Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14701) SeniorTilla válasza rizso (#14665) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem tudom te miért vagy hogy érezted, de én nem tapasztaltam ezt a melegedést a HP dv6-osoknál, pedig nem egyet megizzasztottam már Crysis alatt...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#14702) Bikkrom válasza PiciKenny (#14694) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ebben az árban nem nagyon mer senki sem ajánlani. Itt sajna szinte minden melléfogás. De azért vannak kivételek. Az az MSI messziről kerülendő. :DDD De a HP 625 vagy a Toshiba C660 ebben a kategóriában egész jó. 2mag+2giga mindkettő ha jól emlékszem, és legalább a 80%ot megkapják notebookchcken. Az MSI, PackardBell, eMachine ebben a szegmensben szintén kerülendő. :( De a HP Presario CQ56 sem ajánlott vagy az Asus gyengébb versenyzői, vagy amit fentebb ajánlottak M-es Dellt, vagy akár N-es Dellek.. :( Amit linkeltem két gépet már kicsit nyugodtabb szívvel meg lehet venni. Ettől még ez a két gép sem garancia semmire. :N

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14703) letke


letke
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Szimpatizálok a Lenovo y570-nel és itt kezdődik a dilemma. :) Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy ebben az évben várható-e még valami nagyon ütős cucc, amire esetleg érdemes lenne várni?

(#14704) rizso válasza SeniorTilla (#14701) üzenetére


rizso
addikt

Konkrétan a dv6-3160eh volt az, aminek a csuklótámasz bal oldala nagyon átmelegedett (BFBC2-vel). A belső hőmérséklet nem volt sok, de a fém elég jól átadta a hőt, és zavaró volt. spyduck kolléga is arra jutott, hogy durván átmelegedett játék közben...

A dv6-6000 széria (6002eg-m volt) már annyira nem melegedett, legalábbis annyira nem lehetett érezni.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14705) gabsz227


gabsz227
tag

Sziasztok.

Kellene munkahelyemre egy laptop, általános célra: office, internet, prezentáció, kis filmnézés. ( sima Xvid) Én kinéztem ezt a Dell lapost néztem ki. Aki tudna véleményt mondani róla hálás lennék, vagy ha van, hasonló felépítéssel és 130k alatt tudna ajánlani megköszönném. Fontos az alumínium borítás.

(#14706) Drughi válasza letke (#14703) üzenetére


Drughi
addikt

Ütős cucc mindenképp jön, csoda lenne, ha karácsonyig nem jönne ki valamelyik gyártó (vagy inkább szinte mind) valami új géppel.
Ráadásul most jönnek majd az új AMD procik is.

Ha ráér a dolog, akkor mindenképp érdemes várni

Pixel 7a

(#14707) ciceroo


ciceroo
tag

Erre a Sony notira mit mondtok?

[ Szerkesztve ]

(#14708) drzozo válasza ciceroo (#14707) üzenetére


drzozo
senior tag

Attól függ mire kell, ennyiért botrányos, de legalább stílusos. :)

(#14709) ro_bert17 válasza gabsz227 (#14705) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ez egy jónak tűnő noti. Ennyi pénzért nem nagyon fogsz találni alternatívát, ha az igényeidet kielégítik a gép paraméterei.
Az alumínium borítás miért fontos? Jobban néz ki?

(#14710) ktommy91 válasza ciceroo (#14707) üzenetére


ktommy91
addikt

Ennyi pénzért -mint fentebb is említették- ez a hardver nagyon gyenge, a hangszóró vetekszik a sokol rádióéval és a gyári windows is elég tré. Ellenben az anyaghasználat,hűtés és kijelző példás minőségű.

Nincs kerítés.

(#14711) LaptopSystem

sziasztok erről a laptoprol mi a véleményetek?
toshiba a665-dv5

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14712) Bikkrom válasza LaptopSystem (#14711) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Egy linket is dobj róla. :D Ha a GT330-asra gondolsz régi i7-tel akkor nagyon túlárazott gépről beszélünk. 320ezret nem ér az i7-740+GT330.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14713) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14712) üzenetére

várom még a sráctól a pontos paramétereket beszámíttatni szeretné ezt a laptopot! :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14714) gabsz227 válasza ro_bert17 (#14709) üzenetére


gabsz227
tag

Az alu borítás azért fontos, mert járok cégekhez prezentációkat tartani, és sokat lenne cipelve. És a tartósság miatt gondoltam az alu borításra.

