Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14301) Yeap11 válasza bradam (#14300) üzenetére


Yeap11
csendes tag

Én itt nézegettem. 180-190 ezer forint értékbe

(#14302) bradam válasza Yeap11 (#14301) üzenetére


bradam
aktív tag

Ebben a két acerben a legerősebb a videókártya, processzor meg hdd méret különbség van a kettő között.
i3
i5

(#14303) Yeap11 válasza bradam (#14302) üzenetére


Yeap11
csendes tag

és a dell miért nem jó?, eddig akivel beszéltem mindenki azt mondta hogy neki bevált :D

(#14304) danielp válasza bradam (#14302) üzenetére


danielp
csendes tag

Hello,
Új notebookot vennék Acer lenne a legjobb mert ezekhez olcsóbban jutok.
Árban: 70-90 rugó körül, Főleg irodai használatra kell, de programozásra és cad tervezésre is használnám. eddig ezeket néztem; Melyik a jobb?

http://www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Acer_Aspire_AS5736Z-452G32MN_T4500_2GB_320GB_Intel_Linux_Barna_ACR_LX-R7Y0C-013_6.htm
vagy:
http://www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Acer_Aspire_AS5542-322G32MN_P320_2GB_320GB_ATI_Linux_Fekete-kek_ACR_LX-PH90C-001_4.htm

úgy tudom 6cellás aksi a jobb, tehát ilyen kellene.
Előre is köszi.

(#14305) Bikkrom válasza Yeap11 (#14303) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az lehet, hogy nekik bevált. XPS, Lattitude stb általában egész jók, persze nem mind. De az, hogy egy márkára általánosítasz belőle az értelmetlen. Az N széria nagyon ratyi lett. Gyenge műanyag, törős billentyűk, hangos és elégtelen hűtés, aksi sem versenyképes az árban azonos gépekkel, gyenge kijelző.

danielp: Értem én, hogy választ akarsz kapni, de ebben az árkategóriában nem fogsz jó gépet kapni, ezért nem válaszol szinte senki. Ebben a katagóriában Acer, PB, MSi általában pár év alatt feldobja a talpát. Nem azt jelenti, hogy mind. Van akinek simán eldöcög 5-8 évet is. Ha teheted szedj össze még egy kicsit Toshiba C660ra. Az már az ajánlható kategória. Vagy Fuji A530ra.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14306) Yeap11 válasza Bikkrom (#14305) üzenetére


Yeap11
csendes tag

Nekem az Acert nem ajánlottak, mert azt mondták h gyenge az akksi, meg a hűtés se a legjobb

(#14307) RobinHD válasza Yeap11 (#14306) üzenetére


RobinHD
tag

Én is az Acer-ekről annyit hallottam több tesztben is, h a hűtés nem a legjobb, ergo, hamarabb tönkre mennek, de h mi igaz ebből? azt csak azt tudja aki használ Acer :)) de sokan úgy ajánlgatnak notebook márkákat, h soha nem is használták, vagy csak kipróbálták, engem is fejúgott itt pár elfogult márkafan :D
De am a Dell az egyik legjobb márka, de én is csak hallottam róla :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#14308) Yeap11 válasza RobinHD (#14307) üzenetére


Yeap11
csendes tag

én a Dell meg a Lenovon gondolkoztam de a Lenovo nagyon drága :D, majd ha nyerek Tippmixen akkor lehet olyant tudok venni, de én soha nem nyerek :D

(#14309) RobinHD válasza Yeap11 (#14308) üzenetére


RobinHD
tag

Ismerős az érzés! :D én is Levonot megvenném, csak kicsinylem a felbontását :S
Én is egyetemre készülök! :D Én a Samsung RF511-en gondolkodom, de idáig csak azoktól kaptam negatív megítélést akiknek még csak a kezükben sem volt soha :W
Most épp várom a prohardver tesztjét :U (tesztelik épp :)) )

Privátra illik válaszolni! :)

