Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14651) Zsé-


Zsé-
csendes tag

Erről mi a véleményetek? Esetleg valakinek tapasztalat? Esetleg valami jobb ajánlat?

HP-Compaq Pavilion dv6-3120eh
Processzor: Intel i5 460M 2,53 GHz
Memória: 4 GB
Méret: 640 GB
Méret: 15,6 "
Videókártya: ATI Radeon™ HD 5650 1 GB DDR3
Dedikált memória: 1024 MB

(#14652) LaptopSystem válasza Zsé- (#14651) üzenetére

szia játékra kell?nekem volt ilyenem eladásra pár hétig volt nálam :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14653) Bikkrom válasza LaptopSystem (#14648) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Tök lényegtelen egyenként nézni egy kártya paramétereit. Amit a másik topicban kérdeztél és amit válaszoltak rá az helytelen volt. Nem mindig jobb a 256bit a 128bitnél. Ugyanis attól függ milyen memória van mögötte. Most fölösleges végigmenni, hogy hány shader egység, hány bites memória sávszélesség, hány vertex egység, hány tranzisztor és hány pipelines van benne stb stb. Az összképet kell nézni. Azt meg itt megnézheted: link. Mert ugye ha jól emlékszem a 9800at kérdezted ami 256bit meg az 5870et. Teljesítményben az 5870 lesz a jobb. :)) Szóval félrevezettek kicsit a másik topicban téged, csak már nem akartam írni. ott ugye kijelentették, hogy a 256bit jobb a 128bitnél. Két VGA között amik nem egy azon generáció tagjai. Ez most olyan, hogy 7950GX2 is volt 512bites memóval, de természetesen nem lesz jobb egy sokkal újabb és csak 128bites 5870nél. Hiába 4* akkora a sávja, ha a memória több generációval régebbi. Meg úgy az egész architektúra. Remélem kimerítő volt a válasz. :DD

Szerk.: Javítottam a linket fentebb.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14654) Drughi válasza Zsé- (#14651) üzenetére


Drughi
addikt

Ilyet használok játékra és ez van ami most eladó épp
Erős, jó gép, visz mindent amit eddig próbáltam.
Szép kijelző, halk működés. Fém burkolat, így az új lenyomatok nem látszanak.
Ha van konkrét kérdésed szólj és segítek

Pixel 7a

(#14655) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14653) üzenetére

köszi elég meggyőző és kielégitő is :R :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14656) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Y570-et keresnék, de nem találok sehol. :F
Nah jó ez így nem teljesen igaz, de iponból elfogyott már rég az, amit kinéztem: i7-es y570 8gb rammal. Egyetlen helyen találtam valami imperium (laptopesztergom) bolt. Esetleg arról tudtok valamit, hogy milyen az a bolt? Illetve máshonnan nem tudna valaki?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14657) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14653) üzenetére

megnéztem a képeket istenien nézz ki szerintem :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14658) Gzolo válasza d@minator (#14649) üzenetére


Gzolo
senior tag

Köszi, ilyesmi megerősítésre gondoltam. Játék már annyira nem számít, arra lesz konzol egyszer.

Napi feladatokban meg remélem nem lesz olyan durva a visszalépés érzése. (C2D T6670 után)

(#14659) Zsé-


Zsé-
csendes tag

Gyors kérdés: A Dell XPS L502x-nek fém háza van? És a HP Pavilon DV6 3120-nak? Melyik jobb gép?

(#14660) d@minator válasza Gzolo (#14658) üzenetére


d@minator
addikt

Olyan durva nem de azért van különbség kérdés mennyire lesz napi használatban érzékelhető[link][link]
De ha tudsz várni jönnek ki nemsoká az újabb APU-val szerelt gépek. Ahogy látom a a VGA piac is pang lemennek az árak. Nem is érdemes most laptopot venni.

[ Szerkesztve ]

(#14661) Gabis


Gabis
őstag

én maradtam le ennyire ? :)
nem kevés ez egy kicsit, vagy mi itt a buktató...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14662) Drughi válasza Zsé- (#14659) üzenetére


Drughi
addikt

Mint fentebb írtam a 3120-nak fém háza van.
Tudtom szerint az xps-nek kívül műanyag a burkolata, belül meg nem tudom.

szerk: A fedlap, meg az alja lehet, hogy fém. A csuklótámasz és a káva műanyagnak néz ki

[ Szerkesztve ]

Pixel 7a

(#14663) Fortu


Fortu
csendes tag

Hello annyit szeretnek kerdezni, hogy szeretnek egy uj notit venni ezek kozul melyiket lenne a legerdemesebb megvenni, jatszanek is rajta :)

HP Probook 4520s Caviar Grey notebook
acer aspire-5742g-384g50mn
msi cx623-088x-p44541571
asus-k53sj-sx138d-p47390532

de ha van maxx 130.000 Ft maxxig kb valami tippetek orommel fogadom azt is :)

(#14664) Fortu válasza Fortu (#14663) üzenetére


Fortu
csendes tag

ill meg egy kerdes, az acer vagy a hp vid karija jobb?

