Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Bjørgersson válasza Edem05 (#68985) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Neee. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#69002) daveoff válasza prokxy (#68999) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem meg semmi nem változott a patch óta, bekerültek az új dolgok, ennyi. Se rosszabb nem lett, de jobb....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69003) prokxy válasza daveoff (#69002) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor csak rossz szerverre járok :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69004) tom_tol válasza prokxy (#69003) üzenetére


tom_tol
addikt

Ha találsz olyan szervert ahol nincsenek ezek a fitsörők, nem titkold el :D

(#69005) daveoff válasza prokxy (#69003) üzenetére


daveoff
veterán

Én nem vettem észre különbséget, nagyjából ugyanazokon a szervereken játszok, max 30-as ping-gel, továbbra is HC only.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69006) Mappa


Mappa
addikt

Oszt akkor még fogunk kapni egy DLC csomagot kiengesztelésül? Dzsungeles vagy miket láttam itt belinkelve.

nem kötelező megadni

(#69007) dokee78


dokee78
félisten

Pár napja csak a járműveken látom az emblémám.
Miért van ez?

2 dologra gondolok:
-az emblema oldalról szedtem és úgy van bemásolva a kód.Csak magam által készített emblémát tesz a fegyverre?
-a fegyver festés miatt?

(#69008) #16729600 válasza daveoff (#69005) üzenetére


#16729600
törölt tag

Azért az is zavaró.hogy a már rég ócskavassá vált/kilőtt járművek ikonja a pusztulásuk után is látszódik.Engem legalábbis zavar a patch óta.

(#69009) daveoff válasza #16729600 (#69008) üzenetére


daveoff
veterán

Engem nem zavar, HC-n nincs minimap. :) Meg nem is vagyok nagy jármű fan, elvagyok vele, de annyira nem erőltetem. Nem vagyok ilyen nagy jármű pro sem, hogy a minimapot nézegessem harc közben.... :DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69010) deadwing


deadwing
addikt

Ma délelőtt origin nem tudott belépni, csak telefonos kód után. Lehet valaki próbálkozott az accom feltörésével vajon?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#69011) prokxy válasza daveoff (#69005) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam azért a net eléggé közbeszól, ha már 50-es a pingem, akkor király vagyok, 45 pedig egyszerűen pezsgőbontás. Ha meg csajszi esetleg a kissrácnak elkezdi az emeleten tolni a Bogyó és Babócát YT-ról a tableten, na akkor szoktam Alt+F4-et tolni, mert értelme nincs a játéknak.
De tegnap/azelőtt nem netezett amikor játszottam, de ezek a fícsörök megvoltak.

Úgy vettem észre, hogy ez a "nem adja be a találatot" dolog meccs közben változik. Tegnap lockeren 15-0-val álltam, majd 20/6 lett a vége. EMS ott volt, látta, h nem balfaszoskodom, úgy lőttem ahogy zoktam, aztán hirtelen vmi történt. Ugyanez van a Battlezone szerveren, egyik körben lőttem 4-5-6-os KD-t, ugyanazok ellen pedig utána 2-esre alig tudtam kihozni! Előző körben szintén EMS (vele sokat tolom az inf-t) szenvedett, mint állat, utána pedig neki lett jó és hozta a szokásosat.
Ez most a szerver/saját net/hitbox, nem tudom, de vmi nem ok akkor sem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69012) bucketb0b válasza deadwing (#69010) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akkor küld egy kódot ha másik gépről akarsz belépni. Ha akkor küldött amikor te akartál bejelentkezni az lehet amiatt is, de más miatt is. Szóval ha más feltörte volna az accod valószínű be akart volna jelentkezni és már akkor is kaptál volna kódot. Szoktak ilyen rendszernél időközönként biztonságból küldeni vagy ha régebb óta nem jelentkeztél be akkor a te géped sem ismeri fel és küld.

(#69013) Bjørgersson válasza deadwing (#69010) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyebkent nem szoktal kodot kapni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#69014) daveoff válasza prokxy (#69011) üzenetére


daveoff
veterán

Akkor nálad a nettel van a baj, nem a játékkal, ezt garantálom. 45-50 ping még határeset, felette már jönnek a gondok....mondom én 30 felett nem játszok egyáltalán, és nem is panaszkodok a hitboxra.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69015) tom_tol válasza daveoff (#69014) üzenetére


tom_tol
addikt

Vajon miért van ha 3-10 a ping-em sokkal rosszabb mint ha 30-50.

