Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) DJZoliboy válasza abridabri (#75978) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Köszi!
:D jó sokat felsoroltál!
Ezek közül melyik lenne a legjobb?

Az NZXT H710i nem lenne ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#76002) abridabri válasza DJZoliboy (#76001) üzenetére


abridabri
veterán

Jól szellőző házat kerestél, a zárt előlap annak pont az ellentéte.

(#76003) DJZoliboy válasza abridabri (#76002) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Igaz!
Bocsi, csak annyira n em vágtam a témát, csak az NZYT mondta vki és gondoltam rákérdek.
És ebből melyik az a abszolút best és halk is valamennyire?

[ Szerkesztve ]

(#76004) abridabri válasza DJZoliboy (#76003) üzenetére


abridabri
veterán

Mindegyik jó ,különben nem ajánlanám :)
A leghalkabb ventik talán talán a Be Quiet 500DX vagy Lancool 215 -ben vannak.

(#76005) gabber01 válasza abridabri (#76002) üzenetére


gabber01
addikt

Ok, zárt előlap, de vannak légcsatornák, amivel a szellőzés elvileg nem sérül sokat.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76006) DJZoliboy válasza abridabri (#76004) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Meg ha esetleg csinálnék egy olyat h előre raknék 3 leghallkabb és jó hűtésű ventit és hátra 1et és fel 1 et, akkor melyik venti volna az ajánlott? hatékony és halk is.

(#76007) abridabri válasza gabber01 (#76005) üzenetére


abridabri
veterán

Ez nem így működik, ha 90fokot kell fordulni a levegőnek ,akkor már nem hatékonyak a kis teljesítményű számítógép ventik.

DJZoliboy
Arctic P12/ P14 5ös pakk kiváló vétel.

[ Szerkesztve ]

(#76008) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy halk és léghűtéssel jól szellőző, ATX form factorú számítógépházat, amibe belefér egy 30cm-es VGA a tápcsatival cipőkanalazás nélkül?
RGB, üveg meg ilyesmik nem szempont. Felőlem minden belsőség el lehet takarva.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#76009) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy jó gépházat maximum 25.000Ft-ért? Lehetőleg alza legyen előnyben, de nem gond ha nem. Az árat ne lépje át!

Ami majd belekerülne.:

MSI B350 PC MATE
AMD RYZEN 5 1400, gyári hűtő, de majd egy 160mm biztos belekerül...
MSI Nvidia GTX 1070 ARMOR OC 8GB
3 db ventilátor 120mm a régi Zalman Z1 Neo-ból
2x8GB Corsair RAM Vegeance LPX
2db SATA HDD, de lehet majd több. NVME SSD-m van, az nem gond.
Chieftec Element Series 600W
Elvileg ennyi lenne. Legyen jól szellőző, könnyen szerelhető. Felül jól szellőző! Köszöntem! :)

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#76010) gabber01 válasza abridabri (#76007) üzenetére


gabber01
addikt

Elhiszem, bár én semmilyen különbséget nem érzek, se nem mérek ha kinyitom az elejét vagy sem.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76011) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

EATX formátumú házból lehet még olyat kapni amiben van két 5.25" hely és sok 3.5" os hely, ami jó szellős a hűtés szempontjából?

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#76012) abridabri válasza Moonwolf (#76011) üzenetére


abridabri
veterán

Újonnan szerintem màr nem kapni 2 dvd-s eatx házat. Szokott lenni használtan apron Corsair750d airflow edition ház (25/30k ) .Ha nem sürgős akkor érdemes lenne feladnod egy hirdetést.

(#76013) demmer123


demmer123
őstag

Valaki esetleg tudja hol lehet kapni jó áron Lian Li LANCOOL 215 gépházat?

