Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82301) Biga123 válasza poli27 (#82299) üzenetére


Biga123
addikt

Fórumtárs tesztje alapján is jobban hűt a 360-as EK nucleus, mint egy 420-as AC LF II.
Szal lehet ezért ;)

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#82302) Angie™ válasza poli27 (#82299) üzenetére


Angie™
addikt

Nézz külföldi teszteket róla, olvass bele a Raptor topic-ba, vannak összehasonlítások több emberkétől is.. stb

Attól jobb pl, hogy AIDA 4 pipás teszt, 1 óráig elfut egy 13900K-n, (ami nincs delidelve és nincs rajta UV sem), anélkül, hogy throttlingolna a proci.. ezt elég kevés aio tudja, az NZXT X73-am kb 5 -10 percig bírta maximum és már dobta le az órajelet a proci. Az EK egy baromira hatékony hűtő, nulla pumpa hanggal. C23-ban ezzel tudtam elérni a legtöbb pontot..

Én nem értem egyesek mit hitetlenkednek, le lett írva több megbízható fórumtárs által is, hogy teljesítmény szempontkából EK a best buy, ráadásul akinek nem kell RGB van belőle olcsóbban sima változat is. Majd csinálok nyilt napot, aki nem hiszi el azt meghívom és megnézi élőben, mint a chello-s emberkét az üvegfal mögött :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#82303) CriticalHit válasza Vismajor01 (#82279) üzenetére


CriticalHit
őstag

Olcsóbban mint a a H6 Flow a Montech King 95 [link] [link] vagy a Phanteks NV5 [link] [link] is kiváló házak.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82304) ooloo válasza BioNiCMaN (#82296) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Nagyon jó , hogy szóltál .... egy pofonba szaladástól mentettél meg . :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#82305) forguet válasza norbmeator (#82293) üzenetére


forguet
Topikgazda

Ezekből én a Montechet vinném, jó ár/érték arány, van benne 2 venti is.
Az asus és a deepcool is oké ebben a szegmensben, de számolj a plusz ventikkel.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#82306) BioNiCMaN válasza ooloo (#82304) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szívesen. A másik felvetésemet is fontold meg. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82307) Vismajor01 válasza CriticalHit (#82303) üzenetére


Vismajor01
addikt

Köszi. A king nem tetszik, meg a ventik se amivel adják, a Phanteksről meg virit h olcsójánosított :( Ha nem akarsz rendes házat csinálni X árkategóriában akkor ne csinálj, de ez a nincs HDD keret, nem lehet kiszedni a sínt, nyeklik-csuklik, nem adnak egy ventit se, etc, nope. Pedig amúgy tök jól nézne ki.
De rájöttem h SFX tápom van itthon a NR200P miatt, és ezekbe mind atx kell, úgyhogy marad a lian li mini.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#82308) poli27 válasza Vismajor01 (#82307) üzenetére


poli27
veterán

Pedig nagyon jó ház sztem a KIng :D Imádom, ha akarod venti nálkül is tudod venni, de akkor az rgb hub sincs benne :) Cserébe 30% olcsóbb kb.. :D Mi nem tetszik benne?

(#82309) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Sziasztok!
30-50.000 Ft között milyen lehetőségek vannak, amik megfelelnek az alábbi elvárásaimnak?
ATX, Full black color, Mesh előlap sok ventinek, front IO panel, de nem létszükség, lehet felül is, TG teli oldallap, felül 360-as AIO support, 3 HDD bay, és legalább 320mm-es VGA hossztámogatás. ARGB köszönöm, de nem kell, így is világít kellőképpen. Gyári ventik sem feltételek.
A mostani Tt Core V51 is tökéletes, de kicsit nagy, és kíváncsi vagyok mire tudnám lecserélni, ha úgy döntenék.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Rottweiler89

(#82310) poli27 válasza Rottweiler89 (#82309) üzenetére


poli27
veterán

Én a Montech King 95 ajánlom, sztem marha jó ház, és megtudod venni venti nálkül is, van teli üveg előlap meg adnak hozzá mesht is ha azzal jobb, és az oldalsó ventikeretet amibe 140 es ventit lehet tenni, be lehet fordítani a mesh miatt előrre oldalról. :) Fent röhögve befér a 360 as még a Artic freezer II is ami ugye vastagabb a normáltól.. Ventik nálkül 40e ft ért egy baromi jó ház sztem :)

(#82311) Rottweiler89 válasza poli27 (#82310) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Kétségtelen, hogy szép, de nagyon széles. :U Viszont tetszik, hogy a HDD-k alul is lehetnek egymás mellett, döntve nem szívesen tárolnám.
A V51-es 540 x 236 x 560 mm, ettől kellene sokkal alacsonyabb és kevésbé mélyebb. Tehát kicsit kompaktabb, de minden férjen el kényelmesen. Bár lehet sokat akarok...

