Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15701) máyköl válasza Kbali (#15699) üzenetére


máyköl
veterán

Most ez hülyén hangzik, de kívülről nem teszik ez a Dell, eléggé ódivatú, gondolom régi cucc. Valami újabb jobb lenne... Hiába erős gép, nagyon csúnya. :U

(#15702) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok!
Egy ilyen gép
Core i3 330M 2.13GHz (3MB L3cache, FSB 1066MHz)
- 3 GB DDR3 1066 MHz
- 320 GB HDD SATA (5400rpm)
- DVD±RW (fix)
- 14,1 " 1366x768 WXGA HD LED LCD VibrantView
- Intel HD Graphics
1 év garival
és pl a Lenovo Ideapad G565G, vagy a fuji a530 és az ACER Aspire 4552G, valamint a HP Probook 4520s közül melyik a jobb hosszútávon munkához (office ) régebbi játékok, univerzális használathoz? van valamelyikben usb3 és melyik fém vázas?

(#15703) #41635072


#41635072
törölt tag

Letezik mas az Acer Timelinex sorozaton kivul masik szeria, mely hasonloan hosszu uzemidovel kecsegtet?

(#15704) Kobe válasza #41635072 (#15703) üzenetére


Kobe
veterán

xps l502x 9 cellás akksival ? :DDD nálam rendre 6-10 óra közt hoz

(#15705) doser0717


doser0717
aktív tag

Mit gondoltok ebben az esetben:

1: 341.000 Ft vs. 2: 277.000 Ft
Alapgép, kijelző, vga, apróságok (2*3.0 usb...) ugyanaz.
Amiben különböznek, az a processzor (i7 2630QM vs. i5 2410M), a memória (8Gb vs. 6Gb), és a hdd (2*500Gb vs. 500Gb).
A különbség 64.000 Ft, amiért kapok +2Gb memóriát (utólag 3300Ft), +500Gb hdd-t (13.000 Ft, de ez annyira nem is lényeges, mert van egy 3.0-s 640Gb-s külső vinyóm, így a másik hely később jól jöhet akár egy ssd-nek is). Szóval megér ebben az esetben cirka 47.000 jó magyar forintot az i7 2630qm és az i5 2410m közötti különbség, ha a gép játékra és egyéb általános dolgokra van/lesz használva (semmi 3d-s tervezés!).
Szerintem nem, de meghallgatnám a hozzáértők gondolatait is!

Vélemény?

i20N, Surriento, GBS 57

(#15706) Marci93


Marci93
tag

sziasztok

13' körüli notebookot akarnék vásárolni
lényeg: hordozhatóság, hosszú üzemidő, erősebb teljesítmény

sony S szériának van bármilyen alternatívája? esetleg vélemény konkrétan az S szériáról?

(#15707) d@minator válasza Marci93 (#15706) üzenetére


d@minator
addikt

Szia! Nézd meg ezeket:[link]

(#15708) jahatpersze válasza JJJ (#15651) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Elég jól fel van szerelve. A videókártyát máris irigylem belőle, a 3 év garancia is csábító... A kérdés, hogy milyen alkatrészeket pakol bele az Acer a pénzedért. Általában a DELL rakja tele a legjobb cuccokkal a gépeit ár-érték arányban. A DELL, HP, és a LENOVO (korábban IBM) felső kategóriás laptopgyártók az Acer középkategóriás, és ha elromlik többnyire külföldön javítják. Mindezek ellenére jó választásnak látom, de tudd hogy vannak jobb gyártók is. Ez csak egy vélemény volt, ha elromlik a jövőbeli notebookod nem szeretném, hogy engem szidj :)

(#15709) kilozsul válasza M_Tomi0227 (#15697) üzenetére


kilozsul
aktív tag

A Dell nem fog 6 órát menni neked a 6 cellás akksival... Nálam kb 3 órát megy el a töltőről lehúzva, a teljes lemerülésig (és végig az intel kártya megy, az nvidia nem kapcsol be). De Libria fórumtársnak mint olvashattad 9 cellás akksija van, ezek szerint azzal sokkal jobban bírja (nem csak arányosan...)

