Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) marilllyo válasza papi99 (#36999) üzenetére


marilllyo
veterán

Sanszos, hogy a ram lesz:( Nem tudsz kölcsönkérni még 4 gigát valakitől? Csak próba képpen.

(#37000) Szenya3: Hát én nem érzem valami überfegyvernek. De valahol szerintem minden fegyver nagyjából ugyanolyan. Egy idő után bármelyikre rááll a kezed és ugyanúgy tudsz vele aprítani. Eleve ugye normal mód....meg hitbox is olyan amilyen szóval...a legtöbb szerveren tunkolni kell mindegyikkel. Aztán ha véletlenül belefutsz egy jó szerverbe ott meg ad mindennel mindent. Nekem ez a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37002) ingalls


ingalls
senior tag

Oké, tudom, hogy szar a játék, fagy, nem működik, de az normális, hogy egyáltalán nem tudok 10 mp-nél tovább nem kifagyni egy SA pályán?? Mit tehetek?
Kérlek, trollkodás nélkül adjatok valami értelmes tanácsot!

(#37003) DjDanee87 válasza #31342592 (#37000) üzenetére


DjDanee87
addikt

Levelcap F2000 review

De ahogy mondod. Close quartersben jó lehet hipfire használva, de a lassú reload miatt ott sem az igazi.

(#37004) marilllyo válasza ingalls (#37002) üzenetére


marilllyo
veterán

Probáld meg low-on 720-ban.

Egyébként Caspian érdekes. Minden mapot high beállításokon visz a gépem stabil vsync 60 fps-el. De azon az egy mapon vissza kell vennem mediumra. Szóval azon nem csodálom, hogy fagy mindenkinek.
Akinek fagy...mindenkinek van legalább 8 giga ram a gépében?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37005) Kevin's válasza papi99 (#36999) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nekem is szar volt egyfolytában bf4.exe az utolsó patch óta, de írta itt vki hogy rakjuk újra a drivert Nvidia esetében nos lekopogom nálam is bevált THY annak a PH-s emberkének!! Jó lett se fagyás se bf4.exe hiba se dx hiba 2.5 órát egyhuzamban tudtam játszani :DD laggolni sem laggol be csak hébe hóba. Ez idegesítő,de túlélem :) Mondjuk nálam az utolsó patch tett be a játéknak előtte nem volt gond.. kijött a patch haza vágta rá pár napra jött az új driver és most fasza minden! :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#37006) FollowTheORI válasza DjDanee87 (#37003) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gyakorlatilag ugyanaz majdnem mint egy FAMAS... nem igazán jó sokmindenre. :)

Én kipörgettem a FAMAS-t, az F2k-t nem hiszem hogy ki fogom.
Számos jobban használható fegyver van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37007) papi99 válasza marilllyo (#37001) üzenetére


papi99
aktív tag

1. a minimum gépigény 4 giga...
2. nem egy haver van aki 4 gigával játszik....
Kevin's: Most raktam újra az egész tetves gépet!!! Mivel hogy azt mondták az megjavítja nyilván a legfrissebb minden....

[ Szerkesztve ]

(#37008) Kevin's válasza marilllyo (#36995) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én kezdem azt látni hogy megfogom bánni a cserét GTX 770 ről AMD 280X DCII-re akiknek fagy azok AMD használnak akik meg Nvidia-t azoknál pedig alig van vmi gond vajon mitől lehet ez érdekes egy kissé :F :F :U

papi99: Próbálkozz a driver cserékkel nem biztos hogy a legfrissebb a legjobb választás ... Nekem is fagyott az utolsó patch óta újra raktam ma a drivert minden helyre jött megszűntek bár nvidia esetében 2 napja jött az új driver :B

(#37010) NetTom: Én is azt gondolom tesztek alapján alig teljesít többet 2-3%-al az ASUS,de bf4 alá még mindig az Nv-t tartom jobbnak kevesebb a gondom (tapasztalat) ... :U

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#37009) csab1


csab1
csendes tag

Botrány ez az új Metro...Ráadásul glitcherek gyűjtőhelye lett hálistennek.

