő a nyílvesszőt, majd a karod íves előre tartásával becélzol és lősz :K

Üdv, Edgeri

(#28987) Edgeri


Edgeri
senior tag

Döbbenetes jelenet a BF3-ból: WTF?!

Üdv, Edgeri

(#28988) dilipok válasza Edgeri (#28987) üzenetére


dilipok
veterán

ez nagyon paraszt :D szerintem kiteptem volna a hajam egy ilyen utan :) (igy is van h erzem h oszulok :B )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28989) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok !

ha UK regem van és mellé csinálok egy USA-t amin veszek egy játékot a psn stroeból akkor az a megvásárolt játék akkor is látszódni fog a listába ha az UK reggel vagyok bejelentkezve ?? :))

előre is köszi a helpet :)

[ Szerkesztve ]

(#28990) kelzsoca válasza #79125504 (#28989) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ott lesz a letöltött játékok között, bármilyen profillal is vagy bejelentkezve.

https://vertigostore.eu

(#28991) #79125504 válasza kelzsoca (#28990) üzenetére


#79125504
törölt tag

köszönöm :R

(#28992) Edgeri válasza dilipok (#28988) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ez valóban az. Valaki írta a kommentek alá, hogy ezek szerint Chuck Norris is játszik a BF3-mal :D . Amúgy mostanában én is tépem a hajam, mert olyan balfékek közé rak be a gép, hogy 20 meccsből jó ha kettőt meg tudunk nyerni, vagy pedig folyamatos emberhátrányban vagyunk, úgy meg elég nehéz 2 lépést is tenni :W

Üdv, Edgeri

(#28993) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Lehet nem ide tartozik a kérdés,de hol lehet beállítani a ps3-at hogy a játékok dolby digital,vagy dts-ben szóljanak?
Tudja az erősítőm ezeket de nem így szólaltatja meg.

(#28994) dilipok válasza Edgeri (#28992) üzenetére


dilipok
veterán

en is ettol vagyok ki... lehet valahogy csapatot valtani? Mert en meg nem jottem ra, csak bedob valahova es kesz. Valamelyik nap 18v25ben toltunk Metro-t, es az osszes veristvan arra verte hogy be tudtak minket szoritani a US kezdohelyre... (raadasul 1000 ticketes volt a map, es mikor en beleptem, akkor volt 890 vs 150... rettento nagy elmeny volt azt a par percet vegigfekudni egy sarokban :D)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#28995) Edgeri válasza dilipok (#28994) üzenetére


Edgeri
senior tag

Elvileg ha a belépés előtt a Server Browser-ba mész ott láthatod, hogy egy játékban hányan vannak stb. Ott elvileg már lehet válogatni.
Én a quick match-ből szoktam belépni és általában szar csapatokba is rak be. Nem az emberek bénasága zavar, hanem, hogy csapatszellem=0, anélkül meg lehugyozott sóskifli az egész, esélytelen nyerni.
Ugyanez volt nálam is a Wake Island-on, a respawn ponttól egy lépést sem tudtam menni, mert az ott várakozó ellen közé rakott egyből.

Üdv, Edgeri

(#28996) Edgeri válasza vaksi8 (#28993) üzenetére


Edgeri
senior tag

Katt.

Üdv, Edgeri

(#28997) vaksi8 válasza Edgeri (#28996) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!
De az az igazság hogy láma vagyok ehez..
Ezek szerint a létező összes opciót ki kell pipálnom?

(#28998) #79125504


#79125504
törölt tag

Saints Row 2-őt valaki már tolta PS3-on ?? :D :D mennyire irányíthatóak a járművek benne ?

(#28999) Edgeri válasza vaksi8 (#28997) üzenetére


Edgeri
senior tag

Igen.
Viszont ha HMDI-vel kapcsoltad össze az erősítődet a PS3-mal, akkor nem fogod látni a HD hangok nevét a kijelzőn, mert ez az infó nem megy át. Illetve Linear PCM-re kell állítani a kimenő jelet.

Üdv, Edgeri

(#29000) vaksi8 válasza Edgeri (#28996) üzenetére


vaksi8
senior tag

Sikerült köszi!
Azzal kapcsoltam össze,de levettem az összes PCM opciót igy sikerült.
Legalábbis az erősítőn megjelent a dolby kijelzés.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.