Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) SSJPeter válasza rudeee (#3798) üzenetére


SSJPeter
őstag

"Elég volt csak meglátnom a ventilátorát aminek a hangja a sugárhajtóműjéhez hasonló lehet." :D

Hát igen,én is így gondolom ráadásul ha nem elég neki 2 6-os tápcsati talán még több áramot is fog zabálni meg még több hőt is fog termelni?
Azt nem értem a Galaxy miért csinált máris még 1 nem refhűtős változatot amikor már van neki egy egy normálisabb is.

Azt nem értem még,hogy miért csináltak olyan viszonylag kis bordát a 470-esre.
Elnézve a szétszedett 470-es kártyát fért volna arra egy kicsivel nagyobb,szélesebb hűtőborda is...vagy tervezték volna hozzá egy kicsivel hosszabbra a nyákot és akkor már is ráfért volna egy még nagyobb hűtőborda ami azért jelenthetett volna még pár fokot minuszba...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#3802) Bluegene válasza SSJPeter (#3797) üzenetére


Bluegene
addikt

ilyen kártyára bűn ilyen kis hűtőt rakni

sztem nem ajánlott :N , bár dizájnos

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3803) zuchy válasza SSJPeter (#3801) üzenetére


zuchy
őstag

Azt nem értem még,hogy miért csináltak olyan viszonylag kis bordát a 470-esre.
Elnézve a szétszedett 470-es kártyát fért volna arra egy kicsivel nagyobb,szélesebb hűtőborda is...vagy tervezték volna hozzá egy kicsivel hosszabbra a nyákot és akkor már is ráfért volna egy még nagyobb hűtőborda ami azért jelenthetett volna még pár fokot minuszba...

A profit. :)

PC-STYLE.hu

(#3804) amper zoli


amper zoli
tag

Sztem praktikus a kicsike kövér erő, sovány házban :)

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#3805) rudeee válasza SSJPeter (#3801) üzenetére


rudeee
őstag

A marketinggépezet itt is felütötte a fejét. Így legalább a Galaxy elmondhatja, hogy nekik van egy slotos hűtésük.
Az már egy másik kérdés, hogy használható és működőképes lesz-e a kártya...
Elég csak belegondolni mi lesz egy rosszul szellőző házban, vagy egy olyan gépben ami meglehetősen zsúfolt.
Már évekkel ezelőtt megbukott az ilyen felépítésű "hűtés" a rossz hatásfoka és iszonyatos hangja miatt. Szvsz sokat fog szívni a Galaxy a garanciával, mert bizony ezt a kártyát sokszor fogja viszont látni a szervizük.
Szerintem adhatnák olcsóbban az alapmodellnél, mert "kispórolták belőle az anyagot" vagy legalább rakhatnának rá egy "Light" plecsnit, hogy szóban is kifejezzék az új modell erényeit. A referenciamodellhez képest ha jobb hűtést szerelnek a vga-ra annak általában megkérik a felárát. Ilyen esetben is valahogy kompenzálni kéne, hogy ne csak a szerencsétlen felhasználó járjon rosszul, persze ott van az a fránya profit... :)

ui: Furmarkot nem szívesen futtatnék rajta. :U

[ Szerkesztve ]

(#3806) gbors válasza Def26 (#3771) üzenetére


gbors
nagyúr

Ooops. Arra gondoltam. 3770 törölve :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3807) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi

csatlakoztam egy msi 470-nel. még semmi nem trörtént, de már 73fok. az egynyákos gtx295-öm egy jégkocka volt ehhez képest. az játék alatt nem volt ilyen eleg, mint ez alapon....

viszont a rivatuner 2.24c fosik rá...

ti mivel húzzátok, és vezérltek a ventit? itt hiába oldastam vissza, már rég nem volt róla szó a sok off között. gugli sem segített. és már tesztelnék. :O

kérek valami progit!!! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3808) szab.tam válasza szab.tam (#3807) üzenetére


szab.tam
nagyúr

gondolt egyet, magától lement 48 fokra, most meg vissza 70. 3d még nem futott.... érdekes...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3809) pszichiater válasza szab.tam (#3807) üzenetére


pszichiater
senior tag

480-nál ez működik.

