Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15901) Bloodaxe válasza d@minator (#15900) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

NEkem a phenom IIx2 550 en a shift és shift 2 be ugyanannyi volt az fps-m 3,1ghz-en mint 3,8on. 5850 szal nem a kari fogyott el:)

Üdv: Zsolti

(#15902) honyike válasza Krike (#15888) üzenetére


honyike
aktív tag

Köszi a gyors választ! Esetleg olyan, ami kicsit kevesebbet tud, de jobban bírja aksiról? Core i7 gondolom felesleges, i3 pedig kevés. Sok a különdbég a mobil Radeon 6850 és a 6650 között?

(#15903) badd


badd
tag

Van a Hp-nak márkaboltja? (szóval tényleg csak Hp-val foglalkozó, és nem netes áruházra gondoltam)

(#15904) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!

Olvastam a tesztjét ennek a szériának itt az oldalon de tőletek is megkérdezném. Ez ennyi pénzért megéri e az árát vagy esetleg érdemes lenne a packard bellek között is szétnéznem?
Kritérium a 4 Gb ram, nem alaplapi videókártya, minimum 500 Gb-os HDD. Max 120-at szánnék a dologra.
Előre is köszi a válaszokat! :R

Redmi Note 7

(#15905) fcriss válasza d@minator (#15900) üzenetére


fcriss
tag

Először is asztali procit hasonlítasz mobilprocesszorhoz,másodszor a 4 éves Q6600-t a Sandy Bridge-hez.Keresd ki itt [link] az NFS Shift játékot.Közepes beállítás mellett (mittel) kattints az fps értékekre,és megmutatja hogy milyen konfiggal mérték.PL. ASUS N53SV i3 proci 31 fps,ugyanez a noti i7-2720QM 36 fps,"hoch" beállítás mellett i3 25fps,i7 27fps,kb ugyanez az i5 is,pár fps különbség van.Szóval a mérésedből azért messzemenő következtetést nem lehet levonni.Majd ha valaki leméri mit tud a notiknál a Sandys i3 és i5 a többi NFS játéknál is, akkor elhisszük. ;) Ettől függetlenül én is az alap i5-el vennék notit,de azt már mindenki döntse el maga,hogy neki megéri-e az esetleges felár.

(#15906) eddhunter válasza d@minator (#15865) üzenetére


eddhunter
tag

Nem lettem sokkal okosabb a témában, viszont azt látom, hogy 300e alatt nem kapok olyan notebookot, amin rendesen lehet vágni. Így azon gondolkodom, hogy kell egy megbízható gép, amin, ha nem is sebesen, de elmennek ezek a vágóprogramok, és kisebb mobil projektekhez, meg a tanuláshoz jó. Tehát szerintem marad az xps l502x, y570 esetleg vostro vonal, ezekből vagy i5 vagy i7. Így melyiket ajánljátok(melegedés, hang, üzemidő, megbízhatóság )? Ja és a laptopesztergom-ról lehet rendelni? korrektek?
Köszönöm!

(#15907) Anita0710


Anita0710
csendes tag

Sziasztok Tudósok!

Notebookot szeretnék, de elvesztem a választékban.
Jelenleg egy 4 éves Pavilion dv9000-et használok, de már több sebből vérzik, a megcsináltatása meg annyi lenne, hogy nem éri meg, és akkor még mindig ugyan olyan lassú, csak jó állapotban lassú. Még annyit a mostani HPmhez, hogy a ventillációja az alján van, és már ott tartunk hogyha nem emelem meg, akkor 5 perc után szalonnát tudok rajta sütni, majd kikapcsol magától. Ezek után szempont lenne, hogy az újnál ez meg legyen oldva és kihúzzak vele néhány évet.
Keresnék valamit, ami Pavilionhoz hasonló. Tehát multimédiás felhasználásra van kitalálva, és legalább 15.6, de inkább 17 colos. Nem játékra kell, viszont nagyon sokat utazom. Leejtésről és dobálásról szó sincs, de nem is arra kell hogy asztal helyett ágyban használjam. Nem ártana ha birná a strapát.
Tudtok valami tanácsot irni arra, hogy melyik márka melyik családjában érdemes gondolkozni? Azért csak család, mert nem Mo-n élek, és nem tudom, hogy a konkrét modellválaszték mennyiben azonos, vagy sem az Európaival!