(#37010) FollowTheORI válasza Kevin's (#37008) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez hülyeség. :)

Nem AMD miatt fagy... az a csere más okból kérdőjeles/felesleges inkább.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37011) Honzi válasza Kevin's (#37008) üzenetére


Honzi
senior tag

AMD kártyával január óta egy fagyás lap+proci csere után.
De persze nyilván az AMD miatt nem jó hát persze.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#37012) Kevin's válasza Honzi (#37011) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én nem mondtam azt,hogy szar az AMD nagyon is jó kártyák,de az esetek többségében még is az AMD felhasználók panaszkodnak a legtöbben.. külföldi fórumokon is olvasom ott is 80%-ban AMD/Ati-ok panaszkodnak a fagyásokra nálam most fagyott először az utolsó patch óta,de az új driver újra rakása megoldotta ezt is 334.89 :B

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#37013) ThePoweR válasza Kevin's (#37012) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Meg is számoltad? Nem lehet hogy csak ezeken ragadt meg a szemed?

Nekem meg megjelenés óta nem fagyott ki. (a Béta sem) 6950-el se, R9 280X-el se, sőt még az intel IGP-vel sem. Na erre varjatok gombot. :D:D Na jó kifagyott, de sosem idegesített. Ráadásul annyira ritkán, hogy fel sem tűnt. Általában kör végén a scoreboardon exe leállt vagy még az elején Alt+Tab-nál Dx error, de azt megoldotta a Dx frissítés.

A Mantle mikor kijött nem ment rendesen. Lagg spike-ok voltak. Legutóbbi peccs óta az is jó és átlag +20FPS.

[ Szerkesztve ]

(#37014) #31342592 válasza DjDanee87 (#37003) üzenetére


#31342592
törölt tag

Igen láttam. Igazából a forumon lettem volna kiváncsi erre. Nem igazán dicsérte, de szerintem a srác még így sem húzza le annyira az értékelését mint kellene. :))

(#37015) sixpak


sixpak
nagyúr

Azta, micsoda rejtőszínt találtam....hahaha :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#37016) Winne válasza afrojack1 (#36936) üzenetére


Winne
nagyúr

:N :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#37017) Jani18 válasza Feribacsi555 (#36997) üzenetére


Jani18
aktív tag

Nekem most már tökéletesen működik.Patch előtt nekem is leállt az exe.Patch után megjavult.Win 8.1

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#37018) lofagi


lofagi
addikt

Most megint 100x kell majd megcsinálni 1 assigmentet, hogy azt a kör végén ne mutassa? Még mindig van olyan assigmentem amit kör végén mutat, de már rég meg van, még a CR-ból is!!!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37019) afrojack1


afrojack1
senior tag

Ilyen nincs feltettem az adobe premiere pro cs6-ot meg a media encoder és olyan laggjaim vannak bf4-be 1perc 1 kép de miért ??
Letöröltem ugyan az !!! :W :W eddig birta a gép !! :W :O

SC: Herczku_Death

(#37020) eszakas válasza sixpak (#37015) üzenetére


eszakas
senior tag

Ez biológiai álca: tehén :).

MÁS:

Én ezzel törlöm a VGA drivert. Minden AMD drivert törül az AMD chipsetes lappal rendelkezők számítsanak rá.

A punkbustert ezzel frissítem.
A tűzfal programban teljes hozzáférést adok a pb-nek.
Tűzfalnak ezt használom. Az OP-nak megfelelőt kell letölteni, ez a windows saját tűzfalát alakítja át egy kicsit.

Nekem nincs semmi fagyás dx alatt, esetleg próbáljátok ki /akinek nincs hardverhiba annak segíthet/.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#37021) lofagi válasza afrojack1 (#37019) üzenetére


lofagi
addikt

Mantle megy vagy DX? Nekem Mantle alatt volt ilyen. Valahogy nem passzol a kettő össze nekem, mi köze lehet egy külső videószerkesztőnek a BF4-hez?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37022) marilllyo


marilllyo
veterán

Jó ideje aktívan olvasom ezt a topicot. A játékosok 90% nak van/volt gondja a játékkal . De azért nagyon sokan meg tudták oldani .

