Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) voodoo98 válasza Ribi (#4550) üzenetére


voodoo98
addikt

Nem. Az nem jó, de mivel a PhysX nem igen lesz többszálú (lásd Abu levelét egy feljebb) így a dedikált kártya jó megoldás a munkamegosztás miatt.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4552) voodoo98 válasza Abu85 (#4549) üzenetére


voodoo98
addikt

Természetesen játékokra értettem, mert végeredményképpen az lenne a lényeg, nem a benchmark tool-ok.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4553) Ribi válasza voodoo98 (#4551) üzenetére


Ribi
nagyúr

De mint Abu is írta ez csak és kizárólag az NV üzletpolitikája miatt van így. Amúgy nagyon is jól megy több szálon. És ha valami megy több szálon nem jelentené, hogy ha van 1 dedikált kártya akkor ne lehetne megmondani, hogy akkor most csak azon fusson. De hogy több kártya fogyjon, bekorlátozták a felhasználhatóságot

(#4554) voodoo98 válasza Ribi (#4553) üzenetére


voodoo98
addikt

Persze, de ennek tükrében tettem a kijelentéseimet!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4555) bigdigit


bigdigit
addikt

vantage még nem jelentet senkinek problémát 480-al?nekem elszáll valami opengl dologgal.
igaz ati után nem tetten újra a win7-et.

(#4556) loree69 válasza Abu85 (#4549) üzenetére


loree69
aktív tag

hogy lehet megnézni hogy most a physx cpun 1 szálon fut? :F

loree

(#4557) loree69 válasza bigdigit (#4555) üzenetére


loree69
aktív tag

az OpenGL dologgal elég tág halmaz ;]

loree

(#4558) Abu85 válasza loree69 (#4556) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ilyen mintát kapsz játék alatt négy maggal. Ez speciel a Dark Void-ból származik.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4559) biggamer


biggamer
veterán

Crysis 2 gameplay videó : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4560) SSJPeter válasza biggamer (#4559) üzenetére


SSJPeter
őstag

New York-ban fog játszódni...hát...jobb volt a zsungel szerintem.
Mellesleg nem sokkal néz ki jobban mint az 1 persze ezt így nehéz megítélni.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#4561) zuchy válasza SSJPeter (#4560) üzenetére


zuchy
őstag

Ja de ez konzolos verzsön volt. Látszott, hogy amikor fordult, akkor egyenletesen forgott. Egérrel teljesen más. De ez sem volt rossz. Bár a Crysis filingje a városban valahogy nem az igazi. :(

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#4562) bigdigit válasza loree69 (#4557) üzenetére


bigdigit
addikt

új win megoldotta a dolgot.csak ezt a rohadt x-fi-t nem tudom sose rendesen feltenni win7-re.3 órája szívok és még mindig nem jó.

(#4563) bigdigit


bigdigit
addikt

nos 3.6-ra rántott q6600 4giga ram 480gtx 20.979 pötty vantageban.új win után végre végig futott.mocskos ati drivert hiába irtottam tűzzel-vassal csak nem volt jó míg új wint nem kapott.

(#4564) megint én válasza biggamer (#4559) üzenetére


megint én
őstag

Fuj, de rettenet undorítóan bénén játszik a srác. Nyomoronc konzolos!

(#4565) joshua7 válasza bigdigit (#4563) üzenetére


joshua7
veterán

Fura, én egymás után használtam HD5770-GTX470-HD5870 triót, de nálam semmi gond nem volt. Driver le, majd új föl és annyi.

Semper Fi

(#4566) Med1on


Med1on
aktív tag

Remélem még nem volt:
POW GTX 465 feloldás
+20% a feloldás és +20% az oc. :D

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#4567) bigdigit válasza joshua7 (#4565) üzenetére


bigdigit
addikt

nem mindenkinek lehet szerencséje.fiam gépében nvidia volt és simán ment utána 5870....vagy még nem panaszkodott. :D

(#4568) 9950es válasza Med1on (#4566) üzenetére


9950es
aktív tag

Voltmár de nem merek venni.

120 fps or GTFO :D

(#4569) rumkola válasza Med1on (#4566) üzenetére


rumkola
veterán

urraaaa!
tudok pretesztelni szerencsére, ha jut belőle viszem :D

(#4570) rumkola válasza rumkola (#4569) üzenetére


rumkola
veterán

úúristen milyen tuning.... :Y :Y

(#4571) HaZsolt válasza Med1on (#4566) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ez super. NV azt csinálja mint az AMD a procik terén. Azért ne mondjátok, hogy GTX 465-ből 470-est lehet csinálni... A Memóriát is fel lehet oldani 1280Mb-os lesz?

(#4572) danati válasza HaZsolt (#4571) üzenetére


danati
senior tag

A memóriát is fel kell oldani.
Ha jól értem akkor a GTX 465-re 470 BIOS-t kell rakni és kész is az unlock. Ha szerencsénk van.

