Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14501) Bikkrom válasza Zsé- (#14500) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az Y570A. Ezekből teljesítményben magasan a bajnok. Minőségben biztos, hogy jobb az N5110nél, a K53SVnél és az Y560nál. A vaio, probook és xps-sel meg összehasonlítani a minőségét csak az tudná aki mindet nyúzta már. Olyat meg nem ismerünk a fórumon. De teljesítményben veri mindet. :))

RazorGTR1 Az MSI GX660 mindennek megfelel a BlueRayen kívül. Vagy a keretet kell fentebb tolni ha minden igény fontos a felsoroltakból, vagy 1-2 igényt kihúzni a listáról. :U Kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14502) r4z válasza Z86 (#14499) üzenetére


r4z
nagyúr

Azt hiszem megvan a győztes, 217 ezerbe kerülne. Vélemény?

Bikkrom: Meglestem már a GX660-at is, de nemgyerebe, nem gamer notit keresek, hanem egy átlagos használatra valót, csak erőset. :( A Blu-Ray nem volt szempont, DVD-R DualLayer volt.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#14503) Bikkrom válasza r4z (#14502) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Bocs a dvdt félreolvastam. :B Odaírhattad volna, hogy a normális VGAt nem a gamer kategóriára értetted. :D Ja ez a Vaio akkor megfelel mindennek ezek alapján.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14504) r4z válasza Bikkrom (#14503) üzenetére


r4z
nagyúr

A normál VGA-t úgy értettem, hogy 1-2 játék fusson el rajta, de hűdenagyonkomoly nem kell. Nem BFBC2-t akarok FullHD-ban max felbontáson 8xAA mellett játszani. Arra ott van az Xboxom :D

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#14505) bolygó


bolygó
csendes tag

Sziasztok!

Új notebook-ot szeretnék vásárolni. Az utolsó hozzászólásokat nézve már volt pár hasonló igény, de az enyémre nem találtam választ. :(
Amit szeretnék:
- Full HD (1920×1080) felbontás
- Sandy Bridge CPU
- Blu-Ray olvasó.
Természetesen szétnéztem, amennyire tudtam. Egy esélyest találtam is, ez pedig a Sony Vaio VPCF13M1E/H típusú modellje. Persze itt a CPU (Intel Core i5-560M) nem Sandy Bridge, de az ár (299990Ft) a maximumot üti.
Tehát kérdésem az, hogy tudtok-e hasonló árkategóriájú, de az igényeknek - közel maradéktalanul - megfelelő notebook-ot javasolni, vagy az említett játékos is jó processzor-teljesítményt ad (játék, filmnézés, minimális szerkesztés)?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#14506) Z86 válasza r4z (#14502) üzenetére


Z86
őstag

Elég jónak tűnik, de a Product Details résznél van egy olyan sor, hogy Shipping: Currently, item can be shipped only within the U.S.
A garanciát külön kell ehhez megvenni?

(#14505) bolygó:
Kisebb, nincs benne BR, de jóval olcsóbb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14507) JimBeam007 válasza Z86 (#14499) üzenetére


JimBeam007
csendes tag

Szia!

Olyan 250e a felső határ.

(#14508) r4z válasza Z86 (#14506) üzenetére


r4z
nagyúr

Na látod ezt nem tudom. Rákérdezek.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#14509) Z86 válasza JimBeam007 (#14507) üzenetére


Z86
őstag

Az első két pontnál valami renew Elitebookra vagy valami Thinkpadre, dell latitude-re gondoltam, de az i7-es proci igénye bekavart :)
Találni gépeket 250 alatt, pl. i7-2630QM procival, pl: [link], ehhez mivel acer kell még +2 év garanciakiterjesztés 20k körüli összegért. Vannak még dell n5110-esek is.
Viszont ezeknél nem teljesül maradéktalanul az első 2 pont.

(#14510) fcriss válasza r4z (#14502) üzenetére


fcriss
tag

Teszteket azért nézz róla,nem a legjobban sikerült gépe a Sonynak,bár az tény hogy ilyen felszereltségű notit ennyiért nem nagyon kapsz.Egy-két kép:

(IMG:/dl/upc/2011-07/04/135414_t5wrrxns9f2lz85j_image4d9dc1461b051_text.jpg)(/IMG)

(#14511) empir3 válasza rizso (#14493) üzenetére


empir3
tag

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Visszatérve jó vétel lenne? Kb ennyi pénzt áldoznék laptopra, mint amennyibe kerül ez az Acer 7745. Hosszútávra megérné? Birja a strapát? Visszatérve a Crysis 2-re tényleg EXTREME-t írt ki az advanced menüpontnál. Én is nagyon meglepődtem. Elhihetitek. Nem mondom, hogy nem voltak kisebb laggolások, de nem volt egyáltalán gyakori. Vagy még mi mást ajánlotok? Mert ez az Acer szimpatikus nekem, csak minimum 3 évet birjon ki.