Hálásan köszönöm előre is!

(#15908) doser0717 válasza Anita0710 (#15907) üzenetére


doser0717
aktív tag

Szia!
Nem én leszek aki megválaszolja a kérdésedet, de én leszek aki segít hogy minél hamarabb! :)
Mire megjönnek a 'Tudósok', addigra írd meg, hogy mi a pénzügyi keret amiben gondolkodni lehet. Akkor nem ők noszogatnak majd ezzel... :P
Persze a külföldi dolog miatt az is csak irányadó, de úgy is kérni fogják! :K

FK8, Valoriani Baby 75

(#15909) Krike válasza honyike (#15902) üzenetére


Krike
aktív tag

A CAD miatt ajánlottam a 17"-os verziót, mert annak 1600x900-as a felbontása, 15"-ből én olyan sokról nem tudok, vagy lényegesen drágább, esetleg nem iyen erős a VGA.
A 6850-es egy igen erős videokari, szerintem sokáig számolhattok vele: 6850

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#15910) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok!

Valaki hozzáértő segítségét kérném, laptop vásárlás előtt vagyok, az általam tervezett konfig:
4 GB ram minimum
i3, i5 vagy Core2Duo proci, mindenképpen Intelt szeretnék
320GB-os winyó minimum
15,6"-os kijelző méret
(a többi már alap a laptopoknál: wifi, dvdíró, stb).

A gép munkára lenne használva, majd kapna egy mobil internetet is.

Szerintetek melyik javasolt ebben a kategóriában? Max 120.000-et szánnék a dologra.
Márkák amikre gondoltam: Toshiba, Dell, Asus.

Örülnék ha lenne hozzá Oprendszer, Win7 személyében.

A márkák jók szerintetek, vagy más is szóba jöhetne?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15911) Z86 válasza JoceeHunt (#15910) üzenetére


Z86
őstag

Fujitsu A530 + 2GB RAM (a linkelt lap alján van néhány).

(#15912) JoceeHunt válasza Z86 (#15911) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Erről mi a véleményed?
Toshiba Satellite L650
Processzor: Intel Pentium Dual-Core P6100 (2 x 2,00GHz, 3MB Cache);
Kijelző: 15.6" (1366x768) HD; LED megvilágítás;
Memória: 4GB DDR3 1066MHz;
Merevlemez: 320 GB SATA 5400rpm;
Grafikus kártya: ATI Mobility Radeon HD 5430 512MB DDR3;
Optikai meghajtó: DVD/RW SuperMulti Double layer;
Egyéb jellemzők: Wifi: 802.11b/g/n; 3 x USB; Kártyaolvasó; HDMI™; VGA; Webkamera; E-SATA; LAN: 100Mbit; üzemidő: 3,5 óra
Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit
Billentyűzet: magyar
Készlet: elérhető
Garancia: 24 hónap

119.990.- Bruttó

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15913) Z86 válasza Anita0710 (#15907) üzenetére


Z86
őstag

Általában alulról szívják be a levegőt és oldalt vagy hátul fújják ki, ez minden gépnél így van. A tiéden valószínűleg már nagyon beporosodott a ventilátor és a hűtőborda, illetve könnyen lehet, hogy a hővezető paszta is beszáradt és ezért melegszik fel olyan hamar.
Én a HP (pavilion), Dell (inspiron, XPS), Toshiba (satellite), Lenovo (ideapad) gépek közt nézelődnék első körben (de ez így egy rettentő széles választék). Nem írtál árat, az még fontos lenne.

(#15914) Z86 válasza JoceeHunt (#15912) üzenetére


Z86
őstag

Ez sem rossz, de azt tudni kell róla, hogy csupa fényes anyagból van, ami hamar piszkolódik.
Összevetve a fujitsuval a VGA és az oprendszer emellett szól, viszont a fujiban sokkal erősebb a CPU, matt a kijelző (bár erre érdemes rákérdezni), munkára alkalmasabb, és 3 év a garancia.
Egy rokon típusról itt találhatsz egy PH!TV-s bemutatót, ha esetleg érdekel.