(#14665) rizso válasza Zsé- (#14659) üzenetére


rizso
addikt

Ugyanott fém mind a két gép, tehát a fedlap és belül a billentyűzet körül. Nekem is volt Argento-s Dv6-om, viszont az XPS sokkal jobb nála. A dv6-3000 szériánál elszúrták a billentyűzetet a bal oldalon lévő gyorsindító gombokkal, illetve a belső átrendezés sem átgondolt, ugyanis a csuklótámasz alatt nagyon fel tud forrósodni a gép, ami zavaró játék közben. Én hanyagolnám azt a dv6-ot, ha már van választási lehetőség...

Amúgy a dv6 fém házára panaszom nem volt, nagyon igényesen megmunkált, minőségi, vastag fém volt a burkolat!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14666) Fortu válasza Fortu (#14663) üzenetére


Fortu
csendes tag

még annyit hogy az sem hatrany ha kicsit kisebb "14" koruli csak 130bol meg legyen maxx
és lehessen rajta jatszani is.

(#14667) csmat válasza d@minator (#14660) üzenetére


csmat
senior tag

"De ha tudsz várni jönnek ki nemsoká az újabb APU-val szerelt gépek. Ahogy látom a a VGA piac is pang lemennek az árak. Nem is érdemes most laptopot venni."
- Ez szerintetek az alsó kategóriás gépek árát is befolyásolja majd? Mennyi az a nemsokára kb (hetek, hónapok)?
- Érdemes felújjított gépekben gondolkozni?

(#14668) pomk válasza pomk (#14586) üzenetére


pomk
őstag

Ehhez mit szóltok? MSI-CX720-035XHU
HDMI van rajta és ha jól látom 5.1-et is rá tudom kötni.
Processzorról, VGA-ról vélemény?
MSI-ről vélemény? :)

(#14669) hellan válasza Dyingsoul (#14656) üzenetére


hellan
csendes tag

Lenovo Y570:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14670) pomk válasza pomk (#14668) üzenetére


pomk
őstag

Szerkesztési idő lejárt...

Esetleg Ő:
MSI CR720?

(#14671) Roli93


Roli93
csendes tag

Sziasztok.
Lapost szeretnék venni és eddig úgy volt hogy nekem az acer 5750g a legjobb választás...
Szerintetek várjak még 1 kicsit, hogy lemennyenek az árak vagy most vegyem meg?
Esetleg ha várnom érdemesebb akkor hány nap/hónapot kellene várnom, hogy olcsóbbak legyenek a laposok??
Keret:130-160 ezer (filmezésre,netezésre és főleg játékra használnám)

(#14672) dkface válasza pomk (#14670) üzenetére


dkface
aktív tag

Az MSI laptopok az erősen elkerülendő kategóriába tartoznak botrányos anyagminőségükkel , és érdekes szervízükkel - semmiképpen ne vegyél msi gépet.

(#14673) pomk válasza dkface (#14672) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippet!
Most ajánlott a boltos 2-őt helyette:
Samsung
HP

Szerintetek?

(#14674) bradam válasza Dyingsoul (#14656) üzenetére


bradam
aktív tag

Hívd fel a Laptopszalonosokat,amikor én vettem az i5-öst, akkor volt i7 is náluk,annak ellenére,hogy nem volt kirakva a webshopba.

(#14675) bradam válasza Fortu (#14663) üzenetére


bradam
aktív tag

Mivel nem találtam meg a HP-t amit írtál, azt mondanám,hogy az Acerben van a (leg)jobb VGA.(A ProBook széria tudtommal nem "gamer" )
130k körüli kategóriában most ez a best buy

Máskor légyszíves tegyél linket is,hogy honnan szedted a notikat.

(#14676) Borote válasza hellan (#14669) üzenetére


Borote
addikt

Húúú, ennek most már egészen jó ára van, elgondolkoztató.
Várni az i5-ös DV6-ra, vagy megvenni az i5-ös Y570-t... de árban még így is jelentős a különbség.