A másik: A Dell nagyon jó minőségű, össze van rakva rendesen, de: Ez azért nem egy Thinkpad amivel a szöget is be lehet verni a falba, alapvetően nem hiszem, hogy erős igénybevételhez tervezték. Ne érts félre, hibátlan cucc, csak kategóriában nem az az ütős-vágós típus...

A teljesítményére viszont nem lesz panaszod... Semmilyen... :D

(#15710) pomk válasza pomk (#15663) üzenetére


pomk
őstag

Ez miatt a dilemma miatt még mindig álmatlan éjszakáim vannak! :DD
Kérem segítsetek dönteni. A 7750 súlya nem probléma. De vajon be merjem-e vállalni a HD6650-es VGA-t az Nvidia GT540-e helyett?! :F
Valakinek van hasonló tapasztalata?

(#15711) M_Tomi0227 válasza kilozsul (#15709) üzenetére


M_Tomi0227
tag

Elvileg alumínium borítása van nem tehát azért minimálisan részben bírja az ütés-vágást nem vagy ez az alumínium borítás amit sok helyen lehet olvasni parasztvakítás? Az alja és a zsanérok műanyagok? Hát ha ez az alumínium borítás amit eddig olvastam mindenhol nem is az akkor elgondolkodok rajta hogy az ilyen XPS gépet amit remélhetőleg ma délután hoz nekem a futár azt átadom a haveromnak és veszek magamnak egy HP Elitebookot :S fontos lenne hogy 3-4 év múlva se hulljon szét a sok húrcibálástól mert a jelenlegi Fujitsum masszív azért de a zsanért védő műanyag kupak (a case logic táskába) vhogy megrepedt és letört..... meg fontos hogy minőségi cuccból legyen azért mert a Fujitsun is már a fele cucc cserélve lett és 2,5 éves csak...

(#15712) kilozsul válasza M_Tomi0227 (#15711) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Gyakorlatilag is alu, de csak a fedőlap és a billentyűzet körüli káva. A zsanérok eddig stabilnak tűnnek, nem nyeklik, nem nyekereg. Mondom még egyszer: nem lehúzni akarom, hiszen én sem véletlenül vettem ilyet, de 3-4 éves időtartamra állandó hurcolászásra nem biztos, hogy ilyet vettem volna, sokkal inkább thinkpadot. Más kérdés, hogy abból ilyen árban kevésbé felszereltet fogsz kapni. Az általad linkelt HP nem hiszem, hogy jobb a Dell-nél. Fogalmazzunk úgy inkább, hogy nem a Dell gépet, hanem a választott kategóriát gondolnám át a helyedben...

(#15713) gabsz227


gabsz227
tag

Egyik ismerősöm keres laptopot és az a kikötés ha lehet akkor 100k alatt legyen és ragaszkodik a Lenovo márkához. Vagy ha van jobb lehetőség szívesen veszem és továbbítom neki.

Ennek a laptopnak a tudása szerintetek elegendő lenne a következő feladatokhoz?

internet, office, letöltés, skype, msn, filmnézés ( sima 720p-s filmek max, bár a legjava még ekkora felbontást sem éri el.), Egyik ismerősöm keres laptopot és az a kikötés ha lehet akkor 100k alatt legyen és ragaszkodik a Lenovo márkához.

(#15714) Kobe válasza M_Tomi0227 (#15711) üzenetére


Kobe
veterán

az alumínium borítás arra jó, hogy ne karcold meg már attól, hogy törölgeted a tetejét - amire ugye volt már példa pár műanyag csodánál :D de nem üzleti fémborításra kell gondolni, nem kapsz 1 cm vastag aluminium lapot. Hurcolástól nem lesz baja, de én a hozzá kapott "zsákban" szoktam cipelni a gépet a biztonság kedvéért - nem macerás, és jobb, mintha a backpackem cipzárja megkarcolná kiemelés közben pl.

Az alja és a zsanérok műanyagok, de a zsanér pl becsukott gépnél 100%-osan takarva, védve van, táska kikezdeni tuti nem fogja, széthullani sem fog, ha meg igen arra megoldás a 3 éves NBD garancia.

9 cellás akkumulátorral szerelt gép a dell szerint már "custom" darabnak számít (ami nem egészen világos miért, hiszen a nagyobb vinyó, több memó meg nem) és 3-4 hetes átfutással hozzák be általában. Nem tom pontosan mennyibe kerül, de amikor én rendeltem, a FHD kijelző és a nagyobb akksi kb egy 20ast dobott csak az áron.

