Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24901) szőröscica


szőröscica
addikt

Azt hiszem, hogy én is Jojo-féle diétába kezdek lassan. Eredetileg június 1-től akartam egy hat hetest, de valószínűleg most hétfőtől kezdem inkább. Gondolom azt a kb. fél kiló izmot, amit felszedtem magamra, szépen el is fogom veszteni, de tényleg teljesen le akarom csupaszítani most magamat, és úgy elkezdeni a tömegnövelést. Az a baj, hogy mikor 110 kilóról lejöttem 84-ig, még akkor is maradt rajtam bőven zsír, és most hogy feljöttem 89-90 közé, már zavar (főleg a kancsöcs). Szóval valamennyit fejlődtem magamhoz képest, persze hozzátok képest nevetséges súlyokkal edzek, meg a 37-es kar is egy vicc, de úgy gondolom, hogy az lenne a legjobb, ha keményen lediétáznék.

84 kilóig a legrosszabb esetben le akarok menni, reménykedve, hogy ez egy fokkal kellemesebb forma lenne, mint az első diétám utáni, de ha nem elég, akkor akár 80 alá is.

(#24902) deniro2 válasza Kassadin (#24899) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem a fehérje turmixodon fog múlni, hogy izmos leszel-e vagy nem
Nem mondod... :U Pedig asszittem, hogy csak ülni kell a monitor előtt és fehérjét inni... Vazzeg, újratervezés... :D

egyrészt már megszoktam az ízesítetlen mp fehérjét, másrészt szvsz jó áron kapható

Hm, egyrészt szerintem a tejporos pont ugyanaz, másrészt múlthéten 18300 ft-ot fizettem az 5 kilós mp-s fehérjéért, ami már messze nem olyan kedvező, mint 1 éve a 13k...
Magyarul, ha van rá sansz, hogy esetleg ugyanazt megvehetem olcsóbban, akkor én nem szórnám a pénz feleslegesen, de persze a nevedben nem beszélhetek, meg egyébként is úgy hallottam, hogy baromira tele vagy... ;] :U :)

(#24903) kidpara válasza deniro2 (#24897) üzenetére


kidpara
csendes tag

17k az 5 kilós (csak 5 kilós van wpcből)

(#24904) deniro2 válasza kidpara (#24903) üzenetére


deniro2
senior tag

Akkor viszont hagyd a picsába, myproteinről most kb. 18k szállítással ugyanaz és tuti a minőség...

Kassadin: látod megoldódott a dolog, 1 kérdést megért...

Jim-Y: ott a minőségi tanúsítvány az oldalon... Az mp nem egy vaterás nick és, ha a bb-ben megbízol, akkor egy kevésbé mutyis ország komoly forgalmú tápkieg forgalmazójában miért ne tennéd?

[ Szerkesztve ]

(#24905) Jim-Y válasza deniro2 (#24904) üzenetére


Jim-Y
veterán

És egyébként ezt a "tuti a minőség" honnan szeded? Én is vettem mp fehérjét, de nem vagyok meggyőzve a minőségéről :U

(#24906) Ijk válasza szőröscica (#24901) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te hogy edzel hogy még zsírosan is 37-es karod van? Vagy mit kajálsz? Valami nem oké.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24907) Zomb€€ válasza Jim-Y (#24905) üzenetére


Zomb€€
őstag

Rengeteg feherjet probaltam mar de az mp nem csak a minoseget hozza (oldodas, iz) hanem arban is nagyon ott van.
--fizetett hirdetesunket lattak -- :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24908) szőröscica válasza Ijk (#24906) üzenetére


szőröscica
addikt

November óta 2 és fél centit vastagodott. :DDD

(#24909) Jim-Y válasza Zomb€€ (#24907) üzenetére


Jim-Y
veterán

árban tényleg jó,oldódás is korrekt, íz (mivel csak epres volt) vmi katasztrófa:D Én amúgy szívesen venném, csak valaki bizonyítsa már be, hogy ez mitől is minőségi, és nem csak olcsó :D