Ahogy olvastam róla az Ipon-os tesztet ott azt írták hogy minden hétköznapi munkához elegendő a processzora, és tényleg másra nemigazán lenne használva csak net, prezentáció készítés, és tartás, orrfice fájlok röccenésmentes kezelése

[ Szerkesztve ]

(#14715) Klepti


Klepti
tag

Ezek a Renew HP laptopok mennyire megbízhatóak?
Szerintetek tovább bírnák komolyabb javítgatások nélkül, mint mondjuk ezek közül valamelyik?
HP
Toshiba
Asus
Acer

És az, hogy nemzetközi az a HP Renew, az azt is jelenti, hogy nincsenek ékezetes betűk (vagy csak jól el vannak dugva egy funkcióbill. lenyomásával)?

Illetve fennáll még a többi kérdésem is: :B
Az 5470-es videó kártya (mondjuk a Toshiba koncepciójában) szerintetek elég az Assassins Creed 2 kisebb grafikán való élvezhető futtatására?
Megtudnátok mondani, hogy melyik modell mennyire időtálló, és mennyire lehet bővíteni, illetve mennyire lehet könnyen javítani?
És a Toshibánál meg a HPnál levő billentyűzetben az előre/hátra nyíl miniatürizálása nagyon zavaró játék közben?

Köszönöm a válaszokat! :R

(#14716) LaptopSystem

és erről a HP-rol?
Processzor: Intel Core i7-2630QM (2,00GHz / 2,90GHz Turbo, 6MB Cache);
Kijelző: 15.6" WXGA (1366x768) HD; LED megvilágítás;
Memória: 8GB DDR3 1333MHz;
Merevlemez: 1 TB SATA 7200rpm;
Grafikus kártya: AMD Radeon HD 6770M 1GB DDR5;
Optikai meghajtó: DVD/RW SuperMulti Double layer Lightscribe;
Egyéb jellemzők: Wifi: 802.11b/g/n; 2 x USB + 2 x USB 3.0; Kártyaolvasó 2in1; HDMI™; VGA; Webkamera; LAN: Gigabit; Ujjlenyomat olvasó; Beats Audio™ by Dr. Dre;
üzemidő: 2,5 óra
Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit
Billentyűzet: magyar

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14717) PiciKenny válasza Bikkrom (#14702) üzenetére


PiciKenny
senior tag

köszi az infót ;) majd még anyámnak mutogatom a hpt meg a toshibát! :R

(#14718) bradam válasza LaptopSystem (#14716) üzenetére


bradam
aktív tag

Elvileg ez a Dv6-os Hp származék, ez egy jó noti, kicsit melegszik, de nincs vele gond. :)

Bár nem tudom,hogy pontosan mi volt a kérdésed:D :C

(#14719) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14712) üzenetére

szia visszatérve a Toshibára itt vannak a para méterek
# Intel Core i5-460M Dual Core Processor
# 15.6-inch 1366x768 720p Display
# 4GB DDR3 Memory
# NVIDIA GeForce GTS 350M 1GB GDDR3
# 640GB 5400RPM Hard Drive-ezt cseréltem 500as momentus xt-re /ssd-s/
# Blu-ray Disc & DVD SuperMulti Drive
# 3D Vision Technology
és van hozzá még egy 12 cellás új akku és persze a szemüveg...

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14720) gabsz227 válasza LaptopSystem (#14716) üzenetére


gabsz227
tag

Itt van az egyik fórumtárs Rizso tesztje a gépről:[link]

(#14721) ro_bert17 válasza gabsz227 (#14714) üzenetére


ro_bert17
őstag

Azt passzolnám, hogy ez az alu borítás mennyire lesz tartós.
130 körül talán mintha lennének erősebb HP probookok, bár ha nem 3-4 15-20 MB-os xls-ekkel, és videókkal tele tömött ppt-kel dolgozol egyszerre, akkor ez a teljesítmény elegendő kell hogy legyen egy darabig.

(#14722) LaptopSystem válasza gabsz227 (#14720) üzenetére

köszi

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14723) gabsz227 válasza ro_bert17 (#14721) üzenetére


gabsz227
tag

Köszönöm a segítségedet, sdzerintem is elég lesz hozzá. Ha valami komolyabb munkát kell végezni akkor arra ottlesz majd az asztali, illetve az MBP.

