Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) juliensorel válasza daeyvd44 (#69000) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nem hiszem, hogy magyar boltok forgalmaznak ilyen gyártó specifikus pót alkatrészeket.
Te magad linkelted be a lelőhelyet. Add to cart...
Az más kérdés, hogy 7,50 € a legolcsóbb szállítás, szóval kérdés megéri e...

(#69002) daeyvd44 válasza juliensorel (#69001) üzenetére


daeyvd44
tag

Igen, ezért is reménykedtem, hogy hátha lesz. 5000 ft-ot egy ilyen kis pót alkatrészért nem igazán szeretnék fizetni. :(
Plusz lehet, hogy nem is lesz jó a házamhoz. :(

[ Szerkesztve ]

(#69003) barca4ever


barca4ever
tag

Sziasztok ! :)
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Thermaltake M9-ről szeretnék valami nagyobb ( tágasabb ) Házikóra váltani. Lehetőleg minél olcsóbban :DD
Felmerült egy két lehetőség, pl.: deepcool dukase v2, Zalman Z11 Plus. ....sőt még akár a Chiftech Dragon Midi is (ha ez akkor egy kis modding-al) Ti melyiket avagy milyen házat ajánlanátok ? :B
Előre is köszönöm Mindenkinek !!! :)

[ Szerkesztve ]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#69004) jeni válasza daeyvd44 (#69002) üzenetére


jeni
félisten

elvileg ahhoz tudnál,vagyis lehet gyártatni tartót is.

(#69005) abridabri válasza barca4ever (#69003) üzenetére


abridabri
veterán

A Z11 plus egy nagy vicc :))
A 3 kozul en a moddolt Chieftek Dragont valasztanam , az meg anyagbol keszult .
A Dukase v2 se rossz haz egyebkent.
Amugy mennyi az arkereted ?Az adatlapodon szereplo konfighoz kellene ? DVD hely kell-e ? Lehet apron talalni jo hazakat.

(#69006) daeyvd44 válasza jeni (#69004) üzenetére


daeyvd44
tag

Értem, és azt tudod, hogy hol vagy kit keressek ezzel a témával kapcsolatban?

(#69007) jeni válasza daeyvd44 (#69006) üzenetére


jeni
félisten

ismerős?
esetleg egy SSD tartót meg fabrikálni?
[link] [link] [link] [link]

(#69008) abridabri válasza daeyvd44 (#69006) üzenetére


abridabri
veterán

Amugy miert szeretned rogziteni a masodik SSD-t ? Ha latni szeretned akkor OK .
De egyebkent az SSD ben nincs mozgo alkatresz ,nem igenyel rogzitest . Bedobod hatra az alaplap moge ,vagy a taptakao ala ,nem lesz vele semmi gond.

(#69009) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Hamarosan írok erről a házról: Fractal Design Meshify C TG fehér

Az alábbi öreg házat fogja lecserélni :D

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#69010) barca4ever válasza abridabri (#69005) üzenetére


barca4ever
tag

Igen az a konfig ami az adatlapon szerepel annyi változással hogy egy ASUS Crosshair V Formula Z lap kerül majd bele! :) :K
A keret 10k max :(
Rád Hallgatva lehet a Dukase marad :) Aztán idővel lesz egy Dragon is :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#69011) Zοltta válasza MarkusSchulz (#69009) üzenetére


Zοltta
senior tag

Mi ez a bmw randaság :Y :DD :Y

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#69012) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok! Milyen gépházat ajánlotok 15k alatt? Csak újonnan, ATX méretben. Fontos a jó szellőzés, (ha van benne elfogadható gyári ventilátor, az még jobb) és ne legyen ocsmány. Legyen benne porszűrés.

