Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) pendre54 válasza pendre54 (#18249) üzenetére


pendre54
addikt

Ja, majd elfelejtettem, hogy ennél volt egy sokkal szebb bug is. A játék elején, amikor civilként be kellett jutni a hotelba, a két társammal együtt. Normál esetben, amikor bejutunk a hotel halljába liftel kéne feljutni, de a lift le volt szakadva. Ez a kép fogadott.

Csak úgy sikerült továbbjutni, hogy az egész játékot elölről újra kellett kezdenem.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18252) HwAdokVeszek válasza pendre54 (#18251) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Ilyen nekem is volt :)
Leestem a létráról, meghaltam, és berakott a kapuhoz.
Egyedül befutottam a hotelba, de a társaim nem jöttek. :)
Akkor volt ez a liftes dolog.
Ha leugrasz tudsz mászkálni a pálya alatt :D

(#18253) alázógyík válasza HwAdokVeszek (#18252) üzenetére


alázógyík
őstag

Hehe, ez velem is megtörtént. :D

(#18254) ujlakany1993 válasza HwAdokVeszek (#18252) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nekem single-be olyan bugom van hogy a 6. pálya végefelé egyszer kifagyott azóta mindig kifagy. Bejön az intro és kakukk. Így ki se birom játszani. Elég idegesítő

(#18255) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem akarok vitát nyitni ,de ez az első bf-em amivel játszom eddig csak cod volt igaz csak Cod5 ig aktívan . A cod4 szerónk mai napig megy . Nem kell de azért lehet hasonlítani a két játékot. Eddig azt halottam , hogy a Bf ben csapatjáték megy és nem a henten a hangsúly ,de eddig nem ezt láttam. Mindenki megy amerre gondolja a csapatom nem vár be ha beszálnék egy járműbe hiába kérem . Segítség ritkán érkezik ha meg is jelölöm a célt vagy foglalok . Ugyan ez megvan a cod szériában is . Itt is és odaát ugyan úgy lehet ts-el és csapattal érvényesülni nincs különbség .

Egyedül ami zavar , hogy kezdésnek elég gyenge fegyverek vannak és kell bele pár óra mire kapok valami jobbat ,de a sniper sebzése az borzalom. Sima szerveren közelről nem elég egy lövés ? Nem egy alaklom volt hogy pár méterről telibelőttem az ellent és ő kiszedett utána? Ezektől eltekintve felüdülés belépni néha játszani kicsit.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18256) tgulyas válasza ЯΞD (#18153) üzenetére


tgulyas
senior tag

Tehát a tegnapi történet , meg vetem a játékot az auchan ba . haza vittem telepítésnél ki írja hogy a kód már használatban van . Ma vissza vittem és vissza adták a pénzt és vetem egy másikat az már települ . :R

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#18257) ADAM1337 válasza jozefgucci1 (#18255) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Keress egy társaságot a bf-ben nem tudsz 1 emberként harcolni, ha nincs ismerösöd hamar megunod mint magányos harcos, ellenben a cod-ba max 6v6 van az újakba ott ugye 1v6 is még reális helyzet itt azonban 1v32 esélytelen. :D

(#18258) #02119936 válasza Honzi (#18235) üzenetére


#02119936
törölt tag

(#18240) Olympos

Számíthatsz még újabb béta driver megjelenésre még ebben a hónapban.
Fagyizás akkor is lesz, amíg nem jön még egy-két nagyobb patch a dice-tól. Jönni fog, de az időbe telik még. Addig sem feladata az AMD-nek a fagyások megszüntetése, mert nem ők adták ki félkészen a programot.
Az AMD a futás teljesítményen javítgat több kevesebb sikerrel. két havonta jönne patch és driver is a programhoz, akkor meg azért menne a sírás hogy le sz*rják a supportot.

[ Szerkesztve ]

(#18259) ujlakany1993 válasza jozefgucci1 (#18255) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Ez a hsz +1.

