Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3825) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hááát.mi mondjak. első tapasztalataim a 470-nel kapcsolaban, hgy egyelőre csalódás. nekem gyengének tűnik.
a 295gtx keresztben lenyeli, és a végén egy szörcsomóban kifossa, mint kígyó a megemésztett egeret....
sőt helyenként az az érzésem, hogy a 280-nál sem tud sokkal többet.
igaz, hogy csak E8500@4.2ghz, de 1920*1080-ban, fullgrafikán nem kéne cpu limit legyen...
kicsit bánom, hgoy a jó rev2-es gigabyte 295 bánta a 470 az eljövetelét...

dirt2: a szikákat, köveket elnézve úgy gondolom, dx11-ben fut. de honnan lehet ezt pontosan tudni? de nehogy valki azzal jöjjön, hogy valami régi verziós fraps-ot futassak, mert akkor nincs osd fps.... - mert ezt már olvastam.
nincs valami hely, ahonnan ki lehet értékként olvasni?

és lehet valahogy váltani, hogy dx10 vagy dx11 fusson?
mert a dirt 2 elég rendesen belassult a 295gtx-hez képest, de még az azt megelőző 280-hoz képest is. nemgyőzöm lehúzni a graf beállításokat ultráról. és még úgy is...
pedig a driver után a játékot is újratettem...

ha most ez valóban dx11-ben futott, akkor megnézném 10-ben is. mert szerintem abban is lassabb lesz mindkét régebbi kártyámnál, és nem kicsit..

ez az msi afterburner sem a tökély: levesz vagy 10-15%-nyi fps-t
van egy régi, egy cpu magot használó játék, ami tele van optimalizálatlan modokkal. gtr2. van egy olyan hely, ahol 27-28 fps esőben, stb, a rajtnál. ha megy ez a csodakalibráló progi, akkor pont beszáll 24 alá... a rivatuner azért ilyet nem csinált.... de az összes többinél is. mert ha a 2 mag 100-ra ki lenne akadva a játéktól, akkor még megérteném, hgoy onnan veszi el az erőforrást. de gtr2-nél még ez sem áll fent, hiszen 1 cpu magot használ...

úgyhogy úgy megyek aludni, hogy bárcsak ne adtam volna ela csendes, gyors, hővös rev2-es 295-ömet, én barom.
lehet, hogy valamit nagyon rosszul látok, de aki ezt a kártyát dícséri, az miről váltothatott szegény....

úgyhogy nincs ö'öm, nincs bodóttá'... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.