(#14724) Bikkrom válasza LaptopSystem (#14719) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ezt a 9800GT SLIs gépedbe számítanád be? Hát az biztos, hogy gyengébb a tiednél. Ez kb egy mai beugró gamer kategória, VGAja nem üti a GT540et sem. Gyengébb hardverben a Dellednél, a procija kicsit jobb meg a memóriája, de ez játékban lényegtelen különbség. Persze ott a 3D. Te tudod amúgy, attól függ mennyit fizet rá. Én mint már pár napja is mondtam a helyedben várnám a GTX560 és 6950-6970 kijövetelét. Az lenyomja majd az árakat meg az új AMD procik is. :)) Aztán ha másbnem a mai gépeket olcsóbban veheted meg, vagy azok az újak jobbak lesznek. Így is úgyis jól jársz ha nem sürgős a géped cseréje. De ezt már sokan mondtuk itt. Most van az az idő amikor érdemes 2-3 hónapot várni ha teheted.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14725) Borote válasza LaptopSystem (#14716) üzenetére


Borote
addikt

Mielőtt ezt a gépet veszed, azért érdeklődj utána pontosan a verziószámnak illetve a lokalizációnak, különös tekintettel a garanciára, ugyanis:
A magyarnak a modellszáma 6001eh, amiben 750GB-os vinyó van 4GB memóriával, így egyáltalán nincs kizárva, hogy ez 'eg'-re vagy 'sg'-re végződik, ami azt jelenti, hogy német gép, és lehet, hogy a garanciája máshogy működik.

Vagy beletúrtak, és cseréltek benne ezt-azt... bármelyik előfordulhat, úgyhogy figyelj oda! :)

(#14726) Nordik


Nordik
őstag

[Erről] a gépről mit gondoltok? Vállalható gép vajon? :)

(#14727) Bikkrom válasza Nordik (#14726) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ebben a kategóriában kb csak ez vállalható meg a HP 625. :)) Ennyiért jól szét kell nézni, mert a gépek nagy része melléfogás. :( Keress rá gugliban, van pár jó vélemény a C660ról. Ha ez a tükröződés mentes változat akkor pláne megéri.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14728) Nordik válasza Bikkrom (#14727) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem a teljesítménye elég lenne, meg nem szeretnék túl drága laptopot. Csak itthon használnám az asztalon szinte, a lényeg, hogy azért megbízhatóan működjön, meg azért 1 év múlva ne kelljen a kukába dobnom.

Nézegettem még a HP 625-öt, az még talán jobb is lenne, jobban is tetszik és ipon.hu-n egy árban vannak majdnem. Ott egyébként mennyire elérhetők a termékek? Ami fent van az oldalon az mind rendelhető is?

(#14729) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14727) üzenetére

és erről mi a véleményetek szerintem jó áron van :R
[link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14730) Bikkrom válasza Nordik (#14728) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Iponon ami kint van az mind elérhető és rendelhető. Következő munkanapon hívnak és már adják is a futárnak a csomagod. Az átadás utáni munkanapon pedig át is veheted. Tehát a Rendelés utáni 2-3 munkanap a határ. Hogy a HP 625 vagy a Toshiba C660 lenne-e a jobb választás azt nem tudom. Élőben nézd meg ha lehet. Nálam kicsit a HP felé billen a mérleg. Az aksija pár perccel többet bír a tesztek szerint és kicsit hűvösebb is. 625 teszt-C660 teszt. Ezt a két tesztet nézd végig.

alfa156: Az ára nagyon jó, de mivel angol és csak 3 hónap gari van már rá így rizikós. Mivel garanciát sem tudsz bővíteni angolra tudtommal. De ezt majd a hozzáértők megmondják. :DD

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14731) Borote válasza Bikkrom (#14730) üzenetére


Borote
addikt

Mondjuk az marhára érdekelne, hogy erre hogy van pont 3 hónap garancia :D Tehát még egy év garit sem adtak hozzá? Itthon az Ethosokra legalább 3 év garit adnak.... Szerintem ezt pont nem érdemes használtan venni.

u.i.: lehet, hogy májusban volt rá 3 hónap még, és akkor mondjuk 6 hónappal adták... de az akkor is furcsa :)

[ Szerkesztve ]

(#14732) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14730) üzenetére

köszi szépen :R találtam egy minden kritikát mellőző és elismerést begyüjtő gépet :R [link]

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14733) Nordik válasza Bikkrom (#14730) üzenetére


Nordik
őstag

A HP-t láttam már élőben, tetszett. Nekem is kicsit felé húz a szívem. CQ56-ot nem nagyon ajánlják még ebben az árkategóriában ahogy látom.

Talán akkor a HP 625 lenne tényleg a legjobb választás. Ipon-al akkor nem járok pórul? Nyugodtan rendelhetek tőlük? :)

(#14734) Borote válasza LaptopSystem (#14732) üzenetére


Borote
addikt

Jó ég, GT540 mellé egy bivalyb@aszó 4 magos processzor. OMG it's overkill :D
Persze ha videóvágást és hasonlókat fogsz rajta csinálni, akkor még jó is, de játékban nem lesz olyan eget rengető a különbség.