EVGA Precision 1.9.3

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#3810) XoZ válasza szab.tam (#3807) üzenetére


XoZ
aktív tag

Húzáshoz/ventivezérléshez jó pl. az MSI Afterburner (ez az 1.6.0 beta 5 változat, mintha lenne már beta 6 is, de hirtelenjében nem találtam meg).
A 2D hőmérsékletnek 50 fok körül kellene lennie ha egy kijelző van a kártyára kötve, ha több, akkor viszont normális a 70 fok is, mert ilyenkor nem az alap 2D órajeleken megy.

(#3811) szab.tam válasza pszichiater (#3809) üzenetére


szab.tam
nagyúr

na, jó én begörcsöltem: a 20. kattingatás után sem jön elő egy tetves letöltés ablak. mindig tovább visz.... ez egyáltalán free?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3812) szab.tam válasza XoZ (#3810) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt töltöm. mindjárt meg is nézem. :R

egyelőre 1 monitor van még csak rákötve......
és ugrál 48-73 fok közt, de nem hallok ventiváltozást. ha magára hagynám, és úgy indítanám a 3d-t, (ilyet már rég nem csináltamn), akkor a biosában lévő értékek alapján a driver tekerné a hőfok függvényében a ventit?

és akkor ezek szerint nincs még 400 kompatibilis riva tuner?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3813) joshua7 válasza szab.tam (#3812) üzenetére


joshua7
veterán

Rivatuner-t régóta nem fejlesztik már, érdemes a föntebb említett Afterburner-t használni.

Semper Fi

(#3814) szab.tam válasza joshua7 (#3813) üzenetére


szab.tam
nagyúr

uhh. volt már zotac 280amp-m is. de ez már 80%on 2x olyan hangos, mint az 100-on...
a venti már megy manuálisan, majd megnézem, mire kell állítani.
majd megnézem, hogy lehet auto-ra belőni.

a cpu órajel csúszka inaktív. riva jobban tetszett....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3815) joshua7 válasza szab.tam (#3814) üzenetére


joshua7
veterán

Nem a leghalkabb, de nekem pozitív csalódás. A sok rinyálós teszt után rosszabbra számítottam. 2d-ben teljesen jó, 3d-ben sem vészes. OK, futtattam pár tesztet 100%-on, na, az már durva. De nálam még mindig előtte van a ref HD4870 meg a HD4850GS GLH 100%-on járatott ventije. :)
Mármint a gpu csúszka inaktív? Az normális, mivel a shader mindenkori értékének a fele. Nem lehet külön állítani.

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#3816) szab.tam válasza joshua7 (#3815) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, a core clock inaktív. csak a riva-ban ahhoz szoktam hozzá, hogy pont azt húzom, és megy vele a shader. de itt core clock adat ki sincs írva. üres a téglalap
tehát itt csak a shadert tudom rángatni,a zután meg megnézem más progivbal, mi is történt...

és a kettő közötti link kapcsoló is inaktív (szürke) - valahoy fura az egész

de asszem nekiállok fánkolni....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3817) siriq


siriq
őstag

Rendelt volna itt valaki Sc evga-t. Gondoltam segitek. Sajna csak per-order van nalunk is. Viszont ha mas valami kell, akkor rogton szoljon.

szerk: jovoheten mar otthon leszek.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3818) szab.tam


szab.tam
nagyúr

MSI Afterburner tökéletes. nagyon köszöm!!!! :C

az auto veniszabályzás görbéjétől majdnem hanyatt estem.... zseniális :C

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3819) 9950es válasza siriq (#3817) üzenetére


9950es
aktív tag

Hi, priviztem! Nagyszerű lenne ha betudna osonni . :)

120 fps or GTFO :D

(#3820) Lauda válasza szab.tam (#3816) üzenetére


Lauda
félisten

Eleg a shadert es a memory-t huzkodni, a core majd jon magatol. A ventivel sem kell foglalkozni, szabalyoz, ahogy kell. :K Ha durvulni akarsz, akkor pedig ajanlom a legfelsot jobbra piszkalgatni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3821) szab.tam válasza Lauda (#3820) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kiszúrtam én azt már rögtön, de nem sütöm meg, azt békén hagyom.... :DDD

de ahopgy nézem, lasstja a rendszert, ha fut a progi. csináltam több 3dééémákot, ki-, bekapcsolva aprogit, és levesz a pontból vagy 2-300-at....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3822) Lauda válasza szab.tam (#3821) üzenetére


Lauda
félisten

Hasznald nyugodtan, nem sul az meg. :N Hogy lassitja-e azt nem tudom.

