Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14951) Chaser válasza D@ni88 (#14948) üzenetére


Chaser
titán

45nm-es c2d alapú pentium van benne, nem melegedhet annyira. Cpu-t meg szépen alulfeszeled rmclock-kal és még hűvösebb lesz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14952) pukymiki


pukymiki
csendes tag

hello

valaki meg tudja mondani, hogy photoshop illetve adobe premiere pro szerkesztőprogramok használatát melyik gép bírná jól? milyen specifikációk szükségesek hozzá legalábbis?
köszi

(#14953) AXisBOLD válasza Bikkrom (#14936) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi a segítséget, ez a kettő meg is felel.

Aurea mediocritas

(#14954) AXisBOLD válasza Aprósólyom (#14937) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én meg azt nem értem, hogy miért kell felháborodni ezen...válaszra se méltass, nem mennék bele felesleges vitákba.

köszönöm a véleményedet és hiszek neked, de nekem most másra van szükségem a vásárlás menetét illetően.

Aurea mediocritas

(#14955) doktor úr válasza pukymiki (#14952) üzenetére


doktor úr
tag

A Premiere Pro támogatja a min. 1 GB memóriával szerelt, CUDA-képes Nvidia kártyákat. Nagyon sokat jelent renderelésnél, szerkesztés közben.

(#14956) Eszmentes


Eszmentes
csendes tag

Üdv!

Laptopvásárlás előtt állok, a keret 200ezer lenne. Az i3-as Y570-et néztem ki korábban, de sajnos akkor még nem vettem meg, most meg már sehol sem lehet kapni. Még az i5-ös Acer 5830TG-t néztem, de a külföldi fórumokat olvasgatva elég erősen jelentkezik a throttling dolog a Sandy Bridges Acereknél, főleg a TimelineX-eknél. A gépem helyettese lenne az egyetem alatt, így sokat használnám, játékra is, ezért elég nagy probléma lenne, ha folyton levenné a CPU teljesítményét. A kérdésem tehát az lenne, hogy megéri-e zsákbamacskázni ezzel, vagy inkább várjak az Y570-re? Esetleg valami infó arról, hogy mikorra várható új szállítmány, vagy várható-e egyáltalán? Előre is köszi a választ.

(#14957) kerelo válasza ro_bert17 (#14943) üzenetére


kerelo
senior tag

:R az infot.holnap nezek pontos tipus szamot

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#14958) Dexter-2000 válasza d@minator (#14950) üzenetére


Dexter-2000
őstag

nekem nVidia GT 525M 1GB van benne. szerintem neked M5110 van nekem pedig N5110

Szépnapot!

(#14959) Dexter-2000 válasza d@minator (#14950) üzenetére


Dexter-2000
őstag

Neked véletlenül hangosabb zenehallgatásnál nem rezonál be a billentyűzet? Mivel nekem sajnos igen:(

Szépnapot!

(#14960) Gzolo


Gzolo
senior tag

95ezer forintos keret mellett , szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

-Lenovo Ideapad S205 (tonervilág, új, 3gb ram,Radeon 6310,HDMI)

-Asus UL20A (használt, még 1 év gari van rá, SU7300-as procival,3gb ram,Intel 4500MHD,HDMI nuku)

(#14961) Drughi válasza Gzolo (#14960) üzenetére


Drughi
addikt

Ez a Te topicod: [link]

Pixel 7a

(#14962) eaglesas


eaglesas
tag

Sziasztok!

Egy 20 éves lánynak szeretnék notebookot venni, 200-250 E Ft körüli áron.

Olyan kellene, ami nőnek való: nem túl nagy, és a kinézete is megfelelő.

Tudnátok valamilyen konkrét gépet ajánlani?

(#14963) And01 válasza eaglesas (#14962) üzenetére


And01
aktív tag

Nőnek való :)
Ez így kissé tág fogalom!
Írd le azért mire használná, milyen igényei vannak!
Pl: Filmnézés, esetleg munka, vagy más igény esetleg?
Méretben 12"-14" közöttire gondol?

