Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3952) loree69 válasza Abu85 (#3947) üzenetére


loree69
aktív tag

Inkább úgy tűnik hogy az egészett átdolgozták és komplexebb lett.
[link]

" végleges programban több fröccsentés fut egy szálon." ezt hol irják? mert nem találom :U

loree

(#3953) old gray válasza Abu85 (#3950) üzenetére


old gray
addikt

"halyóról"

Hűha ilyen hajót is ritkán látni. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3954) Abu85 válasza old gray (#3953) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én már nem látok ilyen hibát. ;] :P

loree69: Persze. Ez a program nem az, ami a beta volt. Teljesen más a számítás, és a feladat mennyisége. Átírták teljesen. Persze ez sejthető volt, hiszen két hónapot késett.

A többszálúság az emitterek számától függ. "... one or several PhysX threads are created according to the number of selected emitters."

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3955) fsb1000 válasza Abu85 (#3950) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ez a nyák a GTX 480-ra megmarad, mert abból még mindig kevés készül, ám a GTX 470 és 465-re már számos egyéni megoldás jön"

Ez hogy lehetséges?
Ha az NV-nek és a gyártó partnereinek veszteséges a GTX465,470,480 gyártása.

Vagy Ők még nem tudnak róla?
lehet ez már az utólsó rángás az agóniájukban, amit régóta beharangoztál?

nagyon furcsa ez a VGA piac.......

(#3956) fsb1000 válasza P00By (#3951) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MSI??

Gondolom miután belebukott az új 3D mark szponzorálásába, most új pénznyelőt keres, ezért maradék tőkéjét beleöli a veszteséges GTX400-as sziriába.
(a dolgozók meg otthonról hozzák már a gémkapcsokat....)
A 3. negyedévi tervükben egyetlen szó állhat: CSŐD!

Esetleg a nagy bukás elött még megveszi a GenX-et, nehogy kiadjon olyan fluidos tesztprogramot, amiről kiderül, hogy CPU-n is lehet úgy PhysX-et "futtatni", hogy 80-90%-ig terhelve van a CPU más feladatokkal.
(ahogy játékokban szokott lenni)

Az MSI után valószinüleg az EVGA és Gigabyte is lehúzza a rólót akkorát bukik a GTX-eken, mert már 4-5 féle verziót is kiadtak ezekből a nem VGA piacra készült kütyükből.
(bár lehet nekik is van egy veszteség rovatuk és a részvényesek megkövetelik valami kerüljön oda is....)

(#3957) Abu85 válasza fsb1000 (#3955) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az eredeti nyomatott áramkört közösre tervezték, azaz felfogható egy alapverziónak. Az egyéni megoldásoknál már nem kell mindenki érdekeit szem előtt tartani, így eltérő lehet a hűtő, esetleg kevesebb rétegű a nyák, vagy az alkatrészek minőségén is lehet spórolni. Az Inno3D már ilyennel kezdett, vagyis az alapverziós GTX 470-re helyből egy gyengébb hűtőbordát kért, amivel természetesen spórolt. Általános lesz, hogy az egyéni fermik nyákja rövidebb, mert ezzel lehet pár dollárt nyerni, és alapvetően könnyen kivitelezhető változás.

A GTX 480 vélhetőleg azért marad meg, mert nem sok ilyen chip készül, így a gyártás úgy éri meg, ha csak egy-két gyártó működtet gyártósort és ebből lesz mindenki kiszolgálva.

Nyilván tudják, hogy gondok vannak. Ha nem tudnák, akkor a BFG nem szállt volna ki a múlt héten. :) A többieknél sem lehet rózsás a helyzet, ha az NV második legnagyobb partnere tiplizett. Gondolom sok függ majd az olcsóbb Fermiktől. Azt nem lehet tudni, hogy ki fog még búcsúzni ... valószínű, hogy nem a BFG volt az utolsó leköszönő versenyző.
Kyle Bennett az elmúlt évben két-három nagy gyártót említett. Ezek közül a BFG volt az egyik, ami már be is jött.

(#3956) fsb1000: Az MSI és a Gigabyte kiváltságos helyzetben vannak. Ők számos egyéb terméket gyártanak, sőt VGA-ból még Radeont, és olcsó GeForce-okat is forgalmaznak. Főleg azok vannak veszélyben, akik a gaming közösségből éltek meg. BFG (ők már kiléptek), XFX (őket nem fenyegeti a Fermi, mert nem kérnek belőle), EVGA nekik gondolkodni kell valami profilváltáson, vagy jobban erőltetni az olcsóbb VGA-kat.

