Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) ferob válasza Flashget (#31899) üzenetére


ferob
őstag

Jelenlegi állás szerint teljesen mindegy, hogy melyik csatornán mit mondanak, ami számít az inkább az, hogy valaki befárad az ügyfélszolgálatra és eléri, hogy átválthassa a csomagot vagy olyan ügyfélszolgálatra megy egyből, ahol már másnak sikere volt, mert nem foglalkoznak a dologgal.

A reggeli válaszodra még annyit mondanék, hogy senki más nem említette, hogy az új csomagok valóban kaptak-e valamilyen jelölést, így hiába linkelted a régi hozzászólásodat, ami csak a régi csomagokról szól és eddig is tudtuk az új elnevezésüket, de mivel eddig feltételezhető volt, hogy az új csomagok "-B" jelzést kaptak, ezért kérdéses volt, hogy valóban így van-e, de mint láthattad a hozzászólásomból, nem kaptak semmilyen jelzést.

[ Szerkesztve ]

(#31902) Danex válasza Flashget (#31899) üzenetére


Danex
addikt

Vidéki iroda is mondta, hogy nem tudnak mit kezdeni, mert nem kaptak hivatalos papírt ,hogy módosíthatják a szerződést.

Viszont mesélte, hogy volt aki bontotta a szerződést, másnap a területi üzletkötő hívta fel ,hogy kap 20% kedvezményt ha marad... mondta nem érti mi értelme van ennek, hogy nekik nem engedik, majd ha akaratos az ember akkor fentről meg úgy is engedélyezik.

(#31903) betyarr


betyarr
veterán

amúgy csak én érzem úgy,hogy ez egy roppant amatőr megmozdulás volt a digi részéről?mintha most kezdték volna a pályafutásukat a szakmában.

(#31904) Danex válasza betyarr (#31903) üzenetére


Danex
addikt

Inkább csak küzdenek a pénzükért, hisz a régi ügyfél több pénzt hoz, viszont nem valószínű, hogy ekkora "megmozdulást" vártak, így ,hogy jó fiúk maradjanak muszáj engedni és ez valószínűleg nem központi döntés, hanem a területi ember engedménye?! :F

(#31905) betyarr válasza Danex (#31904) üzenetére


betyarr
veterán

hehe,na most az emberek az ilyen akciókra mint árcsökkenés azonnal ugranak.mint azt a fórum hsz-ei is mutatják.sztem ezt most elbaltázták.nem voltak kellőképp felkészülve az egészre.
nem vitaindítónak szántam egyébként a hsz-t,csak egy gondolatomat osztottam meg.

(#31906) Flashget válasza betyarr (#31903) üzenetére


Flashget
félisten

engem a régi EMKTV korszakukat idézi..totális fejetlenség...ami abból ered, hogy ők maguk ÁSZF-t módosítanak, hogy megszűntek a régi árak, jún 1-től az újak vannak. Így ez alapján nekem már az új árat kellene adniuk ha kérem az 1000-es netet -30% kedvezménnyel.
De az is igaz a 2 év alatt az ár nem változhat se fel se le.
Viszont az ÁSZF-ben nem írtak semmilyen kitételt..jelen pillanatban az NMHH biztos díjazná a két féle ár képzést hűségidősöknek - újaknak, listaárasaknak. :)

De az is milyen már, hogy a 1272 a honlapra hivatkozik, hogy majd ha kialakul a végleges verzió és oda felkerül, akkor tudnak pontosabb választ adni..hát hol az istenbe nem kéne jobban tudniuk, mint a központi üfsz-en?

Realme GT Master Edition

(#31907) betyarr válasza Flashget (#31906) üzenetére


betyarr
veterán

tegnap nekem azt mondta a 2. üfsz-es a telefonba,hogy nem tud segíteni ezzel kapcsolatban,mert ami példát hoztam,az biztosan egyéni elbírálás alapján történt a kihelyezett ügyfélszolgálati irodában és megkért,hogy menjek be személyesen.plusz még azt is tagadta,hogy telefonon keresztül módosítani lehetne a netet felfelé.mondom,ez azért izgalmas,mert tavaly én telefonon keresztül módosítottam.aztán hallgatás volt és csak ragaszkodott,hogy menjek be személyesen az ügyfélszolgálatra...na,mondom fasza,ezek oszt jól el vannak látva infóval :U ezek után írtam meg a felháborodós levelemet.

(#31908) Gróf... válasza wwenigma (#31866) üzenetére


Gróf...
aktív tag

"akinek szerzodese van azokra a regi ar vonatkozik, ami korrekt mert mindkétirányu valtozasnal is ezt kell szem elött tartani. Furcsa de korrekt mert akar arat is emelhettek volna..."