Ezt esetleg el tudnám egy nő kezében képzelni:http://notebookstore.hu/hu/termekek/reszletek/9024_hp_touchsmart_tm2-2001sf_etched_aluminum_notebook_renew_wn885ear/

Nemzetközi lokációval, a garanciabővítést érdemes belekalkulálni, leérdeklődni!

[ Szerkesztve ]

(#14964) Drughi válasza eaglesas (#14962) üzenetére


Drughi
addikt

Macbook white? Esetleg külföldről behozott Macbook pro?
Esetleg ez: [link]
Utóbbiról van HP TV-s teszt

Pixel 7a

(#14965) eaglesas válasza And01 (#14963) üzenetére


eaglesas
tag

Az a helyzet, hogy nem nagyon tudom, mire használná. Arra, amire egy húsz éves lány általában.

Az lenne a lényeg, hogy jól nézzen ki, mint pl. egy női táska. A kinézet ugyanolyan fontos, mint a belseje.

(#14966) eaglesas válasza Drughi (#14964) üzenetére


eaglesas
tag

Ilyesmire gondoltam, mint ez a Sony. Csak az ezüstös színe jó nőnek?

[ Szerkesztve ]

(#14967) HeavyToys válasza eaglesas (#14962) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Szia!

Bár én nem vagyok szakértő a témában, de ha egy 20 éves lánynak veszed, feltételezem, hogy nem igazán hardcore igényeket kellene kielégítenie a gépnek.

Ebben az esetben szerintem felesleges ennyi pénzt áldozni rá. Véleményem szerint, egy Packard Bell EASYNOTE F4083-SB-232HG Red- megfelelne a célnak. (103 ezer Ft.)
(AMD Athlon II Dual-core P360, 3GB, DDR3, 500GB, AMD Radeon HD 6470, WEBCAM, Kártyaolvasó, 15,6", 1366x768, HDMI, 3xUSB, WLAN, Gigabit, AUDIO, DVD Super Multi, Red, 6cella, D-SUB, 4400mAh)

Alap igényeket bőven kielégíti.
Vagy esetleg egy Dell Inspiron N5010-80 Pink (112k.)
(Intel Pentium M Dual Core P6200, 2GB, DDR3, 320GB, Intel GMA HD, WEBCAM, Bluetooth, Kártyaolvasó, 15,6", 1366x768, Linux, HDMI, eSATA, 4xUSB, WLAN, Gigabit, AUDIO, DVD Super Multi, LED, Pink, 6cella)

De a többiek majd eligazítanak még!:)

(#14968) And01 válasza eaglesas (#14962) üzenetére


And01
aktív tag

Sorry
Az előbb elszúrtam a linket:[link]

Heavy Toys:
Kis méretben a 15.6" már nem kis kategória! ;)

[ Szerkesztve ]

(#14969) bradam válasza HeavyToys (#14967) üzenetére


bradam
aktív tag

Lehet,hogy nem kell egy nőnek egy erőmű, de attól még gondolom örülne,hogyha nem esne szét 1 év alatt :U

(#14970) Drughi válasza eaglesas (#14966) üzenetére


Drughi
addikt

Inkább, mint egy matt fekete ThinkPad.
Az én barátnőmnek tetszett, neki is ezüstös gépe van. Neki is a kinézet volt fontosabb a teljesítménynél.

Pixel 7a

(#14971) HeavyToys válasza bradam (#14969) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Mitől esne szét 1 év alatt? Attól, hogy itt a PH-n mit várnak el emberek a termékektől még nem kéne általánosítani, hogy mik az átlagos igények.

Használtam már Fujitsu Siemens Li1705-ös laptopot 3 évig, az sem esett szét...

And01 :

Jó ebben igazad van, mondjuk alatta már sok esetben csak kötöttségekkel használható, legalábbis ha filmnézés is szerepel a felhasználási területei között, legalábbis az én szemszögemből:).