(#24910) Ijk válasza szőröscica (#24908) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudod hogy fitnessforma párti vagyok, de 40-42-ig meg se állj, mert egy szálkásítás után lófax se marad belőled. Hogy fogsz kinézni a káskájban, ebbe gondolj bele?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24911) spammer válasza szőröscica (#24901) üzenetére


spammer
veterán

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24912) szőröscica válasza Ijk (#24910) üzenetére


szőröscica
addikt

Én tudom, és azt is tudom, hogy még tömegelni kéne bőven, de bakker egyszerűen annyira zsírosodik a csöcsöm, hogy már így sem szívesen vetkőznék le strandon, nemhogy még jól betömegelve. Ilyen szempontból nagyon szerencsétlen az alkatom. :(

spammer: nem adom fel, mert ettől a sporttól jobb ember lettem, és több kitartásom van annál, hogy egyszerűen abbahagyjam. Sok munkát fektettem bele, még ha az eredmények nem is igazolják ezt teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#24913) Woodslave válasza deniro2 (#24890) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy ideális világban a svédek svédországban edzenének.... :U ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24914) asuspc96


asuspc96
senior tag

na ma vitamin (pezsgőtabletta) gyümölcs és zöldség nap volt...ha nem ettem meg ma 1kg zöldet akkor helyben foss@k be :DDD
(hupsz...mehetek mosni ;] )

gondolom ezt Ti is szoktátok amikor megtömitek magatokat hússal, tojással, sajttal...Mi a véleményetek erről ?

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#24915) spammer válasza szőröscica (#24912) üzenetére


spammer
veterán

"nem adom fel, mert ettől a sporttól jobb ember lettem, és több kitartásom van annál, hogy egyszerűen abbahagyjam."

Erről van szó! :R ;)

-------

(#24914) asuspc96: Röviden? Faszság. [link] :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24916) Ijk válasza szőröscica (#24912) üzenetére


Ijk
nagyúr

Normális tömegelés mellett még szálkásodnál is a jelenlegi formádhoz képest. A tömegelés nem azt jelenti hogy redőnyakat meg hordóhasat kell növeszteni. Normális étrendet kellene összeraknod, és a sok szemetet amit eszel kidobni a francba.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24917) macikos válasza Jim-Y (#24909) üzenetére


macikos
addikt

Mitől minőségi? :W

Miért, a Scitec az mitől minőségi?

(#24918) Kassadin válasza deniro2 (#24904) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem eddig sem volt problémám azzal, hogy milyen fehérjét fogok venni legközelebb is. Mellesleg te azt veszel, amit jónak látsz, a te pénzed. :P

Jim-Y: Te kényszert érzel arra, hogy minden nap benyögj valami f@szságot? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24919) szőröscica válasza Ijk (#24916) üzenetére


szőröscica
addikt

Elképzelhető. Az utóbbi időben tényleg lazítottam, és több szemetet vittem be, "tömegelés van, úgyis belefér" jelszóval. De összerakom tényleg rendesen, aztán meglátjuk.

Reggelre akkor megy majd a zabpehely+fehérje, utána meg a nap többi részére szétosztok 500gramm csirkét, meg 250 gramm rizset, plusz edzés után 50 gramm fehérje, 30 gramm vitargo. Heti három súlyzós edzés, és két kardió. Remélem júliusig finomodik zsír szempontjából így kicsit a forma.

(#24920) Nimrod


Nimrod
addikt

Tökéletesen bevált a térdemnek a Joint-X (csak egy dobozzal), valamint a térdvédő és az intenzitás csökkentése. :K
Vitaminok közül lehet kipróbálnék egy másikat idővel.
Jelenleg Scitec Mega Daily One-t szedek, de szemezek ezzel is: Daily Health Mega 100

Előbbi jobbnak tűnik árban, viszont utóbbiban látszólag jóval több a vitamin. Viszont a Health ellen szól, hogy nincs benne magnézium. :F