Merlinhardvernél láttam lehet csak 36k kicsit sokkalom érte holott 25-26kért mentek :U

(#76014) thomeef válasza demmer123 (#76013) üzenetére


thomeef
őstag

Jah megjelenés után 2 hétig ment 26k-ért, aztán mivel az összes létező hardware teszter oldal/csatorna az év házának kiáltotta, merlinnél instant felment egy 10-essel azt ára, máshol meg nem is nagyon volt kapható. Caseking.de-ről tudod megrendelni 85 euro-ért. de 15 euro a posta, akkor meg merlines áron vagy. Nagyon jó ház, de ha 30%-al drágábban árulják mint kéne akkor kihagyott ziccer a Lian Litól. Nem tudom miért nem gyártanak belőle többet.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76015) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. A géphàzamban jelenleg egy egy ventilátor van elől és hátul, így azért elég meleg van benne,ha rajta van az oldalsó üveg, ezért én az edzett üveg nélkül használom,hogy jobb legyen a levegő. Ez okozhat később problémát a porosodàson kívül? Vagy szerezzek be mindenképp plusz ventilàtorokat? Köszönöm a választ :R

(#76016) thomeef válasza Viiktor1989 (#76015) üzenetére


thomeef
őstag

Nem lesz vele gondod, csak porosodni fog, illetve jócskán rontod vele a 2 venti hatásfokát, mert így megbontod a légáramot amit azok csinálnának zárt térben. Veszel még 1 intake ventit előre és meg van oldva. Ha nem extrém tuning rendszered van akkor bőven elégnek kell lennie.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76017) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Sziasztok,

Gondolkozok egy új házon, a mostani már nem is tudom mióta lehet meg, úgy 15 éve (Chieftec ház).
Most vettem új processzort (i5-11400F), alaplapot (ASUS Tuf Gaming B560 Plus WiFi), meg RAM-ot is. Meglepett, hogy milyen szép színes az új alaplap (az Nvidia GTX 1660 Superem is szines kissé), gondoltam illene valami szép ház, ez már nincs túl jó állapotban.

De gondban vagyok.
A problémát a Be Quiet Shadow Rock Slim okozza, mert 161 mm magas, és néztem ezt a Corsair spec-04-et, de 150 mm a max, és úgy látom ez sok ház esetében problémás lehet.

A másik, hogy egy régi (8-9 éves) be quiet tápom van (Straight Power E9 - 400 W), nagyon szeretem, úgyhogy nem cserélném le, viszont zavar ez, hogy alulra kerülne (akkor fejjel lefelé kell berakni, hogy fölfele legyen hely? Vagy nem gond neki, hogy alatta rögtön ott a padló? :F ). Azt sem tudom kell-e valami hosszabbító kábel hozzá.

Szóval nem igazán tetszik ez a dolog, ha túl macerás inkább nem is vennék új házat. Viszont ez az "ablakos" design nagyon tetszik, illetve az is, hogy a kábeleket el lehet rejteni.
Ha esetleg tudtok valami jó ajánlatot, azt megköszönném, illetve a táp kérdés a lényeg. Legfeljebb kb. 20 ezret költenék rá, de ha mondjuk 25e Ft-ért sokkal jobb van, akkor az belefér.

Motorola Edge 20 Pro

(#76018) MaddeNNNN válasza Phoenixy (#76017) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Silentium PC Signum SG1 TG 17-18k-ért bestbuy.

ha nagyon kedvet kaptál karácsonyfázni:SilentiumPC Signum SG1V EVO TG ARGB 24k
mondjuk mindkettőnek 161mm a max cpu hűtő magassága. lehet koppos lenne.

FRACTAL DESIGN Meshify C TG ablakos fehér 27k most akciósan 172mm-es cpu hűtő hellyel

táp meg kb 15k körül tudsz venni EVGA 550 B5-öt most akciósan, ami ár/érték arányban kiváló és bőven elég a gépedhez. de a táp topikban tudnak segíteni

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#76019) gabber01 válasza MaddeNNNN (#76018) üzenetére


gabber01
addikt

Azért azt érdemes megjegyezni, hogy abba a házba max 160mm-es tápot lehet berakni. Ez az általad ajánlott tápnál mondjuk ha minden igaz nem gond. :)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76020) hevepapa válasza gabber01 (#76019) üzenetére


hevepapa
senior tag

A Meshify C-be befér a 170 mm-es táp is. A CPU hűtő meg 175 mm lehet.