[ Szerkesztve ]

(#14972) d@minator válasza Dexter-2000 (#14959) üzenetére


d@minator
addikt

n5110-ből van 6470-es és Intel HD-s is azért kérdeztem. Nekem nincsen de a kollégámtól megkérdezem vagy meghallgatom, neki egy i7-es n5110-e van GT525-tel. Az anygára mindenhol panaszkodnak nem lenne meglepő ha mindegyiknél rezonálna a billentyűzet. Ha nagyon zavaz vegyél hozzá egy könnyű hordozható USB-s hangfalat, mint pl. ez.[link] [link]

(#14963) And01: "Méretben 12"-14" közöttire gondol?" :))

[ Szerkesztve ]

(#14973) eaglesas válasza And01 (#14968) üzenetére


eaglesas
tag

mit jelent a "renew" a leírásánál? Valamilyen használt, felújított? Azt írja, hogy "újszerű".

(#14974) bradam válasza HeavyToys (#14971) üzenetére


bradam
aktív tag

Ha van rá 200e forint,véleményem szerint nem az alsó szemét kategóriát kéne ajánlgatni.

És attól még,hogy neked működött egy, (anyáméknak is gond nélkül megy a 2éves 120k-s Acerje) még nem vagy hiteles forrás, valaki már írta a fórumon, használj 10e db-ot 3évig és akkor már lehet valami okosat levonni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14975) bradam válasza eaglesas (#14973) üzenetére


bradam
aktív tag

Hp renew

Ezek általában új, visszaküldött, vagy csak kibontott de visszacsomagolt gépek, de ott van a linken leírva, felesleges ragoznom :))

(#14976) HeavyToys válasza bradam (#14974) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Egy szóval nem állítottam, hogy hiteles forrás vagyok. Csak minek "kidobni" 2x annyi pénzt, amikor az igényeket az is kiszolgálja. Persze, ha nem számít a kiadási oldal, akkor lehet mindenből prémium terméket venni. Csak az a bökkenő, hogy ez egyáltalán nem garancia a megbízhatóságra. Lehet, hogy ez a szemét kategóriás gép elmegy 4 évet, míg a 2x drágább pedig 1-et és lesz valami gebasz.

Garancia azért van, hogy ebben az időszakban ezt kihasználja az ember. Ha 3 év után szétesik a Dell, akkor csak a különbözetből, vesz 1 új gépet, ami az igényeinek megfelel és használja további 3 évig garanciával.

Nem állítottam, hogy egy magasabb árkategóriás terméknek nem lenne jobb az egy darabra levetített megbízhatósága, de sajnos azokat az időket érjük, minden fogyasztói termék esetén, hogy max. a garancia időre terveznek a cégek, utána az az érdekük, hogy vegyél újat. Gondolok itt az autóiparra, szórakoztató elektronikai termékekre stb.

(#14977) eaglesas válasza bradam (#14975) üzenetére


eaglesas
tag

ilyet nem vehetek! mit szólna hozzá, hogy egy használt gépet kapna? egy év alatt értem el odáig, hogy (talán) vehetek a születésnapjára egy számítógépet.

Ha használtat vennék: mínusz két év!

(#14978) bradam válasza HeavyToys (#14976) üzenetére


bradam
aktív tag

Ez a kidobás erős szó. Minden második Inspiron(ha már ezt linkelted) tulajnak van valami kisebb-nagyobb baja a gépével. Ha ajánlani kell valakinek akkor nem fogok olyat mondani amiből 50%,hogy rezeg,nyikorog, gariztatni kell.

A prémium meg lehet,hogy nem garancia a szolgáltatásra, de valószínűleg kevesebb esetben lesz vele baj, és ha nem gond, akkor feleslegesen senki nem vállalja a kockázatot szvsz.