(#14310) Yeap11 válasza RobinHD (#14309) üzenetére


Yeap11
csendes tag

Olyan nagy a választék ilyen téren. Nekem még soha nem volt ezért kértem tanácsokat. Igazából eddig az összesre amit kinéztem volt panasz, meg volt dicsérő szó is, szóval igazából fogalmam sincs, hogy milyent vegyek. De az anyagi háttér azért meg van. És ugye ebbe még nincs benne a táska, egér, meg még akarok hűtőpadot meg hangfalszettet. És akkor ez még csak a a Laptop téma, mi vár rám majd amikor Albérlet jön meg még egyéb iskolai cuccok :D

(#14311) danielp válasza Bikkrom (#14305) üzenetére


danielp
csendes tag

Köszi, Árkategóriában van más gyártótól olyan amit javasoltok? és még az, hogy csak a procikat nézve nekemmelyik lenne jobb?
AMD Athlon II Dual-Core P340 2.2 GHz vagy
Intel Pentium Dual-Core T4500 2,3 GHz.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#14312) RobinHD válasza Yeap11 (#14310) üzenetére


RobinHD
tag

Hát jaja, egyébként sztem mindenki(vagyis legtöbben) az általa vásárolt és számára bevált notebookot ajánlja! És nem veszik figyelembe, h van más alternatíva is, ha meg felhozod lefujognak... :W

Ezért várok egy másik hivatalos tesztre :)) meg majd persze az általam kiszemeltet ki is fogom próbálni ha lesz rá lehetőség a boltban, mert különben nem veszem meg :D
am ha te is egyetemen fogod használni főként a leendő notidat, akk gondolkozz el azon h szükséged lehet egy pótaksira :) nem jó ha pont egy fontos helyzetben hagy cserben az energia :P
Én most azon vok, h olyan gépet találjak amihez majd nem kell hűtőpad, sztem ez a Samsung olyan, de a pótaksi kelleni fog bele :S

Privátra illik válaszolni! :)

(#14313) Yeap11 válasza RobinHD (#14312) üzenetére


Yeap11
csendes tag

szerintem maradok a dell-nél 180-ért eleget tud nekem, és többnyire csak póker, fifa dirt3, meg zene :D jó lesz az nekem nem vagyok én olyan nagy kocka :D

(#14314) danielp


danielp
csendes tag

Ok, még1x elnézést a zavarásért, amatőr kérdésekért; de a véleményetek kell erről:
http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/hu/product/Satellite-C660D-12T/1101975/toshibaShop/false/
Sajnos sürgős és jól szeretnék dönteni, ezért ha ilyen árért tudtok jobbat kérlek írjatok.
Köszönöm.

(#14315) gyenge47 válasza Yeap11 (#14313) üzenetére


gyenge47
tag

Mint friss N5110 tulaj mondom, hogy bár a belseje meglehetősen kívánatos, de a külső azért csak sajnos egy közepes.
Hétfőn óta van még, még nagyon nem nyúztam, de pár apróságot meg kell, hogy jegyezzek. Bill horpadós dolog valamilyen szinten igaz, kb olyan érzés, mintha pontonhíd lenne az ember keze alatt, de szerintem gépeléshez hozzá lehet szokni, de játékra szinte alkalmatlan, ha normálisan gondolkodunk.
DVD írót először kinyitva konkrétan megrökönyödtem, hogy ez ennyire lötyög?! Persze a telepítő cd után nem tudom, h mikor fogom megint használni, de azért nem egy vidám dolog ez se.
Monitorral nem láttam problémát, talán az alulról való betekintés kicsit rosszabb az átlagnál, de nem egy macera lejjebb hajtani :)
Van egy haverom aki 4 éve vett inspiront, tehát elvileg ugyanez a szint, csak más generáció. Amikor megfogta, csak annyit mondott, hogy hát ez nem AZ az inspiron... és igaza van.
A hűtést még csak win7 élményteszten sikerült megtapasztalni, de khmm finoman mondva is hagy némi kívánnivalót maga után.
Jah meg még1 apróság: utp csati könnyen kijön a helyéről.. Nem tudom, hogy direkt-e, hogy ha nagyon megrántják, akkor ne vigye el a laptopot, de ágyban is könnyen kimozdul gépelés közben.. Persze nem illik rárakni szövetre, de nekem szabad :)
A sok negatívot letekintve a 3 év gari a benne lévő hardverek teljesítménye nem hazudik, tehát alapvetően nem egy rossz lapos, csak hát..
Ha lesz kedvem meg időm akkor majd írok egy kis cikket is talán logoutra a tapasztalatokról, de ahhoz majd még kell egy kis motiváció :D