Jelenleg Zalman I3 Edge van (nem a Simple Design) és borzasztóan szellőzik, elől van 3 venti, de sehol nem tudja szívni a levegőt, ha esetleg a Simple Design változat jobb (képek alapján az egész előlap rácsos), akkor lecserélem. De nem ragaszkodom hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#69013) Tika6


Tika6
tag

Sziasztok! Coolermaster N200 házamat tervezem Be Quiet Silent Base 600 nem ablakosra cserélni. Corsair CX450M tápomat (1,5 éves) hangosnak tartom a jelenlegiben. A BQ háztól mennyivel jobb hangszigetelést várhatok, érdemben kevesebb zaja fog kiszűrődni, mint a CM-ből?
Be Quiet! Pure Rock Slim procihűtő van benne, 3 db Alpenföhn Wing-Boost 120 venti, azokat például nem is hallom.
köszönöm szépen

(#69014) abridabri válasza Tika6 (#69013) üzenetére


abridabri
veterán

Semmivel se lesz halkabb a tapod aBQ hazban.
Hiszen a haz aljaban van a tap, ventillatorral a fold/asztal fele ,tehat ott szabadon "kiszokik a hang" .
Ha csak emiatt cserelnel ,akkor ne tedd . Raadasul melegebb is lenne a geped A SB 600 ban .

[BFistXL
15k alatt szellos haz :
Masterbox5 mesh
Vagy maradj az i3 edge racsos verzional.

[ Szerkesztve ]

(#69015) Perillustris válasza abridabri (#68879) üzenetére


Perillustris
senior tag

Pár éve nem foglalkoztam házakkal, ezért hadd kérdezzem meg, a beépítésre szolgáló keretek a házak mellé vannak csomagolva és csak igény esetén szerelendőek be? 4 SSD-nek és 2 HDD-nek kell hely - többek között - a házban, nem akarok koppanni, amikor kinyitom a dobozt.

Egyelőre Phanteks Entho pro M vagy az Aero 1000 a befutó, bár utóbbinál a 28 centinél nagyobb VGA-hoz ki kell szedni az egyik keretet, ahogy egy véleményező írta, ez kissé elgondolkodtató.

Amúgy egy i7-8700-as dolgozik majd benne egy 1070 Ti-vel ATX alaplapon, s persze a szokásos igényeim vannak: minél halkabb, de jól is szellőzzön, ráadásul a ne kerüljön többe, mint 25-30 ezer forint. Design nem sokat számít, mert csak az eleje látszik. A jelenlegi - távozó - konfigurációm egy Carbide 200R-ben van, ennél csicsásabb nem is feltétlenül kellene.

Köszönöm, ha véleményezitek, vagy ha ajánlotok mást. :R

Perillustris

(#69016) juliensorel válasza Perillustris (#69015) üzenetére


juliensorel
senior tag

Szia,
Az enthoo pro M-el nem losz melle, nagyon jo haz! En most adtam el az enyemt mert itxre valtottam, de nagyon szerettem. Magas minoseg, szellos, tagas. En lattam apron 25 ezerert nemreg, talan meg fent van
Alapbol jar hozza 1db 2,5” keret ssd-hez es 2db 3,5” gyorstalca, igy 3 pipa, a maradek 3 db ssd-t pedig fel tudod meg csavarozni tobb helyre is, ahogy pl ezen a foton latszik:

(#69017) FistXL


FistXL
aktív tag

#69014 abridabri

Köszönöm, esetleg van arról infód, hogy a rácsos Zalman ház eleje csak design miatt van, vagy azon szívja a venti a levegőt? Köszi :K

[ Szerkesztve ]

(#69018) abridabri válasza FistXL (#69017) üzenetére


abridabri
veterán

Ha egyszer racsos akkor atmegy rajta a levego :DDD
De egyebkent sajat tapasztalatom nincs vele. [link]

(#69019) Zοltta válasza juliensorel (#69016) üzenetére


Zοltta
senior tag

A Táphoz hogy raktad két oldalú ragasztó ? :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#69020) Perillustris válasza juliensorel (#69016) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nagyon tetszik, köszönöm, bár nem látom, a Samsung SSD-k hogyan vannak rögzítve. Ezzel együtt is szemétségnek tartom az ilyen szintű spórolást. Ezeknek a kis opcionális tartóknak az előállítása legfeljebb 10-20 centbe kerülhet darabonként. :(((

"UPDATE: A Táphoz hogy raktad két oldalú ragasztó ?"