A 3év múlva cserével igazad van, de ezt már neki kell eldöntenie,hogy milyen távra tervez:)

(#14979) eaglesas válasza bradam (#14978) üzenetére


eaglesas
tag

valamilyen olyat tudnál ajánlani, ami nem felújított?

(#14980) HeavyToys válasza bradam (#14978) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Jó persze, írtam is, hogy nem vagyok a téma szakértője, csak a 3 év garancia miatt gondoltam a Dell-re, mert az viszonylag nagy idő, gyakorlatilag egy gép elavulásának ideje. Plusz a színe miatt, mivel leányzónak kell(nyilván itt általánosan abból indultam ki, hogy csajoknak nagy valószínűséggel bejönnek a színes dolgok).

Nyilvánvaló neki kell dönteni, itt én csak mint lehetőséget kívántam felvázolni. A döntést ő hozza meg. Szerintem mind két verzió tartalmaz olyan pontokat, ami mellett érdemes mellette dönteni.

De akkor már csak 1 kérdés, hogy a Samsung gépekkel is olyan sok baj van? Mert ott én, legalábbis párat amit telepítettem, nem volt gond az anyagminőséggel, plusz egész esztétikusak is, áruk is emészthető, plusz a gari is 3 év.

(#14981) Bikkrom válasza eaglesas (#14979) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Mivel a külseje és belseje is fontos, ráadásul lánynak és 250ezer plafonnal én egy ilyet vennék. Dell Vostro 3350. 3év garancia, korszerű belső, sok színű és tetszetős külső. :)) Itt egy teszt róla, érdemes végignézni már csak a képek miatt. :)
Azt viszont nem ártana megkérdezni tényleg, hogy mire használná. Az én 12 éves húgom hardcore gamer. Na jó annyira nem, de manapság nem elképzelhetetlen egy lánynál a game, sőt... Ahányszor rácsodálkoztam már CS warokon egy-egy női hangra miután lekaszált... :DDD
Filmezés, netezés, munka, suli, egyetem? Erre mind elég a fenti gép. De ha játszana is akkor ajánlunk mást.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14982) Sandrew válasza LaptopSystem (#14939) üzenetére


Sandrew
őstag

Nem igazán alkalmas. Mondjuk az a játék még egy P3-as gépen is röhögve elfut.

(#14983) Sandrew válasza eaglesas (#14977) üzenetére


Sandrew
őstag

Ha így akarsz nála bevágódni hát nem tudom... bradam-ra felesleges hallgatni. Elég sok sületlenséget összeszedett. Szétesik az olcsó gép stb...

Fentebb írtak egy Packard Bell-t az tökéletes lesz neki és spóroltál 100k-t.

bradam: Olcsó szétesős gépeket nem tudom honnan pattant a fejedbe. Anyámnak HP NX6325 gépe van. 4Éve vettük. Naponta hozza viszi. Tökéletes állapotban van. proci lett 2magosra cserélve. Akkor 130k körül volt a gép. Semmi hibája nincsen. Apámnak egy HP6735s-van. Szintén hibátlan. Most lesz 3éves. Napi szinten hurcibálva van. Ez 120k körül volt. Na akkor mi esik szét? Mert indokolni nem tudsz semmit csak valami marhaság kipattan a fejedből és leírod. Olcsót ne mer az szar. Megnézem majd azt az überbrutál lenovo-dat amikor fél év múlva megsül a vga-benne.

[ Szerkesztve ]

(#14984) Sandrew válasza eaglesas (#14965) üzenetére


Sandrew
őstag

Gondolom amúgy Facebook és Társai. Oda nem kell 250-ezerért gépet venni. Mert vagy ellopják. Vagy elhagyja, Vagy beleönti a kávét, lerúgja, összetöri stb... És végső soron pedig felesleges.

Na csak összejött pár hsz-ban...