Szükséges az új verzió, mert biztos lehet a nyákon a költségeket csökkenteni. Nem véletlen, hogy ilyen gyorsan (a megjelenés után hetekkel) már nem gondolkodnak az alapváltozat gyártásában. Az AMD négy hónappal a start után engedte meg az egyedi Radeon HD 5800 kártyákat. Az időpontok beszédesek. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3958) toldy


toldy
őstag

No én EZT nem tudom hovva tenni. Ennyire közel van a megjelenése?

Lassan lehet átnevezni a topicot hiszen a 465 is ide tartozik :U

Az élet nem habostorta.

(#3959) zuchy válasza Abu85 (#3957) üzenetére


zuchy
őstag

Az EVGA nem csak Nv karikat forgalmaz, gyárt az alaplapokat, kiegészítőket, még pólókat is. :D Szóval szerintem nekik nem kell annyira félniük a kilépéstől. Reméljük.

PC-STYLE.hu

(#3960) Abu85 válasza toldy (#3958) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pár gyártó bakizott és GTX 465 BIOS-t raktak a forgalomba került GTX 470-es kártyákra. Link
A bejelentésre még várni kell egy hetet, de az eredmények helytállóak.

zuchy: Ja ... hát igen. A ruhabizniszben van a legnagyobb pénz. :D Majd elfelejtettem

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3961) fsb1000 válasza Abu85 (#3957) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"(I)A GTX 480 vélhetőleg azért marad meg, mert nem sok ilyen chip készül, így a gyártás úgy éri meg, ha csak egy-két gyártó működtet gyártósort és ebből lesz mindenki kiszolgálva.(/I)"

Nem azt írtad hogy veszteséges a gyártás?
Akkor hogy érné meg bárkinek is gyártó sort üzemeltetni?

Nem értem én ezt......

(#3962) fsb1000 válasza Abu85 (#3960) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Pár gyártó bakizott és GTX 465 BIOS-t raktak a forgalomba került GTX 470-es kártyákra"

Melyik pár gyártóról van szó?

(#3963) Abu85 válasza fsb1000 (#3961) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pontosan azt szolgálja a közös gyártósor, hogy a gyártási költségek minimálisak legyenek. A gyártósornak akkor is van üzemköltsége, ha azt nem használják ki 100%-osan. Ellenben, ha közösen van csúcsra járatva, akkor az üzemköltség fejenként alacsonyabb lesz. Egyébként a GTX 480-on elegendő az árcédula, hogy ne legyen veszteséges. A költségek a GTX 470 és a 465 esetén jelentenek komoly problémát. Eleve nem jó, ha egy csúcskategóriába készült terméket 380 dollár körül kínálsz. A Hasonló előállítási költséggel rendelkező Hemlock nem véletlenül van 650 dollárra árazva. Így van rajta bőséges haszon. Alapvetően ezért csinálják ezt a vállalatok.

Mérlegelni kell, hogy a jövő ígéretei, kinek mennyit érnek meg. Élő példa a BFG, hogy ha valaki ki akar lépni, az megteheti. Nyilván az NV sem kényszeríthet senkit arra, hogy leépüljön anyagilag. Gondolom a BFG is addig húzta ameddig lehetett, de nem bírta tovább a cég. Persze lehet, hogy megvárhatták volna a GF104-et, csak a BFG nem látta értelmét, mert ők már a GT200 óta szenvednek, és valljuk be nem ahhoz szoktak, hogy egy csúcskártyát felsőkategóriás árszinten értékesítsenek.

(#3962) fsb1000: Az Inno és a Galaxy-ról tudni. Állítólag nem sok kártya került forgalomba, és természetesen be lehet cserélni őket teljes értékű GTX 470-ekre. Ilyen apró bakik előfordulnak. A Gigabyte például 640 SP-s HD 4850-et gyártott. Aztán BIOS-sal korrigáltak. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3964) fsb1000 válasza Abu85 (#3963) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor most eljutottunk oda - a korábbi állításokkal szemben - hogy a GTX480 gyártása nem veszteséges.
Ezt most felírtam a jegyzetfüzetkémbe, hogy mindig idézhessem.

****

Már csak a GTX470 és a 465 fenyegeti a gyártókat.
Gondolom majd arra törekszenek, hogy minnél kevesebbet gyártsanak ezekből a tipusokból, hogy a veszteségeiket csökkentsék.