Hát ez rohadt jó ötlet! Ilyenem van. Ha a tükröt megtartja, erre is jó lesz. :C

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#69021) juliensorel válasza Perillustris (#69020) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen nevetséges szarrágás, de elő van készítve neki 3 hely is 4-4 gumis csavarokkal, csak éppen a tálcát spórolják le :(((
Srácok ez nem az én házam, neten kerestem olyat amin több ssd van benne, nekem csak egy SSD-m volt.
Szerintem biztos kétoldalúval rakta oda, egy ssd-t kb bármi megtart olyan könnyű. Az alaplap melletti SSD-k csavarral vannak rögzítve szerintem, mert úgy emlékszem, hogy ott vannak SSD szabvány lyukak fúrva.
Én egyébként a kétoldalt ragasztós tépőzárat ajánlom akkor már, mert azt le tudod szedni ha kell, anélkül, hogy újra kéne aztán ragasztani.

(#69022) Perillustris válasza juliensorel (#69021) üzenetére


Perillustris
senior tag

Hát, ezen "hibái" dacára egyelőre ez a befutó, hacsak hétfőig nem ír valaki jobbat (jobb áron, de semmiképpen sem drágábbat). :U

:R

Perillustris

(#69023) Piistii


Piistii
tag

Sziasztok.
Leszeretném cserélni a régi gépházamat egy jobbra :) be quiet! Silent Base 801 néztem ki magamnak fontos lenne hogy jól szellőző legyen és csendes max 45 ezret költenék rá . be quiet! Silent Base 801 nem lehet egyébként DVD írót rakni ?

(#69024) Grózi válasza Piistii (#69023) üzenetére


Grózi
veterán

Ha jól szellőzőt keresel,akkor ez a ház ki is esett a rostán.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#69025) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Van egy semmi extra irodai/netezős gép, 4-magos régi Core procival (Xeonosítva). Direkt az alacsony hőteljesítmény miatt L5408-van benne. Scyte Ninja mini passzív bordával. 40W. Legalja dedikált FX 580 40W GPU. A lényeg a minimális hang. Ennél több teljesítmény nem kell, szóval kár volna cserélni. Kóser Seasonic táp van mellé, ami szívja a meleget a passzív bordáról, annyit bírnia kell... Más venti nincs.

Ehhez kéne egy új ház, ami akár használt is lehet, csak jó légáram legyen benne, annak ismeretében is, hogy ilyen átok íróasztalba van szorítva, ahol alig kap levegőt oldalról.

Persze ez tré, de íróasztal nem lesz cserélve emiatt, nem az én gépem, nem okoskodhatok...

Rezgéscsillapítás kéne a vinyóknak. Ennyi.

Erre van használt ötletetek olyan 10 ezer Ft magasságig?

Lehet egy 120-as venti nem ártana hátulra amúgy ilyen helyzetben, van egy feles Noctuám erre a célra.

(#69026) rasotamas válasza csubuka (#69025) üzenetére


rasotamas
veterán

Valami süketszobába kell hogy ennyi hang sem lehet?
A hdd szerintem hangosabb a tápnál, ssd hangtalan, hőt is kevesebbet termel. Vennék bármilyen házat ami elől rácsos, beraknék egy halk ventilátort leszabályozva gumibakon porszűrűvel előre, meg egyet szívni hátra vagy felülre ugyanígy. Nem szabadna ennyi hangnak zavarónak lenni, a táp is kiad ennyit főleg ha extra hővel terheled.
4 ezerért vettem egy használt CM 690-II Advance házat múlt hónapban. Hibátlan. Nézhetnél valami olyat ami a proci előtt az optikai meghajtók helyén szív és s légáram eljut a procihoz is akár egy légcsatormával.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#69027) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi felsorolt, házak közül ti melyiket vennétek huzamosabb időre?