(#14677) bradam válasza Borote (#14676) üzenetére


bradam
aktív tag

Rizso szerint az Ati6770 érezhetően erősebb,viszont gyűjti az újlenyomatokat.
Ugye ezzel szemben GT555M gyengébb, cserébe Multimédia gombok,talán halkabb és kevésbé meleg.

Szerintem vedd az olcsóbbat és vegyél az árkülönbségből SSD-t,bár ez csak saját vélemény :))

(#14678) rizso válasza bradam (#14677) üzenetére


rizso
addikt

Én annyira nem venném készpénznek rizso szavait, mert egy játék (Crysis 2) alapján vonta le a megállapítást. Igazából mindkét kártyával ugyanolyan játszható volt, csak mintha a GT555m kicsit többször akadt volna meg...

Számomra az Y570 úgy összességében jobb gép, mint a dv6 - bár az ezüst dv6 nagyon csábít :))

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14679) pomk


pomk
őstag

Dell N5110 vs. Acer 5750g?
A Dell 3 év garija, neve, 1333-as RAM-ja és jobb kijelzője miatt megéri inkább őt venni?

(#14680) bradam válasza rizso (#14678) üzenetére


bradam
aktív tag

Mástól is hallottam, hogy talán/mintha/érzésre jobb lenne a 6770 ;) . Azért mondtam,hogy vegye az olcsóbbat,két nagyon hasonló gép, talán kicsit összképre jobb az y570,de 30-40e-t nem ér a különbség(bár nekem "csak" ez van, én is netes reviewk alapján döntöttem e mellett,nem tudtam megnézni a Hp-t)

(#14681) Bikkrom válasza pomk (#14673) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az volt az első kritériumod, hogy menjenek legalább közepesen a mai játékok. Sem az MSIken, sem ezen a Samun vagy HPn nem fognak menni legalább közepesen a játékok. :( Felsoroltam azt a 4-et amin megy. Egyszerűen nincs más. Nem hiszel nekem? :))
150-160ért az a 3-4 gép van. 5750G, 5820TG, K53SV talán még Y560 ha igaz, hogy van magyar lokalizációs. Egyik nap linkeltek magyar videót az Y560ról, magyarnak nézett ki. Tudom frusztráló, hogy nem fogod minden igényedet megtalálni egy gépben a pénzedből, de sajna ez egy ilyen piac. Pár igénnyel leszűkül néhány gépre a dolog és nincs más. :(

Szerk: látom azóta volt új komment. Hát a Dell pont a kijelzőben és még sok másban lett elrontva. Az 5750G+2év gari vétel lenne a jobb választás. A Dell anyaga botrányos, kijelzője gyenge, hűtése hangos és gyenge, meg törnek a billentyűi. De azt hiszem ezt is írtam tegnap. :DD

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14682) Gabis


Gabis
őstag

A fórumot olvasgatva egyre többszőr ajánljátok az Acer és Fuji bizonyos típusait...
Régebben mikor laptopvásárlással kapcsolatban olvasgattam ezek azért kerülendő márkáknak számítottak, ennyire összekapták magukat vagy az alsó árszegmensben szinte mindegy a gyártó mert csodákat ne várjon az ember (gondolom azért itt is megvannak a best buy termékek)

Más: a HP renew termékeire ált. 1év garikat látok, van mód ezek meghosszabbítására ?

(#14683) bradam válasza pomk (#14679) üzenetére


bradam
aktív tag

Dell neve lehe,hogyt garancia, de az Inspiron széria nem lett jó,inkább Acer, és terjeszd ki a garit.

(#14685) Bikkrom válasza Gabis (#14682) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az Acer új szériái nagyon ütnek. Árban és teljesítményben bajnok gépek és minőségben is rendbe rakták a gépeket, már amennyire az adott kategória engedi. A TimelineX-ek, 4750-5750-7750 szériáik el lettek találva. Garanciát ennek ellenére mindegyikre érdemes +2évet venni, erősen ajánlott a plusz gari. Persze ettől még az eMachine és PB gépeik nem lesznek feltétlen jók.
A Fuji meg a Siemens kiválása óta szintén feljött rendesen. De onnan sem minden ajánlott. Legtöbbször a 110-120 ezres kategóriában nyerő az A530asuk.
Meg persze itt az ellenpélda, hogy az Asus hírnevét a K52esekkel szépen megnyirbálta meg a Dell is az N/M Inspironokka. Persze ettől még az Asus 53-73as szériái igen jók lettek és a Dell XPSek és Latitudek is. Látszik, hogy gyártó alapján manapság nem igen érdemes általánosítani, mert mindegyiknek lettek nagyon eltalált szériái és nagyon nagy buktái.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14686) Gabis válasza Bikkrom (#14685) üzenetére


