Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82101) niof válasza Busterftw (#82089) üzenetére


niof
addikt

Egyelőre marad a 10600K, aztán meglátjuk, hogy idén mit dob piacra az Intel. Elvileg erre az évre predesztinálták a "nagy áttörést", meg 2025-re is. Aztán ha elmarad, akkor vagy maradok i5 vonalon, vagy esetleg i7. De mindenképp váltani szeretnék DDR5/PCIe5 platformra idén, valamikor az év második felében, ha minden jól megy. Amúgy, az olvasottak alapján, én is úgy gondolom, hogy AIO-ra kell majd áttérnem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#82102) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Buek mindenkinek. Szeretnek hazat venni/keresni az uj gepembe.
A tema osszefoglalo valami elkepeszto jo lett, koszonjuk szepen :)
1: mennyit szanok ra : max 100ezer ft
2: mi megy bele: asus tuf b650plus, huto: deepcool ak500wh, asus tuf rx7800xt
3: ami nekem fontos: halk, por ne nagyon menjen bele, uveges, szinvilag normalis keretek kozott ( nem karacsonyfat szeretnek) , de legyen.
osszefoglalo alapjan 2 hazat neztem ki:
1: Lian Li Lancool III
2: Fractal Design Torrent
elsokorben szoba jott nalam még: NZXT H7 Flow illetve az NZXT H9 elite
koszonom a segitseget.

(#82103) spleenszuru válasza kid46 (#82102) üzenetére


spleenszuru
őstag

Szia, BUÉK!

Szerintem egyikkel sem fogsz mellé.
A te kereteddel, Torrentet vinném, abban ott van az alsó ventik lehetősége is, közvetlenül tud szívni a külvilágból, nincs útban a táp és kábelek.

A LED-ek pedig kikapcsolhatók, bármelyiket is választod.

Malaka!

(#82104) HREH válasza kid46 (#82102) üzenetére


HREH
senior tag

Torrent +1 :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#82105) CriticalHit válasza marinea2 (#82098) üzenetére


CriticalHit
őstag

Elegáns, visszafogott egyedi megjelenésében és minőségében kiváló. Hűtési teljesítményben közepes.
[link]

kid46: A Torrent a leghangosabb, de a legjobb hűtésű. Ha a csendesség fontos, a hűtési teljesítmény mellet akkor inkább a Lancool III, a Phanteks G500A vagy az Antec Performance 1 FT [link].

[ Szerkesztve ]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82106) marinea2 válasza CriticalHit (#82105) üzenetére


marinea2
addikt

Koszonom a valaszt! :R Nekem nagyon tetszik.

Ez zalman S3-at cserelne, annal talan jobb hutesben is.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#82107) Busterftw válasza marinea2 (#82106) üzenetére


Busterftw
veterán

Annal biztosan jobb lesz :)

(#82108) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!

Sose gondoltam volna, hogy ilyen nehéz megfelelő házat találnom.
A következő szempontokat veszem figyelembe, kérlek titeket, hogy ajánjatok nekem házakat.

1. Mennyit szánsz a házra
jó lenne ha megállna 20-25e Ft környékén
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
mATX alaplap, gyári CPU hűtővel, nem lesz benne dedikált VGA
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)
a legfontosabb, hogy beleférjen 4 db 3,5"-os HDD (és opcionálisan 2 db 2,5"-os SSD)

NAS-t építenék, el lesz dugva az asztal alá, így a világítás, vagy az átlátszó oldalfal hidegen hagy.

Fogalmam sincs, hogy mire jó az alsó tápos ház, amikor utoljára építettem PC-t, még nem léteztek :-)
Ezt a tápot néztem ki: BE QUIET! System Power 10 450W
Elvileg 55 cm az alaplapra menő kábele.

Előre is köszönöm!

(#82109) Laccoss válasza markussandor (#82108) üzenetére


Laccoss
addikt

Nézz ki egyet ami tetszik, és vedd meg. Fizikailag 4 merevlemez nem nagy méret és van annyi hely a legtöbb házban, hogy bele tudod rakni.

[ Szerkesztve ]

(#82110) kid46 válasza CriticalHit (#82105) üzenetére


kid46
tag

Koszi, epp házat keresek a torrent helyett.. valami olcsobbat, inkabb valamelyik hardverbe fektetem, mint a hazba.
jelenleg a : BE QUIET pure base 500 szemeltem ki. Esetleg ebbe az arkategoriaba jo vagy inkabb mas helyette ?
Phanteks G500A tetszetos, beepitett ventikkel!