MasterCase MC500P

Nzxt H700 MATTE BLACK

Fontos, hogy mivel az asztalon lesz balra a sarokban így a szellőzés az első a meleg nyarak miatt :) és persze, hogy jól felfogja a port a szűrők.

Mint a képen

Átlagos konfig lesz benne léghűtéssel, és 2-3 ssd + 2hdd lesz benne

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#69028) csubuka válasza rasotamas (#69026) üzenetére


csubuka
addikt

Nem, csak a mostani meglehetősen rezonál a vinyóktól. Egy 1TB-s vinyó nem igen váltható ki SSD-vel gazdaságosan ezen esetben. Az tárolni kell.

Persze egy HDD ki lesz hajítva és a rendszer megy SSD-re, de az egy kicsi 256 GB-s.

Igyekszem, akkor nézni a kínálatot itt az aprón, hátha van valami értelmes ilyen árban 5k alatt használtan.

(#69029) PainKiller13 válasza csubuka (#69028) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem Nanoxia Deep Silence 2 van, szigetelt de a winyó hangját mindig hallani fogod, még akkor is ha 2.5-est veszel. Egyébként a gumitartó a ház és a winyó közép valamennyit segít, de akkor is lehet majd hallani.

Én most cseréltem le az 1tb-os winyót 500-as SSD-re, majd spórolok a hellyel. Egyébként a winyót beleraktam külső rackbe, így ugyanúgy tudok rajta tárolni, ha szükség van rá.

(#69030) csubuka válasza PainKiller13 (#69029) üzenetére


csubuka
addikt

Értem én sajnos. Csak ez a Barátnőm szüleinek a gépe. Nem rajonganak a gépekért, ezért nagy kiadásba nem lehet belevinni őket.

-Ugye kell most a táp, mert amit adtam annak a venticsapágya nem túl jó már. A zsírzás megmentette, de nincs sok ideje hátra. Jó táp csak nem fogok nyomorogni a venticserével.
-Egy értelmes ház is kéne
-És 500GB SSD-t nem hiszem, hogy vennének. Az 5400-as tároló vinyó csak nem olyan hangos már. Külső házba tetetni nem lenne szerencsés. USB2-es gép ugye, lassú szotty. Vigyázni is kéne, hogy jó külső ház legyen jó táppal, ne koccolják oda sehova. Nem kéne. Jobb az a gépházban.
-A rendszer 7200-es HDD-t most a nagy olcsóságban SSD-re cserélni is elég nagy eredmény lenne már.

Házból néztem a kibelezett CM 609-et 4k körül itt az aprón.

Nincsenek benne a spéci 3,5"-ös keretek, anélkül nem ér semmit sem az egész amúgy szerintem. De nekem van egy pár ilyen a saját CM609 II-mből (remélem kompatibilisek). Ugyanúgy az előlapi rácsos borítások is megvannak egy HAF932-ből (azt kihajítottam, amikor kikoptak a csatlakozói) és így élhetővé lehetne tenni.

120-as venti fogadós, gumírozott HDD-s másik ház nincs ennyiért. Mit gondoltok vegyem (persze a sérüléseket élőben látni kéne...)?

*Amúgy az olcsó házaknak a talpa rezonál meg hasonlók, az egész vékony lemez mindenük a HDD-től. Szóval azokkal kifejezetten idegesítő együtt lakni egy szobában. Mondjuk én már agybajt kapok a ha épp bekötöm az 5400-as tároló vinyómat a gépembe, annyira megszoktam a halk működést.

[ Szerkesztve ]

(#69031) scott_free


scott_free
senior tag

Sziasztok,

melyik a legkisebb, microATX-es ház? Vagy milyenek vannak? Csak egy ssd menne bele az alaplapon kívül.

Köszi!