(#14985) D@ni88 válasza Chaser (#14951) üzenetére


D@ni88
addikt

Megvettem végül a laptopot, és első tapasztalatok szerint meglepően gyors. Tesóm i3as, és barátnőm P320 procis laptopjához voltam hozzászokva, és valamiért egyik sem győzött meg.
Főleg az i3-on csodálkoztam, hogy nem hozta azt amit elvártam tőle (igaz lehet hogy user error is volt benne tesóm részéről). RMCLOCK-ot feltelepítettem, de valami rt64.sys hiányzik neki :U

Összességében árához képest nagyon jó laptopot kaptam. Igaz kicsit fura mivel gyárilag 2gb memó van benne, és a bolt tett bele 2-t. Megkérdeztem, hogy garanciában nem lehet e gond vele, erre azt mondták hogy ugyan úgy lenovo által használt ramokat tesznek bele, de mégis két külön típusú...

(#14986) D@ni88 válasza D@ni88 (#14985) üzenetére


D@ni88
addikt

Jah, még valami, több mint 3,5 órát bír az akku.

(#14987) Chaser válasza D@ni88 (#14985) üzenetére


Chaser
titán

A notebook lelke cpu-n kívül a vinyó, biztos lassú volt a másik gépekben. A P3xx c2c gyorsabb mint a T4xxx, tudom, nekem is ez van. W7-en kicsit hackelni kell rmclock-hoz, jó szórakozást:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14988) drzozo válasza Bikkrom (#14981) üzenetére


drzozo
senior tag

Ez aztán a női laptop! :D Ha az ár tényleg nem számít, szerintem Sony Vaio fehérben abszolút best buy lenne a lánynak, ha csak külsőségeket nézünk. Katt!
Mondjuk ennyi pénzért hardverben lehet kapni már kétszer erősebbet is más márkából, de az valszeg nem tetszene neki, viszont kaphatsz erősebb vga-val is ebből a Sonyból, természetesen kicsit drágábban. Színt te is tudsz választani. Csak a kép kedvéért, az a neonzöld nekem nagyon bejön. 12-14-es laptop meg szerintem kicsi, a lányok is szoktak sorozatot nézni (szülifeli powa), annyival azért nem nehezebb egy 14-estől a 15-ös.

[ Szerkesztve ]

(#14989) Xpredi01


Xpredi01
tag

Sziasztok!

Olvasgattam a topicot, és látom, hogy sokan ajánlgatjátok a Fujitsu A530 - at a maga árkategóriájában. Tetszik a gép, és a 3 év garancia... de ha beírom a keresőbe a "Fujitsu garancia" kifejezést csupa negatív kritikát találok. (igaz még a Fujitsu-Siemens cégre vonatkozik)
A kérdésem az lenne, hogy ma milyen minőséget képvisel maga a Fujitsu és a cég szervízhálózata? (mert gondolom azt nem cserélték le)

(#14990) zsepii


zsepii
tag

Sziasztok!

Egy ismerôsömnek szüksége lenne egy noteszra. Alapvetôen internetezésre, levelezésre, játszásra online flash-játékokkal (Farmerama és társai) használná a gépet.
Alapvetô igény az alapokon kívül min. 320 GB HDD, 2 GB RAM, a webkamera, a kártyaolvasó és Windows 7, mindez max. bruttó 120.000 HUF-ért. - HDMI, esetleg Bluetooth sem lenne rossz.

Én eddig kettôt találtam, melyek közül a PB jobban bejön:
- http://www.laptop.hu/termek/hp-compaq-presario-cq56-110sh-xh171ea-w7-4gb
- http://www.laptop.hu/termek/packard-bell-easynote-tk85-ju-535hg-w7

Várom a véleményeket, ajánlatokat!

Válaszolat elôre is köszi!

