Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) SSJPeter válasza HSM (#3649) üzenetére


SSJPeter
őstag

"ár/fogyasztás/hőfok/zajszint miatt"

Na most nincs még 470-em így még nem tudok első kézből beszélni de szerintem ez a melegedés-zajszint dolog szerintem a kamu a 470 esetében.
[ltt van egy tesztvideó] amin gyári biosvezérelt ventilátorral leteszteltek egy 470-es kártyát...engem ez győzött meg arról,hogy ennek se hangja nem lesz se nem lesz probléma melegedés dolog.

Igaz,hogy nincs beépítve házba de furmark alatt 82 fokos...hát könyörgöm mi az?
Semmi.
A mikrofont meg odatartják a ventije mellé...a hangja is semmi...
Hát ha én Afterburnerben beállítom a ventivezérlést és berakom a faszán szellőző Cosmos házamba olyan max. 80 fokra fogom saccolni halkan.
Köztudott ,hogy a karikon úgy van beállítva a ventivezérlés,hogy halk legyen...ezért szokott forró lenni a kártya de hát ezen lehet változtatni.

Na meg ár/fogyasztás-ról annyit,hogy a második dolog nem érdekel az 850-es tápomnak nem lesz probléma és hát nem 100-ért fogom venni az is biztos hanem 85-ért....egyből jobb lesz az ár/érték arány is....

Persze sajnos még nincs ilyen karim tehát az elképzeléseim spekulácók egyenlőre.

Mellesleg jók ezek a videós tesztek..több infóhoz jutsz általuk mint a sima grafikonosokból.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3652) Def26 válasza SSJPeter (#3651) üzenetére


Def26
félisten

Nekem 470 van és játék közben gyári venti vezérkéssel 80-82 fokon van a gpu. 2200 körül megy a veti fordulatszáma, ezt sem mondanám vészesnek. A kártya zárt házban van (CoolerMaster HAF)Szvsz ezt a melegedési gondod, csak a gyíkarcok gerjesztették fel ennyire. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3653) djmaya válasza Lauda (#3641) üzenetére


djmaya
csendes tag

http://kepfeltoltes.hu/100515/DSCI0007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100515/DSCI0008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100515/DSCI0011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én is beruháztam tessék csemegézni a képeken!!!

[ Szerkesztve ]

(#3654) SSJPeter válasza Def26 (#3652) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát ha neked 80-82fok ami egyáltalán nem vészes akkor afterburner-es vezérléssel leszorítható lenne ez akár 75-76 fokra is...
Mondjuk a HAF szerintem nem egy rosszul szellőző ház azért... :)
Az enyém sem lesz jobb akkor kb. ilyenre számíthatok én is.

Én is olvasgattam a ezt a topic-ot és én is láttam,hogy gyíkabb-nál gyíkabb Ati-s arcok írkáltak ide és úgy szólták le ezt a kártyát,hogy semmi konkrét infót nem tudtak róla(de nem is akartak) csak fikázták.
Az a teszt videó amit belinkeltem nagyon korrekt és nem elfogult...mert a kártya magáért beszél.
Ezt most csak azoknak írom aki vásárlás előtt áll és vacilál az Ati és a 470 között...nézzék meg.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3655) Sárpac válasza SSJPeter (#3651) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:D
Kb 30másodpercet ment a furmark lehetett látni a képen alig indult el a folyamatábra 10perc kell, hogy be álljon a hőfok, 90fok felett van házban szerelve ez biztos és az is, hogy egy bizonyos hőfok után hangos lesz a kari, mondjuk messze nem gtx480 szint de, hogy halk lenne furmark alatt szerintem ebben a tulajok is meg fognak cáfolni!
A vantage tesztben is ott a 44000es cpu pont azaz ment a fizix is tehát, hogy egálba lenne a 13,5k gpu eredmény a 17,7k-s ati 5870-el megint erős túlzás.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3656) SSJPeter válasza Sárpac (#3655) üzenetére