(#3965) Abu85 válasza fsb1000 (#3964) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem olyan egyszerű. Nyilván a GTX 480 jó árban adható el, de a legyártott chipek nagy része nem jó ezekbe a rendszerekbe. A legnagyobb baj, hogy be kell férni a 300 wattos határba, ami a GF100-zal még csonkítva is nagyon nehéz. Az jó, hogy legyártod a chipet, és nyilván el is akarod adni GTX 480-ként, de ezt a fizika nem engedi meg.
Ha jelenleg lenne értékelhető megoldás a problémákra, akkor a BFG még mindig gyártaná a VGA-kat. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3966) fsb1000 válasza Abu85 (#3965) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Belegabalyodtam...
Most már tényleg nem értem, hogy GTX480-at veszteséges, vagy nem veszteséges gyártani...

Igy vagy úgy... nagy francok lehetnek ezek ott az NV-nél!
Legyártanak 100.000 darab GF100-at aztán meg jönnek a GF104-el
Veszteség veszteség hátán, ezek meg csak nyomják, tudomást sem véve a tényekről.

.... olyan ez mint 19-re lapot húzni.

(#3967) Abu85 válasza fsb1000 (#3966) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A GTX 480 és a 470 annyiban nem különbözik, hogy az egyik gyártása jelentősen drágább legyen. A GTX 480 500 dollárért megy, ami alapvetően egy csúcskategóriás fejlesztés alsó árcédulája szokott lenni. Ezen még kell lennie haszonnak. A kisebb modellek előállítási költsége alig alacsonyabb, de az eladási ár már sokkal kisebb.

A GF104-től sok dolog függ. Ha jól gyártható termék lesz, akkor a GF100 gyártását visszafogják. Elég, ha a Tesla és a Quadro vonalat kiszolgálják a termékek, a selejt pedig elmegy a mobil vonalra.

Nem tehetnek mást, az NV-nek kockáztatnia kell, mert a körülmények is ellenük dolgoznak. A TSMC is csak a 28 nm-es node-dal jön, ami az egyetlen kiút, és azt jól kell megcsinálni. Ha meg nem sikerül, akkor az egész, amit eddig felépítettek összedől. Még csak az év első negyedéve futott le, de már 42%-on van az AMD a diszkrét megoldások piacán, ami 8%-os növekedés. Q2-ben sem lehet túl jó eredményekre számítani ... talán Q3, de ősszel jön a HD 6000, ami szintén probléma, a Q4-re nézve. A kiút a 28 nm-es lépcső leggyorsabb bevezetése, tesztchipek nélkül kell hibátlant csinálni egy ismeretlen gyártástechnológiára.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3968) loree69 válasza Abu85 (#3963) üzenetére


loree69
aktív tag

Hát furcsa elgondolás..

inkább PARADOXON :DDD

Ha nehezen gyártható a GF100 akkor melyikből lehet többet kiadni? GTX480 ,GTX470, GTX465?

én az utolsó kettőre tippelek :U

loree

(#3969) Abu85 válasza loree69 (#3968) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A gyártóktól származó infók szerint a GTX 465-ből több, mint 90000 kártya várja a startot. Kb. ennyi lapka gyűlt össze a GF100 aktív gyártása alatt.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3970) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Unigine Heaven 2.1!:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3971) NFree


NFree
addikt

[GeForce GTX 470: game over?] :Y :O hát nem is tudom, remélem nem lessz ati uralom mert akkor reszeltek itt a dolgoknak , kimászhatna már az nv a kátyuból , mert horribilisek az árak :(((

vga

(#3972) Sárpac válasza NFree (#3971) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az kemény!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3973) Lauda válasza NFree (#3971) üzenetére


Lauda
félisten

Te milyen katyurol beszelsz? :F

(#3974) Sárpac válasza Lauda (#3973) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igazad van nem kátyú az hanem Gödör!:DDD

(amúgy milyen a tesztprogi lefutott rendesen?):)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3975) Lauda válasza Sárpac (#3974) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom miert irkaltok megint ilyeneket, tudjatok jol, hogy nem igy van.

Meg nem probaltam. :)

(#3976) RI/OS


RI/OS
őstag

Eddig tartott a veszteség keret.

Egyértelmű egyébként, hogy mostanáig jutottak el arra a szintre, hogy tudnak olcsóbb/jobb kihozatali aránnyal gyártani egy 470 szintű kártyát 465 néven, nyílván nem gyártják már a régit....