(#15903) badd:
Elég sok városban van Notebookstore üzlet, ami ha nem is direkt HP márkabolt, de általában viszonylag sok HP gép ki van pakolva náluk.

[ Szerkesztve ]

(#15915) JoceeHunt válasza Z86 (#15914) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Igazából nincs bajom a piszkolódással. A régi Asus-om (ami sajna elfüstölt) is hasonló volt, mivel biztosítások miatt házhoz megek az ügyfeleimhez, ezért kell a laptop, és a cég miatt a hivatalos oprendszer. A gép netre kell elsődlegesen (kalkulálni, kötni stb.), de kicsi hardwerest már nem vennék.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15916) Anita0710 válasza Z86 (#15914) üzenetére


Anita0710
csendes tag

Az ár valóban lemaradt. Nem tudom, hogy mi az amiben megéri gondolkozni. Mert az mondanám, hogyha tudom hogy ez vagy az a modell több időt bir ki, akkor talán megérné picit többet áldozni rá... de mivel fogyasztói társadalom és a gyárnak sem az az érdeke, hogy 5 évig használjam... Mondjuk azt, hogy 200e (1000 USD) körül, abba már elég sok mindennek bele kell férnie, nemde?

Milyen márkákban érdemes gondolkozni, ha azt nézem, hogy a felépitménye stabil legyen? Toshiba, HP, Lenovo? Elkezdtem nézelődni, és ilyen nagyon letisztult formákat látok. Ezek a régi dolgok, mint médiagombok meg távirányitó totál eltűntek? (ebben a pavilionban ezt nagyon szeretem) Valamint nem tudom ezt itt lehet-e irni vagy sem, de van olyan márka, amit még véletlenül se?

(#15917) doser0717 válasza Anita0710 (#15916) üzenetére


doser0717
aktív tag

Az anyagi része érdekes... Ha usa dollárban beszélsz én spec. arra tudnék következtetni, hogy ott élsz.
Itt az élő (ÉN) példa: jelenleg úgy néz ki, hogy a usa-ból fogok gépet hazahozatni a következők miatt: Amerikai webshop-ban a kinézett gép 1700 usd, ami átszámítva mai árfolyamon 318.000 jó magyar forintnak felel meg, míg ez a gép itthon magyar webshop-ban kb. 480-500.000 Ft!
Tehát az 1000 usd-s határ nem biztos hogy itthon a 200.000Ft-os (típus függő, de szerintem inkább a 250-270.000 Ft).

FK8, Valoriani Baby 75

(#15918) Z86 válasza Anita0710 (#15916) üzenetére


Z86
őstag

Olyat, hogy adott gyártótól semmit nem igazán leet kijelenteni. Mindegyiknél vannak jól és rosszul sikerült termékek, szériák. Viszont a szolgáltatásokat (support) tekintve elég nagy különbségek lehetnek. Ha jól értelmezem az USA-bei dolgokat kell alapul venni, ott pedig általában 1 éves garanciával kínálják a gépeket, amit viszont lehet bővíteni és mindenféle egyéb szolgáltatást is lehet rendelni melléjük.
Ha pl. megnézed a Dell vagy a HP honlapját, egy rakás garanciabővítési lehetőséget találsz, szerintem ezeket érdemes belekalkulálni az árba.
szerk: érdemes lenne elmenni valami nagy műszaki üzletbe és megtapogatni pár gépet, hogy kiderüljön melyikek felelnek meg inkább az elvárásaidnak.

[ Szerkesztve ]

(#15919) Directors válasza Directors (#15897) üzenetére


Directors
senior tag

Senki?

"UP"

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#15920) Anita0710 válasza doser0717 (#15917) üzenetére


Anita0710
csendes tag

délkelet-ázsia a hely, de itt mindent USDben adnak meg

(#15921) ktommy91 válasza doser0717 (#15917) üzenetére


ktommy91
addikt

Azt ugye tudod hogy a gép után vámot(8%), a gép+szállítási költség után áfát(25%) ráadásnak az akku után környezetterhelési díjat kell fizetni.

