Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) A.tessz válasza Himym (#4799) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez még a régi driverrel van , az új igen komoly gyorsulást hozott. Bfbc2 ben nálam nem nagyon ment 80 fps alá.

[ Szerkesztve ]

(#4802) gbors válasza SSJPeter (#4794) üzenetére


gbors
nagyúr

no igen, ez a másik oldala - gondolom van a házban intake venti.

Cyberpunk: a 480 azért kicsit más - nekem ott 89%-on tekerte a pörgettyűt, és akkor iszonyú hangja volt, 80%-on meg hangos is volt, meg nagyon el is kezdett melegedni. a 470-hez még elég egy átlagosan nemszar ház is, a 480-hoz már azt a frontot is át kell gondolni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4803) Cyberpunk válasza gbors (#4802) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen igaz ami igaz nem egy kategória. Azért egy HAF-932-ben már jól érezné magát egy vagy akár két GTX480 is nem :F
Mert azért azt túlzásnak tartom hogy Fermi ready :DDD házat keljen venni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4804) Lauda válasza Cyberpunk (#4803) üzenetére


Lauda
félisten

Abban jol erzik magukat. :K ;]

(#4805) SSJPeter válasza gbors (#4802) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nálam így van megcsinálva.
Egyszer fújja egy venti alulról és raktam elé egyet ami előröl fújja.

Na persze nem a fermi miatt raktam egy ventit a VGA elé,már akkor odaraktam amikor megvettem a házat,gondoltam nem árt az.

Na meg rárakom ezt a légcsatornát is gondolom valamennyit ez is számít bár egy oldalventi azért jobb lenne.

Elég jó VGA hőfokokat kapok vele csak a vinyóknak nincs hűtése de szerintem ezért nem cserélem le.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#4806) gbors válasza Cyberpunk (#4803) üzenetére


gbors
nagyúr

nem kell fermi ready ház, viszont "enthusiast ready" kell. az SLI-hez pont akartam mondani, hogy kérdezd meg Laudát, nála egész illedelmesen viselkedik a páros :)

SSJPeter: sztem az intake + GTX kombinációhoz túl sokat az oldalsó venti nem tenne hozzá, különösen, hogy arról a tájékról a táp is elvisz valamennyit.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4807) Himym


Himym
senior tag

Eldöntöttem maradok GTX 480 mellet. A támgatások meg a Physix maitt is jól fog az jönni mafiánál meg gtánál. Ha esetleg nem lenne elég a kraft akkor mellé nyomok még 1et.

Köszi a kitartó segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#4808) A.tessz válasza Himym (#4807) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nem bánod meg!

(#4809) Lauda válasza Himym (#4807) üzenetére


Lauda
félisten

Jo dontes volt! :D :K

(#4810) pszichiater


pszichiater
senior tag

Hát... ;]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4811) szab.tam válasza A.tessz (#4808) üzenetére


szab.tam
nagyúr

látom idegyűlik, a "pszichiater volt gtx480-asainak baráti köre" :DDD :C
a közmondás is ezt tartja: 1 gtx480-as hármat csiná'...... :))

én alapfeszen 785/4000-en gyűröm. majd még tovább is nézem, mit bír. azt a kis volt potit az msi burn-ben nem szívesen piszkálom. amúgy is egy tetves progi: a proci teljesítményéből, így a pontszámokból is jól lezabál a teszt alatt. amit a voltmoddal esetleg nyerni a gpu-n, a cpu-n elbukjuk. szerintem...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4812) szab.tam válasza Himym (#4807) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha jól látom, és egy amd x2 6400+-od van, akkor elég felesleges lesz az a 480....
nekem kb. 2.5 éve volt ez a procim. vettem mellé egy, akkor debütált 8800gt-t. nem igazán hajtotta még ki azt sem. biztos, ami biztos alapon vettem még egy 8800gt-t sli-ban, párban. érdekes módon, nem lett jobb a helyzet. (vajon, miért....) :DDD
nah: ekkor takarodott amd kartás a sunyiba, nálam örökre.... (az akkori 2 magos csúcsprocesszorával együtt.) :((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4813) Lauda válasza szab.tam (#4811) üzenetére


Lauda
félisten

Pedig csak piszkaljad azt a potit, jo hatassal van az eredmenyekre. ;]

Ezt a proci temat felhozva, ha tenyleg nem hajtja ki, akkor felesleges ekkora kartya. Aztan majd jon a szarozas, mikozben a 480 csak vakarodik. :U

[ Szerkesztve ]

(#4814) voodoo98 válasza Himym (#4807) üzenetére


voodoo98
addikt

Mafia 2 (:R :D) miatt biztosan jó döntés volt!:D
Ha mellé raksz még egyet, akkor meg pláne!:D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4815) bigdigit válasza Himym (#4807) üzenetére


bigdigit
addikt

jó döntés,hogy nem az elfogult PH-ás teszt alapján döntöttél. :DDD
tessék itt egy hihetőbb teszt.

