Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) venta94 válasza rajkonnen (#15955) üzenetére


venta94
csendes tag

Még tanulmányaimban szerencsére nem járok ott, hogy használni kelljen AutoCAD-et, de már próbálgattam DE nem ezen a notin hanem a régi asztalin, a régi asztali kb. ilyen teljesítményű volt mint ez a noti, tehát úgy gondolom, elviszi, bár én anno asztalin csak egyszerűbb dolgokat próbálgattam, akkor nem szaggatott.

(#16002) katras


katras
tag

Sziasztok!

Lenovo laptopot keresek, nem sok elvárással, lehetőleg fullhd képernyővel, és intel gr 2000 vagy erösebb grafikus meghajtóval. Ár a lehető legalacsonyabb, smúgy is azért lenovo, mert azt tudok olcsón szerezni.
Válaszotok előre is köszönöm :D

(#16003) venta94 válasza Directors (#15957) üzenetére


venta94
csendes tag

Nem tudom miért engem kérdezel, vannak nálam itt sokkal okosabbak laptop téren :P
Én csak amit nem rég vettem Asus k53SJ-t tudom ajánlani másoknak, szerintem találsz a linkelt gépnél sokkal erősebb, masszívabb gépeket 165-ért, ebben majdnem biztos vagyok.

(#16004) dances


dances
tag

Üdv az Uraknak!

Egyik ismerősöm szeretne laptopot venni, alap dolgokra: net, office, filmezés.
Kintről hozatná, erről az oldalról, és minél olcsóbban szeretné megúszni.
Én ezt javasoltam neki.
Vélemény róla?
A célnak megfelelő?
Milyen minőséget képvisel?

Only the Good die young.

(#16005) bajnokpityu válasza venta94 (#16001) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ne vicceljünk már 2Dben 1 mag 1.5Ghz akármelyik autocadot vigan futtatja integrált vidkarival...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16006) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#16005) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sokkal fontosabb a normális felbontás.
ilyen 13as felbontásban szenvedés,egérmozi

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16007) Szajbee


Szajbee
tag

Sziasztok!

Ma vettem meg a kiválaztott Dell Vostro 3350-4-es típusú notebookot, és kérdeznék főként azoktól a kedves fórumozóktól, akik ilyennel rendelkeznek.

Elsőre nagyon tetszett a kis aranyos (bár bronz színűt néztem ki, de már sehol se volt), aztán pár dolog miatt kicsit feszülten kezdtem magam érezni. Most már nyugodtabb vagyok, de zavar, hogy vajon nekem sikerült sz*rt kifognom, vagy 220 ezerért ilyet kap az ember?!

Munka után vettem át a cuccot, este fél hétre hazaértem, csak kicsomagolni volt időm, mert rögtön fordultam vissza a vonathoz, hogy barátnőmhöz bejöjjek. Vonaton találkoztam egy kedves cimborámmal, akinek megmutattam a kicsikét. Ő vette észre, hogy a kijelző alatt a keret enyhén szólva hullámos, nem követi a kijelző formáját, eláll tőle, majd teljesen hozzáér. Ok, ez van, de már én otthon felfigyeltem arra, hohy az optikai meghajtót be lehet nyomni legalább fél centit csak úgy. Ez normális, mert engem 220-ért zavar.
Beindult a masina (első és eddig egyetlen indítás), gondoltam több meglepetés fél órán belül nem ér, de mégis. A touch pad iszonyat lassú volt, elég gyakran beakadt, sőt a bal oldali negyedben nem is reagált jóformán. Jó, mondom irány a vezérlőpult, hátha én vagyok a gyökér. Belemegyek, katt a dell touchpad fülre, erre azonnal még rosszabb lett, már csak fel-le mozgott. Tök jó, közben beértünk Pestre, kikapcs, majd megnézem nyugattabb körülmények között. Remélem több rejtett "tulajdonsága" nem jön elő.

Természetesen hétfőn visszaviszem, mert 220 ezerért ilyenek szerintem ne legyenek benne, vagy én várok ennyiért sokat, nem tudom.

Valaki tapasztalt hasonlóakat?