[ Szerkesztve ]

(#82111) BioNiCMaN válasza kid46 (#82110) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Lancool 216 (HA-n találsz újat 33k-ért). ;) Én nem bántam meg. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82112) palfitom válasza kid46 (#82110) üzenetére


palfitom
félisten

Ismét azt mondom, hogy az első ajánláshoz kellene visszanyúlnod. (pl. Pure Base 500DX / Lian Li Lancool 216 az olcsóbbak közül)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#82113) kid46 válasza palfitom (#82112) üzenetére


kid46
tag

Igen igazad van, de probalom lejjebb vinni az árat, de ha lejjebb viszem es probalok valamin sporolni, olyan silany minoseg van, hogy vicc. Tudom mit irtam mennyi a keret , de barataim lebeszeltek rola, mert folosleges. Most probalom 850-900k koze beszoritani es majd kesobb fejleszteni.

(#82114) palfitom válasza kid46 (#82113) üzenetére


palfitom
félisten

Értem, de a későbbi fejlesztéskor biztosan nem a házat fogod változtatni... :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#82115) CriticalHit válasza kid46 (#82110) üzenetére


CriticalHit
őstag

Minőségi ház de becsukott első panellal hűtési teljesítmény problémás: [link]
Ebben az árkategóriában én inkább a Fractal Design Pop Air Black Solid-ot [link]
vagy kicsit drágábban a Phanteks Eclipse G360A-t venném: [link]
Mi a gond a Torrenttel azon kívül, hogy hangos? A ventik leszabályzása nem segít?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82116) kid46 válasza CriticalHit (#82115) üzenetére


kid46
tag

A torrenttel semmi baj, csak az ára, van belole kisebb verzio is , csak ott meg nagyon zsufolva lesz minden, ha nagyonb verziot veszel belole akkor 70k vagy felette van. Lian Li Lancool 216 neztem most, eleg jol nez ki , es jot is irnak rola, es van benne hely rendesen.

(#82117) spleenszuru válasza kid46 (#82110) üzenetére


spleenszuru
őstag

A 3. házat vettem 1 év alatt, mert nem fektettem bele eleget a hardvereimhez.
Megnéztem a hardvereket, amit ajánlottak neked gépépítőben.
Nem a házat spórolnám ki a helyedben.
(A torrentet nem is látom a listán, amit kaptál a fórumtárstól).

Az itteni profik megkockáztatom, jobban értik a dolgukat, mint a barátaid, és ezt nem bántásból írom.

Mindezektől függetlenül, a Lancool 216 valóban jó választásnak tűnik.

Malaka!

(#82118) kid46 válasza spleenszuru (#82117) üzenetére


kid46
tag

“Az itteni profik megkockáztatom, jobban értik a dolgukat, mint a barátaid, és ezt nem bántásból írom.”
ebben teljesen egyet értünk, es nem is vitatkozom velük es nem is fogok! Barmit csinalok 1.1 milla alá nem megy lejjebb :/

(#82119) MaddeNNNN válasza kid46 (#82118) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

ne haragudj, hogy ezt mondom. de komolyan egy 1 millió forintos konfignál megy a fillérbaszás a házon?
csak egyszerűen nem értem. ott egy kurvajó ház, a piacon a top 3 és megy a fejvakarás hogy spóroljunk kicsit.
de lett ajánlva más szintén top ház, erre választasz egy kategóriákkal gyengébb házat minden tekintetben hogy spórolj.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#82120) Busterftw válasza kid46 (#82118) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha van egy jo hazad, az tobb generacion keresztul kiszolgal.
cost/use kerdese

(#82121) spleenszuru válasza kid46 (#82118) üzenetére


spleenszuru
őstag

Lehet, hogy drágábban jössz ki, de pl. az én példámból lehet tanulni.
Közel 200 ezernél járok ház témában 1 év alatt, a rossz (olcsóbb) döntések miatt. :)

Malaka!

(#82122) kid46 válasza spleenszuru (#82121) üzenetére


kid46
tag

Nem szeretnek ugy jarni mint te: [link] ez lesz es pont!