érdemes megnézni a COD eredményeket is.és ez még a régi driver volt....az új béta hozott még 5-10%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#4816) Sárpac válasza bigdigit (#4815) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem tudom nálam guru3d az tdpvel kilőtte magát a hihető tesztek soraiból!
"GeForce GTX 480

* System in IDLE = 209 Watts
* System with GPU in FULL Stress = 463 Watts
* Difference (GPU load) = 254 Watt (TDP = 250W)
"
Ugye ebben az esetben a gtx 480 idle nem fogyaszt semmit sem!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4817) Cyberpunk válasza Lauda (#4813) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én mérget vennék rá hogy egy AMD Athlon64 X2 6400+os még 1920x1200-ban sem hajtaná ki. Sőt elég nagy CPU limite is lenne a legtöbb játékban. Szóval CPU csere kötelező lesz ehhez a kártyához.
Hogy is nézne ki egy 130-140K-s VGA egy "ócska" X2-es mellett :U ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4818) bigdigit válasza Sárpac (#4816) üzenetére


bigdigit
addikt

szinte semmit...nevetséges az idle órajel.
mit nem tudsz ezen értelmezni?
System in IDLE = 209 Watts..ebben benne van a gpu is.

(#4819) bigdigit válasza Cyberpunk (#4817) üzenetére


bigdigit
addikt

az én quadom 3.6-on se elég neki ki de most ez a keret.nem tudom érdemes lenne-e fejleszteni rajta egyenlőre.i5-i7?félek mire beruházok megint platform váltás lesz...

(#4820) voodoo98 válasza Cyberpunk (#4817) üzenetére


voodoo98
addikt

Valóban. Q9505-ről váltottam i7 920-ra és pár játékban számottevő a különbség!
Nem gondoltam volna!
(AC2, GTA4 EFLC, BFBC2-őt probáltam proci szempontjából...)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4821) Abu85 válasza Sárpac (#4816) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az NV által bekamuzott TDP az bullshit. A GTX 480 300 wattot fogyaszt, csak nagyon gáz ezt ráírni. Ennek megfelelően az NV a PCI-SIG-es teszttől eltérő mérést alkalmaz a TDP érték meghatározására. A GTX 400-as kártyák átlag TDP-jéhez nyugodtan hozzá lehet adni 50-60 wattot, és az lesz a valóság.
A Guru3D erről nem tehet. Hilbert csak egy naiv tesztelő, aki minden szempontból bekajálta az NV marketingjét.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4822) Cyberpunk válasza bigdigit (#4819) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én a helyedben beruháznék most egy i7-es gépbe. Ha meg már lúd akkor legyen kövér alapon i7 920-as CPU. Szinte mindegyik röhögve viszi a 4-4,2GHz-et léggel. Az meg még egy jó darabig elég lesz mindenre.
Előzetes tesztek alapján nem tűnik akkora nagy durranásnak a Sandy Bridge, esetleg a Bulldozert lehetne még megvárni hátha az AMD is felnő vele az i7-esek szintjére.

Én tavaly nyáron váltottam i7-re és eddig nem bántam meg :K

voodoo98: Ugye-ugye :K a kis i7-ben van erő dögivel ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4823) bigdigit válasza Abu85 (#4821) üzenetére


bigdigit
addikt

itt meg sokan eszik reggelire ebédre vacsorára a PH marketingjét. :C
mondjuk én magas ívből teszek tdp meg hőfok baromságokra.
attól kapok frászt amikor 40 oldalon azt olvasom a topikokban jajj 35 fokos a procim neked meg 34?most mi lesz velem?nekem már csak napjaim vannak hátra. :O
meg hú wazze nekem 1.121-en megy 3.5-öt neked meg 1.120-on..azztaaa mindenit. :O

[ Szerkesztve ]

(#4824) Abu85 válasza bigdigit (#4823) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A PH marketingje mindig is a tényekre épített, így az messze nem véletlen, hogy sokan eszik reggelire ebédre vacsorára. ;)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4825) bigdigit válasza Cyberpunk (#4822) üzenetére


bigdigit
addikt

amd-re soha. ;] hát nem tudom nekem tetszenek a 4g-én járatott 750-sek is.az új intel mikor várható?