(#69032) jeni válasza scott_free (#69031) üzenetére


jeni
félisten

(#69033) scott_free válasza jeni (#69032) üzenetére


scott_free
senior tag

Sajnos itt pont a méreteket nem írják. :(

(#69034) FistXL válasza abridabri (#69018) üzenetére


FistXL
aktív tag

Köszi a segítséget, esetleg ha valaki tud még házat ajánlani, annak megköszönném :R

(#69035) jeni válasza scott_free (#69033) üzenetére


jeni
félisten

milyen álló legye? fekvő legyen?
kell-e DVD olvasó?üveges legyen oldalt? kell-e plexti oldalra? alsó tápos? felső tápos?színes legyen?egyszínű legyen?
mind ezeket be tudod lőni az Ipon keresőjében és majd kidob 55db házból 47-t és a maradékból tudsz válogatni

(#69036) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Van valaki aki használja valamelyiket ezek közül a házak közül:

[link]

[link]

bármi tapasztalat? vélemény?

(#69037) juliensorel válasza smallmer (#69036) üzenetére


juliensorel
senior tag

Phanteks biztos, hogy jobb minőség, árban viszont gondolom drágább. Az Enthoo Evolv amúgy is egy nagyon szép és különleges ház, továbbá ez már az új verzió ami már jobban szellőzik mint az első, zárt tetejű és zárt előlapos modell. Ethnoo Pro M volt nekem, annak ugyanez a szerkezeti váza, nagyon remek ház.
Sztem ez a bitfenix nagyon gagyinak néz ki, itt megint az RGB-n van a hangsúly, nem ér semmit, ha maga a ház full bililemez és műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#69038) Grózi válasza juliensorel (#69037) üzenetére


Grózi
veterán

De a Pro M szintjét biztos nem éri el még így sem szellőzés terén sajna.Volt anno egy 2 hetes kalandom egy Evolv-l,nagyon tetszett de komolyabb konfig megfő benne-gondolom ezért is hozták ki az AirFlow verziót,de még így is eléggé le van fojtva.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#69039) juliensorel válasza Grózi (#69038) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen, ez több mint valószínű sajnos.

(#69040) Zοltta válasza juliensorel (#69037) üzenetére


Zοltta
senior tag

Mostanában az a stílus ha nem rgb-s a kuckód már "low" vagy :D
Nézz szét NzXT tájékán is :)

Evolvból csak ez szellőzhet úgy ahogy.[link] ezért az árért már bőven jól kellene szellőznie :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#69041) smallmer


smallmer
őstag

Egy gyors kérdésem lenne még. Úgy néz ki, hogy Thermaltake View 71 házat rendelek ma. Mindegy, hogy RGB-s verziót vagy a simát veszem? Csak a ventikben különböznek? :R

(#69042) chopin42 válasza smallmer (#69041) üzenetére


chopin42
őstag

Ezt? Full vízhez oké. De amúgy üveg fronttal mégis milyen szellőzést vársz? Szerintem pocsék lehet, legalábbis biztos, hogy rosszabb a phanteks enthooo luxe-tól (mintha azt akarnád mindenáron lecserélni, csak már nem rémlik, miért...).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#69043) smallmer válasza chopin42 (#69042) üzenetére


smallmer
őstag

igen - igen!
Ezt szeretném megvásárolni. Léghűtést fogok használni.
Elég nagy rések vannak elől is meg oldalt is és ezért valószínűleg jó a hűtési teljesítménye. Ezzel nem értesz egyet?

Az enthoo luxe-al az a baj, hogy van a HDD tartóhoz a lemez oldal.(ott van a phanteks felirat) Illetve nem üveg az oldallap.

Te mit ajánlanál ha a View 71 nem jó?

(#69044) Perillustris válasza juliensorel (#69021) üzenetére


Perillustris
senior tag

Meg is rendeltem ezt (Phanteks Enthoo Pro M - PH-ES515P), el is mentem érte, s ezt hozták ki. Már nagyobb a szükségesnél, el sem fér, nem is tetszik.

Máshol már nincs is.