Mire fogod amúgy használni?

(#14735) Bikkrom válasza Nordik (#14733) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az ipon évek óta megbízható shop. Először talán 4-5 éve rendeltem tőlük. Azóta is töretlen a bizalmam. A mostani gépem is onnan vettem az 5750Gmet. Meg hozzá pár apróságot. Velük biztosan nem jársz pórul. Tudtommal piacvezetők között tartják számon őket.
Szerk.: Szerintem ugyan az a lentebb linkelt két gép. Rendeld az olcsóbbat amíg van. ;] Persze csak ha döntöttél. :D

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14736) Nordik


Nordik
őstag

[Ez] és [ez] mibe különbözhet? A specifikáció tök ugyanaz, mégis a második 10 ezer forinttal drágább. :U

(#14737) LaptopSystem válasza Borote (#14734) üzenetére

még nem döntöttem el igazábol még csak szemezgetek velük olyat szeretnék ami sokáig használható lesz játékra munkára egyaránt

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14738) 426os


426os
őstag

Sziasztok!
Ebben a 90-100k kategóriában van-e valami best-buy, vagy olyan típus, illetve márka, amitől távol kellene maradni? Sajnos csak ennyiből gazdálkodhatok. A laptop egyetemre kellene, nagy igényem nincsenek, játszani nemigen játszok. Ha a mostani asztali gépem (E2140, Gf7300Gt, 2Gb ram) szintjét tuja hozni a noti, akkor már megfelel nekem.
AMD, vagy Intel ami ebben a kategóriában többet tud nyújtani?

.

(#14739) And01 válasza 426os (#14738) üzenetére


And01
aktív tag

[link]
Megbízható üzleti gép, alumínium házzal!
A lokalizáció nemzetközi, ha ez zavar matricát tudsz hozzá venni.(+2000)
Amd-t ennyiért szerintem érdemesebb venned ebben az árkategóriában mert az
integrált vga némileg jobb mint az intelben!

[ Szerkesztve ]

(#14740) 426os válasza And01 (#14739) üzenetére


426os
őstag

Köszi!
Ilyen Acer, Asus meg Packard Bell (ami szintén Acer ha jól tudom) márkákat érdemes kerülni? Olvasgatva a fórumot nem nagyon ajánljátok őket, pedig néha egész jó dolgokat tudnak felmutatni papíron. Igazából még laptop-szűz vagyok, szóval semmiféle viszonyítási alapom nincsen, de azért jó lenne, ha nem esne szét két hónap múlva:) (bár azért én vigyázok rá). Ja azt kifelejtettem, hogy oprendszer semmiképpen nem kell, azért nem szeretnék pluszba fizetni, mert az úgymond "van".
Igazából filmezésre kellene, hogy alkalmas legyen (bár ezt szinte mindegyik el tudja látni), meg előfordulhat némi videóvágás is, bár azt a mostani géppel is meg tudtam oldani, pedig az sem egy bivaly gép.

[ Szerkesztve ]

.

(#14741) Bikkrom válasza 426os (#14738) üzenetére


Bikkrom
senior tag

A fenti kommenttel ellentétben én meg azt mondom ne vegyél ebben a kategóriában renew gépet. Itt a garancia az egyetlen amire lehet számítani. Az meg a fenti renew gépre csak 1 év ha jól láttam. Toshiba C660 vagy HP625. Ezek ajánlhatók ennyiért. Vagy ha kicsit összeszedel még akkor a 3év garis matt Fuji A530 a best buy.
Szerk.: Ebben a kategóriában a Packard Bell, MSI és eMachine kerülendő. Az Acer Aspire gépei esetleg vállalhatóak de csak akkor ha az első 360 napban veszel hozzá garanci bővítést +1évet(9-10ezer) vagy +2évet(18-20ezer).

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14742) ktommy91 válasza 426os (#14738) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha még 105k belefér akkor ezt javasolnám:[link]

Nincs kerítés.

(#14743) 426os válasza Bikkrom (#14741) üzenetére


426os
őstag

Sajnos 100k a max és jó lenne, ha ebbe beleférne még a táska+egér is, de mondjuk ezekre még valahogy össze tudom utána is szedni a pénzt.
A C660 az tetszetős. De azért még várok tippeket, hátha van jobb is ennyi pénzért, meg még én is nézelődök, csak elég nehéz eligazodni, nagy a választék:)

.