Bocs a regényért, ki kellett adnom magamból :)

(#16008) Krike válasza bajnokpityu (#15996) üzenetére


Krike
aktív tag

Véletlenül a HRP rosszul írta ki a garit :) És gondolom onnan vásárolták volna a notit.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#16009) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Sziasztok!

100-200K között szeretnék laptopot venni, i5-ös procival, min. 4GB RAM-al, 500GB körüli vinyóval, 15-16"-os méret, ami még fontos a beépített webkamera/mikrofon ill. a minőségi összerelés.

Mit tudtok ajánlani?

(#16010) AlaBOSS


AlaBOSS
csendes tag

Szajbee!

Én is ezt a típust szemeltem ki. Az 5 éves acer notebookomnál is hasonló problémák vannak. Most már a kijelzőt valaminek neki kell támasztanom, különben kifordul a kávájából :) Ezért szeretnék egy minőségi, burkolattal ellátott gépet.
Kár, pedig a specifikációk alapján ígéretesnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#16011) eddhunter


eddhunter
tag

Az idő és a keret szűkös volt, próbáltam kompromisszumokat kötni Az eredmény egy xps l502x lett i3-val 2Gbram,Gt540m, 320GbHdd. Igaz nics i7, FHD, kicsit gyengus, de ramot hddt tudok bővíteni és alapvetően egy jó kis gép. Köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni, különösen Spyducknak, akinek sikerült lebeszélnie egy rossz döntésről! A gépet egyébként egy ShivaComputer nevű helyen vettem amit szívesen ajánlok bárkinek; gyorsak voltak és segítőkészek(nem, mint a májszoft), mikor kérdeztem, hogy mi van az estleges pixelhibával, mondta a srác, hogy nyugodtan bontsam és próbáljam ki a gépet. 10 percet ment eddig a masina, most felraktam egy 12 órás töltésre(nem tudom kell-e, de ez volt a papírjára írva) eddig totálisan beleszerettem. Nem sok laptopot használtam, de ebben az árban nem hinném, hogy van jobb vétel.

(#16012) M3oH


M3oH
addikt

Sziasztok!
Asszony laptopja ugy nez ki megadta magat, szoval csere lesz. Megvan orulva a kicsi netbook/subnotikert, persze csak azert, mert olyan cukik...(En mag agybajt kapok kiadni, ennyi penzt egy zsebkutyuert :) ) De talan ra tudom venni, hogy 13-14" valaszon. Hirtelen ez talaltam, ami belefer a keretbe (90-100e):
[link]
Velemenyek, esetleges javaslatok? thx

(#16013) rizso válasza eddhunter (#16011) üzenetére


rizso
addikt

Szerk.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#16014) bajnokpityu válasza Szajbee (#16007) üzenetére


bajnokpityu
félisten

K70ij,ami alsóbb kategóriás,ráadásul 17.3as,ezen hibák mindegyikétől mentes.
ujonnan 120-140e kategória

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16015) ubid


ubid
őstag

Helló!

Kinéztem két notebook-ot ... nem igazán tudom melyiket vegyem.

netezésre és excel word powerpoint szerkesztgetésre lenne kizárólag használva, semmi komolyabb, még esetleg filmnézés, valamint hordozva lenne nyilván...

az egyik ő lenne :

EGYIK

Ezzel az a bajom, hogy lenovo... halottam róla jót is meg rosszat is. ami előny az az hogy INTEL van benne, ugyanis AMAD-be nem bízok...
Valamint csak 2 év gari van rá.

a másik amit kinéztem az ez :

EZ

Ennek az előnye számomra hogy dell, nekem is dellem van most, nagyon szeretem, működik tökéletesen....
3 év grancia elég bíztató...

hátrány számomra hogy AMD proci van benne...

Szerintetek melyik lenne a jobb ?
Vagy esetleg valaki tudna valamilyet mutatni ? ami jobb , vagy nemtudom :)

KöszönöM!

-.-

(#16016) Sobod87


Sobod87
tag

Sziasztok!

A jövőhéten szeretnék egy notebookot venni, nincs igazából ötletem, hogy milyet, egyedül anyagi oldalról van megkötés, ez pedig olyan 140-145e erős magyar forintban mérhető. Ha valakinek lenne valami tuti tippje azt megköszönném.
:C

(#16017) ro_bert17 válasza Sobod87 (#16016) üzenetére


ro_bert17
őstag

Az ár sok mindent meghatároz. Írd le elég részletesen azt is, hogy kb. mire szeretnéd használni, és biztos kapsz ötleteket

(#16018) FaKing


FaKing
csendes tag

Szép napot !