[ Szerkesztve ]

Üdv: Rottweiler89

(#82312) Vismajor01 válasza poli27 (#82308) üzenetére


Vismajor01
addikt

Megneztem, tényleg nagyon jó kis házikó.

A ventik nem tetszenek ezekkel a legorbult sarkokkal, és nem jofej dolog h így nincs benne hub ha ventik nélkül kérem. De tulelheto, 99% hogyha veszek RGB ventiket azok hubbal fognak jönni. Ja és azis kizáró ok h oldalt 140es alul meg 120as ventik vannak :(
Szal marad a venti nélküli verzió, ami akkor ugyannnyi (0) ventid ad mint Lian Li és ugyanannyiba is kerül. Méretet meg megnezem mert ugye O11-bol a Mini kellene nekem.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#82313) ooloo válasza Angie™ (#82298) üzenetére


ooloo
őstag

Jelenleg egy CORSAIR Graphite Series™ 600T házam van , de egy kissé idejét múlt , tele HDD és 5,25 ös fiókokkal . Az M.2 SSD-k világában ez egy parlagon heverő , kihasználatlan terület. És akkor jött "Ő" ... Ez a ház csak úgy szembe jött velem és megtetszett . Megnézve pár videót , szinte biztos vagyok benne , hogy nem csalódok benne .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#82314) CriticalHit válasza Rottweiler89 (#82309) üzenetére


CriticalHit
őstag

FD Meshify 2 [link]
Phanteks Eclipse G360A [link]
Lian Li Lancool 216 [link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82315) BioNiCMaN válasza CriticalHit (#82314) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A 216-ban szerintem csak 2db 3,5-es HDD-nek van hely. [kép]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82316) poli27 válasza Vismajor01 (#82312) üzenetére


poli27
veterán

Azzal mi a bajod, hogy oldalt 140 es alul 120 as van? :)

(#82317) Vismajor01 válasza poli27 (#82316) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hat ez teljesen szubjektív, de én nem bírom ha eltero méretű ventik vannak egy házban :(

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#82318) Busterftw válasza Vismajor01 (#82317) üzenetére


Busterftw
veterán

Mondjuk ebbe nem gondoltam bele, de valószínűleg engem is zavarna :D
Például nekem a Phanteks G500a Performance házhoz gyárilag 4x140mm venti járt, de ha a hátsó pl 120mm lenne, biztosan kiakadna az LCD meter :)

Max akkor tudnám elképzelni, ha egy nagyobb rad miatt csak 120mm férne el.

(#82319) CriticalHit válasza BioNiCMaN (#82315) üzenetére


CriticalHit
őstag

Köszi a kiegészítést. Valóban:
"A total of 2 x 3.5” + 6 x 2.5” drives can be installed with dedicated mounts for storage."

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82320) Rottweiler89 válasza BioNiCMaN (#82315) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Sajnos az Eclipse-ben is :U