Gabis
őstag

Ennyiért ez tényleg nem rossz vétel, de ez a szín :F
A fuji oldalát figyelembe véve kellene lennie rajta HDMi-nek, van esetleg olyan típusa amin mégsem található? ill. látom létezik belőle anti-glare is :C

(#14687) pomk válasza Bikkrom (#14681) üzenetére


pomk
őstag

Köszönöm a segítségeteket és az építő kritikát!
Elég "tudatlan" vagyok laptop témában, így hát amit hallok elhiszem mindenkinek...egyenlőre! :P
Ma beszéltem egy eladóval a [link]-tól. Ő ajánlotta a Samsungot és a HP-t is. Az Acer-t nem annyira díjazta. Személyes kedvence viszont a Dell volt. Hosszas társalgás után maradtak az előzőekben belinkelt laptopok.
A piac sajnos tényleg ilyen...

Az ACER 5750g valóban jó választás, de nekem "tudatlannak" a DELL név kicsit csábítóbb volt...De most olvastam, hogy az ACER újra a trónra tört. :)

(#14688) rizso válasza pomk (#14687) üzenetére


rizso
addikt

Vigyázni kell a bolti eladókkal! ;] Én múltkor "hülye azért nem vagyok"-ban nézelődtem, és arra lettem figyelmes, hogy egy eladó mekkora sületlenségeket mond két kiscsajnak, akik éppen netbookot akartak venni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14689) Bikkrom válasza pomk (#14687) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Mivel olcsóbban kijössz az Acerrel feltétlen vedd hozzá a +2év véletlen sérülésekre is biztosított garanciát. 24ezerért van iponon. Platinum a neve azt hiszem. 'Ajándék' tatyó és egér jár hozzá. Az első 90 napban bármikor megveheted hozzá.
Többen jöttek már a topicba, hogy a dellt billentyű törés miatt sokadjára gariztatják. Meg a melegedés és egyéb gondok miatt... A Dell a 3év garija miatt jelent valamelyest egy kis biztonságot. De ha megveszed az Acerre a +2évet akkor jobban jársz.
Azt nem mondanám, hogy a trónra tör. Jelenleg is világelső az Acer eladásokban. Minőségben meg mindig van jobb nála, csak ha a minőséget veszed akkor a teljesítmény nem lesz meg... Ez ilyen. Ebben az árszegmensben megveheted a minőséget amin nem fogsz játszani túl sokat vagy megveszed a teljesítményt. :N
Annyit még hozzáfűznék, hogy sokan jöttem már, hogy az N/M Dell hamar a szervizben landolt. 5750Gt talán még többen vettek(7 emberről tudok + sokan döntöttek a megvétele mellett, de már a fórumra nem jöttek írni, hogy megvették-e), de eddig senkinek sem kellett gariba küldenie. Igaz Poczának a vinyója áthelyezett 32 szetktort, de azt mondták Acernél, hogy ez még nem ok a garira, csak ha folytatódik a vinyó romlása. Talán ez volt eddig a leg szervízközelibb eset. :U
A boltos meg persze, hogy azt ajánlja ami készleten van neki. De ezek az intel HD, Go315 meg 5470, 6370 VGAk sokat nem érnek játék alatt. Szerk.: Nem mellesleg minősítik is az eladót, hogy mennyit ért hozzá és mennyire korrekt... Mert ha mondtad neki, mint itt is, hogy a mai játékok menjenek legalább közepesen akkor A: vagy nem korrekt. B: nem ért hozzá. :DDD Csak rád akarta sózni a termékét. :))

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14690) bradam válasza rizso (#14688) üzenetére


bradam
aktív tag

Így igaz :(
Nekem mindenáron egy i7-es Inspiront akartak eladni, a csendes, nagyon gyors, és elviszi a legújabb játékokat is legjobb grafikai beállítások mellett címszóval.
Ráadásul legjobb gép a piacon 200e-s kategóriában. Hát ki tudna ennek ellenállni :W

(#14691) pomk válasza Bikkrom (#14689) üzenetére


pomk
őstag

Értem. Köszi a garis tippet! ;)
Az eladónak említettem, hogy a mai játékok menjenek legalább közepesen rajta. Uh vagy A. vagy B. :D

(#14692) Borote válasza bradam (#14690) üzenetére


Borote
addikt

Elsőre én is i7-es gépet akartam venni, mert húúú, így 4 mag, meg úgy 4 szál... De nem csak, hogy nem használnám ki, még meg fel is forralná magát a gép - hát kell nekem ez? :D
Az i5-höz viszont egyelőre ragaszkodom, mert hasznos dolog azért az a Turbo, meg 10%-kal magasabb alap órajel.