Ha nem sikerül a mod akkor hogyan teszik vissza a régi BIOS-t?

[ Szerkesztve ]

(#4573) Ribi válasza HaZsolt (#4571) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mivel sok 465 egy mégjobban visszafogott 470-as, ezért esetenként fel lehet oldani.
Feltéve, hogy rajta van az összes memória és a chip sem hibás. Elvileg vannak olyan 465-ek amin nincs meg minden memoria modul. Na azokkal felesleges próbálkozni, mert csak kulcstartó lesz a kariból.

(#4574) zuchy válasza danati (#4572) üzenetére


zuchy
őstag

Betesznek egy másik kártyát a gépbe. Lehet az PCI-os is, csak képet adjon.

Plusz két memória kell hogy legyen rajta, másképp a mod nem sikerül. Biztos vagyok benne, hogy amint lehet pont annyi memóriával fogják adni őket, amennyi szükséges a működéshez. Tehát nem lesz rajt +2 chip. Mondjuk ilyen NYÁK-ból marha sokat használtak fel a GTX465-höz, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#4575) szab.tam válasza bigdigit (#4555) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tudom miről beszész. nekem a 3dmark06-tal csinálja folyton. hiányzik neki egy file. (a hibaüzenet kiírja, pontosan melyik, és az alkalamzás főkönyvtárában van, (azaz nincs...) be szoktam másolni a dirt2 mappából. csak mivel ezután a vantage fogja használni, (valamilyen "kapu"-nak), a dirt fogja hiányolni, és lehet, hgy majd az nem indul. ekkor a művelet vissza irányba is elvégezendő. és ezek után ha szerencséd van, menni fog mindkettő. ha egyik sem, peched van... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4576) loree69 válasza bigdigit (#4562) üzenetére


loree69
aktív tag

hát igen nekem is az kellett váltáskor ATI-ról NVre
)nehezebb volt levakarni mint a rágot a ruháról)

X-fi -re próbáltad az hogy nem raksz fel drivert és a win 7 kersi meg?

loree

(#4577) loree69 válasza Abu85 (#4558) üzenetére


loree69
aktív tag

kár hogy tegnap előtt 2 perc után töröltem az a sz@r játékot
ha lesz időm ujra felrakom és lepróbálom.
de Metro2033 -ban és Cryostasis -ben 4 mag dolgozott
(ha physx et cpura állitottam NCP-ben)
még fluidba próbáltam ahol látszódott rendesen a 4mag munkája

loree

(#4578) HaZsolt válasza Ribi (#4573) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ugyanis ha nem unlockolható vége a kártyának? Honnan lehet tudni melyik az ideális kari az unlockra?

(#4579) bigdigit válasza loree69 (#4576) üzenetére


bigdigit
addikt

x-fi-re végül is rájöttem ismét.ha húzva van a gép telepítéskor hibát dob....alapon meg felmegy...vannak furcsa dolgok.

(#4580) HSM válasza bigdigit (#4579) üzenetére


HSM
félisten

Úgy hívják instabil tuning.... :U

(#4581) bigdigit válasza HSM (#4580) üzenetére


bigdigit
addikt

nem hinném mert prime stabil és soha semmi jel nem mutatott arra ne lenne stabil.egyedük x-fi driver telepítés nálam allergiás rá.pontosabban nem maga az alapdriver hanem a hozzá járó csomagok.

[ Szerkesztve ]

(#4582) Haart válasza Med1on (#4566) üzenetére


Haart
addikt

(#4583) freelancer válasza HaZsolt (#4578) üzenetére


freelancer
tag

A helyedben nemigazan kiserleteznek az unlock-al mert ha beut valami gebasz akkor lesz egy szzep draga kulcstartod, ez inkabb lutri.
Ha erosebbet akarsz mint a 465 akkor legjobb ha esetleg par honapos halasztassal osszebulizod a zsetont egy 470-esre.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#4584) diofes


diofes
csendes tag

Haló, sziasztok!
A konfig: Gigabyte P55A-UD4, Intel Core i7 860, 2x2048MB 1800MHz CSX, Corsair VX550, MSI GTX470.
Az a gond a géppel, hogy FurMark teszt alatt 2-3 perc után az NVIDIA driver leáll, majd újraindul. Ezt produkálja játék közben is, de pl egy 3DMark tökéletesen lefut. Memória teszt rendben, oprendszer csere megvolt 32 és 64 bites is. Idő közben kiderült, hogy a táp 5V-ja lemegy 4,1V-ra, tápcsere is megvolt egy CoolerMaster GX650-re... A probléma azonban nem szűnt meg! Van-e valami tippetek?