(#76021) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyeség a kérdésem, de van olyan általánosságban, hogy ideális ventilátorszám egy házon/házban? Pl. elég egy házba 2-3 ventilátor vagy inkább a minél több, annál jobb az igaz? :U

Mercury

(#76022) thomeef válasza Mr.Mercury (#76021) üzenetére


thomeef
őstag

Az átlag felhasználáshoz 2 szívó elöl + 1 fújó venti hátul bőven elég. Ennél több venti használata messze nem lineáris javulást hoz csak, és csak minimálisan tud javítani, vagy az is lehet hogy semmi javulást nem hoz, mert megtörik egymás légáramát, és egy turbulens katyvasz jön létre. Az én álláspontom, hogy mindig egyel több szívó venti legyen mint fújó minimum, hogy ne alakuljon ki negatív légnyomás.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76023) gabber01 válasza hevepapa (#76020) üzenetére


gabber01
addikt

Igen, de én a SilentiumPC SG1 TG-ről beszéltem. :) Bár lehet nem volt egyértelmű. :)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76024) hevepapa válasza gabber01 (#76023) üzenetére


hevepapa
senior tag

Így már tiszta :)

(#76025) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy új házat venni, úgy hogy a jelenlegi buildem beleférjen:
CPU: AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz 6-Core Processor
CPU hűtő: Cooler Master Hyper 212 EVO
Alaplap: MSI B450M MORTAR MAX Micro ATX AM4 Motherboard
Memória: Crucial Ballistix 16 GB (2 x 8 GB) DDR4-3200 CL16 Memory
HDD és SSD:
Western Digital Caviar Black 1 TB 3.5" 7200RPM Internal Hard Drive
Samsung 850 EVO-Series 250 GB 2.5" Solid State Drive
Crucial MX500 500 GB 2.5" Solid State Drive
Videókártya: Zotac GeForce GTX 1070 Ti 8 GB AMP Extreme Video Card
Táp: FSP Group Hydro X 450 W 80+ Gold Certified ATX Power Supply

Jelenlegi ház:
Cooler Master N200 MicroATX Mini Tower Case

Jelenleg ami sok helyet foglal az a videókártya (3.5 slotos), illetve a CPU hűtő, ami éppen hogy belefér (néhány mm-ra van a háztól)
Fontos lenne hogy legalább 3 tárhely beleférjen.
Padlószőnyeg van nálam szóval elég gyakran kell takarítanom a gépet, gyorsan porosodik, egy jobb féle szűrő mindenképpen kellene rá.

mATX ház lenne jó méretben :)
Költeni max 30ezret szánnék rá.
RGB nem kell.
Ventiket ha megfelelőt adnak a házhoz nem cserélném, egyéb esetben igen.

:R

Üdv: László

(#76026) gabber01 válasza PitkyePadvan (#76025) üzenetére


gabber01
addikt

Phanteks 360A?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76027) thomeef válasza PitkyePadvan (#76025) üzenetére