(#24921) Jim-Y válasza macikos (#24917) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ki mondta, hogy Scitec az minőségi, épp tegnap beszéltük meg, hogy nem.. engem a mp érdekel, hogy van-e olyan szar mint a scitec, és ha igen akkor miért? mert... áhh mindegy rájöttem hogy nem érdekel, ha szar akkor se lesz több pénzem másra, szv tök8 :D

(#24918) Kassadin: kérdés volt, nem mondat, és nem faszság, látod nem is válaszoltál rá ;]

(#24922) Ijk válasza szőröscica (#24919) üzenetére


Ijk
nagyúr

CH-val variálhatsz. Nálam jelenleg úgy néz ki elég rég óta hogy reggel zab (60-80g) + 40g fehérje, napközben pufirizst rágcsálok, délben (12-15 között ahogy kijön) 250g hús, 60g rizs, délután egy kis zab (60g), este 250g hús és 60g rizs, este 40g fehérje lefekvés előtt. Illetve még szoktam egy marék kesudiót vagy mandulát rágcsálni. Zöldséget nem nagyon eszem sajnos (nem helyes), 1-2 alma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24923) Kassadin válasza Jim-Y (#24921) üzenetére


Kassadin
addikt

Te olyan kreténségeket tudsz kérdezni meg állítani, hogy arra józan ésszel nem is lehet válaszolni. Ne igyál fehérje turmixot. Problem solved.

#24924: Amúgy érdekes mód nem tűnik fel, hogy más se válaszol sose KONSTRUKTÍVAN a kérdéseidre? De mostantól fogva én is átnézek a kérdéseiden, legyen meg a lelki üdvösséged. :K

[ Szerkesztve ]

(#24924) Jim-Y válasza Kassadin (#24923) üzenetére


Jim-Y
veterán

"hogy arra józan ésszel nem is lehet válaszolni" -> akkor megvan miért nem válaszolsz sose. Egyébként, meg se tudod indokolni, hogy miért faszság, és mivel konstruktívan nem tudsz hozzászólni a témához, így hát maradnak az ilyen benyögések, hogy hülyeségeket kérdezel, miért beszélsz hülyeségeket stb...

[ Szerkesztve ]

(#24925) deniro2 válasza Ijk (#24922) üzenetére


deniro2
senior tag

Látom te sem a macikos iskolát követed ch szempontjából... :D Egyébként, szerintem is jó ez, ha az ember nem 16 éves, pajzsmirigy túltengéses gyerek vagy nem mindenáron 30%-os testzsírra gyúr... :)

(#24926) kidpara


kidpara
csendes tag

Látom ezt szeretitek,de ezért se kell olyan messzire menni:
Myprotein

(#24927) Herczi válasza kidpara (#24926) üzenetére


Herczi
senior tag

Mi mindig 4db-ot veszünk egyszerre haverokkal mp-ről, így 12800 volt ez egy hónapja, plusz 700Ft posta. Régen még az ízesített került ennyibe mondjuk, a kis 290-es GBP-vel, azok voltak a szép idők.

(#24928) kidpara válasza kidpara (#24926) üzenetére


kidpara
csendes tag

jah amit küldtem az egy link miszerint magyarországon is beszerezhető a myprotein 14400ért 5 kiló

[ Szerkesztve ]

(#24929) BÁ Nutrition válasza kidpara (#24928) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

13500ért is hozzájutni. . az meg nagyon jó ár. ízesített+4

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24930) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#24929) üzenetére


deniro2
senior tag

Hun?

(#24931) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#24930) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Laci06 :)

koffeint szokott valaki "szedni"? :)
melóba kéne vmi kis élénkítőszer, de a kávét utálom. hosszú távon nem gáz? :F
ha van vkinek tapasztalata várom.
:R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24932) penene válasza BÁ Nutrition (#24931) üzenetére


penene
őstag

Rendszeres kávéivóktól tudom, hogy egy idő után már azért issza a kávét, hogy legalább kómás legyen, ha nem inná, akkor még jobban zombi lenne.
Kb. ilyen jó lehet rászokni. :DDD

(#24933) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#24931) üzenetére


Kassadin
addikt

Hosszú távon úgyis hozzászokik a szervezeted, nem?