Ebből a topicból szerzett információk alapján :

1: Directx update legalább 2 embernek segített. Microsoft honlapjáról letölthető a legfrissebb (dxwebsetup)
2: Valaki nemrég írta ,hogy butított a grafikai beállításokon és megjavult.
3: Olyanra is emlékszem, hogy valaki kipucolta a registry-t és voilá .
4: Vga driver downgrade legalább 2 játékosnak bevált . Bár szvsz.ha elkezdték a mantle miatt drivert mókolni akkor bukó.
5: 2/3 usernek bejött a win reinstallnak.
6: Akinek 4 giga ramja van.. Megpróbálnék kölcsön kérni egy 4 gigás modult próba képpen. A játéknak kell a 8 giga ram. Minden update-al magasabb a gépigény. Egy embernek megoldotta a problémát (nekem ).

7: Ati vs. Nvidia... Én nem hiszek benne.

Elég magas a user error faktor

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37023) afrojack1 válasza lofagi (#37021) üzenetére


afrojack1
senior tag

DX megy, nem tudom de úgy laggol esetleg a gép nem birja de tegnap bírta !!
Csak winbe 50% a terhelés valami winmon.exe miatt , pedig jó gép !! (Adataimba leirás) :W :O :(

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#37024) eszakas válasza afrojack1 (#37023) üzenetére


eszakas
senior tag

Szia!

Esetleg a "adobe premiere pro cs6" gyári telepítő DVD-n volt valami férek ami fogja a netedet. Esetleg szólj a szoftver forgalmazónak hogy valami nem százas. Ja és egy vírusirtás lehet hogy segít.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#37025) DeadMeat válasza marilllyo (#37022) üzenetére


DeadMeat
veterán

Megválogatom a szervereimet, amire felmegyek. Azóta sem exe, sem semmilyen fagyásom nincs. Ahol volt már 1 db hibám törlöm is a kedvencek közül. Sajnos az iram szerver is a szemétbe került nálam, 1 kör tudok rajt játszani, a következő elején 100% hogy viszi a gépet is. Amit nem értek miért, de nem csak az iram szerver ilyen, hogy nem csak .exe hibát dob, hanem fagyasztja a gépet. Vagy szép piros képernyőt kapok, vagy beakad a hang és fagy.Másik szerveren meg órákat elvagyok hiba nélkül. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37026) lofagi válasza afrojack1 (#37023) üzenetére


lofagi
addikt

Az a winmon.exe nem kell neked a gépedre. De nagyon nem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37027) afrojack1 válasza eszakas (#37024) üzenetére


afrojack1
senior tag

Nem dvd-n netről picit "módodit"-va hogy valódi legyen úgymond.
A virusírtást megnézem ! :R :R
Viszont megnéztem a pingem és 40-50 volt eddig ilyenel egy laggom nem volt csak mikor már izzot a gép! ;]

Lof4gi: miért is egyáltalán csinál valamit? :F

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#37028) DeadMeat válasza afrojack1 (#37027) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen csinál. Mint látod fogja a géped... a féreg.... Mert agy nélkül kell ám mindent lewarezóni.. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37029) lofagi


lofagi
addikt

Ő valaki meg tudja nekem mondani,hogy hogy kell felszállni az új pályákon a repülőkkel?! :D 5-ből 4-szer becsapódom a falba a kifutó végén! :D Vicces...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37030) afrojack1 válasza DeadMeat (#37028) üzenetére


afrojack1
senior tag

Köszi mindjárt megcsinálom és szidhatom megint a bf4-et. ;] :W

SC: Herczku_Death

(#37031) eszakas válasza lofagi (#37029) üzenetére


eszakas
senior tag

Nekem a "W" és a "lefelé nyíl" billentyű megnyomásával mindig sikerült :) csak hosszabb a kifutási idő mint a kifutópálya :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#37032) afrojack1