[ Szerkesztve ]

(#14512) bolygó válasza Z86 (#14506) üzenetére


bolygó
csendes tag

Köszönöm. Ránéztem. Valóban sokkal jobb az ára, de kompromisszumokért cserébe...
Esetleg az Asus N53SV sorozatáról van valami információd? Épp az előbb találtam tesztet is erről a szériáról a prohardver-en. Vagy egyáltalán jók az Asus notebook-ok?

[ Szerkesztve ]

(#14513) pomk válasza pomk (#14497) üzenetére


pomk
őstag

Erre még mindig várom a segítséget!
Még annyival egészíteném ki, hogy van egy Genius 5.1-em, amit szeretnék majd rákötni, ezért olyan hangkártya kell bele, amin vagy 3 csatlakozó van, vagy 5.1-es. :B

(#14514) rizso válasza empir3 (#14511) üzenetére


rizso
addikt

És mennyibe kerül ez az acer? Egyáltalán lehet még kapni? Azt a sorozatot váltotta a 7750G...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14515) doktor úr válasza bolygó (#14512) üzenetére


doktor úr
tag

Nemrég vettem west-től egy ASUS N53SN-t. Nagyon jó gép, bátran ajánlom! Csendes, hűvös, bikaerős. FullHD kijelző, remek hangszórók. A billentyűzet a gyengesége, de megszokható.

(#14516) Rohen


Rohen
csendes tag

Sziasztok!
Laptop vásárlás előtt állok, az egyetemre készülök venni készüléket. A következő 3-4 évben nem tervezek újat vásárolni, így fontos, hogy most megfelelő teljesítményűt vegyek. Emellett szeretnék játszani is rajta, amennyire időm engedi majd. Sajnos az asztali gépem teljesítménye(amd64 3500+,2gb ram, g 7600gt) nem engedi meg, hogy a legújabb játékokkal játszak, így kivagyok éhezve már rájuk. :)
Már pár hónapja olvasom a fórumot, egy ideig az n5110-et szerettem volna megvenni, de egyrészt a negatív véleményetek, illetve a közvetlen tapasztalat vele a mediamarktban(nem igazán tetszett a külső burkolat, az ujjlenyomatok már messziről láthatóak voltak rajta, meg az egész annyira nem tűnt masszívnak) elvette tőle a kedvemet. Aztán gondolkoztam az Y570-n is, de egyrészt még nincs annyi pénzem rá (ez mondjuk nyár végére változhat), másrészt pedig az i3-as verziója a legtöbb helyen eltűnt a polcokról, és mintha valaki írta volna, hogy nem is lesz egészen szeptemberig, ami nekem már késő lesz. Így más laptop után kezdtem el nézelődni. Így került képbe az ASUS K53SV i3-as verziója, illetve az ACER Aspire 5750G i3+2év garival. Bikkrom hozzászólásai nagyon meggyőzőek voltak ezen laptop esetén, így erősen gondolkozok, hogy ez utóbbit veszem meg. Az asus-t egyedül az alumínium burkolata miatt választanám, de úgy érzem, hogy egy jó laptoptáska képes lesz a kellő védelmet biztosítani, egyébként meg vigyázok rá, ha éppen nincs benne.
Időm még lenne a vásárlásig, de legkésőbb augusztus közepéig szeretném megvenni a laptopot.
A kérdésem végülis az lenne, hogy érdemes-e még várni, kockáztatva azt, hogy az Acer laptop kifogy a készletből, és ilyen áron már nem lesz kapható ezzel felérő laptop? Viszont ha várok, lehet, hogy egy hónap múlva 180-190ezer forint is rendelkezésemre fog állni, amiből akár, ha lejjebb menne az ára, egy y570 is kijöhetne? Szóval várjak, vagy vásároljak most?
Másik kérdésem az lenne az 5750G tulajokhoz, hogy USB 3.0 van a laptopjukon? Ellentmondó írásokat láttam ez ügyben, valahol azt írják, hogy van (főleg külföldi forrás), valahol pedig azt, hogy nincs rajta ilyen.