(#4826) bigdigit válasza Abu85 (#4824) üzenetére


bigdigit
addikt

köszönöm a heti viccet. :R

(#4827) Abu85 válasza Cyberpunk (#4822) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha a játékra mész rá, akkor annyira nem lesz nyerő a Bulldozer. A játékfejlesztők aktívan fogják használni a CPU-ba épített GPU általános számítási kapacitását. Az OpenCL erre lehetőséget ad, de a DirectCompute is opció, sőt ez a fejlesztőknek talán jobb alternatíva is. Érdemes a Llano és a Sandy Bridge vonalra koncentrálni, mert az IGP átveszi a terhelést a GPU elől .. pl fizikai számítás.

(#4826) bigdigit: Igazán nincs mit ... én is jót röhögök, amikor hsz-t írsz. :R

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4828) Lauda válasza Cyberpunk (#4817) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ismerem az amd-ket, ezert nincs allaspontom ezugyben, de tenyleg jo lenne ha utananezne, mert ha keves a procko akkor csak penzkidobas a gtx. :)

(#4829) Lauda válasza bigdigit (#4818) üzenetére


Lauda
félisten

Hagyjad. Tegnap a melegedes miatt volt szar, most meg azert, mert nem fogyaszt semmit idle. Ugy nez ki minden napra kapunk valami hulyeseget.

(#4830) Cyberpunk válasza bigdigit (#4825) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem volt AMD-m még az Athlon64 S939-es érában akkor még ott voltak a szeren :K
2011-ben valamikor jön elvileg a Sandy Bridge. Természetesen Intelhez hűen új foglalattal és alaplap családdal ;]

Abu: Hát lehet benne valami bár legjobb esetben is szerintem 2012 mire játékok is profitálhatnak belőle. Ugye 2011-ben jelenik meg a jövőre bejelentésre kerülő játékok talán profitálhatnak belőle szóval erős a gyanúm hogy legkorábban 2011 vége. Mire a CPU-ba tokozott IGP-ből profitálhatunk. Addig bőven el leszünk még az i7 920-al :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4831) Abu85 válasza Cyberpunk (#4830) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Meg új memória is kell a Sandy Bridge-hez. Maximum 1,5 V lesz a feszültséghatár. Bár lehet, hogy a mostani 1,65 V-os példányok némi butítással mennek ezen a feszültségen. :)

Az IGP gyakorlatilag GPU-ként funkcionál, tehát a GPU gyorsítás egy jól elkülöníthető részét át tudja azonnal venni. A játékot nem kell külön erre felkészíteni. Az viszont igaz, hogy nem mindenkinek lesz combos rendszere, így a fizikát butítás alá kell venni, vagyis többnyire látványfizika lesz a dologból. Valszeg 2012-re jöhetnek azok a játékok, amik már a játékmenetre is kiterjedő GPU-s fizikát használnak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4832) Cyberpunk válasza Abu85 (#4831) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na basz ki hitte volna. Már sok az 1,65V is :W Ezt az üzletpolitikát ;]

Igen ez végül is a járható út. Azért grafikához harmat gyengék ezek még, viszont fizikához jó lehet.
Akkor talán van rá esély hogy a Havok FX-ről is halunk még a közeljövőben?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4833) Himym


Himym
senior tag

Csak, hogy tisztába rakjam a dolgokat ügye nem néztek akkora idiótának, hogy egy gtx 480at rakok egy 100 éves csúcs amdhez? :W :W :W
Lehet sokat tökölök a vga válaztással de a többihez van némi fogalmam. :))

Amikor beírtam először írtam is, hogy core i7 920 lesz a társa... :R
Minden veizezve a tuning maitt is

Erre gondoltok: DDR4

[ Szerkesztve ]

(#4834) Abu85 válasza Cyberpunk (#4832) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sokaknak jó lesz grafikázni is. A Llano bemutató a Computexen eléggé ütött, azért DX11-ben az AVP-t nem sok IGP futtatja manapság. :D Na de majd meglátjuk.
A Havok FX opció, de egy fő probléma van vele. A rendszer az OpenCL platformra épül, és az Intelnek még nincs OpenCL SDK-ja ... A CPU-s támogatás is az ATI Stream-en keresztül valósul meg az Intel holmikra. Nyilván nem lenne célszerű az AMD pozícióját erősíteni. A DirectCompute-ot az Intelnél is támogatják, mert ahhoz alapvetően nem kell külön fordító. Az alap DX SDK megfelel. Persze nem árt, ha van hozzá specializált környezet, de alapvetően nem követelmény. A gond itt annyi, hogy egyedül az Open Physics kezdeményezés DMM2 és Bullett motorja támogatja a Microsoft platformját. A Havokot először fel kell erre készíteni.