Epp most futtattam vantage-t 1050mv-on a 800/4000-et sli-ban es siman lefutott [link], igy megsem melegszik annyira. Ki kene tesztelnem mi az a min fesz, amin ezt stabilan viszi es mehet is 24/7-re. :C :))

(#3823) siriq válasza 9950es (#3819) üzenetére


siriq
őstag

Valasz ment.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3824) J4N! válasza Lauda (#3822) üzenetére


J4N!
tag

Toltam egy gyors tesztet WH alatt
810/4000

(#3825) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hááát.mi mondjak. első tapasztalataim a 470-nel kapcsolaban, hgy egyelőre csalódás. nekem gyengének tűnik.
a 295gtx keresztben lenyeli, és a végén egy szörcsomóban kifossa, mint kígyó a megemésztett egeret....
sőt helyenként az az érzésem, hogy a 280-nál sem tud sokkal többet.
igaz, hogy csak E8500@4.2ghz, de 1920*1080-ban, fullgrafikán nem kéne cpu limit legyen...
kicsit bánom, hgoy a jó rev2-es gigabyte 295 bánta a 470 az eljövetelét...

dirt2: a szikákat, köveket elnézve úgy gondolom, dx11-ben fut. de honnan lehet ezt pontosan tudni? de nehogy valki azzal jöjjön, hogy valami régi verziós fraps-ot futassak, mert akkor nincs osd fps.... - mert ezt már olvastam.
nincs valami hely, ahonnan ki lehet értékként olvasni?

és lehet valahogy váltani, hogy dx10 vagy dx11 fusson?
mert a dirt 2 elég rendesen belassult a 295gtx-hez képest, de még az azt megelőző 280-hoz képest is. nemgyőzöm lehúzni a graf beállításokat ultráról. és még úgy is...
pedig a driver után a játékot is újratettem...

ha most ez valóban dx11-ben futott, akkor megnézném 10-ben is. mert szerintem abban is lassabb lesz mindkét régebbi kártyámnál, és nem kicsit..

ez az msi afterburner sem a tökély: levesz vagy 10-15%-nyi fps-t
van egy régi, egy cpu magot használó játék, ami tele van optimalizálatlan modokkal. gtr2. van egy olyan hely, ahol 27-28 fps esőben, stb, a rajtnál. ha megy ez a csodakalibráló progi, akkor pont beszáll 24 alá... a rivatuner azért ilyet nem csinált.... de az összes többinél is. mert ha a 2 mag 100-ra ki lenne akadva a játéktól, akkor még megérteném, hgoy onnan veszi el az erőforrást. de gtr2-nél még ez sem áll fent, hiszen 1 cpu magot használ...

úgyhogy úgy megyek aludni, hogy bárcsak ne adtam volna ela csendes, gyors, hővös rev2-es 295-ömet, én barom.
lehet, hogy valamit nagyon rosszul látok, de aki ezt a kártyát dícséri, az miről váltothatott szegény....

úgyhogy nincs ö'öm, nincs bodóttá'... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3826) Def26 válasza szab.tam (#3825) üzenetére


Def26
félisten

Nálam tökéletesen fut GTX470 -en a Dirt 2. 1920x1080 -ban minden maxon. Beépített benchmarkot futtattam és olyan átlag 61 fps -t kaptam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3827) SSJPeter válasza szab.tam (#3825) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát hallod nem jó ezt olvasni...pláne amit az Afterburner-ről írtál...gondoltam megnézem mi a helyzet nálam és nem mondasz hülyeséget,tényleg lassít.
Nem is a VGA 3D-s teljesítményből vesz le hanem,tényleg a processzort lassítja ezért nekem is kb. 300 pontal kevesebbet dob 3dMark-ban.