Üdv: Rottweiler89

(#82321) Angie™ válasza ooloo (#82313) üzenetére


Angie™
addikt

Szerintem nagyon jó házikó, az igazi erőssége, az hogy mehet benne a push-pull, én ezért választottam. Az oldala rendesen van sötétítve, nekem az is szempont, hogy az RGB ne süsse ki a szemem :). Az anyagok minősége szerintem megfelelő, habár a fém oldallapja lehetne picit vastagabb lemezből. A Mesh szűrő szuperül végzi a dolgát, de azért kell a rendszueres takarítás természetesen :) Én ott tartok, hogy a kövi házam a 7000D lesz, csak ezt most annyira jól bekötegeltem, hogy nincs kedvem szétkapni :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#82322) BioNiCMaN válasza Rottweiler89 (#82320) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én száműztem az összes HDD-t a gépből, éppen most vettem rá magam, hogy átmásoljam a HDD-kről a még szükséges cuccokat a NAS-ra. Már itt áll 2db 1TB-s HDD üresen, és még mindig van 2 külső vinyó (1+2TB), amit át kellene nézni. Hogy mennyi szart össze tud szedni az ember teljesen feleslegesen. :DDD A rendszer 500-as m.2-n, a játékok 2TB-s samu szerver SSD-n, minden másra ott a NAS, az üres vincsikre mennek biztonsági másolatban a családi képek, videók. Legközelebb kisebb házat veszek.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82323) ooloo válasza Angie™ (#82321) üzenetére


ooloo
őstag

Szia , Rákukkantottam a 7000es szériára .... nem kellett volna . :DDD
Arra gondolva , hogy további , nem tervezett költségégbe verjem magam , meg is rendeltem az összes komponenst . Természetesen a 7000es házzal egyetemben . Na ... ebbe már befér a 420as radiátor .

Remélem a régebbi konfigurációt tokkal vonóval el tudom adni kb 150000ft ért .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#82324) Angie™ válasza ooloo (#82323) üzenetére


Angie™
addikt

Nah remek, akkor csak gratutálni tudok, jól választottál :)
Majd ha kész vagy, rakjál fel képet a hogyan is néznek ki a gépeink topikba :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#82325) Rottweiler89 válasza BioNiCMaN (#82322) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Én is száműzném, de nem tudok mit venni helyettük, sok fontos cucc van mindegyiken. Ki tudnám váltani egy 6TB-ossal mindegyiket, de HDD-t nem akarok venni. :DDD Meg sok idő átcuccolni róluk. :U

Üdv: Rottweiler89

(#82326) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Arra gondoltam, lecserélném jelenlegi Fractal Design Core 3000 házamat egy mATX méretűre, mert az is elég volna. Core 3000 nagy, nehéz, mikor takarítom belül, és cipelni kell, ill. a mérete miatt a kábel management is nehézkes. Néhány tápkábel nem ér el a helyére ha kívül vezetem el, ezért elég kusza összevisszaság van belül.
Mit tudnátok ajánlani mATX méretben? Nem kell semmi csilivili LED, meg plexi oldallap. Színe leginkább fekete legyen. Szellőzzön jól, legyen jó kábel managementje. i3-10105f procim van MSI B560M-VDH lappal, a hűtő pedig egy iD Cooling SE-213V2, VGA Asus TUF GTX1650S-O4G-Gaming. Van egy BD-Drive a gépben, habár idejét sem tudom mikor használtam utoljára, de azért nem szeretném "kihajítani". Ill. van elől egy 5,25-ös Akasa venti szabályozó.A gépben van 3 venti (egy gyári Fractal+2 Arctic P12). Igazából most úgy látom az alaplapi manualban, hogy van 2 Sys-Fan csati, meg egy Pump Fan (ház ventit is rá lehet kötni ez utóbbira?). De voltaképp szerintem 2 venti is elég, nem egy hű de melegedő a konfig, meg nem is szoktam túl sokat játszani. Summa summarum, lehet, hogy ez a venti szabályozó "kukázható".
A hűtő ventivel sajna így is elég nagy, az egyik RAM modul alig fér el tőle, ki sem tudom szedni, csak ha leszedem a ventit.
Ami az árat illeti, ha kell, akkor a 30e-ig kategória jön szóba.

(#82327) CriticalHit válasza Gabesz87 (#82326) üzenetére


CriticalHit
őstag

Ezekkel szemeznék:
Lian Li Lancool 205M [link]
ASUS AP201 Mesh [link]
Jonsbo D41 [link]
Cooler Master Masterbox [link]
FD FOCUS 2 [link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82328) BioNiCMaN válasza Gabesz87 (#82326) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ha ennyire nem használod az a BD-t, szerintem pattintsd bele egy külső házba. ;) (Az FD Focus2 jól néz ki.)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82329) Gabesz87 válasza BioNiCMaN (#82328) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ez eszembe sem jutott, hogy van külső ház 5,25-ös Drive-nak is. Tudsz ilyet mutatni? Mert amiket találok, vagy Slim, vagy már nem kapható.
Jól néznek ki az alább linkelt házak, de néhány belőlük ATX, nekem meg épp az lenne a csere lényege, hogy kisebb ház legyen, mATX méret. Úgyhogy emiatt a CM, Asus és Lian Li lehet befutó.