(#14517) bolygó válasza doktor úr (#14515) üzenetére


bolygó
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásodat. Mostmár jobban is utána jártam a terméknek és tényleg jónak tűnik. Élőben is megnézem valahol és ha jó, akkor lehet, hogy ez lesz a győztes. :)

(#14518) Bikkrom válasza Rohen (#14516) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Szerintem mindenképpen várj. Ideje lenne jönnie az AMD új cuccainak és letolnák az árat rendesen. Nem sűrűn fog elfogyni az 5750G, de ha mégis akkor máris itt van az utód Acershopban az 5755G. De ha összejön Y570re és kapható lesz akkor egyértelmű a vásárlás. Szuper gép lett. K53SV sem rossz én is az aluminium miatt agyaltam rajta annó vásárlásnál. De nem láttam értelmét ezért kiadni annyit. :N
Az USB3.0 valahogy úgy alakult az Acernél, hogy az első X db-ba belekerült, de az újakban már nincs sajnos... :((( Az enyémben még van. A boltot kell megkérdezni. :U

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14519) Drughi válasza Rohen (#14516) üzenetére


Drughi
addikt

Várj mindenképp.
Szeptember még messze van, közel 2 hónap alatt lehet kicserélődik a gépek fele.
Nemsokára tömegesen lesz kapható az AMD új processzora, ami felboríthatja az árakat. Pont ma jelent meg egy cikk, hogy az új HP dv6-os szériában, már ez a proci lesz.
Augusztusban már okosabbak leszünk.

Pixel 7a

(#14520) ciry válasza empir3 (#14511) üzenetére


ciry
őstag

mégse.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14521) empir3 válasza rizso (#14514) üzenetére


empir3
tag

210k. És mi a vélemény? Strapabíró?

(#14522) rizso válasza empir3 (#14521) üzenetére


rizso
addikt

210k-ból már meglenne egy 7750g 3 év garanciával! Ha meg kisebb méret is megfelel, akkor jó pár gép bekerülhetne még a képbe...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14523) empir3 válasza rizso (#14522) üzenetére


empir3
tag

Nekem ez teljesitményileg ideális. Van esély rá hogy kihúz 3 évet vagy többet? Az új Acerek már tartósabbak?

(#14524) rizso válasza empir3 (#14523) üzenetére


rizso
addikt

Persze, ha vigyázol rá, akkor megvan az esély a 3+ év működésre...Most akkor a 7750G vagy 7745G az "ideális"? Mert ugye azt mondtad, hogy a 7745G 210k. Na most az újabb, erősebb, 3 év garanciával rendelkező 7750G is kb. annyi lenne, szóval én elfelejteném a 7745G-t :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#14525) pomk válasza pomk (#14513) üzenetére


pomk
őstag

Valaki?

(#14526) freewulf válasza Drughi (#14462) üzenetére


freewulf
csendes tag

Köszi szépen, nem néz ki rosszul...!

Valaki más esetleg?

"Autószerelő cimborámnak kellene laptop... Strapabíró, gyors, nem szétesős-nyikorgós-nyöszörgős gép a cél. 120.000,- a keret. Mit ajánlanátok?"

Széles utat!

(#14527) Drughi válasza freewulf (#14526) üzenetére


Drughi
addikt

Ennyiért nem kapsz más strapabíró gépet.

Pixel 7a

(#14528) LaptopSystem

Sziasztok van esetleg valakinek ilyen [link] laptopja?tapasztalat vele kapcsolatban esetleg 3Dmarkt06 teszt eredmény?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14529) Drughi válasza LaptopSystem (#14528) üzenetére


Drughi
addikt

Az első dolog, ami eszembe jut róla, az egy karácsonyfa.
Állitólag jó gép, de engem pont a kinézete miatt taszít el.
Sokkal inkább egy Dell xps

Pixel 7a

(#14530) LaptopSystem válasza Drughi (#14529) üzenetére

na hát ezaz van egy Dell XPS 1730M laptopom ezt cserélném el erre szerintetek jó döntés?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14531) LaptopSystem

a VGA benne 9800MGT SLI a proci X7900

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14532) LaptopSystem

mondjuk ez a VGA 9800MGT SLI 256 Bites nem 128 és ugye SLI elvileg sehol nincsen hozzá képest a 5870 es VGA