(#14316) Yeap11 válasza gyenge47 (#14315) üzenetére


Yeap11
csendes tag

Először is szeretném megköszönni a hosszabb tájékoztatót. Rendkívül megkönnyíti az ember döntését, ha van aki segítsen és legalább már a tapasztalat beszél belőle. Sajnos ugye én még abszolut nem találkoztam ezzel a Inspiron generációval, csak neten keresgettem. Amúgy nem tudom hogy te is mennyire vagy jártas a Laptop témába, de mondjuk még másik laptopot is nézegettem az pedig ez

Nem tudom h erről tudsz e véleményt mondani :)

(#14317) ciry válasza Yeap11 (#14316) üzenetére


ciry
őstag

Dobj rá még és hozd el ezt [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14318) Yeap11 válasza ciry (#14317) üzenetére


Yeap11
csendes tag

hát jó lenne ha ez csak így menne, de ezt nem tudom megvenni :D

(#14319) Kbali válasza csmat (#14276) üzenetére


Kbali
nagyúr

Intel GMA950, x3100, x4500hd, Intel hd3000 - időrendi sorrendben talán ezek az utolsó szériás Intel, integrált grafikus kártyák.
Ha találsz a fentieken kívül, jó lehet még a HP p, w sorozata, ill. a Toshiba Tecra sorozata használtan. Ezek általában 3-4 év gyári garanciásak voltak, lehet, hogy sikerül kifognod egy, még gyári garis gépet.
A linkeltek egyébként mind jók, csak nem játékra.

(#14320) Sz_David válasza Bikkrom (#13847) üzenetére


Sz_David
tag

Változott a gép kerete, még nem tudom hogy mennyire.
Az alábbi árkategóriában a korábban említett igényeimre mi lehet jó?

1. kategória: 110-125 ezer Forint (áfával)
2. kategória: 126-140 ezer Forint (áfával)
3. kategória: 141-150 ezer Forint (áfával)

Az egyik cég ajánlotta ezt:
ACER AS5742ZG-P623G64Mn - 118.900
Megéri?

(#14321) berbatov2


berbatov2
senior tag

Üdv mindenkinek!

Kérnék segítséget valami ár/érték bajnok laptop kiválasztásához!
- matt kijelző 15-16"
- általános felhasználás, filmezés kis Hd felbontáson, néha játék (kizárólag CS:source jó lenne ha futna natív felbontáson)
- Min 320 Gb
- Win nem kell

Igazából nem a teljesítmény(remélem a fent leírtak alapján jól gondolom) , inkább a megbízhatóság lenne a fontos. Kifutó széria is jó lenne, nem ragaszkodom Szendihez!

- Max 145K Huf

Előre is köszönöm a segítséget!

(#14322) Z86 válasza Sz_David (#14320) üzenetére


Z86
őstag

Nem igazán, ugyanaz a típusszámú gép itt alig több mint 100k

berbatov2:
HP 4530s nemrég még volt ennyiért, integrált intel VGA-val, ami ez szerint elég annak a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#14323) dkface válasza Kbali (#14319) üzenetére


dkface
aktív tag

ne felejtsd el a sima intel hd-t ami az alap core i szériában mutatkozott be.

(#14324) szecska24


szecska24
tag

Köszönöm a sok segítséget, amit a fórum olvasása közben tőletek kaptam. Nem írtam be, mert láttam többen hasonló cipőben járnak, mint én. Utólagos teljes megelégedésemre egy ilyet szereztem be, ebből a boltból, 2GB memória társaságában. A gép minden várakozásomnak megfelel, sőt túl is szárnyalja azt. (Meglepődve tapasztaltam, hogy a PES 2011 low grafikán szinte röcccenésmentesen megy.)