Egyelőre ezen agyalok (márkán belül):

ECLIPSE P400S

Van ellene kifogás? A zártabb előlap miatt nyilván rosszabb a hűtése, viszont gondolom halkabb, mint ez: http://www.phanteks.com/Enthoo-Pro-M-TemperedGlass.html (a kinézett ablakos megfelelője, ráadásul két ventivel, két SSD bracket-tel).

Üveg egyébként nem kell. :R

Perillustris

(#69045) chopin42 válasza smallmer (#69043) üzenetére


chopin42
őstag

Bármilyen házat, aminek lyukacsos (mesh) az előlapja, ha léghűtés a cél.
Mi a baj a lemezzel az enthoo-ban? Azt értem, hogy hiányolod az üveget, de megéri lecserélni egy bitang jó házat emiatt?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#69046) smallmer válasza chopin42 (#69045) üzenetére


smallmer
őstag

nem tetszik már :( enthoo pro m is jó lenne, viszont lehet, hogy kicsi lenne. igazából majd a későbbiekben lehet lesz vízhűtés, de egyelőre a léghűtés a cél,

enthoo pro m-ben egy noctua nh-d15 illetve egy MSI RTX 2080 Trio X már lehet, hogy nem férne el rendesen.

A TT View 71 hűtési teljesítményeit láttad már? :) :R

(#69047) juliensorel válasza Perillustris (#69044) üzenetére


juliensorel
senior tag

Teljesen más házat kaptál, mint amit rendeltél :Y ez mi a f@&?
Az enthoo pro M kisebb ennél, nekem az volt amit utoljára linkeltél, az edzett üveges (enthoo pro M tempered glass). Én arra gondoltam amikor ajánlottam. Egyáltalán nem hangos ház, nem tudom miért gondolod. Nekem 2 db 140es be quiet! pure wings volt elől, felül egy 240es radi és hátul még egy 120as radi a vga-miatt. (tehát 5db venti) A 3 db 120as egyfolytában ment ~900-1000 rpm-en, az első 140eseket csak játék/nagy terhelés esetén kapcsoltam be ~800rpm körül. Akkor kezdett hangja lenni, amúgy teljesen csöndben volt a gép.
Zártabb házban pont hogy jobban kell pörgetni a ventiket, hogy jobb széláramlat legyen, ezért hangosabb is. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom, pl. most nzxt h200-am van 3db 120as ventivel és hangosabb, mert kisebb és kevésbe szellős, magasabb rpm-en pörög minden...

@premierpark: NE viccelj, az enthoo pro M simán megenné azt amid van. NH-D15: 160 mm magas, a házat meg 194mm-ig pakolhatod. Nagyon tágas, szellős ház. Nézd mennyi hely van még itt:

[ Szerkesztve ]

(#69048) F.Bence


F.Bence
tag

Sziasztok!

Olyan házat keresek ami a következő kritériumoknak felelnek meg, fontossági sorrendben:
-Halk
-Minőség (ne zörögjön, recsegje, ropogjon stb)
-Kábelmenedzsment, jó szerelhetőség
-Esztétikum
-Üveg oldallap

Árban nagyjából 50e Ft-ig mennék el.

Eddig a következőket néztem ki:
-PHANTEKS Eclipse P400 Tempered Glass fehér
-BE QUIET! Silent Base 601 ablakos fekete-ezüst (üveg oldallap)
-PHANTEKS Enthoo Evolv ATX Glass antracit (nem tetszik az asszonynak :( nem mintha lenne beleszólása)

Szívesen várom a véleményeket/tapasztalatokat. Esetleg ha van más ezekhez hasonló amit ajánlanátok, minden információt szívesen fogadok. :)

Köszönöm előre is!

(#69049) smallmer válasza juliensorel (#69047) üzenetére


smallmer
őstag

Az nem gáz, hogy ha a későbbiekben vásárolnék vízhűtést, hogy belelóg a hátsó ventibe?
úgy látom a képen, hogy leér addig.

(#69050) juliensorel válasza smallmer (#69049) üzenetére


juliensorel
senior tag

Mármint mi lógna bele, mibe? És hol?

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.