(#14744) And01 válasza Bikkrom (#14741) üzenetére


And01
aktív tag

A garanciát illetően teljesen igazad van.
(bár attól hogy csak egy év rá a garancia, a gép még nem lesz rossz)
Fuji jó gép viszont eleve túllépi a 100 ezret ráadásul nincs hozzá
windows.

Sajnos 90-100 ezer körül jó gépet találni elég nehéz.

Batonyo:
Esetleg itt nézegess!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14745) 426os válasza And01 (#14744) üzenetére


426os
őstag

Az legyen a legnagyobb problémám az életben, hogy nincs hozzá windows :D Szegény ember Linuxot használ, vagy tört windowst. Én nem mondom el melyiket:)

szerk: Dell-el mi a helyzet? Vannak egész tetszetős gépei ebben a kategóriában, némelyik 3 év garival. És egy pluszpont tőlem, amiért BT is van a legtöbb gépében.
Pl: http://ipon.hu/webshop/product/_dell_inspiron_m5030_fekete_dim503hmha24m35zbc6b/171805
Csak azt nem sikerült még kiderítenem erről a Sempron szépségről, hogy 2 magos-e?

[ Szerkesztve ]

.

(#14746) Borote válasza 426os (#14745) üzenetére


Borote
addikt

Kicsit off, de ha már megemlítetted az illegális szoftverek kérdést.
Igazából nem értem miért csodálkoznak a különböző szoftvergyártók, hogy nem fizetnek nekik több tízezer forintokat. A nyugati keresethez képest még egészen normálisak az árak, de kérem szépen, a negyed-ötöd, esetleg tizedakkora keresettel bíró átlag magyar hogy a vérbe vegyen 10e+-os programokat?
Nekem 10e forint majdnem 2 heti élelmem... kicsit lesoványodnék, ha megvenném pl a Battlefield 3-t :P

(#14747) Bikkrom válasza 426os (#14745) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az N/M dellek elég gyengék lettek. Én még mindig azt mondom mint pár kommentel fentebb, hogy Toshiba C660 vagy HP 625 ennyiért. A sempronok meg nem lettek valami bivaly erősek. Itt megnézheted: link.
Szerk. Borote: Jobb ha nem mész bele, általában flame a vége. Mindkét félnek igaza van és egyiknek sincs. Mindenki csinálja azt ami neki jól esik és megteheti. Én is így teszek... :DDD Meg a modik nem szeretik a warezt. :))

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14748) Gzolo válasza 426os (#14738) üzenetére


Gzolo
senior tag

Egyetemre én ilyen nagy gépet nem vennék, saját tapasztalat. Nekem ennek a gépnek az Inteles tesója van (4510s), szintén renew, eddig 1 év alatt(kop-kop-kop) semmi gáz nem volt vele, és az enyémre a Notebookstore vállalt még 1 évet amikor vettem. Szóval nekem bevált, nagyon kényelmes, öröm hogy a numpad le van választva 1 cm-es réssel a billentyűzettől.

Viszont, mint szintén egyetemista, én kisebb gépet ajánlanék. Ez a 2,6 kg rendesen húzza a vállat egy-egy hosszabb nap után, nameg a padok sem olyanok nállunk (BKF), ahol kényelmesen elfér. Én pont ilyen okok miatt most készülök Lenovo Ideapad S205-öt venni, 1 kilóval könnyebb, táskában jobban fér, és a teljesítménye is megfelelő (legalábbis erre számítok tesztekből kiindulva). Tonervilág-nál 92k 3gb rammal.

Windows témában

Én kaptam recovery partíción eredeti windows, természetesen csak a helyreállító progi fagy ki hibával, így mit sem ér, csak foglalja a 10 gigát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14749) Borote válasza 426os (#14745) üzenetére


Borote
addikt

Egymagos, és ahogy nézem, elég halovány :D

Szerk, Bikkrom:
Szerintem igyekeztem legitim maradni :D És hozzáteszem, a Bf3 nem is nagyon vonz :B
A cseregépemen meg Linuxot használok.

[ Szerkesztve ]

(#14750) 426os válasza Borote (#14749) üzenetére


426os
őstag

Egy mag az bizony kizáró ok. Bár nekem ez nem derül ki a linkedből, mindenesetre köszi, hogy szóltál! Most nézem, hogy a HP 625-ben is ez van.
@Gzolo: Nem tudom melyik gépre gondolsz, a súly az azt hiszem nem zavar annyira, bár még sosem volt laptopom. Majd legfeljebb arra gondolok a cipelése közben, hogy "SPORTOLOK!!!" :D

.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.