[ Szerkesztve ]

(#82123) Laccoss válasza kid46 (#82122) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha tudod mit akarsz, akkor nem jársz úgy.

(#82124) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Ha a lian li o11 air mini és a coolermaster h500m közé akarnék egy köztes házat venni akkor ki lenne az aki szóba jöhet?

Ami fontos: Macska van a házba így képes rálépni a kikapcsologombra, illetve a teteje ha lehet teljesen levehető legyen a könnyű szerelhetőség miatt mint pl a h500m esetében.

[link] Hasonlo akár ehhez de nem ilyen abroncsos tetővel.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#82125) kw3v865


kw3v865
senior tag

Sziasztok!

Ház vásárlés elptt állok, a következőek a szempontjaim:
1. Mennyit szánsz a házra
20 ezer Ft.
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
Micro-ATX alaplap, AMD Ryzen 3 4300G (az integrált videokártyát használnám), gyári CPU hűtő, 2 db SATA merevlemez, 1 db SATA SSD, 1 db SATA DVD-író, 2 db DDR4 3200 Mhz RAM
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)
Porszűrés, szellőtés, vállalható minőségű venti. Az extra USB kimenetek felül, elől vagy a jobb oldalon legyenek. Kinézet semennyire nem számít. Oldalfal, szín tök mindegy milyen. RGB-s világítás semmiképp ne legyen rajta.

Egyelőre az AeroCool Hexform-ot néztem ki, de ha van jobb ötletetek, írjátok meg.

(#82126) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Új gépet raknék össze a mostani HP brand gép helyett, tehát új ház is kell.
A költségvetés a lehető legkevesebb, 20, max 30eFt.
A gép: GIGABYTE H410M H V2
i3-10105F
Gtx 1050Ti Asus
Egy m2, egy sata ssd, és egy sata hdd.
Egy dvd író.

Táp: pure power 11 400w
Néha egy külső hdd lesz csatlakoztatva.
Gépbővítés, teljesítmény növelés, tuning nem várható.

Legyen jól szellőző, (mesh?) nem kell led, semmi.
A padlóhoz nagyon közel lesz, esetleg porszűrés? Bár ebben az árkategóriában nem tudom van-e?

Főkapcsoló, usb, jack csatlakozó kellene inkább jobb oldalra, vagy felülre, esetleg előre.

Elég ennek egy mATX, vagy nagyobb kell?

Az ajánlottak közül a fractal design pop air tetszik a legjobban, csak nincs? benne 5, 25, és az ára is magasabb, mint a keret.

Szóval ehhez tudtok-e ajánlani valamit?

[ Szerkesztve ]

-

(#82127) CriticalHit válasza 7Sony7 (#82126) üzenetére


CriticalHit
őstag

ASUS Prime P201 [link]
Montech AIR 903 MAX [link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#82128) 7Sony7 válasza CriticalHit (#82127) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszönöm, mindkettő tetszik, de úgy látom, nincs bennük 5,25" - ös hely.

-

(#82129) BioNiCMaN válasza 7Sony7 (#82128) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mennyire használod azt a DVD írót? Én vettem neki egy külső házat kb. 10 évvel ezelőtt, szerintem maximum 3x használtam azóta, jelenleg azt se tudom hol van. :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82130) 7Sony7 válasza BioNiCMaN (#82129) üzenetére


7Sony7
addikt

Mondjuk a kérdés jogos. Ezt még át kell gondolnom. Az a baj, hogy bár ritkán használom, de ha nincs, akkor biztos kellene. Szóval kényelmesebb lenne, de ha nincs más megoldás, addig leveszem az oldallapot, és rádugom a csatlakozókat. De azért ha tudtok olyan házat még, ami jó lehet, és van benne 5,25", jöhet.

-

(#82131) oroszLajos válasza BogyóBP (#82124) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Lian Li Lancool 216?
Jól szerelhető, kapcsoló át helyezhető :K

Pixel 7 Pro Hazel

(#82132) BioNiCMaN válasza oroszLajos (#82131) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én nem bántam meg a 216-ot. 👌

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82133) Busterftw válasza 7Sony7 (#82130) üzenetére


Busterftw
veterán

Esetleg érdemes lenne venni egy külső író/olvasót.
Több így a ház választék.