Szóval még egyszer köszönöm a segítséget, viszonzásul annyit, hogy a linkelt boltban a linkelt termék tuti matt kijelzős. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14325) csmat válasza Kbali (#14319) üzenetére


csmat
senior tag

Pont ez lett volna a következő kérdesem :DD
erről mi a vélemény? Gondolom ez sem túl jó játékhoz.. [link]
Akkor összeségében olyat kéne keressek, amiben ezekközül valamelyik van? (mármint amiket felsoroltál)

(#14326) Bikkrom válasza Yeap11 (#14306) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ebből semmi nem igaz. Az 5830 aksija kiemelkedő, hiszen aksi üzemidőre tervezett széria. Notebookchecken meg meg lehet nézni mennyire hűvös gép. Még mindig ott a javaslatomban a HP, a Samu meg az Acer. Több alternatíva is van, nem szeretek csak egy gépet ajánlani. Vagy ha össze tudod szedni rá akkor Lenovo Y570 lenne a legjobb ennyiért. Az a Dell mint láthatod hagy kivánni valót maga után... Nem ajánlatos, a fenti 3-4 ajánlott gépből bármelyik jobb.

robin18: Hallottad, hogy az acer hűtése gyenge meg hallottad, hogy a Dell a legjobb márka. Akkor ki is általánosít? :DDD Magadnak mondasz ellent. (#14312) kommentedről meg annyit, hogy aki egy gépet ajánl az A:új 1 ajánlást benyögő ember akire nem érdemes hallgatni B:akkora az igények listája, hogy leszűkül 1 gépre a téma, vagy annyira szűk a keret C: minden más esetben a napi rendszerességgel benéző ajánlgatók több alternatívát is linkelnek. Ellenben veled aki az RF511et nyomatja. Senki nem fújjog le ha felhozol egy másik gépet, csak akik itt napi rendszerességgel ajánlanak notikat tudják melyik szegmensben mely gépek a legjobbak. Aztán mikor huszadjára is leírom, hogy 150ér 5750G, K53SV, 5820TG, meg Lenovo Y560 és a huszadik nap is visszajön a gyerek a kérdésével, hogy DE ez a ZG Acer nem jobb? Vagy ez a 120ezres MSI? DE ezerszer jobb csak direkt nem mondtuk el nehogy jót vegyél... Falra mászós téma. Ha egyszer elmondja az igényeit, elmondja az árat, felsoroljuk az ennyiért kapható legjobb gépeket akkor minek jön visszakérdezgetni, hogy az az N/M Dell, MSi, ZG meg eMachine meg packardBell nem jobb-e??? Keressen magának aki ennyire nem bízik a tanácsunkban. Amit meg írtál, hogy mindenki maximum egyszer használta és a saját gépét ajánlgatja az sem igaz. Aki itt ajánlgat elolvassa a többi kollega tesztjeit, véleményét, napi rendszerességgel végigolvassa a kommenteket így minden gépről hallott már legalább párszáz véleményt és tapasztalatot és anélkül, hogy használta volna jobban képben lesz.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14327) RobinHD válasza Bikkrom (#14326) üzenetére


RobinHD
tag

Köszönöm a példa értékű kiselőadásodat! :D
1: nem ajánlottam semmit
2: igen hallottam(pontosabban olvastam tesztekből)
3: nem általánosítok, de akk is a legtöbb gépre igaz!
és a továbbiakban nem vagyok kíváncsi a te véleményedre. :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#14328) zolforg


zolforg
tag

Erről a gépről valaki tud véleményt alkotni, elsősorban munkához, netezéshez
esetleg játékra (ritkán) kellene.

(#14329) Bikkrom válasza RobinHD (#14327) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Nincs mit. Nem kiselőadás, csak zavar, hogy hülyeségeket írsz.
1: Értem: ezt akkor nem te írtad.
2: Hallottad és arról beszélsz, hogy más hallás alapján meg tesztelés nélkül ajánlgat és ez mennyire rossz.
3: Oké, te már csak tudod annyit próbáltál és 'hallottál'.
Ez a nem vagyok kíváncsi a véleményedre szösszenet meg már párszor fentebb el lett sütve. Attól még nem lesz igazad ha a másikat nem hallgatod meg. Ez maximum elfutás. ;]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14330) Sz_David válasza Sz_David (#14320) üzenetére


Sz_David
tag

A fentebb említett árkategóriába mi fér bele, ami megéri?