A hőfokok amúgy hogy alakulnak?

Let’s go Brandon!

(#3828) SSJPeter


SSJPeter
őstag

EVGA prcesision-ben lehet hasonló ventilátor vezérlést beállítani mint a rivatunerben vagy az afterburner-ben?
Tudja valaki?

Let’s go Brandon!

(#3829) HSM válasza szab.tam (#3825) üzenetére


HSM
félisten

A dx11 mód dirt2-ben kb. felezi a sebességet, legalábbis a radeonokon, de valszeg itt is hasonló hatása van... [link] (Ellenben sokkal szebb DX11-ben)

Amúgy több olyan beállítási opció is van a dirt2-ben, amit ugyan DX9-es HW-n is fel tudsz húzni ultrára, de pl. tesszeláció csak DX11 alatt lessz elérhető....

Átkapcsolni DX9-be meg így tudod: [link] Próbáld ki így, és akkor lessz összehasonlítási alapod. ;)

Szerk.: DX10 mód nincs a dirt-ben, csak DX11 és DX9. :P

[ Szerkesztve ]

(#3830) kpal válasza HSM (#3829) üzenetére


kpal
veterán

Dx11-ben kicsit talán élesebbenek tünik a kép . :)

(#3831) HSM válasza kpal (#3830) üzenetére


HSM
félisten

Magasabb színmélységen dolgozik a HDR, sokkal szebbek emiatt a színek, ez a legfeltűnőbb, plussz az árnyékokat is SSAO-val számolja ami miatt szebbek. Elég látványos amúgy a különbség emiatt. :K Itt egy kép a menüből, ahol eléggé látszik: [link]
Mondjuk élőben nem tűnt fel nekem élesedés, de a színek igencsak. :K

[ Szerkesztve ]

(#3832) Crytek válasza szab.tam (#3825) üzenetére


Crytek
veterán

Sajna meg is érdemelted hogy a GTX 295-öt cserélted GTX 470-re!
480-at is veri pár helyen!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#3833) szab.tam


szab.tam
nagyúr

:R

nah, szépen sorban....

Def26
kár, hogy a konfigleírásod üres.
a dirt2 belső benc-ének nem az átlaga, hanem inkább a minimum fps-e érkelene nálad...
és a végén az összpontszám.

SSJPeter
az afterburn valszeg a procit lassítja, (nem a szomszéd nénit a kerekes szatyorral) :DDD valószínű. csak azt nem értem, hogy az említett gt2 nevű ezeréves játék, ami 1 magot használ, a másik 90%-ban lógatja a lábát végig, ott miért lassítja ezt a 10-15% fps-t?
hőfok: vagy feltekerem fix 80%-ra, majd kilépek az afterburn-ből, és visít ugyan végig, de max 80 fokra melegszik, vagy hagyom a ventivezérlést, de akkor meg lassít a progi...
a rivatuner azért is jó volt, mert a ventin és afrekiken húztam, utána kiléptema progiból, úgy maradt minden. afterburn-ből kilépek, venti ugyan marad, de a frekihúzás visszaugrik.

kpal
HSM
ha valóban d11-ben futott, (és miért ne úgy futott volna, hacsak éjjel 3-kor nem bebeszéltem magamnak), akkor jól tettenérehető látványkülönbség a sziklák rücsközete. teligázzal közelről megnéztem egyet a horvát pályán, (bal alsó a térképen), egy kanyarban. nem oldalsó sziklát, hanem belső ívben egy másfél méteres "kavicsot". mivel a köridőt a hibázással elcsesztem, nekiálltam tolatni, és közelíteni. próbáljátok ki.
a tesszeláció-t kudom ki-bekapcsolni a graf menüben? ha igen, hol?
mert tegnap megcsináltam azt, hgoy a graf menüben piszkáltam valami, és amikor el akartam fogadtatni a beállítást, kimerevedett a menü, furák lettek a színek, és csak erősazkosan tudtam kilépni. ezután a játékba be sem tudtam rendesen lépni, mert fekete volt a kép a bejelentkezés után. csak emlékezetből tudtam a kilépés 2-t jobbra (az asztaltól), és kilép.
ezek utána mentett profilt is dobhattam. csak hát ezt még 1x nem szívesen követném el, és nem tudom, mit állítottam.
rocket ezt írja erről alinkelt hsz-ban: " menuben DX9 alatt Ultra modban a postprocess beallitasa "Custom" lesz "High" helyett (High DX11 only), tesszalacio sincs hiaba maradt a Crowd/Water-nel Ultra beallitas." - lehet, hogy azt piszkáltam...