thomeef
őstag

Corsair 4000D Airflow (van fekete meg fehér is) Bőven elfér benne cpu, vga, 2 ssd + 2hdd fér el hátul ha az elég. Illetve ennél a háznál úgymond dupla porszűrés van elöl, mert van egy rendes porszűrő a burkolat előtt, és maga a burkolat is szűr valamelyest. Ami még előny hogy elég kompakt ház, tehát attól hogy ATX még egyáltalán nem nagy.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76028) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Végre rászántam magam, és megvettem az általam áhított Lancool II Mesh RGB-t.
Valóban nagyon jó ház. Tágas, hűs, és könnyen szerelhető.
Kicsit több mint 10 fokot hűlt a proci és a vga is az előző házhoz képest (Zalman Z9 Neo).
Raktam pluszba fel 2 és hátra 1 Lepa hűtőt. Hihetetlen hőmérsékleteket produkál.
Kíváncsi voltam, így raktam a vga alá 2 Be Quiet hűtőt de gyakorlatilag elhanyagolható eredményt produkáltak, így vissza kiszereltem. Egész nap teszteltem játékkal, kikapcsolt alsó ventikkel is ugyan olyan eredményeket kaptam vga hőmérséklet terén mint bekapcsolva.
Összeségében nagyon elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#76029) gabber01 válasza NY_A (#76028) üzenetére


gabber01
addikt

Mi lehet az oka, hogy ennyit hűlt, elvégre annak a Zalman háznak is normális légszállítása lehet, feltéve hogy jó a venti setup. Nekem is Z9 Neo-m van, ezért is kérdem. :)
Talán az lehet a baj, hogy alapvetően 2 pull venti van elöl, és 3 push összesen hátul meg felül és negatív nyomás alakul ki. De máshogy nem nagyon lehet beépíteni.
Gondolkoztam, hogy megérné-e lecserélni, mert ebbe nagyobb radi sem fér bele, 240es is csak szűkösen.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76030) NY_A válasza gabber01 (#76029) üzenetére


NY_A
őstag

Én a Z9-en úgy értem el alacsonyabb hőmérsékleteket, hogy a felső ventiket megfordítottam, hogy befelé fújjon. Hülyén hangzik, de harisnyába húztam a ventiket mert felül nincs szűrő. :D

Így 4 ment be, és 1 ki. Érdekes módon ez volt a legjobb felállás. Így a VRM kb. 5 fokot hűlt az eredeti felálláshoz képest, de a procinak is tetszett. Viszonylag sokat szüttyögtem vele mire a forulatokat adott hőmérséklethez igazítottam. Próbáltam elől nagyobb felül kisebb légzsállítással, mindenféle lehetőséget megvizsgáltam. Napokig elvoltam vele, én szeretek ilyenekkel szórakozni. :)
Volt egy adott pont, ha fölé mentem levegő áramlásban akkor elkezdett melegebb lenni bent. Gondolom akkor már nagyon torlódott bent a levegő. A ventilátor fordulat amit használtam elől max 80% felül 50% hátul 90% proci 100%. Ekkor mértem a legjobb eredményeket még elfogadható zaj mellett.
Ebben egy 9900K és egy 3070 van. Ezzel a setuppal a CPU több óra Warzone alatt max 75 fokig ment, az átlagom amit mértem 67 volt. A VGA az 74 fok maxon zárt, a VRM 69-en.
A Lancoolban ugyan ezek a számok ugyan ilyen körülmények között (klímatizált 24 fokos szoba) a következők lettek.
Warzone CPU maximum 64 fok, átlagos 56. A VGA max 63 lett függetlenül attól, hogy volt-e alatta venti vagy sem. A VRM 62 fok.
Itt most 3 be, 3 ki. Max fordulat mindnél 70% a hang miatt, a CPU 100%.

Ezt én nagyon komoly előrelépésnek érzem. Kíváncsi leszek klíma nélkül mennyit mérek mert az is szamit 5-6 fokot minusz, de anélkül is kevesebbet kell tudnia mint a Z9-nek klíma mellett.