SSJPeter
őstag

Neked sincs ilyen kártyád.
Def26-nak van,ő első kézből beszél.
Én neki hiszek.
Ha esetleg tényleg meleg lenne kézbe veszem afterburner-el.
De tessék itt van egy youtube-os teszt ahol be van szerelve és megküldik 6 perc Kombustor-ral ami sokkal jobban melegíti mint bármilyen játék és igaz itt 92 fokos ,de ez is auto-n szarul szellőző házban.
Biztos kelleni fog alá a jól szellőző ház de az nekem meg van.
A hang meg szintén nem vészes egyáltalán.
Mellesleg a házam még hangszigetelt is tehát játék alatt alig hallok valamit a ventilátorból,tehát engem nem fogsz meggyőzni. :N

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3657) Sárpac válasza SSJPeter (#3656) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem a legújabb stalker játék 3fokkal magasabban tartja a gpu hőfokot a Kombustor tesztnél tehát arra ne alapozz, mert az új 1.8.2 furmark is sokkal jobban fűti a karit ha az összes fjúúcsör be van kapcsolva!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3658) SSJPeter válasza Sárpac (#3657) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jó,szerintem a vita értelmetlen mert egyikünknek sincs ilyen kártyája.
Visszatérünk rá ha megvettem OK? :)
Addig beszéljen az akinek van.

De azért mindjárt nyomatok 6 perc kombustor-t és összehasonlítom mennyivel terhel jobban vagy kevésbé a játéknál.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3659) HSM válasza SSJPeter (#3651) üzenetére


HSM
félisten

Óóó, b+... Jó hogy nem húzott le mindent mediumra dirt2-ben... Pfff... Medium post processing, semmi ultrán, az csodaszép, úgy nekem is megvan a 75-85 Fps alapórajeles 5850-el.. :U Nem is mutatta túl sokáig, hogy volt beállítva, "szokásos"... Jó duma...

Érdekes, itt a fórumban én nem 82 fokokról olvastam, hanem masszívan 90-95-ről.... És az 5850-em is alapórajelen, ~2650rpm-es venti mellett tudja tartani a 80 fokot, nekem ez az eredmény is kicsit bűzlik, megmondom a frankót.... (És nekem is eléggé jól szellőzik a CM Centurion 590-em, 3db 12cm és 1db 14cm-s ventivel....)

A fogyasztásról pedig... Nem ott a gond, hogy a táp nem bírja el (625W-os enermaxom vígan elvinne egy 480-at is húzott I7-el), hanem hogy mennyi lesz a villanyszámlád.... Nekem nem mindegy, hogy 3D-ben 250W-ot eszik a gépem vagy 325W-öt.... És üresben is sokkal jobb az 5850.

És mégegy pont, melegedés... Nekem az se mindegy, mennyire melegíti pl. a lapom az adott VGA. Itt egy elég jó teszt: [link] A 470-es jóval melegebb, és a lapot is jobban melegítette!

Ár/érték arány.... 5850 ~70-85K GTX470 90-105K nagyjából azonos forrásból. Sebességben alig van a radeon lemaradva.

[ Szerkesztve ]

(#3660) SSJPeter válasza HSM (#3659) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jó én tényleg abbahagyom mert nincs tapasztalatom és lehet,hogy még igazad is lesz ha így lesz megkövetlek,de egy dolog baromság.

EZ: "Ár/érték arány.... 5850 ~70-85K GTX470 90-105K nagyjából azonos forrásból."

470 is van 78-80-ért itt az apróban.
85-ért már új van!

Na akkor jövök vissza ha meglesz a kari.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3661) RI/OS


RI/OS
őstag

Egyébként ez honnan pattant ki, hogy a 480 hangosabb/melegebb, mint a 470?

Volt 470-em is, most meg 480-am van, és semmivel nem hangosabb/melegebb, sőt...
Mindenesetre az 5970-nek is kb ilyen hangja volt terhelés alatt.
Mindhárom elviselhető szint...

Furmark alatt 92 fok, 2 óra bad company alatt meg 87 húzva (800/1600/2000)

[ Szerkesztve ]

(#3662) HSM válasza SSJPeter (#3660) üzenetére


HSM
félisten

Többek közt Ipon-ban néztem meg, az szvsz elég normális árú cég, viszonlyag széles palettával, és hivatalos forrás.

Ennyi erővel én meg 57K-ért vettem az 5850-em, 3 év papíros garival, 1 hónaposan.... :U

Én nem mondom, hogy rossz kártya lenne a 470-es, sőt.... Bár az én szempontjaim mellett az 5850 számomra sokkal jobb alternatíva volt. ;)

Nekem pedig a 470-ről nincs tapasztalatom, csak ha már szóbakerült, gondoltam megírom, én miért tartottam szimpatikusabbnak az 5850-t a 470-el szemben . :B (Vagyis, hogy mint semleges user, miért nem favorizáltam a 470-et.)