teszek még azért próbát a teganpi lekeseredésem után...

Crytek
bizony-bizony.... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3834) Lauda válasza szab.tam (#3825) üzenetére


Lauda
félisten

hááát.mi mondjak. első tapasztalataim a 470-nel kapcsolaban, hgy egyelőre csalódás. nekem gyengének tűnik.
a 295gtx keresztben lenyeli, és a végén egy szörcsomóban kifossa, mint kígyó a megemésztett egeret....

Ez eleg korrekt. Olvastal teszteket, mielott megvetted? Ugy altalanossagban a teszteket nezve dx9-ben a 295 gyorsabb, dx10-ben nagyjabol egal, nehol az egyik, nehol a masik gyorsabb. A 470-el kaptal dx11-et es dx10-ben szinte azonos teljesitmenyt, dx9-ben pedig lehet, hogy lassabb mint a 2 chipes, de ezt tudhattad volna elore es hiaba visszalepes, ez nem fog rontani a jatekelmenyeden. Szoval miben csalodtal? :F

(#3835) kpal válasza HSM (#3831) üzenetére


kpal
veterán

Igen igy álló képen ésazer vehető néhány dolog de játék közben annyira már nem méradó.Azért valamennyit lassul a játék ezek miatt a piciny részletek miatt. De kinek mi a fontos ugye ... :)

[ Szerkesztve ]

(#3836) HSM válasza kpal (#3835) üzenetére


HSM
félisten

Hidd el, játék közben is észrevehető, nem is kicsit.... ;) Persze, kinek mire érzékenyebb a szeme.... :) Direkt nyomtam utána egy kört DX9-ben, hogy lássam a diffit, nem értettem,mitől szépült meg a játék pár opciótól... :D

[ Szerkesztve ]

(#3837) szab.tam válasza Lauda (#3834) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem olavsd el még 1x amit írtam... :)

vásárlás előt nagyon sok tesztet néztem, hasonlítgattam az oszlopokat, átalában ugye az 1920-as felbontásnál.

nekem az jött le, hogy a 280, (285)-nél azért jóval erősebb. de én igazából ezt nem látom.
a 295 2 gpu-ja régi játékokban, pl az agyonmoddolt gtr2-mben furán viselkedett, bizonyos helyeken alacsonybb min fps-t produkált, mint a 280. de arra nem gondoltam, hogy ezen a ponton a 280-nál elvileg erősebb 1 gpu-s 470 mindkettőt alulmúlja...

arra meg nem gondoltam, hgoy a dirt2-t vagy csúnyán (dx9), vagy lassan (dx11) játszhatom csak.
nagyon kíváncsi voltam adx11-re, és gondoltam, ha gyengén megy, akkor majd visszarakom 10-be. eszembe nem jutott, hogy ez nem megy...

de mondom, még 1x nekiugrok, hogy esetleg valamit én állítottam be rosszul....

amit viszont kihagytam: a shift talán folyamatoabbnak hat.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3838) Lauda válasza szab.tam (#3837) üzenetére


Lauda
félisten

Jo, akkor hagyjuk a 295-ot. Szerintem valami gond nalad lesz, ha a 285-nel sem erzed erosebbnek. A dirt2-nek sem szabadna lassunak lenni dx11-ben.

(#3839) loree69 válasza szab.tam (#3837) üzenetére


loree69
aktív tag

dirt 2 -be milyen, mekkora lassusált látsz tapasztalsz?