Szerintem meg menj el orvoshoz, mielőtt a problémád súlyosbodna!
Miért nem írunk mindjárt kérvényt, hogy emeljék már meg az árakat, vagy esetleg csökkenthetnék a szolgáltatás színvonalát, hogy érezzük a "KORREKT" törődést!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#31909) wwenigma válasza Gróf... (#31908) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vállalták hogy a fizetendő összeg nem valtozik a szerződés teljes időtartama alatt. Te ezt elfogadtad amikor alairtad mert egy cseszettnagy árengedményt is kaptal bónuszba a listaárhoz képest. Szoval hol itt a baj? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31910) DonMaster válasza wwenigma (#31909) üzenetére


DonMaster
addikt

ott a baj hoyg ö még több kedvezméynt akar, mert a mostani uj okos csomagosok már az uj okos csomag árakat kapják nema régieket, de ez igy korerkt mivela szerzödésben ott szerepel. aláirtad a csomagra fixen avval a z árral,

de amit irátl az tlejesne rendben van mivel ennyi erövle növelhettek volan is,
pl: t-mobile akinek van 2év aláirva 5000/ho-s csoamgra annak most nöt a dija szerzödés ide oda, ez nem korekt ,
oké a diginél cöskent az ár de akinek szerzödése van annk nem , viszotn ez van
de aki határozatlan idejü listaáras azok válthatnak mert eddig mindig csak oaz okos csomagosok jártak jol a többi-ek levoltak xar-va

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31911) radi8tor válasza betyarr (#31905) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

200 Ft-ról beszélünk havonta egy 100mbites csomag esetén?

⭐ Stella

(#31912) wwenigma válasza DonMaster (#31910) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, most legalabb azok is kicsit jol jarnak akiknek mar nincs okos csomag. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31913) Vakegérke válasza radi8tor (#31911) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam annyi a különbség hűség nélkül. Piti dolog, vagy sem, meg fogom reklamálni. Még az is lehet, hogy visszaváltok 100/50-re, hiszen nem érdekel a feltöltési sebesség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31914) radi8tor válasza Vakegérke (#31913) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Értem, ez valóban megér 300 hozzászólást. :D

⭐ Stella

(#31915) ferob válasza radi8tor (#31914) üzenetére


ferob
őstag

Főleg, hogy nagyobb csomag esetén 1700 forintról is beszélhetünk havonta, szóval van, akinek megéri, hogy elérje a csomagváltás lehetőségét.

(#31916) MasterMark válasza Vakegérke (#31913) üzenetére


MasterMark
titán

A 100/50-nél a garantált sebesség is kisebb le és feltöltésnél is, a 100/100-hoz képest.

Switch Tax

(#31917) DonMaster válasza ferob (#31915) üzenetére


DonMaster
addikt

nem azért de bekel szépen sétáűlni és kitartoan mutogatni enkik melyik az a csomag a listaárasok közt és átváltani és csö, mit kel ezen problémázni?
okos csomagosoknak alapbol olcsobb a listaárasokhoz képest, ere ök vannak felháborodva , de aláirátk csö. mondják fel és listaárasok lesznek.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31918) Vakegérke válasza radi8tor (#31914) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bocs, főnök, én csak egyszer szólaltam meg ebben az ügyben. :)

MasterMark: Eggenn, meggondolandó.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31919) betyarr válasza radi8tor (#31911) üzenetére


betyarr
veterán

nem a mennyiség a lényeg,hanem hogy egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#31920) radi8tor válasza betyarr (#31919) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én esetemben ez 200 Ft lenne a 100-as csomaggal. Persze nagyobb csomagnál többet lehet spórolni, de ha jól értem akkor hűséget is kell fogadni, nem?

⭐ Stella

(#31921) Lackooo84 válasza radi8tor (#31920) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kell a lóf*szt.

The Truth is out there...

(#31922) ferob válasza radi8tor (#31920) üzenetére


ferob
őstag

Nem kell, a régi csomagok lezárásra kerültek, de ugyanúgy okos csomagban és listaáron, hűség vállalása nélkül is új és alacsonyabb ára lett a megjelent csomagoknak.
A régi csomagok kaptak egy "-A" jelölést a csomag nevében, míg az új csomagok neve bármilyen jelöléstől mentes, ezeknek a csomagoknak az ára lett olcsóbb.

Nem egy ember váltott már csomagot meglévő hűségidővel vagy anélkül, így elérhető akár az 1700 forintos havi megtakarítás is adott esetben.