Himym: Egyelőre a DDR3 tökéletesen kielégíti az igényeket. Az Intel azért szab meg feszültségkorlátot, mert a Nehalemtől kezdve más a CPU tápellátása. Van egy maximális érték, ami fölé nem mehet a V-Core és ez összeköttetésben van a memória feszültségével. A Sandy Bridge ezt az 1,65 V-os értéket 1,5 V-ra csökkenti.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4835) Himym válasza Abu85 (#4834) üzenetére


Himym
senior tag

Am meg szerintem felesleges most a ddr4-et üzembe helyezni msot is van 1,35Voltos ram 1600mhz-n G.Skill tulajodnában ha jól emlékszem. 1,65volton meg van 2300mhz-s ram is akko minek a ddr4? :F

[ Szerkesztve ]

(#4836) Abu85 válasza Himym (#4835) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Most nem lesz DDR4. Leghamarabb talán 2012-ben. Addig még túl kell lépni a 2011-es esztendőn.

2013 meg a Mayák szerint úgy sem lesz, így oda felesleges tervezni. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4837) Cyberpunk válasza Himym (#4833) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jaj tényleg bocsi valahogy átsiklottam fölötte ;] :B

Abu: Szóval akkor találkozhatunk talán még valamikor a Havok FX vagy leszármazottjával.
Talán még nem halott ;]
Nem tudom hogy ehhez hasonló komplex fizikát meglehet e jeleníteni tisztán DirectCompute-al?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4838) Abu85 válasza Cyberpunk (#4837) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Havok FX fejlesztése 2009 szeptemberében állt le. Az AMD-nek eddig volt hozzáférése a technológiához. Az Intel nem szeretné erőltetni a GPU-s gyorsítást, mert az nekik nem jó. Olyan területen kellene harcolniuk, ahol az AMD-nek az ATI által több éves tapasztalata van. Azzal, hogy a Larrabee-nak is harangoztak a Havok FX-be vetett bizalom is megrendült.

Lehet GPGPU alapon komplex fizikát használni, de ez függ a rendszer képességeitől. A Havok FX ebből a szempontból nem sokat tud, de természetesen bármikor továbbfejleszthető, ez csak elhatározás és pénz kérdése.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4839) gbors válasza Abu85 (#4821) üzenetére


gbors
nagyúr

azé' ez egy kissé túlzás. nekem cca. 105W különbség volt a GTX480 és az 5870 között, ami a táp hatásfokát leszámítva durván 86-87W valós különbség. ha ehhez még hozzáveszed, hogy a GTX480 gyorsabb, tehát a CPU meg a többiek is többet esznek egy kicsit, akkor már nem vagyunk olyan messze a hivatalos TDP-k közötti differenciától. miután a HD5000-esek kényelmesen a TDP-jük alatt esznek, a 250W-os szám a GTX480-ra egyáltalán nem irreális.

másik fogyasztásos téma: a GTX480 idle fogyasztása 44W a specifikáció szerint, tehát egyáltalán nem elhanyagolható. amit Hilbert összezagyvál a fogyasztásokról, az tényleg röhejes - én csípem nagyon az oldalát, de ezekre odafigyelhetne.

#4820: ha rendszer RAM limitálja a teljesítményt, akkor az i7 a háromcsatornás vezérlőjével rengeteget tud hozni (pl. GRID, Resident Evil 5).

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4840) szab.tam válasza Himym (#4833) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jóvanna. odáig nem olvastam vissza.... :B :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4841) Abu85 válasza gbors (#4839) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Vesd össze a HD 5970-nel, aminek 298 watt a PCI-SIG tesztjéhez hasonlóan mért TDP-je. Ennél a kártyánál többet fogyaszt a GeForce GTX 480. Az NV teljesen más tesztet mér. A PCI-SIG méresek alapján 300 watt a kártya. Ha nem lenne annyi, akkor jönne a gyorsabb verzió, mert funkcionálisan hibátlan GF100 chip van dögivel, csak nem férnek bele a 300 wattos limitbe.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4842) bigdigit válasza Abu85 (#4841) üzenetére


bigdigit
addikt

ez a limit végül is mire jó?úgy érzem olyan mintha nem vehetnék olyan autót ami gyorsabb 130-nál mert max annyival mehetek a pályán....