(#82330) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello. Kicsit más jellegű kérdés. Lett egy Sharkoon Slider házam. Van valamilyen hdd rezgéscsillapitó termék amit ennél fel lehetne használni? Belső kereten lehet 2db hdd. Egyiket rá csavarozni lehet másikat meg rögzítő kerettel betenni. Valamelyikre létezik valamilyen megoldás? Nem találtam ilyesmi topikot.

[kép] Ilyen a rögzítés része.

[ Szerkesztve ]

(#82331) Gabesz87 válasza CriticalHit (#82327) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ez az Masterbox u.a. mint a lentebb linkelt, csak fancy RBG nélkül?

(#82332) CriticalHit válasza Gabesz87 (#82331) üzenetére


CriticalHit
őstag

Gyárilag csak 1 ventivel a 3 helyett. Marad 7 ezer forintod olyan ventire, amilyet szeretnél.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82333) Gabesz87 válasza CriticalHit (#82332) üzenetére


Gabesz87
addikt

A mostani házamban lévő 2db Arctic P12 ventit pont tudnám használni, úgyhogy nem is kéne vennem. Na akkor még utánanézek ennek a masterbox-nak, nézek róla tesztet, ha van, de szimpinek tűnik.

(#82334) BioNiCMaN válasza Gabesz87 (#82329) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Vagy rosszul keresünk vagy nem tudom... Mindazonáltal nézz rá a FD Pop Air Minire, mATX méret + 2 db 5,25-ös hely.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82335) Sonja


Sonja
veterán

10 éves a Fractal Design ARC XL házam, így elgondolkodtam, hogy le kellene cserélni. 4 SATA SSD és 6 HDD van benne, így olyan ház kell, amibe beleférnek. :D Egyedül ami tetszik is, és (relatív) nincs elszállva az árral az a Corsair 7000D Airflow.

HDD kérdésem lenne ezügyben. Most előlről fúj rá két venti a két 4-es HDD-s tárolóban. Az alsóban 4 HDD van, míg a felsőbe 2 HDD (ilyen, csak most már a 2 SSD nem ott van). A nyári 30 fokos szobába 39 fokos a legmelegebb. A kérdésem az lenne, hogy sokkal melegebb lenne a hátsó rekeszben lévő 3db HDD, mint most? :F Csak ez a kérdés idegesít egy kicsit. :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#82336) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Fractal Pop Air vagy Lian Li O11 Air Mini szerintetek? Mindkettő bent van az ajánlottak között.
5800x3d, Asus Tuf B550M Plus, Be quite shadow rock 3 hűtő, 32Gb RAM, 1 M2, 1 2.5 hdd és egy 4070 Ti Super lenne benne.

(#82337) spleenszuru válasza -Rolika- (#82336) üzenetére


spleenszuru
őstag

Amennyiben ki szeretnéd használni az alulra beépíthető ventik lehetőségét - aminek a Lian Li esetében még értelme is van - akkor azt választod.

Mindkettő jó ház, nem tudom, a 4070 Ti mennyire melegedős vga.

Malaka!

(#82338) BioNiCMaN válasza -Rolika- (#82336) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én akkor venném a Pop Air-t, ha szükséged van az 5,25-ös helyre. :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82339) -Rolika- válasza spleenszuru (#82337) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi.
Nem tudom mennyire melegedős fajta. Főleg, hogy a Ti Super majd csak jövő héten jön ki. Látom Neked is a Lian Li házad van. A hűtő magasságot Ipon 155mm-re írja, de a gyártó 170-re. Gondolom iponék írhatták rosszul.

BioNiCMaN: nincs rá szükségem. Sőt lehet majd a laptop hdd-t is kukázom később.
Mégegyszer köszi mind2töknek.
Még egy kérdésem lenne. Ha nem moduláris tápot veszek, azzal sem lesz gond a Lian Li-ban? Ezer éve nem építettem már gépet. A jelenlegit is összerakattam iponosokkal, de ezt most én fogom megépíteni.