afrojack1
senior tag

Sikerült csak bekapcsoltam a gépet :C :R

SC: Herczku_Death

(#37033) Honzi válasza afrojack1 (#37032) üzenetére


Honzi
senior tag

Félelmetes.
Iskola nem 8-kor kezdődik?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#37034) afrojack1 válasza Honzi (#37033) üzenetére


afrojack1
senior tag

De csak farsang lesz és belövik a hajam meg műtötték a lábam!

SC: Herczku_Death

(#37035) marilllyo válasza DeadMeat (#37028) üzenetére


marilllyo
veterán

Na jah ...és ilyenkor van a sok "k@rva anyád dice " hozzászólás ....a gép meg csurig van warezzal :W :W :W

Amúgy IRAM... Meddig marad ez az only SA felállás ? Mondjuk én szeretek németekkel játszani ...azok legalább nem tudnak normálisan káromkodni :DDD

Egyébként tény és való... Ég és föld különbség van egy normálisan belőtt alap szerver, és egy agyoncustomolt ruszki only sniper only crouch zombimod szerveren. :) Érzi a pc a különbséget.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37036) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

:DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37037) marilllyo válasza Snip3r_HUN (#37036) üzenetére


marilllyo
veterán

Wtf? Én múltkor metrón lőttem ennyit lmg vel. Bele a nagyvilágba...olyan az accuracy-m mint egy vakondnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37038) afrojack1 válasza Snip3r_HUN (#37036) üzenetére


afrojack1
senior tag

Jó béna vagy csak 949??? :P nekem 950 :DDD :))

SC: Herczku_Death

(#37039) sixpak válasza afrojack1 (#37034) üzenetére


sixpak
nagyúr

Minek öltözöl? :D
Pókember, katona? :D
Ne....ne mondd meg.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#37040) raggg válasza lofagi (#37029) üzenetére


raggg
senior tag

Detto, azt hittem úgy száll fel mint a BF3-ban de a srácok ezt is megcsinálták jobbra. :DDD

ragklaatPS

(#37041) afrojack1 válasza sixpak (#37039) üzenetére


afrojack1
senior tag

Mi keringőzünk minden 8. Keringős :D
Én vagyok a bálkirály :DDD ;]
Legszivesebben a bf4 emberkének! :K

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#37042) D.Orion válasza marilllyo (#37035) üzenetére


D.Orion
veterán

"Egyébként tény és való... Ég és föld különbség van egy normálisan belőtt alap szerver, és egy agyoncustomolt"

Jó ideje már én is arra gyanakszom, hogy a sokaknak jelentkező bugok és hibák valamilyen szerver módosítás miatt jönnek elő. Legyen ez exe halál, vagy gunner pozicióban valami hiba. Érdekes, hogy szervere válogatja a hibákat.

afrojack1: Mint USER a USER-t megkérnélek arra, hogy kevesebb információ mentes hozzászólással bombázd a topikot. Nagyon zavaró, hogy ha elkezdesz írni, akkor egy óra alatt az 50 hsz-ből 25 a tiéd, de infó az csak kettőben van. Ez nem az óvoda, a problémákat nem nyavalygással hanem a tények és adatok leírásával és elemzésével oldjuk meg.
Felettébb érdekes, hogy nekem pl. egy AMD 955BE + 8GB ram + HD6850 mellett gyönyörűen fut a játék(net code-ot leszámítva). Lehet, hogy köze van ahhoz, hogy a gépemen MINDEN szoftver eredeti, az oprendszertől kezdve, a 3D szerkesztőn át a vírusirtóig minden. Nincsen agyon upgradelve a driver sem, pl. az AMD Catalyst a 12.10-es verzió, mert azzal működik szépen a Punch programom.