(#14331) Yeap11 válasza Bikkrom (#14329) üzenetére


Yeap11
csendes tag

szóval akkor azért ha esetleg nem tudnám összeszedni a pénzt a Lenovo Y570-ra akkor az Y560 még mindig jobb választás lenne mint a Dell? :)

(#14332) RobinHD válasza Bikkrom (#14329) üzenetére


RobinHD
tag

De én írtam, s látom kicsit gyenge vagy szövegértésből, tesztek alapján mondtam amit mondtam: "2: igen hallottam(pontosabban olvastam tesztekből)"
nem kitaláltam, és NEM a szomszéd mama mondta nekem -.-" !!! :W

Fárasztó vagy! :W
A továbbiakban mellőzzük a bájcsevegést! kösz! :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#14333) Bikkrom válasza RobinHD (#14332) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Nehogy már nekem kelljen elmagyaráznom amit te írsz légy oly szíves. :DDD 250ért keresett bizonyos célokra gépet. Ajánlottak neki. Te meg erre mondod, hogy várja meg azért a Samu tesztet. Ezzel azt mondva, hogy szóba jöhet neki. Ergó ajánlottál.
Nem a szomszéd mondta mi? Ott a fenti példa. 5830TG és Dell Net akar venni. Erre te: igen gyenge a hűtése az acereknek, a dell meg az egyik legjobb gyártó. Máris két téves baromsággal rábeszélhettél volna egy embert olyan gépre ami fényévekkel gyengébb. És te olvasol teszteket. :D Hanyagoljuk már egymást...

Yeap11: Igen még az is jobb választás, csak sajnos nem lehet sehol magyar lokalizációval kapni. :( De a többi is jobb az Nes dellnél. Az HP dv6 vagy akár az az Rf511 is, de az 5830TG is.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14334) RobinHD válasza Bikkrom (#14333) üzenetére


RobinHD
tag

figyelj ha h*lye b*r*mnak tartasz minek állsz le velem vitatkozni???
támogatóm hanyagoljuk egymást, de ezt az előbb is írtam!!! nem hinném,h baromságokat beszélek, ez ink nézőpont kérdése, legalább is nálad tuti :D ;]

Privátra illik válaszolni! :)

(#14335) Bikkrom válasza zolforg (#14328) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Munkához elég gyenge a processzora, és a memória sem a legjobb(DDR2 és 2giga). Ennyiért ha minőséget akarsz akkor Fuji A530. Nagyon eltalálták, de nincs benne dedikált VGA.
Vagy ugyan azzal a dedikált VGAval szerelt de két gyorsabb gép processzor és memória terén, mint az Asus: Lenovo G565A-Toshiba C660.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14336) berbatov2 válasza Z86 (#14322) üzenetére


berbatov2
senior tag

Köszi!

Nem rossz, de árban nagyon a teteje esetleg még valami amiből választhatnék?

(#14337) Z86 válasza berbatov2 (#14336) üzenetére


Z86
őstag

Az imént linkelt oldal alapján az előző szériás intel procik GMA HD VGA-ja is elég a CS:S-hoz, így a sokat ajánlott Fujitsu A530 is jó választás lehetne. Azt már 114k környékén be lehet szerezni i3-as CPU-val.
szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14338) Yeap11 válasza Bikkrom (#14333) üzenetére


Yeap11
csendes tag

"magyar lokalizációval kapni" ez mit takar? :D:D sorry h nem értek hozzá, még nagyon új vagyok :D

(#14339) Z86 válasza Yeap11 (#14338) üzenetére


Z86
őstag

Nem magyar a billentyűzete, az op. rendszer (ezt könnyű magyarítani).