[ Szerkesztve ]

(#3663) SSJPeter válasza Sárpac (#3657) üzenetére


SSJPeter
őstag

Na 6 perc kombustor után beállt 80 fokra ami 7 fokkal melegebb mint amit én valaha játékban láttam.
Bár DX11-ben értelem szerűen nem játszottam még.

HSM: "hivatalos forrás"...ez alatt még is mit értesz?
Aki számlával adja az mind ugyanolyan "hivatalos forrás" szvsz.
Szerintem az Ipon meg épphogy most lehúz,több helyen sokkal olcsóbban,ugyanolyan kisker feltételek mellett!

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3664) Sárpac válasza SSJPeter (#3660) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Argép:
Ati HD 5850 64K a legolcsóbb
Nvidia GTX 470 84k a legolcsóbb

Tehát azért 20k különbség megvan a kettő között!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3665) loree69 válasza HSM (#3659) üzenetére


loree69
aktív tag

masszivan 90-95 fok ..
ritkán mászik fel odáig (ha auto ventri szabályzás van)

250 vs 320 W hu micsoda szempont
esetleg ha 0-24 órát játszanál elhinném de igy.. :DDD

.. 5850 ~70-85K GTX470 90-105K

82 től már kapsz nem top gyártótól 470-t
92ért asus-t vettem .. :C

[ Szerkesztve ]

loree

(#3666) HSM válasza loree69 (#3665) üzenetére


HSM
félisten

Mostani bolti árakat néztem, nem 1 hónaposakat...
Az a 250 vs 320 az egészen pontosan 28% plusszban.... De ebben benne van az egész gép fogyasztása... És üresben is jobb a radeon, úgy elég sokat megy a gép....

A hőfokokról nem tudok nyilatkozni, nem volt GTX-em, mint íram is. :U

De amúgy nem igazán értem, miért kell leugatni a szempontjaim... :F A semmiért miért fogyasszak több áramot és termeljek plusszhőt? :U

[ Szerkesztve ]

(#3667) loree69 válasza HSM (#3666) üzenetére


loree69
aktív tag

nem leugatlak csak leirtam én mit tapasztaltam és gondoltam.. ne vedd sértésnek
[fogyasztas] :U

loree

(#3668) HSM válasza loree69 (#3667) üzenetére


HSM
félisten

:R Viszont az üresjárat egálra jött ki, viszont a terhelt diffi jóval nagyobb.... Akkor viszont rosszul emlékeztem.... Az a +100W metro alatt azért nem semmi! :Y

(#3669) SSJPeter válasza Sárpac (#3664) üzenetére


SSJPeter
őstag

Na jó persze de sebesség különbség is van a 470 javára.
Átlagban min.+10%, a minimum. FPS-ben meg +15%.
AA-val ez nő!
Sőt amilyen felbontásban és beállítással én játszani fogok az az 1680x1050 4X AA-val és ebben +16% és +21% a különbség a 470 javára!
A Hardware Canucks sem elég jó oldal?
Mindegyik elfogult NV párti?
Csak a PH! nem?
Na ne már.