A dolog másik oldala, hogy mivel a Romániában ülő ügyfélszolgálatos lényegében nem tud semmit, valamint a helyi ügyfélszolgálaton dolgozó ügyintézők se kaptak tájékoztatást, ezért sok helyen ragaszkodnak ahhoz, hogy nem lehet módosítani a meglévő előfizetőknek a csomagot, akkor se, ha listaáron vette igénybe, mivel rájuk a régi árak vonatkoznak, ellenben mivel a régi csomagok lezárásra kerültek és az ÁSZF semmilyen megkötést nem tartalmaz, még az okos csomaggal rendelkezőkre se, ezért semmi nem indokolja, hogy valakit ilyen módon megkülönböztessenek.

[ Szerkesztve ]

(#31923) Gejza1981


Gejza1981
tag

szerintem nem az első kommunikációs probléma a diginél, csak 1 példa: topnetes átváltás is milyen amatőr kommunikációval történt (történik)

d500-nál nekem konkrétan 5700-ről 4500-ra változna (ezért akár aláírnék újabb 2 évet is, mert nem szándékozom sehova költözni) azaz 1200,- -> 14k egy évben (egy jobb üveg whisky) szerintem nem mind1...

(#31924) knuckle válasza Gejza1981 (#31923) üzenetére


knuckle
aktív tag

10kerben egyik ismerősöm a digi ügyfélszolgálatán dolgozik, és azt mondta, hogy ezen esetek, amikor hűségen belül felfelé módosítottak, és az új árat használtak, mind mind egyedi elbírálás alapján történik. ő pont ma utasított el egy 1000-es kérelmet...
de azt mondta, nem lehetetlen megoldani, ha elég rámenős az ember, és tudja mit akar.
na már most, ha a régi csomagok régi áron már nem forgalmazhatóak 06.01-től, akkor ha én most azt mondom, hogy szeretnék felfelé váltani 200-ról 500-ra, akkor azt a régi áron nem tehetik meg elméletben, mert ez már tényleg tetszene az NMHH-nak.
mondjuk még azt sem bánnám, ha maradna 5600Ft a havidíj, hisz aláírtam, kit izgat, nem az a pár forint a lényeg...

[ Szerkesztve ]

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#31925) Flashget válasza Gejza1981 (#31923) üzenetére


Flashget
félisten

Persze, hogy nem.
De az non szensz, hogy egyik üfsz-en atraknak masik csomagba a masik helyen meg nem is hallottak rola...kozpontba meg annyit sem tudnak. Olyan az egesz mintha valakik tegnap kitalaltak volna legyen arcsokkentes, a tobbit majd az ugyfelek elintezik a forumokon...a jogi reszet is velemenyezik majd kijavitjuk ami rossz benne....

Realme GT Master Edition

(#31926) knuckle válasza Flashget (#31925) üzenetére


knuckle
aktív tag

+1
pedig sacc kb, így áll a helyzet most...

[ Szerkesztve ]

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#31927) Lackooo84 válasza Flashget (#31925) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én azért mentem be még első nap gyorsba. :D

The Truth is out there...

(#31928) Gejza1981 válasza knuckle (#31924) üzenetére


Gejza1981
tag

nincs hűségem...

ha lenne, akkor más lenne a történet, akkor azt mondom aláírtam 2 évet így jártam, de listaáron vagyok vagy 2-3 éve már :)

vajon az miért nem ment át a digi marketingen, hogy aki aláír hűséget újra az kapja az új áron, aki nem akar hűséget az meg marad a régin (úgy is minden második facebook bejegyzés erről szól a digi oldalán, hogy jaj mért nem lehet újra hűséget kötni)

még így is maradna jó sok lusta, aki nem ballagna be az ügyfélszolgálatra újra szerződni...

de így elég mókás a történet, hogy nincs semmi hűség mégis drágább a csomag a régieknek...

(#31929) Attila 1 válasza Gejza1981 (#31928) üzenetére


Attila 1
tag

:C 1-én módosítottam DIGINET 500-A DIGINET 500 ra lehet. :W

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#31930) knuckle válasza Attila 1 (#31929) üzenetére


knuckle
aktív tag

és ha jól tudom, te is újpesti vagy
akkor csak megér egy sétát az ügyfélszolgálat

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#31931) Gejza1981 válasza Attila 1 (#31929) üzenetére


Gejza1981
tag

helyesebben: neked sikerült, engem elzavart az ügyfélszolga... még pihentetem pár napot a történetet, aztán újra megpróbálom :)