(#18260) @rglaaf válasza jozefgucci1 (#18255) üzenetére


@rglaaf
veterán

előbb utóbb majd megtalálod azt a pár servert ahol normális emberek vannak, mert van olyan, bf3 ba is elvannak mentve azok a serverek és érdekes mindig tele vannak, ugyan ez lesz bf4-be is,

PSN:BiZzare_0 ️

(#18261) scope2007 válasza jozefgucci1 (#18255) üzenetére


scope2007
addikt

jaja sok az agyhalott itt is sajnos..
mikor conquesten beszáll a tankba kezdőn, és egy métert nem tesz meg előre.. onnét lövöldözgeti a pályát..
meg ugyanez az anti airrel.. beszáll, de kezdőről ki se mozdul
javítani úgy se javítanak.. ezért csak társakkal szabad játszani
:O

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18262) p87


p87
senior tag

Hogy rohadna meg ez a embléma szerkesztő, másfél órát szarakodtam egyel, nagyon szuper lett aztán a +add-ra kattintottam véletlen erre eltűnt az egész. :W Rohadjon meg nem álok megint neki...

(#18263) R3laX


R3laX
addikt

Hali!
Catalyst 13.11 B8-as driver van fent. Bf4-re álltam rá, szóval ajánlott. 3DMark2013-ban Beta 1-es driverral 5450pontot kaptam, ezzel a B8-al 5290-et. Ti tapasztaltatok gyorsulást az első Beta driver óta BF4-ben? Nem akarom cserélgetni próbálgatni szétvágni a drivert. Tudom a 3DMark nem sokat ér, de a Beta8 így is úgyis crash-el szóval lófityma.

(#18264) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali!
Érdemes most megvenni ? Betához képest javult valamit a helyzet ? Járművek egymás mellett laggolnak mint a 3 ba ?

(#18265) ujlakany1993 válasza v!ct0y (#18264) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Ez emberfüggő. Nem tökéletes(mint minden új játék), de nekem bejön. Sokan szidják. Ezt csak akkor tudod meg ha megvetted és kipróbálod.

(#18266) @rglaaf válasza v!ct0y (#18264) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem lagolnak már szerencsére

PSN:BiZzare_0 ️

(#18267) #02119936 válasza R3laX (#18263) üzenetére


#02119936
törölt tag

van egy több hónapos alapórajeles eredményem 6500 pont 3dmark 11-ben most 7300 pont, pedig már akkor is több hónapja meg volt a 7870-em.
Jó a driver nem kell szidalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#18268) Svájcinéger válasza v!ct0y (#18264) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én tegnap kaptam kézhez és szerintem nagyon jó. Szép is, a hangok is faszák, pörgős gémek voltak, pedig csak 3-4 pályát toltam. Semmi gondom nem volt vele. Nem bántam meg, hogy ezt vettem meg és nem a Ghostot.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18269) front3r


front3r
őstag

UPDATE #4 (Nov 6):
R7 Server Update Rolled Out

We just rolled out a new server update for Battlefield 4 that should fix some of the most common server crashes across all platforms. Let us know if this patch improves server stability for you. Patch notes below:
-Fixed two of the most common server crashes (All platforms)
-The "admin.say" command should now work properly (PC)
-The "vars.preset" command should now work better in conjunction with other vars settings (PC) (It is now easier for server admins to set a server preset)
-Fixed a bug in the queue system regarding GUID (PC)
-Fixed various minor bugs (PC)

Viper26: A BF3-ban még rosszabb volt a netcode, ezt tapasztaltam. Hogy néha előfordul, hogy nem tudod sebezni az ellenfelet, hát istenem...

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18270) ujlakany1993 válasza front3r (#18269) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nagyon jóltették a fiúk.

(#18271) Viper26 válasza front3r (#18269) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hmmm érdekes..fostalicska netcode javításárol semmi hír...valahogy úgy érzem nem is lesz... :(((

Pixel 7 | FR955

(#18272) fuvi


fuvi
senior tag

ha még nem volt:

Battlefield 4 MP Benchmark – CPU and GPU W7 vs W8.1

ha volt akkor, akkor bocsi

(#18273) Asbee


Asbee
veterán

Csak nálam teljesen játszhtatalan a játék és alig találni szervert amin van valaki? Updatelt valamit a játék, és vagy nem tölt be a pálya, vagy el sem indul a játék vagy azonnal directx hiba...