Gondolkodok valami gamer notebookon de nem vagyok otthon a témában .
Van valami tippetek elfogatható árban ?

Ja WoWozok .

(#16019) gabsz227 válasza Sobod87 (#16016) üzenetére


gabsz227
tag

Ezt a gépet nézd meg. Egy év garancia, de cserében ezért az árért a legjobb konfiguráció, és az 1 év garit kb 20k-ból lehet meghosszabbítani 3 évre és ezt a vásárlás napjától számítóan 360 nap alatt lehet megvenni hozzá.

(#16018) FaKing
Mennyit szánnál rá és legfőképp mikkel szeretnél játszani vagy mire akarod használni?

[ Szerkesztve ]

(#16020) gabsz227 válasza ubid (#16015) üzenetére


gabsz227
tag

Hát a Lenovonak már régi a processzora, a Dellé pedig elég gyenge... Ha 90k monjdjuk a keret és ez még belefér akkor ez egy nagyon jó választás.

(#16021) ubid válasza gabsz227 (#16020) üzenetére


ubid
őstag

Köszönöm a segítséget!

ez a HP mennyire megbízható laptopok terén?

-.-

(#16022) Sobod87 válasza gabsz227 (#16019) üzenetére


Sobod87
tag

Ezt is már néztem többek között. :)
Inkább a grafikus kártya miatt vagyok képtelen dönteni.
Az nVidia GeForce GT 540 nem "gyenge"?

(#16023) ubid


ubid
őstag

Valaki esetleg még tudna ajánlani valamit ?

Még ezt néztem :

http://notebookstore.hu/hu/termekek/reszletek/8478_dell_inspiron_n5030_obsidian_black_notebook_n5030-127467/

Maximum (!!!!) ennyiért.

[ Szerkesztve ]

-.-

(#16024) Borote válasza ubid (#16023) üzenetére


Borote
addikt

Esetleg EZT nézd meg, ez mostanában a nagy favorit :)

(#16025) ubid válasza Borote (#16024) üzenetére


ubid
őstag

fujit semmi féle képpen nem szeretnék venni.

köszönöm azért: )

Még valaki valamit tudna ajánlani ?

-.-

(#16026) doser0717 válasza FaKing (#16018) üzenetére


doser0717
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

i20N, Surriento, GBS 57

(#16027) Borote válasza ubid (#16025) üzenetére


Borote
addikt

Várj egy napot, és egészen biztosan lesz legalább 3-4 ember, aki az itteniek tanácsára vette az A530-ast és teljesen meg van vele elégedve :)
Szerintem Te Fujitsu-Siemens notit nem szeretnél venni (megjegyzem, nagyon már nem is fogsz :D), mióta kiszállt a Siemens korrekt gépeket gyártanak. Mint pl a fent említett :)
(Az itteni olvasmányok alapján minden tekintetben veri a Dell-t, kivétel talán a tapipad, arról azt hiszem nem mondtak sok jót).

De használd a keresőt ;)

[ Szerkesztve ]

(#16028) gabsz227 válasza ubid (#16021) üzenetére


gabsz227
tag

megbízhatók és a supportjuk is nagyon jó az országban.

16022 Sobod87

Nem gyenge, a mai játékok is kisebb nagyobb kompromisszumokkal mennek rajta. Ebben az árkategóriában ez a legjobb ami kapható. Keress rá itt a fórumon, Van róla már pár darab vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#16029) Sobod87 válasza gabsz227 (#16028) üzenetére


Sobod87
tag

Vagy esetleg ATi mobility Radeon HD 6550 ?

(#16030) dances


dances
tag

Erre valaki?

Only the Good die young.

(#16031) gabsz227 válasza Sobod87 (#16029) üzenetére


gabsz227
tag

Hát az Ati 6550 gyengébb kártya mint az Nvidia. Én a helyedben mindenképpen az Nvidia-sat venném. Mostanában jobb a drivere az Nvidiának és nem mellékesen ott van az Optimus tech. is ami megsegíti a graf kártyák közti váltást.