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14533) Bikkrom válasza LaptopSystem (#14531) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Egyáltalán nem jó döntés. :D hatalmas bukóval adnád el és sokat kellene ráfizetni. Ráadásul a 9800M GT SLI alig lassabb az 5870nél. VGAval nyernél 10%ot, procival mg 20%ot. Szerintem ennyiért fölösleges gépet váltani, de te tudod mi fér bele a költségvetésedbe. Amúgy szuper gép az MSI GX660, pláne ilyen áron. Használtam és nagyon masszív és gyors gép. Megjelenése sem olyan mint ezekben a PS nonrealisztikus képeken. Lehet találni róla normális fotózott képeket. Gyönyörű gép. Szinte mindenféle csati van rajta ami kellhet és még tatyót és egeret is adnak.
Szerk.: Tipikusan ez az a gép amit a sárga világítással kiphotoshopolt képek lehúznak. Meg lehet nézni így vagy így milyen.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14534) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14533) üzenetére

és melegedés szempontjából milyen mert a dell 65-70 Foknál nem megy feljebb terhelésnél sem az egyetlen hibája nem a VGA hanem a processor bővíthetőség max X9000 amit bele lehet rakni tehát ennyi az GX660 bövithető ilyen téren!ezt tudja a DELL
PS M1730 Laptop: Intel Core 2 Duo Extrém Processzor X7900 2.8GHZ [link] Biosban +600MHZ
128GB Samsung SSD + 320 GBFree Fall Sensor Merevlemez (7200RPM)
4 GB DDR2 SDRAM 800MHz (2 DIMMs)
Blu-Ray Combo olvasó
AGEIA PhysX Physics Accelerator
VGA:9800 MGT SLI[link]
Certified Refurbished
Crimson Red
17 inch Wide Kijelző WUXGA TrueLife LCD Panel FULL HD 1920x1200
9 Cell Primary Akkumulátor
3945 802.11a/g Wireless Mini Card
Integrált 2.0 Mega Pixel Webkamera
230 Watt AC Adapter
Microsoft Windows 7
Táska+Laptop hütő!

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14535) Bikkrom válasza LaptopSystem (#14534) üzenetére


Bikkrom
senior tag

90 fok volt a plafon cry2ben ha jól emlékszem. Haver vette a gépet, már sok érdeklődőt küldtem hozzá a kérdéseikkel. ;] Annó mikor megvettem a gépem sokalltam a 80fokot az Aceremnél és akkor kérdeztem meg nála mit megy az MSI. 90fok.
Az az X7900 a mostani i3 és i5 mezőny között van. Szerintem tök fölös cserélni még a géped. Pláne, hogy most jön majd a GTX560 meg az AMD 6950-6970. Ezekre már lehet érdemes lesz beruházni. Most ezért a 10-20%ért gondolom te sem váltanál.
Szerk.: De ha ennyire meg akarsz válni tőle színesen fogadom a Delled otthonomban. :C

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14536) Drughi válasza LaptopSystem (#14534) üzenetére


Drughi
addikt

én nem váltanék.
Ilyen gépről tuti nem

Pixel 7a

(#14537) LaptopSystem

6970 es kártya komolynak tünik milyen gépekben lesz benne?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14538) LaptopSystem válasza Drughi (#14536) üzenetére

ezt még ezek után átgondolom :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14539) LaptopSystem

ehhez a laptophoz mit szoltok?
[link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14540) Bikkrom válasza LaptopSystem (#14539) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Szuper gép, de ez sem sokkal jobb a tiednél. A GTX 460 ott van mint az 5870. Örülök, hogy ilyen gépekre kell azt mondanom, hogy nem sokkal jobb. Amik ha véletlen a tulajdonomba kerülnének egy álló évig le sem tudnám vakarni magamról az örömöt. ;]
Szerk.: Kint már kapható GTX 580M-mel az Alienware gép. Érdemes várni. Belegondolva, hogy csak 1500 dollár...

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14541) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14535) üzenetére

90 Fok azért szerintem elég meleg ebben az esetben szerintem a hűtés sem a legjobb félő hogy a VGA megadja magát előbb utóbb benne

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14542) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14540) üzenetére

azért hezitálok egyedül a proci miatt vadászok már régota x9000-et de itt a PH-n nem igazán van sajnos belőle és ha már kifizetem a procit ami ugye nem olcsó igy arra gondoltam amit erre a müveletre költenék el is cserélhetném valami komolyabbra :K :B

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14543) Apir


Apir
tag

Sziasztok!