(#14340) Bikkrom válasza Sz_David (#14320) üzenetére


Bikkrom
senior tag

A kategóriák amiket írtál:
1. kat: Itt a legjobb választás az igényeidhezHP G6-1000sh-HP G6-1008SH Ezekben 6470 van. Már rég beszéltünk de azt hiszem elég sok játékot felsoroltál az igények közt. Cry, Cry2t is. Nah azok kb lowon de futnak ezeken.
2. kat: 5750G Acer. High-mediuomon mindennek kell mennie.
3. kat: Itt az 5750G teljesítményét kapnád meg csak jobb minőséggel párosítva: Asus K53SV és Acer 5820TG. Sajna linket nem tudok adni, mert elfogyott szinte mindenhol mindkettő.

Az a ZG meg annyiért egyértelműen nem éri meg ahogy fentebb is írták. Arról nem is beszélve, hogy az igényeidhez sem lenne elég.

Jó válogatást! :))

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14341) berbatov2 válasza Z86 (#14337) üzenetére


berbatov2
senior tag

[Ez] lenne a nagytestvér, vagy ezt már nem ajánlanád?

(#14342) Yeap11 válasza Z86 (#14339) üzenetére


Yeap11
csendes tag

ahha, és ha alapból azt írják hogy magyar Windows 7 (64 bites) van rajta akk az oprendszer már magyar nem?

(#14343) Z86 válasza berbatov2 (#14341) üzenetére


Z86
őstag

Szerintem az i3-as verzió is bőven elég, átlag használat közben nincs igazán különbség az i5 javára. A memória több, de azt egyébként is lehet bővíteni (érdemes is) 4-5k környékén kijön. A HDD meg igényfüggő, de az talán nem annyira nyomós érv.

(#14342) Yeap11
Igen, akkor magyar. (Vagy néhány esetben magyarított, bizonyos üzletek esetében)

[ Szerkesztve ]

(#14344) berbatov2 válasza Z86 (#14343) üzenetére


berbatov2
senior tag

Értem, tehát i3-as!
Akkor +2Gb memória. Milyet, honnan és nehéz-e beszerelni?

(#14345) Z86 válasza berbatov2 (#14344) üzenetére


Z86
őstag

Pl. amit linkeltem oldalt, ott van egy ilyen rész, hogy A termékhez rendelték még:... Ott szerepel két modul. Szerintem ott ahol megrendeled kérj még bele egy bővítést is, remélhetőleg ezért extra pénzt nem számolnak fel.

(#14346) BPFeri


BPFeri
senior tag

Sziasztok, :R

11.6” méretben keresnék notit a páromnak Árban max 150k, fontos még hogy optikai meghajtóval rendelkezzen. Mi tudnátok ajánlani ? :)) ( egy PackardBell EasyNote –t találtam az MM .ben.. külsőre, kiépítésre tetszene. vélemény róla??) :F

Köszi , F. :C

....

(#14347) berbatov2 válasza Z86 (#14345) üzenetére


berbatov2
senior tag

:R :R :R

Köszönök mindent!

(#14348) Theodolit


Theodolit
tag

yo ppl!
Valaki meg tudja mondani hogy a most kapható dell xps 15 collos szériának[link]
Backlit-es a billentyűzete avagy nem-e? mert youtube videokón pl ezen[(3hónapos videó)] azt mondják hogy az, viszont mo.-i boltokban nem nagyon láttam kiírva, meg mintha mondta is volna valaki hogy nem...

szerk:bocs,video elég hosszu kb a 2:00-nél mutatja/mondja

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#14349) torma1981 válasza Z86 (#14345) üzenetére


torma1981
veterán

Nem számolnak fel extra pénzt a bővítéshez. Én pont most kértem A530-at + 2GB ramot. Ingyen beteszik.

Hétfőn jön meg. Majd írok hogy milyen.

(#14350) Yeap11


Yeap11
csendes tag

am ahonnét rendelem a Lenovo Y560A-t ott magyar Oprendszer és magyar a Billentyűzet is. Megállapodtam ez a laptop mellett, még várok mert össze kell gyűlnie a pénznek :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.