(#31932) Sonja válasza Gejza1981 (#31931) üzenetére


Sonja
veterán

Én is át tudtam váltani, minden probléma nélkül. :K Az ügyfélszolgálatos hölgyek (mind a három) nagyon segítőkészek itt Gyöngyös. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31933) Attila 1 válasza Gejza1981 (#31931) üzenetére


Attila 1
tag

:C Nem mondtad ki a titkos varázsszót NMHH :W

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#31934) Renato1993


Renato1993
tag

Holnap megyek a XV. kerületi ÜFSZ-re (kell mégis egy STB így utólag), most kötötték be májusban az optikát, 2 év hűséges okos csomag, 500-as net, de ha már megyek oda, megpuhatolom hogyha váltanék 1000-es csomagra, akkor az új árak szerint adnák-e, és kevesebb lenne-e 490Ft-tal havonta a havidíj :))
Szeretem a DIGI-t, a T-nél eddig nem volt ilyen "problémám" hogyha nagyobb csomagra váltok, akkor vajon olcsóbb lesz-e a havidíj :DDD

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#31935) Flashget válasza Renato1993 (#31934) üzenetére


Flashget
félisten

Kiváncsi vagyok ők mit mondanak.

Realme GT Master Edition

(#31936) YiZo


YiZo
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémával kapcsolatban lenne szükségem tanácsra, hogy a héten bekötötték a diginet 200/100 Mb/s-os csomagját, és kaptam hozzá egy Huawei Echolife HG8247H típusú wifis routert/modemet? (modemként viselkedik, de a netes specifikációja szerint router is, wifi antenna is van rajta kettő, alján wifi SSID, passsok) , aminek a login felületét nem tudom behozni semilyen IP címen. Azért szteretném elérni, mert nincs alapból bekapcsolva a wifi funkció, és el szeretném indítani, illetve dhcp-t konfigurálni ha tud, hogy több gépet hálózatba kössek. Elvileg kéne ilyeneket tudnia. Jelenleg átmenetileg egy D-link DIR-655 router van utánakötve, de ezen csak 60Mb/s sebesség jön wifin, és 130 vezetéken, pedig gigabites (ezt sem értem igazán). Ha pedig direkbe kötöm a gépemet a Huawei-vel akkor jön rendesen a 215 Mb/s és miden oké, de ebben az esetben ugye másik gépet már nem tudok hálózatba tenni a pppoe miatt. Próbáltam amúgy de nem enged két géppel becsatlakozni a digi egy időben. Próbáltam azt is, hogy manuálisan megadok IP-t a gépemnek és direktbe kötöm a huawei-vel, de csak nem találom az admin panelt semilyen átjárón. Van erre valami megoldás szerintetek? köszi előre is

Fotó, grafika, videó.. miegymás

(#31937) TeeJay válasza Flashget (#31935) üzenetére


TeeJay
félisten

én a Kispesti irodára vagyok kíváncsi főleg :DDD
jövőhét csütörtökön virítom a meghatalmazást és 1000-es csomagra megyek mert tegnap jött a mail hogy mehet a lépcsőházban a nagy csomagra váltás. persze azt nem tudják hogy múlt héten én már ONT-re köttettem magam mert sejtettem hogy olcsóbb lesz a net és kérni fogok 500 vagy 1000-es csomagot :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#31938) Renato1993 válasza YiZo (#31936) üzenetére


Renato1993
tag

Összefoglalót olvasd el.
Utánna kereső, majd ha úgy sincs meg valamelyik kerdésre a válasz, akkor azt/azokat tedd fel. :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#31939) DonMaster válasza YiZo (#31936) üzenetére


DonMaster
addikt

röviden tömören a huawei az csak modem ként funkcionál a diginél ha több gépen akarod használni kell egy gigás hw natos router , ami csatlakozik,
nem lehet a huawei-t konfigolni mivel modem ként van telepitve a diginél és ennyi van wifi antennája meg menne routerként de örüljünk, hogy csak modemként adja ki a digi és nem routerként mert akkor szivnánk vele mint itt wwenig.... a zte-vel, szoval kell neked egy gigás router ebben a topicban tudsz kérdezni kérni hogy milyet vegyél hozzá

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31940) HofiZoli válasza Renato1993 (#31934) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Légyszíves oszd meg a tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#31941) Flashget válasza TeeJay (#31937) üzenetére


Flashget
félisten

Jelenleg úgy fest a dolog, hogy az a kulcs kérdés van e hűséged vagy nincs.