(#82134) 7Sony7 válasza Busterftw (#82133) üzenetére


7Sony7
addikt

Lehet, hogy az lesz. Nemcsak hogy több a válaszék, de a legtöbb 5,25-el rendelkező olcsó ház csúnya is

-

(#82135) BioNiCMaN válasza 7Sony7 (#82134) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Már maga a bele helyezendő 5,25-ös hardver is elrondítja az egészet. Szerintem.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82136) 7Sony7 válasza 7Sony7 (#82126) üzenetére


7Sony7
addikt

Nos srácok, köszönöm az eddigi ajánlást, rágódtam egy csomót rajta, végül elvetettem az optikai meghajtót egyenlőre. Viszont sokat keresgéltem, és ami az árba is beleférne, ezeket találtam. Lennétek szívesek sorrendbe rakni nekem, hogy melyik mennyire jó, illetve ellenjavalt? Esetleg egy kis indolkás is jöhet, mert sokszor nem látom a fától az erdőt.
Bemásolom megint, hogy mi lenne benne:

GIGABYTE H410M H V2 mATX
i3-10105F
Gtx 1050Ti Asus
Egy m2, egy sata ssd, és egy sata hdd.
pure power 11 400w
Szellős, porszűrős jó lenne, ablak nem kell.

-ASUS PRIME AP201 BLACK
-FRACTAL DESIGN POP SILENT BLACK SOLID
-THERMALTAKE VERSA H18 WINDOW
-DEEPCOOL MATREXX 50
-DEEPCOOL MATREXX 55 MESH
-KOLINK CITADEL
-KOLINK CASTLE

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.

-

(#82137) jimpo válasza 7Sony7 (#82136) üzenetére


jimpo
aktív tag

Az általad kérdezettek közül nem is mind teli oldallapos.
Közülük nekem az árát leszámítva a ASUS PRIME AP201 BLACK a favorit. A dizájn nagyon ott van. :K

BitFenix Nova Mesh SE Black 15,990 Ft Igaz csak 1 darab van belőle. :B
Esetleg fehérben picit drágábban BitFenix Nova Mesh SE White 17,790 Ft
Endorfy Ventum 200 Solid Black 18,990 Ft van olcsóbban is. :K

Annyi hogy ezekben csak egy ventillátor van, illetve sima ATX házak tehát picit nagyobbak. A kezelőszervek (gombok), illetve a portok felül vannak rajtuk.

Egy pár darab Arctic P12 segítségével remek házikók szerintem. Illetve nem utolsó sorban olcsók, még ha pakolsz bele 5 ventillátort is 30ezer alatt vagy. :))
Bár a vázolt konfignak elég +2 darab is előre.

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#82138) forguet válasza kw3v865 (#82125) üzenetére


forguet
Topikgazda

Szia! Vehető a Hexform. Nagy csodát azért ne várj ennyi pénzért :B

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#82139) 7Sony7 válasza jimpo (#82137) üzenetére


7Sony7
addikt

Szia. Nem mind teli oldalas, mert van, ami csak üveggel van. Nem baj, ha van üveg, csak nem kell, nem fog látszani. Megnézem ezeket, köszi!
Ja, ezeknek a gyári ventijeit érdemes kicserélni arctic silent-re, vagy csendesek ezek is?

[ Szerkesztve ]

-

(#82140) kw3v865 válasza forguet (#82138) üzenetére


kw3v865
senior tag

A porszűrő hiánya mennyire hátrány szerinted?

(#82141) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami fehér(nappaliban lenne a gép) házat max. 30-35ezer környékén?
A jelenlegi gépemben annyi dolgot kellene cserélni(köztük a házat is) hogy inkább eladom és építek egy újat.
Szóval ami biztosnak tűnik:
5800x3d(hűtőt még nem tudom mi lesz rá)
Asus Tuf Gaming B550M-Plus
Seasonic G12 GC 850W
VGA-ból az új superekre várok, de leginkább most a 4070ti felé hajlok.
Egyenlőre egy Zalman I4 TG-t nézegetek, de ha tudnátok ajánlani jobbat, akkor azt venném.
Ha lehet akkor semmi rgb ne legyen. Talán az egyetlen ami jó lenne az az üveg oldal.
Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#82142) forguet válasza kw3v865 (#82140) üzenetére


forguet
Topikgazda

Túlélhető, negyedévente kitakarítod :)
Amúgy ha tudsz picit feljebb menni árban, montech x3 22.000 az alzán, az eggyel komolyabb kategória.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#82143) jimpo válasza 7Sony7 (#82139) üzenetére


jimpo
aktív tag

Nem tudom milyenek a gyári ventik, egyik ház sem volt nekem.