(#69016) deadwing válasza Bjørgersson (#69013) üzenetére


deadwing
addikt

Nem szoktam. Most be akartam lépni és üres volt az origin user/pass panel. Annyi változott, hogy uninstalltam a Kaspersky-t. Lehet az kavart be.

(#69011) prokxy: én nem tudom mi a tök van. Kb 2 hónapja elkezdtem feljönni, minden tekintetben javultam. A legutolsó peccs óta viszont egyszerűen képtelen vagyok jól lőni. Kedvem sincs már az egészhez. Akármit csinálok, nem tudok javítani, ha vért izzadok akkor sem. Semmit nem csinálok másképp pedig. Nem értem én ezt, nagyon nem. :F

Network smoothing 10% az rendben van 20-30-as pinghez?

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#69017) daveoff válasza tom_tol (#69015) üzenetére


daveoff
veterán

Ezt most kérdezed, vagy mondod? A 3-10 ping az elég hihetetlen, lehet valami bug, és nem is annyi....

(#69016) deadwing: Nekem 0%-on van az a High Frequency Update meg AUTO-n asszem..

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69018) prokxy válasza daveoff (#69014) üzenetére


prokxy
veterán

Anettel nincs baj, jól van köszi! :)
De ez a probléma nem csak nálam van és milyen rohadt érdekes, h pont a patch óta vacak az egész... ;)
Na mind1, ez az én problémám, majd túlesek rajta! Kösz a helpet! Lehet, h HC-znom kellene, mert ott elég pár golyó is az enemybe, de ott meg sok a kemper lúzer. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69019) fornettisuti válasza dokee78 (#68990) üzenetére


fornettisuti
veterán

Pár peccs ota 3slam nem szedi szét a tankot (talán Btr-t sem) kell neki még egy rpg is, ugy pukkan szét. M15 lángossal jobban jársz szvsz. Amugy simán fel lehet szedni más slamjeit is.
Én ha nem engivel megyek és látok pár saját oldali slamet odadobok még 1-2 C4-et, csak az íze kedvéért.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#69020) daveoff válasza prokxy (#69018) üzenetére


daveoff
veterán

Ok, lehet én vagyok túl elnéző a játékkal szemben, vagy éppen nem találkozok azokkal a gondokkal, amivel Te. Mindegy, én nem érzek különbséget a patch óta, amikor megy, akkor ugyanúgy adja, amikor meg szar vagyok, akkor ugyanúgy nem. :)

Igen HC-n nagyon meg kell válogatni a szervereket, és eleve ugye sokkal kevesebb van, tényleg sok a kemper, de általában közös erővel valamilyen módon kiiktatjuk őket.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69021) tom_tol válasza daveoff (#69017) üzenetére


tom_tol
addikt

Kérdeztem.

(#69022) daveoff válasza tom_tol (#69021) üzenetére


daveoff
veterán

Milyen neted van, és hol laksz? Ilyen alacsony pinggel én még nem találkoztam.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#69023) iMaverick válasza daveoff (#69022) üzenetére


iMaverick
addikt

Lehet közvetlen a gerinchálóra csatlakozik az UTP-vel. Úgy könnyű... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#69024) tom_tol válasza daveoff (#69022) üzenetére


tom_tol
addikt

A lényeg, "hazai" szerveren nem tudok játszani. Esélyem sincs 30-50 pinges játékosok ellen. Ha svéd az ellen akkor nyílt a harc.

[ Szerkesztve ]

(#69025) spanglee001


spanglee001
addikt

[link] hijába van 6os pingem, de a szerókon már 25-30 van. de nekem nincs gondom vele :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#69026) bucketb0b válasza tom_tol (#69024) üzenetére


bucketb0b
őstag

Most te Svédországból netezel?