Nincs kerítés.

(#15922) Bloodaxe válasza doser0717 (#15917) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

azzal számolj, hogy tán vámot is kell fizetni, és nem biztos, hogy olyan olcsó lesz :S
ez az usd-s dolgo viszont érdekelne engem is, mert kintről jóval olcsóbbak a gépek. egy kb 600USD árú notiért mennyi vámot kéne fizetni?
látom megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Zsolti

(#15923) JoceeHunt válasza Bloodaxe (#15922) üzenetére


JoceeHunt
őstag

magyar áfa is rámegy.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15924) Bloodaxe válasza ktommy91 (#15921) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

és ezt úgy kell érteni, hogy a vámmal 8%al terhelik, és a kapott ár 25%-a az áfa, vagy azeredeti ár 25%-a?
most néztem egy asus g51 kijön 160 ból :)

JoceeHunt:Köszi:)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Zsolti

(#15925) pomk válasza JoceeHunt (#15923) üzenetére


pomk
őstag

Ajándékként kell feladni, nem kell feltüntetni az értéket és nem kell vámot fizetni. ;)
Ez persze hivatalos boltoktól való rendelés esetén nem megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#15926) JoceeHunt válasza pomk (#15925) üzenetére


JoceeHunt
őstag

igen ez így van, de ezt meg kell beszélnie az ottani emberrel, és ha eltűnik a csomag, 0Ft-os ajándéknak vége, semmi biztosítás... Jah és előre kell utalnia a vételárat, szóval van rizikó, ráadásul garija sem lesz. Nem éri meg, és tudom mit beszélek, sokat ebayezek, ismerősömnek konténere is mozog USA-Európa között.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15927) JoceeHunt válasza Bloodaxe (#15924) üzenetére


JoceeHunt
őstag

a te általad vásárolt érték (mivel be kell róla vámoláskor mutatni a számlát) + vám + Áfa. És csak egy megjegyzés: találomra kibontják az ajándékokat is, és ha kibontották az ajándékot is vámolhatod, áfázhatod. akadt már el nekem is így csomagom.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15928) Bloodaxe válasza JoceeHunt (#15926) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

és ha lenne ismerősöm aki haza tudná hozni, azt meglehetne oldani minden +költség nélkül?

Üdv: Zsolti

(#15929) JoceeHunt válasza Bloodaxe (#15928) üzenetére


JoceeHunt
őstag

reptéren érdeklődj. Szerintem nézik hogy mivel megy ki és mit hoz haza :XD. De nem kizárt, erről nincs infóm.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15930) ktommy91 válasza Bloodaxe (#15928) üzenetére


ktommy91
addikt

Tudtom szerint igen.

Nincs kerítés.

(#15931) Bloodaxe


Bloodaxe
aktív tag

Arra gondoltam, hogy azt mondaná hogy a saját notija. Viszont ez a ki-be dolog lehet igaz. Beszélek majd vele, hátha tud valamit erről.

Üdv: Zsolti

(#15932) JoceeHunt válasza Bloodaxe (#15931) üzenetére


JoceeHunt
őstag

ha ő behoz valamit és nem viszi vissza, abból gáz nem lehet, de ha te itt laksz innen mész és hozol valamit, na abból már lehet. Mivel ő onnan jön, és megy is vissza, így sem lehet elvileg gáz. na ne offoljunk ennyit. pápá.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15933) M3oH válasza JoceeHunt (#15929) üzenetére


M3oH
addikt

Nem hiszem, hogy azt nezik ki mit hoz-visz, na persze, h atorvenyes. Repteren minden 3dik embernel laptop van kb. Nem gondolom, ha van ez ember 1 befele, es kifele nincs par napmulva, akkor billincs kattana a kezen.