Viszont ha veszel ne silent ventiket vegyél.
Jó a sima Arctic P12, főleg ha a cpu hűtőd is a gyári. Az alaplapoddal úgy is tudod vezérelni a ventillátorokat. Annyi hogy mindenképp egymás után köthető Arctic P12 PWM PST ventillátorokat vegyél.
Mivel a lapon csak kettő Fan Header van, egy pedig mindenképp kell a cpu hűtőnek. Három darab P12 meg mehet egymás után a másik csatlakozóról. :K

A lap manual 13. oldala szerint 2A mehet egy csatlakozón, tehát akár 5+ darab is lehet egymás után "láncolva".

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#82144) 7Sony7 válasza jimpo (#82143) üzenetére


7Sony7
addikt

Nagyon alapos választ kaptam, köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

-

(#82145) Teaway válasza 7Sony7 (#82126) üzenetére


Teaway
veterán

Fractal Design Pop Air előlapon lent van egy mágneses takarólemez, mögötte kis fiók, melynek helyére mintha lehetne tenni DVD író-t.

Nincs itthon csokid??

(#82146) 7Sony7 válasza Teaway (#82145) üzenetére


7Sony7
addikt

Bakker, rákerestem, tényleg! Pedig ránézésre azt mondanám, hogy egyben van, nincs ott semmi! Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

-

(#82147) BioNiCMaN válasza -Rolika- (#82141) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Te tudod, de én inkább AM5-ben gondolkodnék, a 7500F vagy 7600 kb ott van, mint az 5800x3d, csak jóval olcsóbb. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82148) -Rolika- válasza BioNiCMaN (#82147) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi a tippet, de maradok ennél a procinál. Az esetek 95%-ában simulátorozok és ott meg állítólag elég jól profitál az x3d l3-as cacheéből. Meg a ddr5 is húzósabb árban. Ha szeptemberben amikor ezt a gépemet vettem, gondoltam volna a VR, akkor nem ezt a házat veszem és akkor most elég lenne plusz RAM és VGA csere. Maradna egy darabig az 5600x, de így egyszerűbb ha nyomok egy resetet.:W

(#82149) BioNiCMaN válasza -Rolika- (#82148) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ahogy érzed, de abból a ~40k-ból amennyivel olcsóbb a 7500F vagy 7600, simán kijön a DDR5, és nem leszel bekorlátozva megint/még mindig AM4-re. Szerintem.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#82150) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Sziasztok,

1. Mennyit szánsz a házra: 80e max
2. Mi megy bele: Asus B650E-E ROG Strix, 7800X3D, Arctic Liquid Freezer II 420, Sapphire 7900 XTX Nitro+, Corsair DOMINATOR Titanium RGB.
3. Bármi más ami Neked fontos: 420-as AIO hűtő férjen el fent, fekete ha lehet matt vagy szál-csiszolt.

Lian Li O11D EVO RGB-re gondoltam, mivel az asztalom és a gép elhelyezkedése miatt a mostani (NZXT H700, egyedileg rendelt rácsos felső és első lap, Arctic P12 és 14 ventik) épp hogy elfér. Gyakorlatilag érinti a hangszórót az meg a monitort, a leghátsó lába már félig lelóg. Így nem látszanak a kábelek és viszonylag szépen látszik a belseje.

Ezt fordítanám el balra, hogy a mostani helyzetével ellentétben a hátulja legyen beljebb és az eleje kijjebb. Az újjal is ez a terv hogy fekete minden és a ledek kéken de halványan mennek statikusan, zavaróak kikapcsolva.

Y60-ban nem tetszik hogy csak vertikális VGA opció van és gyári hűtővel lesz a 7900 XTX Nitro+, az 3 slot, gyakorlatilag érintené az üveget. Mostanihoz képest kicsit rövidebb és alacsonyabb de szélesebb a Lian Li. (Amivel nincs gond mert abba az irányba sok a hely)

Tetszik hogy letisztult, nincs márka jelzés vagy bármi ami zavarna. Van ami hasonló árban jobb lenne? CPU AIO 420 víz, VGA stock 3 slot hűtővel.


Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.