(#18274) Gippo


Gippo
senior tag

Most nézem a stealth jet leírását:
"Scans the area surrounding the vehicle, revealing enemy movement on the minimap."

Ez így mennyire igaz?

(#18276) gali777 válasza Gippo (#18274) üzenetére


gali777
őstag

Az a proximity scan leírása.

(#18277) Gippo válasza gali777 (#18276) üzenetére


Gippo
senior tag

Fail :U
Épp kerestem az értelmét a stealth jetnek

(#18278) gali777 válasza Gippo (#18277) üzenetére


gali777
őstag

Olyan nincs neki :DDD

(#18279) xTREem válasza Asbee (#18273) üzenetére


xTREem
tag

Vannak szerverek, csak a battlelog nem hajlandó rendesen sorba rakni őket, hiába kattintasz a players fülre. A megoldás, hogy a free slots-nál kipipálod az 1-5 és mondjuk a 6-10 részeket, majd újra lekérdezed a szervereket.

(#18280) KillerKollar válasza fuvi (#18272) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Az i5 4670K gyorsabb mint az i7 4770K?

(#18281) fuvi válasza KillerKollar (#18280) üzenetére


fuvi
senior tag

vmi gebasz van a HT-vel, irjak is h kapcsold ki inkabb egyelore

(#18282) LLKobe válasza fuvi (#18272) üzenetére


LLKobe
veterán

Az szép:) Benyel majd 7 giga ramot, 2 giga Vramot simán? Durca...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18283) Viper26


Viper26
nagyúr

Azért ez odabasz, nem kicsit... :DDD :C

BF4 Netcode fail

Pixel 7 | FR955

(#18284) Ybron válasza fuvi (#18281) üzenetére


Ybron
senior tag

De nem magában a processzorban van a hiba nem?
Most ezt konkrétan a játék, vagy az op rendszer nem kezeli megfelelően?

ll-kobe nekem csak utorrent és chrome benyeli mind a 8gb...

[ Szerkesztve ]

(#18285) Mr.White válasza Viper26 (#18283) üzenetére


Mr.White
senior tag

tegnap hasonló történt velem is, enyhén b@szott csak fel. :D

(#18286) deadwing válasza Viper26 (#18283) üzenetére


deadwing
addikt

Miért is a netkód a hibás? Embernek 171-es pingje van, ha figyeled a végén... Szvsz az a FAIL aki ilyet kirak... :W

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#18287) Gippo válasza deadwing (#18286) üzenetére


Gippo
senior tag

A netkódot úgy kellene megírni, hogy a magas pinggel/rossz kapcsolattal rendelkezőket büntesse.

szerk: persze nem értek hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#18288) gali777 válasza Gippo (#18287) üzenetére


gali777
őstag

Ezek szerint bünteti is, mert lóf@szt nem adott be neki. Amúgy meg jogos is, BF3-ban is sokan csinálták azt, hogy feljöttek 200-300-as pinggel és ellőhetetlenek voltak, de nekik mindent beadott. Itt legalább akkor nem tudnak lelőni az ilyenek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18289) deadwing válasza Gippo (#18287) üzenetére


deadwing
addikt

Szaros adsl-el is 60-70 a ping max, ami még épp játszható, szerver távolságától függően. Megoldás: ember keressen közelebbi szervert, vagy állítsa le a torrentezést, mert így a többi játékosnak is kellemetlen perceket okoz. Gondolom kimaradt egy "ne" szócska a kommentedből. Idióták miatt miért kéne a netkódot átírni?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#18290) @rglaaf válasza Gippo (#18287) üzenetére


@rglaaf
veterán

miért büntesse? ha pl nem tölt stb és alapból ennyi a ping az nem a gémer hibája aki csak szórakozni szeretne