(#4585) bigdigit válasza bigdigit (#4581) üzenetére


bigdigit
addikt

még se stimmel valami.winrar is hibát dob random.primet meg nézem fél óráig memóriában és prociban és semmi hiba.

(#4586) HSM válasza bigdigit (#4581) üzenetére


HSM
félisten

A prime stabilitás csak annyit jelent, hogy viszonylag működőképes. Ez még messze van a hosszútávon stabiltól. Amúgy saját magadnak mondassz ellent, hogy csak az X-fi driver vacakol... :U Vedd úgy, ez az első jele. Nálam is az hal le először, ha valami nem 1000%-os a tuningommal, elárulom. De hogy röhögve felment nálam rendesen belőtt tuniggal, az is biztos....

(#4587) HaZsolt válasza freelancer (#4583) üzenetére


HaZsolt
őstag

Megelékszek én a világ egyik legtuningosabb 5830asával is. ;]

(#4588) HaZsolt válasza freelancer (#4583) üzenetére


HaZsolt
őstag

Biztos lesz előtesztelt GTX 465@470...

[ Szerkesztve ]

(#4589) Laraxior


Laraxior
titán

úgyfest átköltözöm ebbe a topikba... a CFX topikból ;] nincs mese, minden új dolgot ki kell próbálnom :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4590) bigdigit válasza HSM (#4586) üzenetére


bigdigit
addikt

korábban semmi sem vacakolt.winrar sem.múltkor lehalt minden és csak úgy tudtam újra indítani a gépet ha kivettem 2 ramot.bios reset.hasonlók.azóta úgy látszik nem jön össze rendesen a dolog.mi a franccal nézzem meg stabilabbra mint prime?ráadásul most pl semmire sem dob hibát....

[ Szerkesztve ]

(#4591) Zodicus válasza Laraxior (#4589) üzenetére


Zodicus
senior tag

Mindkét kártyát viszik?

(#4592) HaZsolt válasza Laraxior (#4589) üzenetére


HaZsolt
őstag

Milyen kártyáról\kártyákról váltottál vissza nV-re?

(#4593) joshua7 válasza HaZsolt (#4592) üzenetére


joshua7
veterán

Egyet kellene kattintani a nevére. ;)

Semper Fi

(#4594) Laraxior válasza Zodicus (#4591) üzenetére


Laraxior
titán

egyelőre egy marad,amíg nem érkezik meg a GTXem. A VaporXet holnap viszik,tehát megbontom a CFet. jövő hétvégén érkezik a GTX.Elvileg. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4595) SSJPeter válasza diofes (#4584) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem is volt ilyen hibám egy régebbi kártyámmal.
Elég gyakori ez a hiba de sajnos senki nem tudja,hogy mitől van....és így megoldás sem nagyon van rá.
Itt van egy fórum ahol sokan elpanaszolják ezt a problémát de megoldást ők sem találtak.
Valószínű a driver rosszul kommunikál az OP rendszerrel így legtöbben a windows-t hibáztatják miatta.
Azt javaslom próbáld ki annyi driverrel amennyivel csak tudod bár a fermi esetében szűkös a választék.
A processzor tuningot ha van, vedd vissza.

Let’s go Brandon!

(#4596) Laraxior válasza SSJPeter (#4595) üzenetére


Laraxior
titán

Csak MSi-vel csinálja? MSivel már volt kompatibilitási gondom,igaz ATi oldalon :W
csak azért kérdezem,mert az enyém is MSi lesz :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4597) SSJPeter válasza Laraxior (#4596) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ez nem márkafüggő,nekem anno egy XFX GTX 260-al csinálta bár én kipróbáltam egy tucat drivert és találtam olyat amivel csak elvétve csinálta de inkább eladtam a cuccot és az az érdekes,hogy akinek eladtam az semmiféle hibát nem tapasztalt tehát még csak nem is hardveres a gond.
Egyszerűen az adott kártya az adott környezetben nem működik és nem tudja senki miért nem....

Nincs mese ha ezt csinálja el kell adni sajnos és 99%,hogy a következő kártya nem fogja csinálni még ha ugyanolyan típus akkor sem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#4598) Laraxior válasza SSJPeter (#4597) üzenetére


Laraxior
titán

:Y
MSi 4890el nekem volt olyan gondom hogy semmiféle rendszertuningot nem engedett. Érdekes.. a VGA Blokkolja az alaplap biosát :W lecseréltem Sapphire-ra és működik,...ugyanilyet tapasztaltak 5870el is...nV oldalon még nem hallottam ilyet,max olyat hogy nem veszi vissza az órajeleket. az XFX probléma volt egy adott széria. De aztán kiderült hogy egy mSi bios és az új nV driver megoldotta. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4599) cwn


cwn
tag

Sisoft Sandra GPGPU teszt

(#4600) Lauda válasza Laraxior (#4594) üzenetére


Lauda
félisten

470 vagy 480 lesz? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.