(#4843) amper zoli válasza bigdigit (#4842) üzenetére


amper zoli
tag

Aszem van egy fiad az előző hsz-ek alapján :U
"ez a limit végül is mire jó?"
Hogy az unokád is élvezze egy picit talán a FÖLD légkörét :K

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#4844) bigdigit válasza amper zoli (#4843) üzenetére


bigdigit
addikt

amper zoli. :R jobb nick név nem is válaszolhatott volna adott témában.

(#4845) Daczy válasza Abu85 (#4841) üzenetére


Daczy
aktív tag

És mondjuk az Asus Ares benne van a 300W-os limitbe? Mert szerintem nem, és mégis kapható :F

(#4846) zuchy válasza Daczy (#4845) üzenetére


zuchy
őstag

Nincs bent, ez a PCI-SIG dolog az oemeknek áll fent. Az is fontos piac és oda max 300W-os kártya mehet. Nv-nek és az AMD-nek is érdeke az OEM piac, szem előtt kell tartani. Az ilyen 1000 darabos példányszámú kártyáknál meg úgy sem az volt a cél, hanem a gamer közönség.

PC-STYLE.hu

(#4847) Abu85 válasza bigdigit (#4842) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez egy szabványos paraméterezés a házgyártóknak és az OEM partnereknek. A maximális TDP kerettel tudják, hogy mi a lehető legrosszabb eshetőség. A rendszereket erre a paraméterre készítik fel. Ha ezt a paramétert túllépik, akkor azért az OEM-ek és a házgyártók nem vállalnak felelősséget. Sőt a legtöbb OEM konkrétan ajtót mutat, mert nem szabványos a terméked.
Lényegében ezért nem tervez az AMD és az NVIDIA 300 wattnál nagyobb fogyasztású rendszert, nagy volumenben nem lenne eladható.

Daczy: Viszont nem véletlen csinálnak csak 1000 darabot belőle. Erőfitogtatás az egész. Jelentősége nincs. A partnerek nyilván azt csinálnak, amit akarnak, mert az AMD és az NV többnyire nem akadályozza meg őket az ötleteik megvalósításában, de a legtöbb terméket nagy mennyiségű forgalmazásra tervezik, mert ebben van a profit. A luxustermékek főleg marketingcélokat szolgálnak, a valóságban gazdaságilag életképtelen megoldások.
Természetesen az Ares, és az XFX, illetve a Sapphire megoldása sincs benne a 300 wattos limitben. Verhetik rá a nyálukat a gyártók, mert respect nekik, hogy megcsinálták, de ez már olyan szinten luxuskategória, hogy ők is limitálják a gyártási mennyiséget.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4848) Himym


Himym
senior tag

Na még ennyit had kérdezzek meg, hogy egy 480 sli-t meg egy core i7 920at 3-4ghzen pörgetve elbír egy Corsair 750Wtos táp? Ebből a képből nézve terhelés alatt pl egy Heavennel nem igen bírna el vagy igen? Ha a lap is játszik benne az egy Asus Rampage III lenne
Asszem ez z utolsó kérdésem. :R
Mert ezt nem igen szeretném cserélni.. :(

(#4847) Abu85 Jobb kártyák lennének 300W-os határ felett ?

[ Szerkesztve ]

(#4849) Gorneck válasza Abu85 (#4847) üzenetére


Gorneck
titán

Ez pontosan így van...mivel az OEM nem nagyon szeret nagyon átvariálni egy konfigot se...elég komoly problémát okoz egy táp+ház kombó váltás (új kvalifikáció, új szerelés, új csomagolás stb...ez mind durva ktg) jelen esetben egy VGA miatt...

Gorneck#1239

(#4850) zuchy válasza Himym (#4848) üzenetére


zuchy
őstag

Én nem centizgetném ki ennyire. 1KW-ot neki! :) Ekkor a táp nem fog maximum közeli teljesítményen menni.

persze hogy jobbak lennének, rátesznek 4 GF100-at 512CC-vel egy karira GX2 szerűen, vízzel. De nagyon kevesen vennék, és enne vagy 1500W-ot. Egyszerűen nem éri meg.

PC-STYLE.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.