(#15934) Bloodaxe válasza M3oH (#15933) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

félreértitek. ismerősöm kint van a fiánál nyáron, és csak haza fog jönni, vissza nem:)
és ez a nem mindegy

[ Szerkesztve ]

Üdv: Zsolti

(#15935) SeniorTilla válasza JoceeHunt (#15927) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az igazán nagy bukta az, amikor a frissen így-úgy behozott gép elromlik. Ez előfordulhat és elő is fordul sajnos néha, a nagyon akciós ajánlatoknál nagyobb is rá az esély.

Hogyan lesz megoldva (USA-ból meg főleg, mert ott még a modell is más lehet, mint EU-ban), hogy kicseréljék/megjavítsák? Megy vissza csomagként, vagy kiviszi az ismerős? :)

Jópár esetet láttam már, amikor a végére a leves többe került, mint a hús...

Én is nagyon szeretném, ha olcsón lehetne alkalmanként kintről vásárolni és behozni, de sajnos ez itt nem ámerika. Ott X-szer annyi az átlagos jövedelem, és nagyon sok dolog XX százalékkal olcsóbb, mint itt. Jó nekik. Ez van.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15936) JoceeHunt válasza SeniorTilla (#15935) üzenetére


JoceeHunt
őstag

én ezt tudom, ne nekem mond :XD

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15937) SeniorTilla válasza Bloodaxe (#15934) üzenetére


SeniorTilla
veterán

JoceeHunt: persze, nem is neked szántam :)

Az is oda van írva, hogy:

buyer pays return shipping

És még:

Manufacturer refurbished: An item that has been professionally restored to working order by a manufacturer

A HP újraértékesítési programját elég jól ismerem, és megbízhatónak tartom. Na de az MSI-nél???? A modell lehet jó, de az MSI Support a béka s*gge alatt van, az tuti.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15938) M3oH válasza Bloodaxe (#15934) üzenetére


M3oH
addikt

Sztem siman behozza, mint sajatjat. REpultem mar parszor (igaz csak EUban), sosem kertek senkitol a laptop papirjait, mikor es hol vette. Persze ne dobozban hoza, hanem egy taskaban, nem hiszem, hogy gond lenne.

(#15939) SeniorTilla válasza M3oH (#15938) üzenetére


SeniorTilla
veterán

EU-n belül egész más a leányzó fekvése, mint a közösségen kívülről...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15940) capafog23


capafog23
őstag

Laptopot szeretnék venni 1-2 héten belül.
Keret: 100-120k
Igények: Valami jó dual core processzor (lehetőleg i3), használható (nem integrált, intel) videókártya.

Ha bármit tudnátok ajánlani ebben az árkategóriába, hálás lennék!
Előre is köszönöm a segítséget.

(#15941) doser0717 válasza Bloodaxe (#15922) üzenetére


doser0717
aktív tag

Na akkor mivel sok embert érdekel, kiírom ide:
Még nem teljesen biztos, de jelenleg mondjuk 80% hogy az usa-ból rendelem meg a gépemet. Ha így lesz, akkor jövőhét folyamán meg is történik a vásárlás.
Előre nem akarok senkinek semmit mondani/ígérni, de én mindenképpen (80%) megpróbálom.
Ha sikerült (vagy ha nem) megosztom itt a tapasztalataimat!
De elöljáróban annyi, hogy a vételáron felül kb. 25.000 Ft egyéb költséggel + 40 usd-vel kell számolni!

Hivatalosan meg: az usa-ból érkező elektronikai termékekre nincs vám. Vagyis van, csak az 0%. Szállítási költség változó, de repülővel kb. 20.000 Ft biztosítással együtt.
És van még a környezetvédelmi termékdíj, ami jelenleg 90Ft/Kg.
Ha valakit bővebben érdekel, írjon privátot.
(jajjj és senki ne gondolja, hogy ez az én vállalkozásom, vagy ha segítek esetleg valakinek, akkor azt haszonszerzés céljából teszem. Most nem, de ha nekem sikerült akkor utána minden kedves érdeklődőnek kiadom az én importőröm elérhetőségét)