[ Szerkesztve ]

(#3977) NFree válasza Lauda (#3973) üzenetére


NFree
addikt

Ne vedd sértésnek , lehet te tudsz 120k ért vga-t venni 2 darabot , de ugymond ami egy átlagfelhasználót érint , mint pl engem akinek 60k is sok egy kariér , az jelenleg nem sok jövőt lát nv téren sajnos, a gtx 465 nagyon gyér lessz annyi pézért , még a 470 is sok 80k ért , s amig az nv ebből a mederből nem tud kilábalni, vagyis olcsón jo karit csinálni addig marad ez a fellállás árban , ami azt eredményezi ,hogy mint én elvakult nv-s is szépen venni fogok egy atit a nyügeivel 1ütt . S sok más felhasználó hasonló cipőben van mint én , s akkor az nv be fog szarni , mert a milkos gyerekekből azért nem lehet megélni , ezzel csak az lessz a baj addig atit sem lehet olcsón venni , ezért kivánom az nv -nek kapja össze magát , mert ez nem a jó útvonal sztem.

Nem bántani akarlak , hogy neked van pénzed , nem is érdekel csak az bánt , hogy sok embernek nincs s én is köztük vook :(

vga

(#3978) RI/OS válasza NFree (#3977) üzenetére


RI/OS
őstag

amig az nv ebből a mederből nem tud kilábalni, vagyis olcsón jo karit csinálni addig marad ez a fellállás árban , ami azt eredményezi ,hogy mint én elvakult nv-s is szépen venni fogok egy atit a nyügeivel 1ütt .

Hát ennyi, én ugyanezt tettem.

(#3979) HaZsolt válasza NFree (#3977) üzenetére


HaZsolt
őstag

Igazad van teljesen, Vegyük a GTX285 és az 5850 példáját. Előbbi gyengébb, többet fogyaszt és drágább -dx11. Ki venné meg?

[ Szerkesztve ]

(#3980) Crytek


Crytek
veterán

Hát ha igaz az az előzetes GTX 465 teszt akkor nem lesz itt semmilyen ati verő megoldás még 2 maggal sem :(
No mindegy majd jövőre csak alkotnak végre valami normálisan emberi áron!

Next PC Upgrade: 2022

(#3981) fsb1000 válasza NFree (#3971) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Neked horribilis, de egy átlag amcsi polgárnak nem.
De még egy egyetemistának se.

Ez van.... nem Közép-kelet Európába gyártják a fermiket.

Egyébként megint azok tapsolnak megelégedéssel, akik eddig sem vettek és a jövőben sem vesznek 100K-s kártyákat.
A melegedés meg a zaj téma már lejárt, mert n+1 user beírta, hogy nem is úgy van az...

(#3982) Abu85 válasza fsb1000 (#3981) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy az ár nem horribilis az amcsi rétegnek, de a darabszámra mért éves forgalom 7%-a származik a 200 dollárnál drágább grafikus kártyákból.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3983) Lauda válasza NFree (#3977) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolod, hogy az nvidiat nagyon erdekli a magyar piac meg a balkan. Szerintem magasrol lekakilja.

Masreszt azt allitottad, hogy az nv katyuban van es a kerdesem arra vonatkozott, hogy ezt Te honnan veszed. Nos?

(#3984) NFree válasza Lauda (#3983) üzenetére


NFree
addikt

Nekem böven elég volt , hogy az xfx meg a bfg távozott eggyenlőre , (remélem) .
Nem teljesen állítottam ez a saját kis véleményem, az gondolom még lehet nem?
Függetlenü a balkántól azért megnéznék pontos kimutatásokat miből mennyit árultak , az usa-ban s esetleg a nyugateuropai országokban .
Megint saját vélemény de szerintem a 60k ársáv s az alatta lévő karik jelentik a legnyagyobb piacot , s most nem mo-rol beszélek hane világszerte legyen az eu vagy usa .
De mind1 mert ha lenne pénzem én is két fermit venék az tuti de most ez nem fenyeget.
S régóta zavar , hogy joval többet kérnek szerintem az nv karikér mint ami szerintem reális lenne.
Még annyi megnézném jelen helyzetnek köszömnhetően, vajon hogy alakulnak az ati pénzügyi dolgai szerintem kánán van. ezt csak onnal látom , hogy nem lehet normális áron venni még egy 5770-et sem mert majdnem 50k az ára ami reális lenne az meg sztem35k körül lenne , de megint mind1. nem csökkenek a vga árak lassan honapok ota s ezt is az nv -nek köszönhetjük sztem, meg a mocskos köcsög miliárdos faszkalapoknak akik játszanak itt az árfolyammal :o

vga

(#3985) Abu85 válasza NFree (#3984) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA


Globális piac alakulása. Csak a diszkrét kártyákra. A nagyon nagy többség 100 dollár alatt vásárol. 200 dollár felett elég alacsony az arány.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3986) Crytek