(#24934) Eagl3 válasza szőröscica (#24919) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha ezt betartod az fasza, de ha már úgy is komolyan nekiállsz, szerintem mehetsz bőven lejjebb a rizzsel.
Nekem a CH bevitelem annyi kb napi szinten öt hete, hogy reggel betolok 50g zabpelyhet, 11-kor 50g rizs, edzés után 50g rizs és ennyi. Későbbi kajálásnál már zöldség a köret. Ez simán tartható, pedig nagy zabáló vagyok, egyedül az ízek hiányoznak. BÁr már szép lassan állok vissza, 8 kiló ment le, ebből olyan 4-5 zsír kb.

(#24935) szőröscica válasza Eagl3 (#24934) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha szimplán diétázni szeretnék, akkor nyilván másképp raknám össze, ahhoz értek, 26 kilót azért nem véletlenül dob le az ember. :) Most megpróbálom az Ijk-féle szálkásító tömegelést. :)

(#24936) tepizoli


tepizoli
tag

Találtam egy szép képet Arniról.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#24937) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#24931) üzenetére


deniro2
senior tag

Thx!

(#24938) Eagl3


Eagl3
veterán

No, ennyit sikerült összehoznom nem egész egy év alatt, nem az igazi de hát ez van. Az a durva, hogy most fogytam 8 kilót, de kb. nem látszik. Annyi, hogy beesett az arcom, kisebb lett a karom meg elgyengültem. :D
[link]

(#24939) spammer válasza Eagl3 (#24938) üzenetére


spammer
veterán

Mint God, csak kicsiben :D

Toljad azt a diétát! :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24940) Eagl3 válasza spammer (#24939) üzenetére


Eagl3
veterán

Nagyon göthös leszek ha ugyan így nyomom tovább a diétát, most kicsit visszaveszek belőle, hátha változik egy kicsit a testkompozíció (mondjuk pozitív irányba) :D De azért brutál tömegelésbe nem kezdek bele az tuti.

(#24941) Boxer001


Boxer001
veterán

Na de jó, hogy mentem ma terembe. :D
Lejött egy "motiváció" is. Kb. két méter, modell arcocska, 52-es karok, szálkás test. Nem tudom, hogy melyik címlapról szabadult, de otthon maradhatott volna ma.

(#24942) kovsol válasza Eagl3 (#24938) üzenetére


kovsol
titán

nem tudom miért, de én téged mindig valami kis szálkás vékony srácnak gondoltalak :)

May the Force be with you!

(#24943) Eagl3 válasza kovsol (#24942) üzenetére


Eagl3
veterán

Valamikor az voltam... :D

Szerk.: pedig írtam itt is, hogy 186\96 votlam diéta előtt. Most tegnap este 88-at mértem.

[ Szerkesztve ]

(#24944) Boxer001 válasza Eagl3 (#24943) üzenetére


Boxer001
veterán

Kizárt, hogy te valamikor az voltál, de ha képpel tudod bizonyítani... :)
spammer
Attól még nem adom fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#24945) spammer válasza kovsol (#24942) üzenetére


spammer
veterán

LOL, amúgy én is :D Biztos csak a csonti avatarja miatt :D

---

(#24941) Boxi: add fel! :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24946) Eagl3 válasza spammer (#24945) üzenetére


Eagl3
veterán

A lelkem mélyén még mindig az a szálkás, vékony srác vagyok... biztos ezért gondoltátok. :DDD

(#24947) Gery15


Gery15
addikt

Nem volt már két napja terembe, beteg vagyok megint ADKA! Viszlát.

HyperX

(#24948) Boxer001 válasza Gery15 (#24947) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ugorj...viszlát.

(#24949) penene válasza kovsol (#24942) üzenetére


penene
őstag

Ez az internet image... Boxit is milyen izompacsirtának gondoltam elsőnek a felépített erős internetes image miatt (+avatar), aztán ... ;] :R

(#24950) Gery15 válasza Boxer001 (#24948) üzenetére


Gery15
addikt

Annyira nem vészes. ;]

HyperX

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.