(#16032) Z86 válasza dances (#16004) üzenetére


Z86
őstag

Kérdezz rá a Netbookos topicban, ez inkább oda passzol. :K

(#16033) jozs6200ax


jozs6200ax
aktív tag

Üdv emberek iskolára kellene majd notebook.Játék is használnám de nem a legújabakkal arra itt az asztali csak wow vagy valami szerényebb heroes V mikor mi meg főleg majd rajzoló 3d-s programok.Azt szeretném meg tudni az integrált vga-s proci a jobb vagy amiben külön vga van írok példát:• PentiumDualCore P6200 2.13GHz
• AMD Radeon™ HD 6370 512MB DDR3
• 2x2GB DDR3
• 1x320GB
vagy
Amibe a Core i3 370M proci van integrált vgaval.(Intel GMA HD)
Köszi előre :R

(#16034) jozs6200ax


jozs6200ax
aktív tag

Valamint ajánlást is el fogadnék ahogy írtam egyetemre kellene játék rajzolás későbbi hónapokban és mindenapos dolgok neten

(#16035) DopeBob


DopeBob
addikt

No, én is még egyszer picit változtak az igényeim :-)

13-14-15" igazából mindegy, szerettem volna kisebbet, de végül is beleférhet a 15"-os is. Minimum 1366x768, ha nagyobb nem gond :)

Sandy Bridge alapú CPU, mindegy milyen
legalább 8GB-ra bővíthető memória, alap mindegy
lényegtelen mekkora HDD
3 év garancia
DVD olvasó helyére lehessen második vinyót szerelni
USB3 port
HDMI kimenet

Inkább az üzleti mint az otthoni felhasználásra szánt gépek közül válogatnék, keret olyan 150+ÁFA.

MZ/X

(#16036) benike123


benike123
tag

hello!

kéne nekem egy gamernek mondható laptop, amire kellene, autocad cad cam tervezés full hd--s filmek, így max ennyi.
érdemes lennei i5-ös gépet venni vagy elég lenne az i3?
ebbe a listába melyik vga-tól lenne érdemes gondolkodni?
így ezek lennének a kérdések, és h milyen laptopot vegyek egyelőre ezek között gondolkozok:

Samsung R590
Samsung QX511
Acer Aspire 4820TG
Dell E6410
Asus K52JC

melyik lenne a legjobb döntés?

(#16037) bálint0520


bálint0520
tag

Sziasztok
Szeretnék laptopot venni filmnézésre és játékra kellene azért kérdezlek titeket mert nekem fogalmam sincs milyet kéne venni. A keret max 180-190 ezer lenne de ha egy kicsit több az is belefér

Elöre is köszönöm

(#16038) rizso válasza Borote (#16027) üzenetére


rizso
addikt

Erre a Fujitsu-Siemens dologra csak annyit mondanék, hogy öcsémnek vettünk egyszer egy teljesen alap 100k-s V5535-öt, ami most kb. 3 éves, és a jelenlegi tulaj elégedetten használja. Utána vettünk neki egy Pa2548-at használtan (ősszel lesz 3 éves), amivel eddig csak egy merevlemez-cserénk volt. Ja és utóbbi elég minőségi is...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#16039) Borote válasza rizso (#16038) üzenetére


Borote
addikt

Megjegyzem én is árulok most egy Fu-Si Amilo Pro-t, lakótársam megkért, hogy adjam el.
Attól eltekintve, hogy mire összeszedte hozzá anno az XP-s drivereket vért izzadt, korrekt kis gép. Egy dolog hiányzik belőle, név szerint +1GB memória :)
Ennek ellenére én elhiszem, hogy a régi gépeik hagytak némi kívánnivalót maguk után.

(#16040) rizso válasza Borote (#16039) üzenetére


rizso
addikt

Persze, lehet voltak gyenge próbálkozások, de mi kettőből két jó gépet fogtunk ki. HP gépekkel több gondom volt ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#16041) padra válasza bálint0520 (#16037) üzenetére


padra
aktív tag

Nézd meg ezt[link]+[link]Nem tudom milyen játékokkal játszok,de kisebb kompromisszummal a mai játékokat is viszi szépen.