[ Szerkesztve ]

(#76031) Mr.Mercury válasza thomeef (#76022) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Köszi a választ, sokat segített! :R

Mercury

(#76032) gabber01 válasza NY_A (#76030) üzenetére


gabber01
addikt

Köszi, ezek nagyon hasznos infok voltak. :R
Gondoltam már rá én is, hogy megfordítom a felsőket, de még sosem próbáltam ki. Na ezek után adok egy esélyt neki úgy. :)
A harisnyázás teljesen valid ötlet, na de hány DIN-esek voltak? :)
Nekem felül amúgy Scythe Kaze Flex 800asok vannak, szóval nincs őrült légszállításuk, viszont marha csendesek maxon is. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76033) NY_A válasza gabber01 (#76032) üzenetére


NY_A
őstag

Nekem felül 2 db Lepa BOL.Quiet 120mm volt, de ugye ezt csak félgőzzel járattam így kb a Tiédnek is hoznia kell azt a légszállítást max teljesítményen. Elől 2 db Be Quiet Pure Wings 2 140mm használtam, hátul szintén egy Lepa volt.
Harisnyáról nincs infóm, mondtam asszonynak adjon egy pár harisnyazoknit, ennyivel Ő is hozzájárulhat a gépfejlesztéshez. :D

(#76034) gabber01 válasza NY_A (#76033) üzenetére


gabber01
addikt

Én is lejmolok majd tőle, feketét. :D
Amúgy megvan még a Z9-ed? Véletlenül nincs egy plusz előlapi takarólemezed elfekvőben? :) Kiszedtem az évek óta nem használt dvd-t, meg az egész rögzítő keretet, de most ott maradt a lyuk. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76035) NY_A válasza gabber01 (#76034) üzenetére


NY_A
őstag

Megvan még, de nem szeretném kiszedni. Házzal együtt megkapod jutányos áron. :D

(#76036) gabber01 válasza NY_A (#76035) üzenetére


gabber01
addikt

Még egy ilyet köszi nem :D, inkább veszek másik házat, amibe normális vízhűtés is befér. :)
Phanteks 360A-t néztem már ki.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76037) NY_A válasza gabber01 (#76036) üzenetére


NY_A
őstag

Azt én is nézegettem, nekem is nagyon tetszik. Ne fogd vissza magad. :D

(#76038) gabber01 válasza NY_A (#76037) üzenetére


gabber01
addikt

Az a baj, nagyon tetszik és szeretem ezt a Zalman házat is, nehezen cserélem le. :)
Érhet vajon valamit használt piacon?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#76039) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!
Egy irodai gépet állítok össze.
Benne egy i3-mal.
Szeretném ha a ház elején és hátulján is lenne venti.
Elöl továbbá legyen sok csatlakozó, legalább 4 USB, ha lehet 3.x-esek.
De örülök thunderbolt portnak is stb.
Minél több USB, annál jobb.
Köszi.
piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#76040) NY_A válasza gabber01 (#76038) üzenetére


NY_A
őstag

Ha jó állapotban van szerintem 8-10 ezerért meg lehet hirdetni. Enyémben most ventik sincsenek, én neki fogom adni haveromnak, mert így jó ha 4-5 ezerért elvinnék.

[ Szerkesztve ]

(#76041) thomeef válasza gabber01 (#76038) üzenetére


thomeef
őstag

Sajnos házat használtan nagyon nehéz értelmes áron eladni, mert értéktartó PC alkatrész, nem cseréled 2 évente, így az emberek inkább rádobnak pár 1000-est és vesznek újat. De ha nagyon nyomott áron adod, és türelmes vagy, mindent el lehet adni :) A másik hátráltató tényező még ház eladásnál ugye a méret..., főleg ha nincs meg az eredeti csomagolása.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76042) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Corsair Carbide 300R oldalablakos hazam van jelenleg, ehelyett neznek egy uj hazat. Minel nagyobb, es magasabb, annal jobb jeligere, ne nagyon kelljen hajolgatni az USB-k dugdosasahoz.