A felhasználók többségének rendbe kéne rakni a gépet szoftver szinten(nem kell bolti windows hozzá, hogy jó lehessen), és utána átvizsgálni hardverileg is. Majd ezután lehet csak panaszkodni a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#37043) Olympos válasza DeadMeat (#37025) üzenetére


Olympos
aktív tag

Semmi, de az égvilágon semmi köze nincs a szervernek a Te saját kifagyásodhoz.

Lehet, hogy az adott szerveren azért nem fagytál ki, mert kikapcsolták a Punkbustert, ugyanis sajnos már az is okozott fagyásokat. Lehet, hogy annak a szervernek a gazdája folyamatosan kifagy, ezért kikapcsolta.

(#37044) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Akció van Originen Battlefield 4 PC (Download) \\ $29.99

PSN:BiZzare_0 ️

(#37045) raggg válasza D.Orion (#37042) üzenetére


raggg
senior tag

Azért arra a gyönyörűre kíváncsi lennék, mert nálam i3 / 7870 OC / 16G RAM mellett annyira gyönyörűen azért nem fut a játék; úgy, hogy mediumon játszom. Illetve nekem az elmúlt hónapban frissíteni kellett a catalystot mert egyszerűen kiírta, hogy 13.x alatt nem indul.

ragklaatPS

(#37046) D.Orion válasza raggg (#37045) üzenetére


D.Orion
veterán

A gyönyörűen fut a játék alatt nem az Ultra beállítást értem természetesen, hanem azt, hogy nem fagyogat ki ilyen exe halállal és a topik alapján az átlaghoz képest nekem jóval kevesebb a bug is. Minden indításnál jelzi nekem is, hogy régi a CCC frissítsem, nyomok rá egy Oke-t és már indul is a játék, nem tiltja le régi CCC miatt.

[ Szerkesztve ]

(#37047) Olympos válasza D.Orion (#37042) üzenetére


Olympos
aktív tag

Képzeld kedves USER, én is azt hittem, hogy a sok USER maga okozza saját kifagyásaikat, pedig NEM így van!

Kb. 2 héttel ezelőttig röhögtem mindenkin, aki kifagyott: biztos teleszemetelik a gépeiket...a "pancserek". :)
(Csak ezt a degradáló véleményt megtartottam magamnak!)
Nekem is alig van fent vmi program, minden jogtiszta, tunningot meg sosem használok és képzeld, ennek ellenére mi történt: az utóbbi PATCH óta nem tudok játszani.
Ha csak nálam vagy afrojack1-nél lenne a gond akkor nem írnák ki ezt a főoldalra: Felső sort nézd!

De gratulálok a jogtiszta 3D-s programodhoz és a mesteri szinten karbantartott gépedhez, vhogy pontosan a Te konfigodra lett írva a BF4.

[ Szerkesztve ]

(#37048) D.Orion válasza Olympos (#37047) üzenetére


D.Orion
veterán

Semmi probléma, egyszerűen meguntam a gyerekes nyávogást ami itt megy. Segíts magadon, Isten is megsegít. Ha nem jön össze, akkor lehet menni hivatalos BF fórumra sírni. Én ezután is postolom majd, hogy nekem milyen szépen megy hibák nélkül, ezzel is idegesítve azokat akik még azt sem tudják milyen gépük van pontosan. TDM hangbug anno nekem is volt, de az official elbaszott dolog volt. Ellenben nem fogok akkor tippeket és tanácsokat adni. Lehet ezt így is, bunkón csinálni.

raggg: :P

[ Szerkesztve ]

(#37049) raggg válasza Olympos (#37047) üzenetére


raggg
senior tag

Mostanában én sem fagytam már, de az SA óta Metrorol kidobál rendszeresen. CR mapokon talán sosem fagyott ki. Indításnál is vannak problémáim.

Mondjuk lehet, hogy eredeti 3D szerkesztővel ez eltűnne. :DDD

ragklaatPS

(#37050) Gyula84 válasza lofagi (#37029) üzenetére


Gyula84
veterán

én is párszor azt hittem valamit elszúrtam a settingsben

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.