FK8, Valoriani Baby 75

(#15942) doser0717 válasza SeniorTilla (#15935) üzenetére


doser0717
aktív tag

Erre csak ennyit: A HP-ről fingom nincs mi a helyzet, mert olyan gép nálam szóba sem került. Az MSI-t nem kérdeztem meg, mert kint annyi mint az általam kinézett Asus.
De a Dell (Alienware miatt), Asus, Toshiba hivatalos márkaképviseleteket és hivatalos garanciális szervizeket felhívtam, mindegyikkel legalább 15-20 percet beszéltem az összes létező kérdést feltéve és a végeredmény az, hogy ennél a 3 márkánál 100%-ban ugyanúgy tudom majd érvényesíteni a garanciát itthon, mint egy hazai shop-ban vásárolt gép esetében! Sőt, az Asus és Alienware (Dell) esetében ugyanúgy érvényes a háztól-házig dolog + az Asus-nál a garanciabővítést is épp úgy meg tudom venni mint egy hazai gépre...
Egyetlen kapufa a panelhiba lehet, de ennyi kockázatot be 'kell' vállalni...

FK8, Valoriani Baby 75

(#15943) SeniorTilla válasza doser0717 (#15942) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A garancia érvényes a HP-nál is, f*ng nélkül is :P

Én a 3 vagy 8 napon belüli meghibásodásra céloztam.

Sok sikert a vásárláshoz, remélem jó gépet veszel jó áron.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15944) venta94


venta94
csendes tag

Ha valaki továbbra is keres gépet 130-ig akkor csak is ASUS K53-SJ!!! Ha van kérdésetek ezzel a notebokkal kapcsolatban írjatok privátot! Üdv!

(#15945) d@minator válasza doser0717 (#15941) üzenetére


d@minator
addikt

Ahonnan veszed dobnál linket? M11x alapmodell (Corei3) és a GT540-es változat érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#15946) doser0717 válasza SeniorTilla (#15943) üzenetére


doser0717
aktív tag

Tudom hogy neked 'mindened' a HP, mert azt árulod, nem is akartalak ezzel a szófordulattal megbántani. Én ezt úgy általában használom... :)
Írtam, hogy a pixelhiba lehet az egyetlen, amit itthon nem tudnék megcsináltatni (kivéve ha az ISO szabványon túl van, mert akkor annak a paneljét itthon is kicserélik gar.-ban), de ennyi kockázatot be 'kell' vállalni a siker érdekében... ;]
Én is remélem... :D

FK8, Valoriani Baby 75

(#15947) doser0717 válasza d@minator (#15945) üzenetére


doser0717
aktív tag

Innen tervezem, de itt nincs Alienware.

Még a garanciális dologhoz annyit, hogy szívem szerint egy itthon ismeretlen Clevo-t raknék össze, de annak aztán tényleg 0 a supportja... :F

De ha én sikerrel járok, akkor szerintem innen nyugodtan megveheted az alapot...
Az én vonalamnak mindegy, hogy honnan érkezik (hivatalos vagy nem), de addig amíg nekem nem sikerül másnak nem akarom ajánlani! Azt hiszem ez érthető.
Ha én túl vagyok a dolgon, akkor már a saját tapasztalataimat tudom megosztani - most még inkább reménykedek hogy sikerül...

[ Szerkesztve ]

FK8, Valoriani Baby 75

(#15948) capafog23 válasza venta94 (#15944) üzenetére


capafog23
őstag

Írhatnál pontosabb típust mert ebből van 190k-170k-s fajta is.

(#15949) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Vettünk egy notit, az iponnál. Acer Aspire 5732ZG-453G25MN.
Minden stimmel, kivéve a vga. A dobozára, és a notira is 2 matricával rajta van, hogy HD545V van rajta. De igazából HD4570 van benne, bár nem tudtuk lecsekkolna nagyon. GPU-z,és eszközkezelő is csak annyit ír, hogy 4500 series, de már itt nem jó akkor, mert az 545 gondolom az 5000-res széria.

(#15950) venta94 válasza capafog23 (#15948) üzenetére


venta94
csendes tag

http://www.argep.hu/trend/ASUS/Asus-K53-i3.html ott van 129k-tól!!!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.