A 6 cellás akksival biztos nem fog elmenni 5-6 órát, 9 cellással jó energiagazdálkodási beállításokkal elérhető a 8-10 is röhögve (csak egy példa, legutóbbi hazautazásom során vonaton 3 órát ment film + zene a gépről, a másnap délelőttöt pedig még végig neteztem és photoshopoztam a maradék kapacitással), de én minden nap nem cipelném, márcsak a súlya és mérete miatt sem.
Arra tökéletes gép, hogy otthon kiválts egy PC-t, és told a multimédiás tartalmat ameddig a csövön kifér, de nem iskolába hurcolászós gép.
Szerintem én arra egy 13 colos dellt, HPt, toshibát néznék.

(#15715) #41635072 válasza Kobe (#15704) üzenetére


#41635072
törölt tag

Valami olyanra gondoltam, mely már alapból tartalmazza a nagyobb akksit.
Picit ez így már drága lenne nekem. (200K alatt kéne maradni)
Amúgy egyik cégtől sem lehet közvetlenül rendelni M.O.-ra?
Csak mert nézegettem pár gyártó amcsi/globális honlapját és majdnem feleannyiért futkosnak a notik, mint nálunk. :W

(#15716) Kobe válasza #41635072 (#15715) üzenetére


Kobe
veterán

engem multkor kiröhögtek amikor egy külföldi csóka felment a dell.hu-ra és nem találta a webshop részt, csak a viszonteladók listáját ;]

Amúgy akárki akármit mond, nem éri meg, én múltkor kiszámoltam saccperkb mibe lenne ha külföldről hozatod be a holmit, és ugyanott vagy mintha itt megvennéd, vagy nyersz rajta 2 sört ami a garanciális ügyintézés nehézsége miatt nem biztos, hogy komparatív előnyként betudható :)

Nagyjából annyit kell tudni, hogy a US webshopos árak nettó árak, tehát pár százalékkal (asszem 16) nagyobb lesz a számla végösszege, plusz a szállítási költség, plusz a vámolás során felmerülő költségek (áfa ugye van). És így meg is kaptad a hazai árat kb.....

cska akkor éri meg ha személyesen kiballagsz, megveszed boltban, berakod a hátitáskádba és áthozod repcsin te magad, rendeléssel nem.

(#15717) M_Tomi0227 válasza kilozsul (#15712) üzenetére


M_Tomi0227
tag

Hát igazad lehet csak az elöző oldalra mikor írtam nem reagált rá senki és így magam kezdetm el keresni aztán ezt a kettőt találtam "szimpatikusnak".

(#15718) doser0717 válasza #41635072 (#15715) üzenetére


doser0717
aktív tag

Én is éppen ezen agyalok - mármint az usa-ból rendelésen! De direktben egyik gyártó sem fog onnan ide küldeni.
Kell keresned valakit, aki az egész beszerzést bonyolítja! (nekem ez megoldva, én már találtam régebben, túl is vagyunk már pár vételen)
Ma de. beszéltem telefonon a hivatalos magyarországi Dell, ASUS és Toshiba forgalmazóval/szervizzel és mind a 3 márkánál probléma nélkül lehet érvényesíteni a garanciát, sőt ugyanúgy meg lehet venni itthon a garanciabővítést is! Mindenhol azt mondták, hogy semmilyen hátrány nem lehet abból, hogy külföldről származik (alkatrész ellátás, stb...).
Engem az egyetlen dolog, ami visszatart ebben a megoldásban, hogy mi van ha hibás panelt kapok?!? De amilyen gépet én nézek, ott még ha önköltségen kicseréltetem a panelt, akkor is nyerek 50-60.000 Ft-ot. Ha meg nem hibás a panel, 160.000-et!
Magyarország, 2011...

i20N, Surriento, GBS 57

(#15719) doser0717 válasza Kobe (#15716) üzenetére


doser0717
aktív tag

Ha hivatalosan csinálod, akkor lehet kevesebb a megtakarítás. Akkor is van, csak lehet nem ér meg annyit az egész utánajárás. Nem pénzben, ráfordított energiában! És az sem mindegy, hogy milyen értékben gondolkozol - egy itthon 150-160.000-es gépnél semmi értelme, de egy itthon 450-500.000-es gépen elég sokat tudsz spórolni!
Az áfa államonként változó és az sem mindegy, hogy szállítás közben átmegy e államhatáron. De okosban el lehet kerülni a hazai áfát, környezetvédelmi termékdíjat, stb. (ha jól tudom elektronika termékekre nincs vám).