Azt meg se említem,hogy a GURU3D-s tesztben mi a helyzet...mert tudom mit szoktak arra mondani.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3670) Abu85 válasza fsb1000 (#3644) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már jó ideje megmondta Huang, hogy a Quadro-ból és a Teslaból jön a nyereség.
Jen-Hsun Huang: ... 2/3 of our revenue come from games but 2/3 of our profit comes from Quadro workstations, you know NVIDIA is the words largest workstation technology provider, our market share is about 95% in this market, every single company, every single country, every single car, oil, plane, train, shoes, etc… uses Quadro technology, this is the highest market share of any workstation company in the history of making but the workstation is not very large but is very important.
Most is mondták, hogy a negyedéves eredmény a Quadro és a Tesla rendszereknek köszönhető.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3671) Abu85 válasza |nsane (#3643) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem a GF104 is a 40 nm-re volt tervezve csak év elejei starttal. Azzal, hogy problémák adódtak a gyártással a teljes ütemterv felborult. 32 nm-re valószínűleg egy GF102 volt betervezve, ami a GF100-at váltotta volna kb. most ősszel. Nyilván olcsóbban gyártható és ez jó a haszonnak.
A TSMC természetesen sok rosszat csinált azzal, hogy törölte a 32 nm-es Node-ot. Az AMD-t és az NV-t is komolyan érintette ez. Azt nem tudni, hogy az NV mihez kezd, de lényegében neki egy kiút van. Várni a 28 nm-re és a piaci réseket betömné néhány jó kártyával. A GF104 jó lehet erre. Persze ha az AMD árat csökkent, akkor nyilván megint baj van.
Az AMD a Northern Islands családot tervezte 32 nm-re, de az új shader core még nem áll készen, és időközben a Node is törölve lett. Ebből jött elő a vészforgatókönyv, ami a Southern Islands. Ez az Evergreen shader blokkjának és a Northern Islands egyéb részeinek vegyítése. A három legkisebb lapka a TSMC 40 nm-es gyártósorán készül, míg a legnagyobb már 28 nm-es lesz. Ebből szerintem lesz TSMC-s és a GlobalFoundries-es verzió is. Persze ennek megjelenése még odébb van, szerintem idén ez lehetetlen, maximum egy kis mennyiségű start, vagy paper launch. Inkább jövőre érdemes várni a 28 nm-es lapkákat március-április felé. Nyilván az AMD azt játssza el, mint az RV740-nél. Egy tesztchip a gyártástechnológia problémáinak felderítésére, az a célja, hogy jó legyen a Northern Islands generációs, ami majd 2011 őszén esedékes.
A GlobalFoundries egyébként be lesz vonva a GPU gyártásba, de a TSMC-nek nagyobb a gyártókapacitása. A GPU vonalon inkább a TSMC a fontosabb, de ha a 28 nm-ert is elcseszik, akkor nyilván van egy alternatíva. Ideális esetben a chipeket megosztva gyártják majd a GloFo-nál és a TSMC-nél.
Az NV terveiről sokat nem lehet tudni, mert az eredeti forgatókönyv már nem él. Nekik is alkalmazkodni kell a helyzethez. Rövidtávon valószínű, hogy a GF104 nyáron megérkezik, ha jó fogyasztási paramétereket szabnak meg, akkor a gyártással sem lehet probléma, ezt majd ők látják. Gyorsan kivitelezhető egy Dual GF104-es GeForce, ami leválthatja a GF100-at. Várhatóan teljesítményben is jobb lesz a két lapka, de fontosabb szempont, hogy tömeggyártásra alkalmas legyen. A kisebb kártyáknál nem hiszem, hogy lenne bármi probléma. A 28 nm-es átállás nyilván tervben van, már bőven dolgoznak rajta. A start itt is március-április lehet, de kisebb mennyiségben hamarabb is megejthető.

Med1on: Csak azért tűnik gyorsnak a váltás, mert késett a Fermi. Ellenben a HD5000 már öregnek tekinthető, és egy év szokott lenni a generáció frissítése.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3672) HSM


HSM
félisten

CSináltam én is Stalker COP tesztet 5850-el. Minden effektet bekapcsoltam, DX11, HBAO, Ultra, 1680*1050. Itt vannak a hőfok, és venti diagrammok [link]. Ez alapján nem kicsit halkabb, hűvösebb, mint a 470... Ha valaki vállalkozókedvű, és van rá szabad fél órája, csinálhat hasonlót GTX470-el is. GPU-Z senzor log+excel kell csak hozzá... A szoba nálam 23 fokos volt, normál, halk szellőzésre voltak a ventijeim belőve.

[ Szerkesztve ]

(#3673) Lauda válasza kpal (#3648) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom! Azok maradnak, eszbonto amit muvel a ket kartya. :C :Y Gari mar nincs a 280-on.