(#14991) Chaser válasza Xpredi01 (#14989) üzenetére


Chaser
titán

A legjobbak közt van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14992) rizso válasza drzozo (#14988) üzenetére


rizso
addikt

Ismerősnek vettünk egy 13,3"-es pink vaio-t, ami újonnan 250-300k körül volt. Nem lehetett lebeszélni, neki az kellett. Megvette, és mikor én megláttam, majdnem sírva fakadtam, hogy milyen gyatra az összeszerelése. Recsegett-ropogott, nem voltak pontosak az illesztések, az érintősáv néha reagált, néha nem.
Múltkor elvitte szervizbe, mert nagyon hangos volt. 5k-t fizetett az "átvizsgálásért", és "ingyen" kitisztították neki, merthogy más baja nem volt. Utána is volt hangja, majd rá 2 hétre meg is halt a gép. Garancia sajnos már nem volt rá, a javítás (gondolom alaplapcsere lett volna) meg 500$ lett volna.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14993) Bikkrom válasza rizso (#14992) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Nem egyedi eset. Pár hónapja még linkelték itt az egyik sony bolt kommentjeit. Az egyik típus vinyóhibás volt tömegesen... Hangos, majd nem indul és 3-4 szervizelés után is ugyan ez a helyzet. A keresőben biztos megleli aki nagyon keresi. 2-3 hónapja volt. :U
Zoltankakuk: Bajod van a nőis Vostroval? :DDD Van pirosban, aranyban, ezüstben és még kicsi is. Mindenre elég a vas benne, de mivel nem írt játékokat az apuka így az a 6470 is bőven sok. Tekintve, hogy az i5SB mellett HD3000 van. Tesztekben is jókat írnak róla és bizony nőies. :))

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14994) LaptopSystem

Sziasztok lenne nekem egy Lenovo T400-as laptopom mi a véleményetek róla makulátlan állapotban van eladásra szánom mit lehet érte kérni most?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14995) Bikkrom válasza zsepii (#14990) üzenetére


Bikkrom
senior tag

A CQ56ról nem írnak sok jót és amit linkeltél elég elavult tekintve az árát. A PackardBell meg egyenlőre kerülendő amíg nem bővíthető rajta a garancia. Ennyiért ezt a HP g6ot szoktuk ajánlani ha kis játék is lesz offline. De ha tényleg csak netes játékok akkor Fuji A530 jobb választás de nincs hozzá windows, a windowsos verzió 126ezer.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14996) Chaser válasza LaptopSystem (#14994) üzenetére


Chaser
titán

Notebook beárazós topik. De azért add meg hogy mi van benne, mert sztem te se úgy vetted hogy T400 oszt' kalap.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14997) LaptopSystem válasza Chaser (#14996) üzenetére

ez igaz ott már voltam vele tudom az árat is csak véleményekre lennék kiváncsi pozitiv ill negativ értelemben :R
Lenovo Thinkpad T400

14.1" (1280x800) Pixelhibamentes, matt
Intel Core 2 Duo P8400 (2.26 Ghz, 1066 Mhz, 3 MB, SSE4.1, VT-x, XD bit)
2GB DDR3 (1066 Mhz)
Intel GMA 4500MHD
160 GB HDD (7200 RPM, SATA2 )
Intel 5100 AGN (802.11a/b/g/n, Bluetooth 2.1)
DVD multi
Magyar billentyűzet
Ujjlenyomat olvasó: van
HSDPA / 3G modemekhez előkészítés
Magnéziumötvözet ház. a
Aktív merevlemezvédelem (HDAPS).
1 db 6 cellás akkumulátor van hozzá
Thinkpad mínőség, szép állapot.

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14998) Chaser válasza LaptopSystem (#14997) üzenetére


Chaser
titán

De anélkül hogy leírnád milyen konfig :F én is tisztában vagyok az árakkal, de jós nem vagyok:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14999) LaptopSystem válasza Chaser (#14998) üzenetére

leírtam a specifikációt :R :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#15000) Xpredi01 válasza Chaser (#14991) üzenetére


Xpredi01
tag

Volt vele személyes tapasztalatod?

Valami fórumot és részletes magyar nyelvű tesztet esetleg tudnál linkelni? (mert én nem találok)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.