i20N, Surriento, GBS 57

(#15720) ghostyy


ghostyy
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy Lenovo y570-et, de ahogy nézem nem lehet kapni mostanság egy darabig sehol. :(
200 ezres kategóriában gondolkodom, felmerült még az i5ös y560. Szerintetek érdemes megvenni? Sokkal gyengébb mint az y570? Esetleg, ha ajánlanátok valami jó gépet ebben a kategóriában(játékra lenne).

(#15721) #41635072 válasza ghostyy (#15720) üzenetére


#41635072
törölt tag

Itt a hardveraprón árulnak egy szép y570-et.

(#15722) gabsz227 válasza ghostyy (#15720) üzenetére


gabsz227
tag

Nézz körül Hardveraprón, Rizso fórumtársunk árulja az övét.

Tel Elek megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#15723) fkaresz


fkaresz
tag

Üdv mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata felújított laptop akumulátorról?
Hol/kinél érdemes felújítatni?
Érdemes vele foglalkozni, vagy feltétlen gyárit kell venni?

Tudom hogy nem feltétlen ebbe a topikba tartozik a kérdés,
de hátha több embert is érdekel.

Segítséget előre is köszönöm.

(Fujitsu PA1510-hez keresek aksit, vagy aki fel tudná újítani.)

(#15724) ktommy91 válasza ghostyy (#15720) üzenetére


ktommy91
addikt

Ebben az árkategóriában nem kapsz olyan videó teljesítményt mint amit a gt555 nyújt. Esetleg ha nem zavar a szitázott billentyűzet és a magyarított windows akkor:[link]

Nincs kerítés.

(#15725) ktommy91 válasza fkaresz (#15723) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem hinném hogy ez az akku felújítás túl hatékony lenne. Javaslom az eBay-t ha olcsón akarod megúszni.

Nincs kerítés.

(#15726) ghostyy válasza #41635072 (#15721) üzenetére


ghostyy
csendes tag

Láttam már rizso kollega hirdetését még beszéltem is vele. :) Csak fontos lenne, hogy új legyen, mivel visszatudnám igényelni az áfa összegét. :)

(#15727) jahatpersze válasza ghostyy (#15726) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Ez nem az?

(#15728) #41635072 válasza jahatpersze (#15727) üzenetére


#41635072
törölt tag

[link]
Feltéve, ha van raktáron...

(#15729) xcds válasza fkaresz (#15723) üzenetére


xcds
őstag

Nekem fujitsu li1705-ösöm van, ami híres a szar akkujáról. Gyárilag 3 cellás akksi volt benne, ami elég hamar meghalt, 5 percet sem bírt a végén. Én felújíttattam az akksit kb 3 éve, akkor 12ezer ft-ért tettek bele 6 cellát(mert megvolt a helye az akksiban). Akkor másfél órát ment akksiról( a gyárival 45 perc volt a legtöbb). Azóta már ez sem tökéletes, de 1 órát még mindig elmegy. Ami a hátránya a felújításnak, hogy az elektronika marad és nem tudja a gép megsaccolni a hátralévő időt normálisan. Nekem pl azt csinálta, hogy a töltöttség háromnegyed óra alatt lement 10%-ra, de onnan még ugyanannyit ment a gép. Nekem ezzel együtt is megérte, mert a gyári 3 cellás akksi 20 eFt és azzal újonnan se megy annyit a gép, mint ezzel a felújítottal most.

[ Szerkesztve ]

(#15730) ghostyy válasza jahatpersze (#15727) üzenetére


ghostyy
csendes tag

De az, csak ők is kifogytak sajnos. Y570-re állitolag szeptemberig nincs esély. :(

ktommy91: köszi a linket, mindjárt kicsit jobban utána nézek ennek a hp-nek. :)

Igazából én Y560-al indultam, hogy azt kéne vásárolni(i5ös- 190k), aztán láttam hogy van Y570(i3-200k). Egyre inkább az y570 felé hajlottam amikor kiderült, hogy fellelhetetlen mostanság magyarországon. :P

Tel Elek: nincsen sajnos náluk se.