Gepem:

MB: GIGABYTE X570 AORUS ELITE
CPU: AMD Ryzen 7 3700X @ stock
CPU Cooler: Alpenföhn Brocken 2+BQ Silent Wings 3 14cm PWM
RAM: 4x16G 3200MHz GSkill F4-3200C16Q-64GVK RAM
VGA: Sapphire RX5500 XT 8GB
SSD: WDC WDS500G2B0A 500 GB SATA SSD
SSD: Samsung SSD 830 Series 128 GB SATA
SSD SSD: WD WDS100T2B0A 1TB SATA SSD
HDD: Toshiba 3TB 7200rpm SATAIII (HDWD130)
HDD: Toshiba 3TB 7200rpm SATAIII (DT01ACA300)
NVMe SSD: WD WDS100T3X0C 1TB NVMe SSD
NVMe SSD: WD WDS100T3X0C 1TB NVMe SSD
PSU: EVGA SuperNOVA 850 G2 850W (220-G2-0850-XR)

Ventillatoraim:

5 db 12cm-es ventillatorom van a hazban, 2 pwm-es Noctua fent, 2 pwm-es Coolink elol, ha jol remlik egy BQ Silent Wigs 3 pwm van hatul.

A CPU hutomon egy 14-es Silent Wings 3 pwm van.

Remelem mindent leirtam.

Van-e elvárásod a külsejével kapcsolatban, például ablak, edzett üveg, világítás, elképzelés a designnal kapcsolatban:

A letisztult dolgokat kedvelem, tehat

- se RGB-je
- se ablaka
- se edzett uveg resze ne legyen.
- a jovore gondolva: legyen olyan szeles, hogy gond nelkul tudjon fogadni egy csucs torony hutot (pl. NH-D15)
- Ezenkivul jo lenne, ha minel tobb 2.5 es 3.5"-os helye lenne. 5.25 nem szukseges, mivel nincs DVD irom hosszu evek ota.
- legyen hangszigetelt.

Maximum összeg, amit a házra fordítanál: 50-60k.

Ennek a feltetelrendszernek a Dark Base 900 felel meg egyedul, jol latom? :)

Koszi!

Udv.

[ Szerkesztve ]

(#76043) abridabri válasza Neil Watts (#76042) üzenetére


abridabri
veterán

Én inkább a [BQ SB 802] -t venném . Nyáron a mesh panellal, télen meg meg a "hangszigetelt" panellal lehet használni.
Vagy Phanteks p600s

(#76044) Neil Watts válasza abridabri (#76043) üzenetére


Neil Watts
veterán

Sajnos mind a 802-nek, mind a Phanteksnek edzett uveg oldallapja van. :(

Udv.

(#76045) thomeef válasza Neil Watts (#76044) üzenetére


thomeef
őstag

Nope. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76046) abridabri válasza Neil Watts (#76044) üzenetére


abridabri
veterán

thomeef gyorsabb volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#76047) Neil Watts válasza abridabri (#76043) üzenetére


Neil Watts
veterán

Koszonom a valaszotokat kozben. :)

Meg eszembe jutott valami:

A Nanoxia DS5 is kb. ebben az arkategoriaban van. Az mennyire ajanlott?

Koszi!

Udv.

[ Szerkesztve ]

(#76048) thomeef


thomeef
őstag

Nem tudom nézte-e valaki tegnap a Lian Li digital expo 2021-et. Azért ott lesznek finomságok. O11 Air Mini engem pl. megvett kilóra, végre ATX táp is bele fog menni. :))
Illetve a Lancool III-at is bemutatták, az is elég baba :K .

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#76049) abridabri válasza Neil Watts (#76047) üzenetére


abridabri
veterán

Passz ,nem szerltem soha Nanoxia házat . Viszont van benne csomó felesleges DVD hely ,amíg az előbb említett 2 házban elöl 3 venti mehet. Ami pl egy általad említett D15 nél jól jön . (úgy hatékony a toronyhűtő ha van elég friss levegője ,és lehetőleg egy magasságban kapja a frontpanelről)

(#76050) joshua7 válasza thomeef (#76048) üzenetére


joshua7
veterán

Ez a Lancool tetszetős.
Árat lehet tudni?

Semper Fi

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.