[ Szerkesztve ]

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#16042) doktor úr


doktor úr
tag

Nemrég egy pH-s kollégával némi eszmecserét folytattunk az ASUS N53SN-emről privátban, gondoltam, a közösség hasznára lehet, idemásolom:

- mennyire hangos netezés/filmezés mellett?
Egyáltalán nem hangoskodik. Van egy "Quiet office" energiagazdálkodási mód, arra állítva pont elég kakaót ad a hétköznapi használathoz. Amúgy ebben a módban simán viszi a Crysis2-t, FEAR3-at... nagy melegben se ment terhelésen 70 fok fölé, full power módban pedig 80-82 fok volt 2 óra videókonvertálás után is. Nekem nagyon fontos, hogy a gépem halk legyen. Egyrészt, mert olyan zenéket szeretek (klasszikusok), másrészt a lakásunk nagyon pici és a család itt alszik az asztalom mellett.

- a ventilátor hogyan működik? Állandóan felpörög pár másodpercre (mint a Dell XPS-nél), vagy "normális"?
Szép folyamatosan megy. Ha állandóan felpörögne, akkor kivágnám innen a francba :D az nagyon idegesítő.

- hangszórók hogyan szólnak?
Az általam eddig hallott legjobb hangszórói vannak, de én szinte mindig egy Creative Xmod + Genius 1250x pároson nyomom, ahhoz képest nyilván gyenge.

- billentyűzet mennyire gyenge? Nem nyikorog 1-2 gombja (pl. space)?
A kiosztásával vannak gondok, és ez utólag matricázott. Amúgy külső bill-t használok :D Annyira amúgy nem rossz, mint amennyire lehúzzák a neten, de az tény, hogy nem kényelmes. A minősége lehetne jobb, de nem nyekereg.

- webkamera képe milyen? Sokat skype-olok, és fontos, hogy folyamatos, szép képe legyen, ne laggoljon...
Most kapcsoltam be először, csak a kedvedért :D Folyamatos, tiszta képet ad. van elhúzható takarója, ez nálam nagy plusz.

- kijelző fényereje és látószögei milyenek? Főleg a vertikális torzítás/inverzitás (na ezt szépen megfogalmaztam, de gondolom érted ;] ) érdekelne...
Fölfelé elég hamar invertál, oldalra egész jó. A fényereje nekem bőven megfelel, sok fokozatban állítható. Fényes sajnos, én most rendeltem az ebayről rá matt fóliát (2k volt). mondanom se kell, külső monitort használok (IPS paneles a munkám miatt) :D

- touchpad a jól bevált asus-féle? N61vn-em volt, abban elég sokat tudott (pl. 3 ujjas vezérlés), viszont kicsit csúszós volt a felülete. Legtöbbször egérrel használnám egyébként...
Én is egérrel tolom, a tapija egész elfogadható, mondjuk a régi Lenovomé jobb felületű volt. [Tudja a többujjas vezérlést.]

- usb3.0 van benne? Igaz, hogy még nincs, usb2.0-s külső winyóm, de tervezek a közeljövőben egy nagyobb 3.0-s beszerzését...
Van USB3, szépen megy is, használom.

Három negatívumot tudok mondani:
- a billentyűzet ergonómiája finoman szólva is gyenge,
- nincs eSATA,
- bazi nagy a tápegysége
:D - de tényleg, amikor kibontottam, azt hittem, véletlenül egy ősrégi noti tápját tették be... ja és 6,32 A-es, ilyet még nem is láttam!

Egyébként elégedett vagyok, nekem öröm használni. Halk, jól konfigurálható power management, a kijelzője szép (hardveresen kalibráltam), bivalyerős, nem melegszik.
Masszív felépítésű (van is súlya). A többi géphez képest nagy (széles).

(#16043) Z86 válasza doktor úr (#16042) üzenetére


Z86
őstag

Ekkora teljesítményhez nagy tápegység kell, ezt el kell fogadni, bár cipelés esetén kétségkívül nem túl kellemes. Az enyém is 120 W-os féltégla (6,5 A) :)

(#16044) DemonDani


DemonDani
addikt

Hello mindenki!

Notebook vásárlás előtt állok, nem ismerem a notebookos webshopokat, mert rohadt sok van, és eddig nem volt notebookom, hogy foglalkoztam volna vele.
Ezért nem tudom, hogy melyik a legolcsóbb bolt.