(#82340) CriticalHit válasza -Rolika- (#82336) üzenetére


CriticalHit
őstag

[link] "CPU cooling is one of the best but...large air cooled GPUs do not stand much of a chance in this case." Lian Li O11 Air Mini. Nem venném 4070TI Super mellé.
[link] A FD Pop Air-nek sem erőssége a GPU hűtés de jobban szerepel, mint a O11 Air Mini.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82341) spleenszuru válasza -Rolika- (#82339) üzenetére


spleenszuru
őstag

Igen, ipon írja rosszul.

Én maradnék a moduláris tápnál. Egyszerűen sokkal jobban építhető, kezelhető.

#82340CriticalHit
Nem igazán értem. A 6900 XT-m is batár dög, de hát közvetlenül alatta vannak a beszívó ventik.
A front ventik is pár centire vannak tőle, még az abból érkező levegőből is tud venni a vga.

Malaka!

(#82342) Busterftw válasza -Rolika- (#82339) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha a 4070Ti Supert a 4080 huteset kapja, akkor nem nagyon lesz melegedos.

(#82343) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Sziasztok!
Idén építenék egy gamer konfigot kb GTX 4070 kategóriában, 650-750w-os táppal. Kérdés hogy a mostani 10+éves pc-ből menthető-e a Corsair Carbide 500R ház? Nem tudom hogy 10 év alatt mennyit és milyen téren fejlődtek a házak és hogy egyáltalán kompatibilitás-e egy mai konfiggal. Hosszú távra terveznék, ennek tekintetében ajánlott lehet házból is újat vennem?

(#82344) BioNiCMaN válasza Willhunting (#82343) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"Supports graphics cards up to 452mm in length (with hard drive cage removed)"

Kompatibilis csak nem "menő". ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82345) Busterftw válasza Willhunting (#82343) üzenetére


Busterftw
veterán

Elolap elegge perforalt, tesztek alapjan dicsertek anno az airflow-t, az rtx 4070 pedig nem forrofeju, nyilvan nem artana azert hazzal is fejlodni, de ha meg akarod tartani, meg ki fog szolgalni. :)

Max kesobb cserelsz hazat.

[ Szerkesztve ]

(#82346) Willhunting


Willhunting
aktív tag

BioNiCMaN és Busterftw köszönöm a válaszokat! Engem a dizájn trendek hidegen hagynak, a megfelelő légáramlás és csendesség ami szempont. Egyedül a méret ami miatt váltanék. Ez a böhöm nagy dög overkill mai szemmel nézve, tekintve hogy már nem foglalják a helyet a HDD-k meg optikai meghajtók.
Mikor aktualizálódik a build azért futok még egy kört az ajánlott házak terén is, hátha mégis elcsábulok... ;)

(#82347) tanosj


tanosj
tag

Sziasztok!

Kicsit két tűz közé keveredtem. Eddig megvoltam győződve arról, hogy az új Lian Li EVO RGB [link] lesz a választás, de elkezdtem nézelődni és a Thermaltake CTE 700 Air is igen jó háznak tűnik.

Jelenleg Lian Li O11D XL ROG van, de kattant az agyam és cseréltem pár hardvert, aztán jött a 420as AIO is.... és kell az új ház.

Tapasztalat van valakinek a CTE700-al kapcsolatban? [link]

Tervem 420-as AIO és 140-es venti mindenhova, ezen két típusban minden is megoldható.

Köszi :))

(#82348) coller21


coller21
csendes tag

Sziasztok,
1. Mennyit szánsz a házra
60-80 ezer környéke
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
ASUS ROG Strix B760-F Gaming WIFI alaplap
COOLERMASTER MasterLiquid 240L
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)
Minél halkabb legyen lehetőleg, semmi csicsa nem kell

Köszönettel,
Coller.

(#82349) Malfroy


Malfroy
aktív tag

hello. van egy corsair házam benne 4db corsair ventillátorral. szeretném minnél halkabbra venni a pc-t tehát szabályozni a fan-ok sebességét. melyik program erre a legjobb?

(#82350) Busterftw válasza Malfroy (#82349) üzenetére


Busterftw
veterán

Biosbol a legegyszerubb, az nem opcio?

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.