[ Szerkesztve ]

(#3674) Lauda válasza djmaya (#3653) üzenetére


Lauda
félisten

Grat! Latom vadiuj gepezet! ;] ;)

Legkozelebb a hsz irasnal nyomj ra alul a link -gombra es oda illeszd be a kep linkjet. Akkor csak kattintani kell ra [link] [link] [link], sokkal kenyelmesebb az olvasonak. Ja es ne hasznald a kepfeltoltest. :)

[ Szerkesztve ]

(#3675) Lauda válasza Sárpac (#3655) üzenetére


Lauda
félisten

Megneztem a furmarkot, nativban (1680*1050), kb 2-3 perc alatt beall 90 fokra es mindezt ugy, hogy szepen emelgeti a fordulatszamot, majd eleri a 94 fokot, ekkor megint emel kicsit, ezutan visszahul 90 fokra es utana nem valtozik semmi. Se a fordulatszam, se a hofok, stabilan tartja a 90 fokot.

[ Szerkesztve ]

(#3676) Dashes


Dashes
őstag

(#3677) fsb1000 válasza djmaya (#3653) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat az új szerzeményhez!

Bolti vagy PH!-s beszerzés?

(#3679) fsb1000 válasza HSM (#3659) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Érdekes, itt a fórumban én nem 82 fokokról olvastam, hanem masszívan 90-95-ről.... "

Rosszul olvastad. 197.41-ig a venti vezérlés töréspontja 91-92 foknál van.
Tehát ezen a hőfokon tartja úgy, hogy a venti 70% feletti.

Akinek feljebb megy az elérte a következő töréspontot.
Nekem csak akkor sikerült túllépni ezt a határt amikor társkártya volt a 470 meleltt és meleg levegőt szívott be. Úgyanez elérhető rosszul szellöző és felmelegedett házzal.

Az új driverekkel valamivel jobb a helyzet, de a leadott hömennyiségen azok sem javítanak szerintem.
Akit zavar a 92 fok (13-val a max alatt!) az beállíthat magának saját ventivezérlést és nyerhet 5-10 fokot a zaj rovására.

(#3680) Black Dragon válasza djmaya (#3653) üzenetére


Black Dragon
addikt

Grat hozzá, jo kis gép::))

Lauda: Odab@asznak az eredmények.:D

(#3681) Lauda


Lauda
félisten

Probaltam egy kis tuningos metro2033 tesztet. DX11, very high, antialising AAA, texture filtering 16X, tess on, dof on, sli on, physx on, adv physx off. Proci 4200mhz, vga 800/4000. Elejetol a szornyek erkezeseig.

29, 94, 60

Ugyanigy crybench: [link] (illetve itt physx off)

[ Szerkesztve ]

(#3682) Lauda


Lauda
félisten

(#3683) HSM válasza fsb1000 (#3679) üzenetére


HSM
félisten

Na ez az... De ne mondjátok nekem, hogy 70%-os ventivel halk... :U (Bár nem tudom ez mekkora rpm...)

[ Szerkesztve ]

(#3684) Sárpac válasza HSM (#3683) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nyáron versenyezhet majd a porszívóval!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3685) cowboy_bebop válasza Sárpac (#3684) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Ha addig szét nem olvad a nyák. :DDD

(#3686) Def26 válasza HSM (#3683) üzenetére


Def26
félisten

Nem zavaró. Játék közben meg kit érdekel? :U Ha meg az a baj, hogy anyu már alszik és ott fekszik a géptől 2 méterre akkor vegyél PS3 -at. :DDD

cowboy_bebop: Igen, ez lesz. :U Ha ilyen szar kártyát veszel, legyen mindig nálad a gép mellett egy vizes lavor amivel még időben le tudod önteni a gépet, ha jön az olvadás.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3687) Lauda válasza HSM (#3683) üzenetére


Lauda
félisten

A 100%-hoz kepest igazan kellemes. :DDD

(#3688) 9950es


9950es
aktív tag

Hát ez csont nélkül viszi a 3d-t 720p-be :DDD

...iz3d-ben is! Ugye 5970en nem megy is megy az iz3d. Meg crossfirebe egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#3689) HSM válasza Def26 (#3686) üzenetére


HSM
félisten

"Nem zavaró. Játék közben meg kit érdekel? :U"

Engem pl. igencsak.... A 4890-em ezért kellett visszavennem 850/975 1,312V-ról 775/925 1,18V-ra, mert már túl hangos volt, zavart. Hát, igazából azt kell, hogy mondjam, ilyen téren telitalálat volt az 5850, mert halk, és még az a halk szélzaj is a kevésbé zavaró hangszínből való... És nem azért, mert másokat zavar, hanem engem. Nem szeretem feltekerni a hangerőt, normális hangerő mellett meg simán kihallani a gépből egy hangosabb motyót, pláne egy halkabb jelenet/pályarész mellett... Ja, 5.1-ben használom, nem fülessel. (De a 4890 még fülessel is zavart.) Nem tehetek róla, elég jó a hallásom, szerencsére. :U