Crytek
veterán

(#3987) Haart válasza Crytek (#3986) üzenetére


Haart
addikt

Igazi kályha lesz. :W

(#3988) NFree válasza Abu85 (#3985) üzenetére


NFree
addikt

Köszönöm :R :R

Lauda
Nem hinném , hogy az nv abból a 7%-bol olyan fényesen elvan.
Mondjuk ebbe biztos benne vannak azok az nv-k is amik ugymond az olcsobb kategoriába tartoznak , de ha a jövőt nézzük akkor valamit villantaniuk kellene valamit dx11 ből az alsó kategóriábba is , de eggyenlőre siralmasan fest, szerintem a helyzet.

Meg persze a drága atik is hellyet foglalnak abban a 7%-ban , de legalább nekik vannak alsokategoriás megoldásaik is , mondjuk igaz kitörölhetem vele a seggem mert , gémelni nem igazán lehet velük dx11-ben de van ;)

vga

(#3989) fsb1000 válasza Abu85 (#3985) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez az ábra darabszám vagy dollár megoszlást mutat?
nagyon nem mindegy...

////

De egyébként azt a 7%-ot nagyon nem érdekli, hogy mi van a 66%-ban.
Sokkal inkább a 66% magyarázza meg, hogy a 7% szegmens miért nem jó.
Miért buko, és miért nincs értelme, meg amúgy is meleg+zajos, az SLI meg aztán végképp órület.......

De ezt már 1000x kitárgyaltuk.

*****

Senkit nem akarok megsérteni, mert fiatal kora, vagy más priorításai miatt nem akar vagy nem tud összesporólni egy 100K-sártyát.
Ez senkit nem minősít.
Az sokkal inkább az, ami ebbe a topikba eleddig leíródott.

(#3990) Lauda válasza NFree (#3984) üzenetére


Lauda
félisten

Tehat csak talalgatsz. Azt hittem komolyabb infok alapjan katyuztad be az nvidiat.

[ Szerkesztve ]

(#3991) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Igaz a hír h a GTX470 ende finitó nem fogad az nvidia több megrendelést?

(#3992) 9950es válasza Kolondrum (#3991) üzenetére


9950es
aktív tag

2 gtx470-re unlockolható 465öt simán meglehetne venni. Lehet-e?

120 fps or GTFO :D

(#3993) Abu85 válasza fsb1000 (#3989) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A TAM a darabszámra vonatkozik.

Nyilván minden felhasználó az igényeihez veszi a hardvert. A kimutatás csak egyszerű információ. :)

SymbianOS: A megbízhatónak ítélt források kamunak tartják az EOL-t. Annyi történthetett, hogy a GTX 465-re való lapkák elvitték a legyártott nyákokat, így a gyártók kivárják a GF104-et. Utána eldől, hogy újraindul-e a gyártás. Az egész pár hét alatt kiderül, és nem kell zsákbamacskát játszani.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3994) Kolondrum válasza Abu85 (#3993) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pedig már kezdtem azt hinni annak akinek GTX470-ese van annak valami ritka dolog van a kezében.

(#3995) fsb1000 válasza Abu85 (#3993) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nalátod.... a darabszám nem egyenlő a a profittal.
Jelentősen torzít ez ez az ábra, illetve egy bizonyos érvrendszerbe jól beilleszthető.

Gáz Géza kisiparos 8-as anyát gyárt milliószámra, a Nagymenő Rt. meg CNC gépet, havonta csak 10-et. A profittöblet mégis nála lesz.

Ha részvényes lennék, akkor engem az osztalékom és a részvényem értéke érdekelne, nem a legyártott darabszám.

(#3996) biggamer


biggamer
veterán

Szupergyors GeForce GTX 400-asok a Zotactól : [link] :Y

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3997) Abu85 válasza fsb1000 (#3995) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Senki sem mondta, hogy a darabszám egyenlő a profittal. :) NFree csak azt kérte, hogy legyen valami kimutatás, hogy az eladott kártyák milyen piacra esnek. Hirtelen ez volt a kezemben.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3998) pszichiater


pszichiater
senior tag

Kész lettem a vantage tuning teszttel.Esetleg ha valakit érdekel, hogy milyen mértékben ver el 3 db gtx480, három vagy esetleg négy ati 5870-et ;] ( csak szerényen ) :D

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#3999) Sárpac válasza pszichiater (#3998) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A végére tegyél egy fogyasztás/teljesítmény mutatót is!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4000) Abu85 válasza pszichiater (#3998) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ennyire? :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.