[ Szerkesztve ]

loree

(#3840) szab.tam válasza loree69 (#3839) üzenetére


szab.tam
nagyúr

amit hirtelen konkrétan tudok. dirt2 saját bench.
fullhd.
295 dx10 fullgrafika min fps 49-51, összpontszám pontosan 5.187
470 dx11 high graf (full lehúzva mindenhonnan), min fps 41 összpont emlékeim szerint kb. 4200(?)
fullgrafikán még rosszabb a helyzet, asszem min 30-31 fps.
de a nagyobbik baj, hogy hiába a 41 fps, az egész kép nem folyamatos, apro remegés végig. és attól, mert a vga-t jobban terhelem, pláne ekkora felbontásban, nem hinném, hogy a proci is jobban terhelődne.

nem ragozom tovább, a du-t rászánom, mielőtt végleges ítéletet mondok. és van egy xp-m is, megnézem alatta mit csinál pl. a dirt1....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3841) Def26 válasza szab.tam (#3833) üzenetére


Def26
félisten

Core i5 750, 3 gb ram, gtx470. minden alapon.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3842) tzsolesz válasza szab.tam (#3840) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

de a nagyobbik baj, hogy hiába a 41 fps, az egész kép nem folyamatos, apro remegés végig. és attól, mert a vga-t jobban terhelem, pláne ekkora felbontásban, nem hinném, hogy a proci is jobban terhelődne.

Épp a közelmúltban kérdezte gbors, hogy az agyonszajkózott "ATI röcögés, laggolás" DIRT2 alatt DX11 módban vajon csak az ATI karikon van jelen?
Mert akkor ugyan az a szindróma mint a Far Cry 2-nél. Ott is úgy kezdődött, hogy az ATI sara, de a végén kiderült, hogy mindenkinél jelentkezett a microlag, így a motor hibájára vezették vissza a jelenséget, és javítást is adtak ki hozzá. (30fps limit)
Valószínű itt is azzal lesz a baj. :K

(#3843) szab.tam válasza tzsolesz (#3842) üzenetére


szab.tam
nagyúr

úgy legyen! :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3844) fsb1000 válasza szab.tam (#3837) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csalódtál?
De hát minden teszt végeredményéből kiolvasható ez a sorrend.
GTX285 -> GTX470 -> GTX295 -> GTX480

480-at kellet volna venni, ha a 295 váltod....

(#3845) fsb1000 válasza tzsolesz (#3842) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szólni kéne az ATI tulajoknak, hogy ne szajkozzák már túl...

Nyilván nem az NV tulajok nyomatják az ATI topikban az écát.
Ez fordítva szokott lennei... ahogy te is csinálod.

Nemdebár?

(#3846) tzsolesz válasza fsb1000 (#3845) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem, csak őt akartam megnyugtatni, hogy nem feltétlen a kari hibája, hanem a motor sajátossága.
Te már túl láttál ezzel kapcsolatban is szerintem. :(

Mit csináltam már? :U

[ Szerkesztve ]

(#3847) szab.tam válasza fsb1000 (#3844) üzenetére


szab.tam
nagyúr

te sem olvastad figyelmesen, amiket írtam. :)
nem írom le még 1x...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3848) Crytek


Crytek
veterán

OFF:

Valaki tudna erről valamit szólni?

Company of Heroes teszt.
8800GT eredményei érdekeltek.Oda is van írva hogy teszteltek DX9 mod minden max.

9800GT eredményeit nézem (kb egálban van a 8800GTvel) Itt nem irják hogy teszteltek de többszöröse az érték.
Most ez mi a lószart hogy lett ennyi az fps??

Next PC Upgrade: 2022

(#3849) Abu85 válasza Crytek (#3848) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A techPowerUp! össze-vissza mér. Nem kell jelentőséget tulajdonítani neki. Én is gondolkodtam már az oldalról származó eredményeken. Persze végül nem jöttem rá a dolgok mikéntjére, így leszartam. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3850) Crytek válasza Abu85 (#3849) üzenetére


Crytek
veterán

Jólvan megnyugodtam :( Mert néztem máshol ott stimmel minden.Csak azthittem nálam szar valami!

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.