PSN:BiZzare_0 ️

(#18291) fuvi válasza Ybron (#18284) üzenetére


fuvi
senior tag

a játékban van a hiba és csak i7 HTnél, i3 pl virgonckodik HT melett

[ Szerkesztve ]

(#18292) gali777 válasza deadwing (#18289) üzenetére


gali777
őstag

A 60-70 pinggel nincs még gond, de amikor feljön direkt 200-300 pinggel, hogy majd akkor ő lesz a lelőhetetlen... és persze a legtöbb szerveren nincs autokick a ping miatt. Itt legalább neki se ad semmit :D

(#18293) Ybron válasza fuvi (#18291) üzenetére


Ybron
senior tag

Nem tudom kikapcsoljam-e, mert ebben a játékban már annyi a hiba, hogy ki tudja mikor jutnak el idáig hogy ezt is javítsák.

(#18294) fuvi válasza Ybron (#18293) üzenetére


fuvi
senior tag

hát sztem egy újraindítást megér, max viszakapcsolod ha nem javul

(#18295) Mr.White válasza deadwing (#18286) üzenetére


Mr.White
senior tag

ebben kételkedek.nálam átlag 40es ping van, mégis találkoztam már nem egyszer ilyennel.

(#18296) almos94


almos94
aktív tag

Üdv!
Arra van lehetőség, hogy Win7 mellett DX10-ben fusson?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#18297) Viper26 válasza deadwing (#18286) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az a mi szerencsénk, hogy ennyire "értesz", hozzá...30-40-es ping mellett is ugyanez van (tapasztalat). :U
Szóval gondold újra.. ;)

Pixel 7 | FR955

(#18298) bombibmw válasza Viper26 (#18297) üzenetére


bombibmw
veterán

Engem pont ez b@sz fel,hogy lövöm-lövöm és egyszerűen nem hal,engem meg egy lövéssel leterít.
Nem vagyok statisztikahajhász,de azért e nélkül sokkal jobb is lehetne.
Valamit jó lenne,ha kitalálnának erre,mert tényleg kiábrándító.

[ Szerkesztve ]

(#18299) devilinsid3 válasza jozefgucci1 (#18255) üzenetére


devilinsid3
addikt

az a baj, hogy mindig ez van, keress társaságot :)
és mi van a random playerekkel akik tudnak és akarnak is csapatban játszani (az a pár, mert nem sok van :D) és ott van melletted 31 idióta aki csak arra megy, hogy pluszos legyen a k/d közben meg leszar mindent..

(#18262) p87 ez nem annak a bizonyos embléma szerkesztő hibája volt :U

#18266) VAN der BOSS akkor ez új, mert nekem a betaban szarrá laggoltatták a járművem :D volt, hogy elindultam D-től és majdnem a vízbe estem, mert addig csak szerencsétlenkedett meg dobálta magát a tankom :D

#18290) VAN der BOSS nekem is egy fostalicska T-Offline netem van, de a 3ban is max. 50es pingem van a normális szervereken, 80 fölött már láthatóan kicsit szar nekem (persze más 300as pinggel játssza az Istent..)
sokan direkt játszanak nagy pinggel a 3ban (és gondolom itt is akarnak), mert jobban adja.. az ilyennek max. egy villát adnék aztán próbálja meg a konnektort, hogy adja.. majd mikor megkérdem mi ebben a jó, hogy 400as pinggel játszik én vagyok a noob és a többi
szerintem mindenki tud több 100 olyan szerveren játszani ahol nem nagy a ping :B
120 fölött én fel sem engednék senkit a szerverre vagy, mint más játékokban (bár lehet ez itt is megoldható), 1 percig tartósan 120 vagy x fölött van a pinged akkor kick.. :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#18300) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, ez egész jó kis kör volt (persze nem a hardcore eliteprokhoz viszonyítva :DDD ), szinte minden összejött, szóval most örülök. :DD

Amúgy most már ténylegesen is érződik, hogy csináltak valamit a játékkal, mert laggal én ma még (szerencsére) nem találkoztam, és a hang sem ment el egyszer sem. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.