Egyébként pont ebben az irodában nem tudtak semmit a CI+ CAM-ról mikor bevezette tavaly a Digi, aznap "kaptak valamit" a reggeli dobozban..mondták ők :D

Realme GT Master Edition

(#31942) #29810560 válasza YiZo (#31936) üzenetére


#29810560
törölt tag

Ez egészen pontosan egy ONT (Optical Network Terminal). Huawei Echolife HG8247H.

... és a DIGI ezekhez sajnos nem ad Admin accountot/hozzáférést amivel konfigurálni lehetne és ki lehetne használni az összes funkcióját. :(

(#31943) Gróf... válasza knuckle (#31924) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Isten vagy!

Végre egy logikában gazdag gondolat. Váltani kell! Fel, vagy akár le, esetleg kétszer is...
Így belekergethetjük őket a saját butaságuk útvesztőjébe. Hisz, mint említetted; régi csomagot nem adhatnak ki...

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#31944) wwenigma válasza Gróf... (#31943) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szanalmas ahogy a papiros szerzodes ellenere megy a vergődés. Áremelesnel is kapalozas lenne?

Én szégyellem magam. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31945) knuckle válasza wwenigma (#31944) üzenetére


knuckle
aktív tag

egyébként te érted egyáltalán a lényegét?
tudod mi az, ami miatt "vergődünk" ?

mint láttad nem feltétlenül az ár, mint ahogy én is írtam.
De ha valaki váltani akar fel, és a régi csomagokat és csomag árakat már nem lehet forgalmazni, akkor mit fognak eléd tolni? csak az új csomagot nem?
régi ár, régi csomag nem forgalmazható elseje óta, de többeket mégis elhajtottak, holott nem lehetett volna.
tehát marad az új ár új csomaggal, ha váltani akar valaki.

kicsit jobban átgondolhatta volna a digi ezt a lépését, mielőtt bedobja a usereknek....

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#31946) wwenigma válasza knuckle (#31945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, marad az hogy nem lehet váltani semerre. Megérdemelnétek, a jogi kukacoskodas miatt. Lehet hogy neked ez jott le de ezeknek csak az hogy hogy szegjék meg a szerzodest es fizessenek kevesebbet. Ez szanalmas...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31947) knuckle válasza wwenigma (#31946) üzenetére


knuckle
aktív tag

nem hinném hogy mindenkinek csak a szerződésszegés jutott eszébe, de lássuk be,
ha pl neked egy bizonyos szolgáltatást egy nagyobb csomagban olcsóbban, vagy ugyanazon az áron jutnál hozzá, legyen az telefon vagy internet vagy bármi, te nem váltanál?
plána úgy hogy akár hűség mellett is lehet váltani...
az már csak hab a tortán, hogy jogilag "talán"(mert én nem vagyok jogász) kifogásolható az új ASZF.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#31948) Flashget válasza knuckle (#31945) üzenetére


Flashget
félisten

Számomra a történetben az zavar csak, hogy ahány üfsz,fb,1272 annyi félét mondanak. és milyen már az is, hogy egyedi elbírálás alá esik az illető, hogy kap vagy sem?
Tegnap nekem azt mondták szerződést írtam alá 2 évre mely még nem telt le. Ez igaz is nincs is ezzel semmi gond. De azt is mondták azzal, hogy hűség alatt feljebb váltok nem jár az új ár -30% mert nem új szerződés köttetik csak a meglévő módosul.
Ezzel sem lenne semmi baj, ha a változás amit kihirdettek tartalmazna kivételeket, de ilyen nincs. Még.

Realme GT Master Edition

(#31949) Gejza1981 válasza wwenigma (#31946) üzenetére


Gejza1981
tag

nem az ügyfelek találták ki az új csomagokat... a digi indította be a sz@rakodást a hibás kommunikációval...

egyébként azzal, hogy valakinek nincs hűsége és váltani szeretne az olcsóbb csomagra, ebben szerinted mi a szánalmas?

(#31950) knuckle válasza Flashget (#31948) üzenetére


knuckle
aktív tag

"De azt is mondták azzal, hogy hűség alatt feljebb váltok nem jár az új ár -30% mert nem új szerződés köttetik csak a meglévő módosul."

és itt a fricska a leírtakban, mert pl mondjuk az én esetemben a 200-ról 500-ra váltásnál ha nem is jár az új ár+a kedvezmény, akkor legrosszabb esetben marad a listaár, hűség nélkül ugye az adott szolgáltatásra, mely az esetemben jelenleg 200-asnál 4700-ról 4500-ra módosulna, tehát olcsóbb lenne, de ne legyen olcsóbb, hanem legyen ugyanannyi a számla, mint most, az sem zavarna.

[ Szerkesztve ]

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.