[ Szerkesztve ]

(#15731) ktommy91 válasza ghostyy (#15730) üzenetére


ktommy91
addikt

Nagyon jó gép. Rizso írt tesztet is illetve én is egy ilyen gépről írok és maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Nincs kerítés.

(#15732) #41635072 válasza ghostyy (#15730) üzenetére


#41635072
törölt tag

Én is így vagyok, igaz én 13-14" business class-tól juttotam 15" consumerig. :D
Nekem a DV6 jobban bejön, bár drágább is. Ahogy nézem vigyázni kell, emrt nem mindegyik acél fedlapost + lehet még pár buktató...
(radiumnal jó árak vannak, csak baxnak válaszolni...)

Most látom, hogy egy G62-vel (nuku VGA) 100K-t spórolhatnék! :Y Az két xbox 360, vagy még egy ilyen noti! Asszem nem ér nekem ennyit a játék. :U

[ Szerkesztve ]

(#15733) Tucz


Tucz
csendes tag

Sziasztok,
Dell fórumon már kérdeztem, de majd hátha itt:

Latitude E6520at keresek, i5 processzorral, FullHD kijelzővel és dedikált NVidia kártyával.
Mysoft, Ipon, Laptopszalon, Usanotebook - náluk nincs
Amennyire tudom CHStől szerzik be, de éppen ott sincs.

Valakinek egyéb ötlete?
Köszönöm

"Mindenki fölött dolgozik egy méghüjéb"

(#15734) jahatpersze válasza Tucz (#15733) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

vatera :DD

(#15735) Kbali válasza máyköl (#15701) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ennyi keretből sokkal újabbat nemigen fogsz találni.
Amiket linkeltem, azok új korukban 300e Ft körül mozogtak, üzleti gépek, a mellékelt boltban pedig még fél év garanciát is kapsz rájuk.
Ennyi pénzért garancia nélküli, konzumer gépeket találhatsz újabb kiadásban, de rosszabb minőségben.

(#15736) Kbali válasza Tucz (#15733) üzenetére


Kbali
nagyúr

Próbáld meg a Dunaelektronikát, hivatalos Dell kereskedő is, esetleg a Takforsys-t, hátha tudnak szerezni.

(#15737) #41635072


#41635072
törölt tag

Közben rákerestem itt a "radium" szóra, mert eléggé gyanúsak az árak, a válasz emailek, a pontos adatok hiánya stb...
Azt hiszem el is felejthetem ezt a boltot, és ezzel együtt a DV6-ot 6770m-mel. :W

(#15738) máyköl


máyköl
veterán

Melyik az erősebb gép?
A Toshiba L40 vagy az Acer 5520?

(#15739) FireFoxer


FireFoxer
tag

Sziasztok,

Ez a laptop mennyire megfelelő szokásos net/zene/film - közepes játékokra és van-e esetleg vmi széria vagy kellemetlen hibájuk ??
+bármiféle tapasztalatot véleményt elfogadok :D

[link]

[ Szerkesztve ]

bakfitty...

(#15740) M_Tomi0227


M_Tomi0227
tag

Nemrég írtátok többen is hogy rossz kategóriában(XPS l502x) gondolkodok mert nem az kéne nekem. Ezért beírom még egyszer, hogy milyen gépre lenne szükségem, mert én teljesen laikus vagyok ezekhez és már őszintén szólva teljesen megkeveredtem.
Tehát:
-HD filmek menjenek néha kis játék (nem szempont a legújabbak inkább 1-2 régebbi, mert játszásra ott van a konzol) AutoCAD,SolidEdge rendszeres használata
-masszív legyen ne recsegő ropogó műanyag, mert minden nap kéne a suliba meg igazából mindenhova hurcolva lenne és ez miatt az akksi is legyen jó benne 6óra környéke lenne a minimum persze ha van ilyen
-Hosszú távra lenne tervezve minimum 3 év tehát a gari is jó ha van minimum 2 év rajta.
-15,6" monitor azért kéne minimum mert esténként a koleszba jó lenne rajta filmet nézni.
A keret 200e lenne max240 de az tényleg a plafon.