Iponon nézelődtem, az ár limit úgy látom 100k környékén már ideális, nem játékra lesz...
Viszont hogy kicsit jobban beletúrtam, észrevettem, hogy már Sandy Bridge-s laptopok is vannak 110k alatt, szóval most a két kiszemelt az
ASUS K53E-SX067D és az ACER Aspire 5750-2312G32MN
és akkor várom a javaslatok és ellenjavaslatokat. Vagy hol járok esetleg jobban, esetleg más márka? Nem ismerem melyikkel lehet gond...

Más még ami feltűnt, az a memória hiánya. 2GB elég szerény. De nem értem, hogy miért, nagyon megkérik az árát. Olcsóbb ha külön megveszem hozzá, mintha néznék egy nagyobbat alapból, ami azért vicces :)

Ja és még ami fontos lenne, ne HD2000 gpu legyen benne, hanem HD3000-es integrált. azért azt mégis csak jobb lenne, ha már olcsó is meg játékra se lesz, de azért mégis... adjuk meg a módját :DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16045) dany27


dany27
őstag

Üdv!

Multkor kértem egy kis segítséget notebook ügyben.
Mostanára kettőre sikerült le redukálnom a választékot:
HP-Compaq EliteBook 8460p
Lenovo Thinkpad T520

Szerintetek megéri a HP azt a plusz kb 40k-t? Mind2 üzeleti gép, szval a felépítésük jó, a Lenovoét ismerem, vannak vele tapasztalataim de a HP-val nincsenek!

(#16046) turbogyurko


turbogyurko
csendes tag

Hello Mindenki!

Ki nem találnátok, de laptopot szeretnék venni, ehhez kérném a segítségeteket. Kezdem az egyetemet, szóval a legfontosabb, hogy bármi tanulással kapcsolatos standard műveletet tudjon. Szeretném, ha hosszú életű lenne, sacc 6 évig bírná a tempót. Az anyagok és külső kevésbé számítanak, vigyázni tudok rá, mondjuk vonatozna 1,5 órát heti 2x. Fimnézés lenne, jó volna, ha az újabb játékok (pl.: 1-2 éves NFSek, FIFÁk, Dirt, Assasins) jól futnának rajta. Ár úgy 150 körül lenne legjobb, de akár felmehet 180ig is. Egyelőre ezzel szemezek, mi a véleményetek, milyen más javaslataitok lennének?
Kösz a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#16047) DemonDani válasza dany27 (#16045) üzenetére


DemonDani
addikt

a +40ezer forint igen csak sok extrát ad igazából nem is értem miért kérdés hogy megéri-e.

14.1"-oso, 15,6" helyett szóval fizikailag kisebb, elég sokkal!
20%kkal könnyebb és 25%kall kisebb a térfogata a HP-nak
az akkumulátor nagyjából azonos, szóval nem ott spóroltak.

és +40kért 2,3GHz helyett 2,6GHz a processzora

a +40kban van továbbá értelmes szoftver is, norton2011 meg office 2010, a lenovohoz vackok járnak (a leírás alapján)

annyi szól a lenovó mellett hogy Quadro nvidia van benne, ahol elég széles GPGPU támogatás van, ez akkor jön jól, ha olyan programot használsz ami támogatja a CUDA-t, Photoshop, CAD...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16048) Z86 válasza dany27 (#16045) üzenetére


Z86
őstag

Renew HP nem játszik? pl. ezek: [link] [link]

(#16049) ro_bert17 válasza dany27 (#16045) üzenetére


ro_bert17
őstag

(#16050) dany27 válasza DemonDani (#16047) üzenetére


dany27
őstag

A kijelzőt én is a pozitívumok listájára írtam, meg a procit is.

A szoftverek igazából nem érdeklenk, legfőképpen az OS nem, mivel suli miatt ingyen kapok egy csomó szoftvert. Vírusirtóból meg amúgy sem nortont használok.

Nekem inkább kérdés csak az volt h vajon bírni fog-e annyit mint egy T szériás lenovo.

Meg ugye nem minden nap ad ki az ember 340k-t a kezéből... Szval jól megkell gondolni.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.