Új notebook vásárlás előtt állok, és a segítségeteket kérném!
200.000 körüli árban gondolkodok, és kaptam pár ajánlatot:

1. http://www.ipon.hu/webshop/product/_acer_aspire_5750g_2634g75mnkk_lx.rcf0c.010/177917
2. http://www.radium.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=14041&category_id=1&keyword=dv6&option=com_virtuemart&Itemid=1
3. http://www.focuscamera.hu/acer_as7750g_2414g1tmn_notebook_173_core_i5_2410m_23ghz_ati_hd6650_2x2gb_2x500gb_w7hp-61922.html/hun/?erkezett=www.argep.hu
4. http://www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-7750g-244g50mn/1461/
((5. http://www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-7750g-2414g62mn/1544/))

Kérlek titeket mondjátok meg,
1. melyik márka megbízhatóbb (az Acerrel szoktak gondok lenni? (olvastam pár ilyen hsz.-t a "problémák" topikban) Ha igen, megéri ezért HP-t venni?)
2. mivel Játékra is kéne, melyik a legerősebb videókártya közülük?
3. SSD-ről azt hallottam, hogy nagyon felgyorsítja a gépet, (ez az 5. gép), de 70.000-et dob az áron a 4-eshez képest, teljesítésben tényleg megéri? Illetve belehet szerelni kisebb SSD-t ebbe?

4. ezen gépek közül van -e jobb választás 200K-s ár körül?

Sokat könnyítenétek ha ellátnátok pár tanáccsal amit már tapasztaltatok, és előre is köszönöm ha segítetek!

(#14544) empir3 válasza rizso (#14524) üzenetére


empir3
tag

Köszönöm a segítségedet! A 7745-ös ideális a számomra. 7750-est itt nem kapok. Ugyanis én erdélyi vagyok, és itt nem láttam sehol. Hálás köszönetem az infókért!

(#14545) vpeeter válasza dkface (#14204) üzenetére


vpeeter
csendes tag

Igen azt mondtam, de munkám kb 10-15%-ban használom csak a CAD-et és a játékok futtatása is fontos lenne.Ezért gondoltam hogy az ebben az árban elérhető legerősebb cpu-t és vga-t választom akkor nem tévedhetek nagyot.

(#14546) Borote válasza Apir (#14543) üzenetére


Borote
addikt

Az én 7738G-be is lehetett volna SSD-t tenni. Szóval amelyik 7750G-ben nincs második meghajtó, később, egy fedél lecsavarozása után Te is nyugodtan beleaplikálhatsz egy SSD-t, és talán még olcsóbban is jössz ki :D
Csak meg kell kérdezni, hogy nem jár-e garancia vesztéssel. Amúgy maga a művelet elvileg kifejezetten egyszerű.

(#14547) LaptopSystem válasza Bikkrom (#14533) üzenetére

A. GX 660-ba belemegy két HDD ?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#14548) bolygó


bolygó
csendes tag

Sziasztok,
kicsit szétnéztem és a következő játékosok maradtak esélyesek:

Asus N53SV - erről már kaptam egy rövid összefoglalót doktor úr-tól: "Nagyon jó gép, bátran ajánlom! Csendes, hűvös, bikaerős. FullHD kijelző, remek hangszórók. A billentyűzet a gyengesége, de megszokható."

Dell XPS L502x
Dell Latitude E6520

Fujitsu Lifebook NH751

Sony Vaio VPCF13M1E/H

Toshiba Satelite P500 1HK

Persze továbbra is várok még lehetséges notebook-okra ötletet. :K Az árban (max. 300eFt) és a tulajdonságokban (Sandy Bridge CPU, Full HD kijelző, Blu-Ray Combo) nem szeretnék engedni (igaz a Blu-Ray ebben az árkategóriában - lassan belátom - esélytelen a másik két tulajdonság mellett... :( ) Amennyiben tudtok segíteni a döntésben, azt előre is nagyon megköszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#14549) Drughi válasza bolygó (#14548) üzenetére


Drughi
addikt

A Latitude nem játékra való, nncs is benne dedikált vdeókártya.
A Lifebook sem arra való, de azon lehetne játszani, csak nem azon a felbontáson.
A toshibában szintén gyenge a vga.
A vaio-ba régi a proci és a vga is

Ezek közül egyértelműen az XPS a legjobb

Pixel 7a

(#14550) bolygó válasza Drughi (#14549) üzenetére


bolygó
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Az ASUS-ról mi a vélemyényed?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.