[ Szerkesztve ]

(#15741) #41635072


#41635072
törölt tag

Radium.hu egyik válasza:
"Típusszámot a beszállítónk külön kérésére nem közlünk."

Ez nevetséges és felháborító egyben!
1. Hogy kérhet ilyet a beszállító?
2. Akkor mégis hogy fizetnék ki többszáz kilót, ha azt sem tudom, hogy mit adnak el nekem?! Vagy higgyem el, amit hasraütésszerűen kiírtak a honlapjukra?
Könyörgöm, akinek van ideje és energiája, az jelentse fel ezeket a csalókat.

[ Szerkesztve ]

(#15742) jahatpersze válasza Tucz (#15733) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Komolyra fordítva: Ez nem felel meg?

(#15743) Kobe válasza M_Tomi0227 (#15740) üzenetére


Kobe
veterán

javaslom, néha olvasd is el amit írnak, vagy kicsit jobban specifikáld az igényeidet, mert ez így nekem elég erős egymás melletti elbeszélésnek tűnik :)

többen leírtuk, hogy az xps l502x maximálisan képes kielégíteni ezeket az igényeket, csak "optimalizálni" kell kicsit. ezek olyan "fajsúlyos" változtatások, mint pl oldaltáska helyett hátitáska használata, esetleg pár ezressel több invesztálása a nagyobb akksiba, stb.

Megszoksz, vagy megszöksz, szokták mondani, ezekhez vagy tudsz igazodni, vagy keresel egy másik gépet, de consumer kategóriában jobb minőséget nem nagyon találsz, max azonosat. Üzletin meg játszogatni nem fogsz, még régebbi játékkal se nagyon.

ezeket érdemes figyelembe venni, és pálcát törni valamelyik opció (business vagy multimedia) mellett, mert a gyártók 99%-nál a két kategória élesen elválik egymástól. Ha a kettő közti arany középutat keresed, akkor Sony vagy Toshiba a neked való márka, ezeknek vannak olyan gépeik amelyek a kettő közti határvonalon lavíroznak, de az pár 10-100 ezerrel meghaladja a keretedet.

(#15744) Tucz válasza jahatpersze (#15742) üzenetére


Tucz
csendes tag

:(
Ez nem FullHD

(#15736) Kbali :
Felhívtam a Duna Elektronika Kft., utánanéznek, visszaszólnak
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Mindenki fölött dolgozik egy méghüjéb"

(#15745) doser0717


doser0717
aktív tag

Kaptam választ az iPon-tól, ott nem lehet átvétel előtt megnézni, hogy van e pixelhiba... :(
Esetleg tudtok olyan üzletet, ahol lehet?

i20N, Surriento, GBS 57

(#15746) rizso válasza doser0717 (#15745) üzenetére


rizso
addikt

A legtöbb bolt nem engedi, hogy vásárlás előtt bekapcsold a gépet...Notebookstore-nál ha jól tudom lehet ellenőrizni, de ott is inkább csak a renew gépeket (ha jól tudom).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#15747) gabsz227


gabsz227
tag

Erre valaki valami választ tudna adni? (#15713) gabsz227

(#15748) Evilangel válasza Tucz (#15733) üzenetére


Evilangel
tag

itt egy, bár ez refurbished, és nem is i5 :)

[ Szerkesztve ]

(#15749) Kobe


Kobe
veterán

13 colos notebookot keresek az alábbi kritériumokkal:

- szolid design (ha létezik vörös/piros/fehér változata, az előny)
- core i3 2310m + iHD kombó elegendő, erősebb nem kell
- usb 3.0 van rajta

a HP 4330s eddig a befutó, de elbizonytalanított hogy nincs új USB rajta. Ha valaki megerősíti, hogy én tévedek és a webshop leírása rossz és valójában van rajta, akkor további keresgélésem tárgytalan :DDD

(#15750) fcriss válasza #41635072 (#15741) üzenetére


fcriss
tag

Látom a Radium nem változik,neked email-ben nem adják meg a pontos típusszámot,az árgépen viszont kiírják [link],amiből kiderül hogy az általuk árult notik 90%-a nem hivatalos nagyker útján kerül az országba,hanem szürke import.Baj van a garanciával,számlával,néha nincs jótállási jegy,hazudnak stb. és még működik a cég... :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.