(#14693) bradam válasza Borote (#14692) üzenetére


bradam
aktív tag

Először én is i7-est akartam venni(Asus N53SV személyében) aztán kicsit körbenéztem, akkuidő kisebb, nem lehet az ölembe rakni, mert meggyullad és még ráadásul a hangja a Paksi atomerőművével vetekszik. :C

Szerintem egyenlőre nagyon kevés embernek van szüksége tényleg i7-re,-csak ugye marketing, meg milyen jól hangzik- ők meg inkább hordozzanak egy All-in-one Pc-t:D

(#14694) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Tiszteletem uraim!

Édesanyámnak vennék laptopot, és gondoltam érdeklődök itt, mivel eddig nem csalódtam a PH!-ben.
Felhasználás: irodai programok (office), internet.
mindenképpen kell bele dvd-olvasó/író, mivel gyógypedagógus és használnak digitális táblát, az anyagokat úgy tudja csak használni, és jó minőségű legyen.
Irány ár ~90k maximum.
Illetve vennék hozzá egy wifis routert ne hogy ő szórakozzon az asztali pc melletti utp kábellel :DDD. én személy szerint azt gondoltam hogy a netes kábel a routerbe(ami lehetőleg tűzfalas legyen!) a routerből meg az asztaliba, wifin meg használná ő a netet.
Előre is köszönöm a segítséget :R

nézegettem 1-2 dolgot iponon mit szóltok hozzájuk?
Noti:
msi cr630

Router:
asus rt-g32

még egy kérdés: ami routereken és notin van wifis jelzés az a 802.11 b/g/n ez konkrétan mit jelent? egyeznie kell a routerrel a b/g nek vagy valamelyiknek legalább? vagy hogy megy ez? édesanyámnak nem akarok kellemetlenséget ha megkapja és valami nem működne :D

(#14695) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Sziasztok!
Tanácsot / ötletet szeretnék kérni a problémámra.
Core i5-ös SB-es proci van a Dell XPS l702x típusú notimban. Ezt szeretném valamilyen módon Én "irányítani". Gondolok itt olyanokra, hogy tömörítésnél néha felpörög 2,9 Ghzre aztán rögtön le 2,0ra , és ennek megfelelően ingadozik a sebessége is a tömörítésnek. Valamint régi játékoknál, olyanokra gondolok itt amihez nem használja a gép a nagy teljesítményű VGA-t, hanem csak az integráltat, és még ez is "sok" a játékhoz (pl.: mario forever ; HOMM2 stb.) folyamatosan maximumon pörgeti a procit, ennek eredményeképpen elkezd zúgni a hűtés. Ezt pedig teljesen indokolatlannak érzem, mikor lefagy a kezem ha géphez érek. Tehát összegezve: Mi a megoldás a processzor szabályozására? Van egyáltalán megoldás, vagy csak nekem van ilyen gondom?

Tudom, hogy ennek semmi köze a "milyen notebookot vegyek" témához, ha létezik fórum erre a célra akkor elnézést az offért.

(#14696) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Sziasztok!

Segítsetek dönteni! Thinkapad T500 / Hp 6930p / Hp 8530p között. Használtan venném, egy hete lógok a neten, de még mindig ingadozom...
A külső fényérzékelő és az üzemidő a HP mellett szól, a felszereltség meg az IBM mellett. A megbízhatóságról viszont nincs tapasztalatom.

Köszi

(#14697) rizso válasza Maddoxtomi (#14695) üzenetére


rizso
addikt

Energiagazdálkodási beállításokban meg tudod adni, hogy hány százalékon pörögjön a proci...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14698) kilozsul válasza PiciKenny (#14694) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Mégiscsak 3 év gari... > [link]

Bár a proci nem tetszik benne, de ezért az árért meggondolandó.

(#14699) PiciKenny válasza kilozsul (#14698) üzenetére


PiciKenny
senior tag

1magos proci és 4gb ram. sztem inkább 2mag és 2-3gb ram, de azért köszi!

(#14700) Cardea


Cardea
csendes tag

Valaki XPS L702 tulajdonos... csinált esetleg tesztet a masináról?

Toshiba Qosmio x770-10x

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.