(#3687) Lauda: :D

[ Szerkesztve ]

(#3690) Black Dragon válasza HSM (#3689) üzenetére


Black Dragon
addikt

Vegyetek olyan headsetet, amiben csak a játékot halljátok, és lese fogod sz@rni a hűtést, mert nemfogod hallani, erről ennyi a véleményem.:)

(#3691) HSM válasza Black Dragon (#3690) üzenetére


HSM
félisten

Én cseréljem le a jó kis 5.1 hangcuccomat egy sima sztereó fülesre csak azért, mert a videókari nem képes kussban végezni a dolgát??? :Y Szerintem az már régen rossz, ha a farok csóválja a kutyát... :U

(#3692) Lauda válasza HSM (#3691) üzenetére


Lauda
félisten

Jatek kozben hogy a fenebe hallod a vga-t? :) Illetve hogy lehet az, hogy meg zavar is a hangja. Nalam a crysis minden letezo maxra fel van tolva es azert megkergeti a 2 vga-t is, de ez sem zavar egyaltalan. :D

[ Szerkesztve ]

(#3693) HSM válasza Lauda (#3692) üzenetére


HSM
félisten

Passz, de határozottan emlékszem, mikor Dirt2-ből azért léptem ki bosszankodva, mert már elegem lett belőle, hogy süvít a 4890 a gépben... Akkor csináltam neki az új beállítást, hogy kussba legyen (magához képest). Utána már élvezhető volt. :D

Nyilván vannak, akiknek ez nem fontos, és vannak olyanok is, akiknek egy refi 5850 is halál zajos. Igaz utóbbiak emiatt alapból vízzel tolják... :DDD Én valahol e kétféle embertípus között vagyok... :D

(#3694) Lauda: Ez full alapon volt... Utána lett visszavéve a fesz 1,312V-ról 1,18V-ra és az órajel is 850-ről 775-re... :D Meg akarsz ölni a két OC 480-al? Kajak a fejem belefájdulna... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3694) Lauda válasza HSM (#3693) üzenetére


Lauda
félisten

A jatek zaja mellett ennyire zavart? :Y Biztos remegett a kezed a core voltage csuszkan es azert suvitett annyira szerencsetlen. :DDD

Hallgatnad meg a ket 480-at vantage new calicoban mikor 1.1volton 800/4000-en a szart is kitoljak magukbol. ;]

szerk: nem olyan veszelyes, a winamp megoldja azt is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3695) RI/OS válasza Lauda (#3694) üzenetére


RI/OS
őstag

1.1 kell a 800/1600/4000-hez?

Nálam 1.0-án stabil ennyin.

Bár lehet nálad a 2 gpu miatt kér ennyit

(#3696) Lauda válasza RI/OS (#3695) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, hogy kell-e ennyi, lejjebb meg nem probaltam ekkora orajelen. Az biztos, hogy a 2 vga miatt neccesebb a tuning, alapfeszen pl 750-760 korul kifullad. :)

[ Szerkesztve ]

(#3697) Black Dragon válasza HSM (#3691) üzenetére


Black Dragon
addikt

Senkisem mondta, hogy cseréld le az 5.1 edet, énis használok egy Logitech G35 öt és egy Logitech X-530 at, a fülest játékra és zenére, a hangfalat meg zenére, tehát nemkell lecserélned.:) Hidd el megéri, ha nagy játékos vagy, vagy szeretnél lenni. ;)

(#3698) cowboy_bebop válasza Black Dragon (#3697) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Vagy vesz egy AMD-t, ami tudja h. munka <> tornádó. :U

[ Szerkesztve ]

(#3699) Black Dragon válasza cowboy_bebop (#3698) üzenetére


Black Dragon
addikt

AMD je van. ;)

(#3700) RI/OS


RI/OS
őstag

Ja, egyébként:

A 480-al a konfig idle 235W-t eszik, játék alatt 450-et.
Simán elvinné a 850Tx a 2 480-at is...a 3 már lehet picit necces lenne :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.