(#69025) spanglee001: na átnevezted az "xxx" mappát "dikk"-re? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69027) #16729600


#16729600
törölt tag

Én közel vagyok a fritz szerverekhez Ausztriában,de 30 alatti pingem még soha nem volt.( Igaz falusi net )

[ Szerkesztve ]

(#69028) dokee78 válasza fornettisuti (#69019) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Akkor Bye Bye slam.

(#69029) csa33ee


csa33ee
aktív tag

De nagyra vagytok a pingjeitekkel! ;] Múltkor Lancang-on 230 volt a legjobbam, aztán felugrott 697-re. Ott brékeltem egy helybe amíg kirúgtam magam a szerverről. :DD 10MB tékom, de ha nagyon jó akkor 6MB-vel szakít.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#69030) sensejke válasza prokxy (#69018) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ez azert lesz mert van amikor belep egy tag 100 +pinggel es onnantol lagzik minden.Na ilyenkor lohetsz boldog boldogtalant van h betalal van h nem.Amikor persze nincsenek ilyen pinggel akkor losz 2+ statokat.En ezt vettem eszre mivel sokat jarok Tdmre es Dominationre.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#69031) #16729600


#16729600
törölt tag

Újraraktam a hálókártya drivert és komoly előre lépés történt.Most már nem " Game disconnected:your connection to the server timed out " van,hanem az alábbi :U :D

[ Szerkesztve ]

(#69032) Enton válasza sensejke (#69030) üzenetére


Enton
addikt

Játékmódtól függetlenül ez így igaz. Ha kb 40-50 a max ping bárkinél is akkor egész jól adja.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#69033) bucketb0b válasza #16729600 (#69031) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nyugodt lehetsz nincs köze a hálókártya drivernek ehhez.. falusi legendákra ne alapozz.

(#69034) spanglee001 válasza bucketb0b (#69026) üzenetére


spanglee001
addikt

ó már mikor átneveztem :DDD
senkise hárdlányozik :F jó akkor leszek én az első hátha nem bannolnak ki :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#69035) sensejke válasza #16729600 (#69031) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ilyenkor leáll a szerver. Nekem a te hibádat akkor adta mikor még kolis voltam és proxy-n keresztül volt net. Nincs baj a routereddel?

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#69036) #16729600 válasza sensejke (#69035) üzenetére


#16729600
törölt tag

Faék egyszerűségű router,ráadásul én a jobb kapcsolat érdekében vezetékesen használom a nagy géppel.A net nem megy el egy pillanatra sem és csak a patch óta szívat ezzel. Wifis vevővel ugyanezt produkálja, kipróbáltam.A háztartásban lévő többi eszközön nincs ilyenkor kapcsolati szakadozás.Szóval nem tudom mi lehet a baj.

(#69037) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez csak egy , olyan fícsör, ami bf4-ben van. Olyasmi, mint amikor kilépsz a játékból és jön a bf4.exe leállt, üzenet.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#69038) Anfänger


Anfänger
őstag

Hi mindenkinek!
Feltöltöttem még egy vidit,csipa only a Propaganda mapon.
Mindenkinek aki szereti. :DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#69039) kisza25 válasza Anfänger (#69038) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

megvághattad volna

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#69040) Anfänger válasza kisza25 (#69039) üzenetére


Anfänger
őstag

Nemrég dobtam újra a win-t sajna egyelöre nincs faja vidi szerkesztö progim és még nem foglalkoztam különösebben vele,így legalább látni,hogy nem campelek. :DDD "Kicsit" hosszú lett. :B Majdnem 11 GB.
Kellett hozzá 3 óra mire feltöltöttem. :(((

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#69041) prokxy


prokxy
veterán

Elkezdődött...spangli már televágta a battlefeedet BF:H-s kilockolt vacakokkal. A legszebb az egészben, h automatikusan csinálja a megosztást, nem ő tehet róla. :W :W :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69042) iMaverick válasza prokxy (#69041) üzenetére


iMaverick
addikt

nem ő tehet róla.

De igen! Mert játszik vele! Áruló! ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#69043) marilllyo válasza prokxy (#69041) üzenetére


marilllyo
veterán

Holnaptól már én is. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69044) prokxy válasza marilllyo (#69043) üzenetére


prokxy
veterán

Várom már...így hiába osztom majd meg a faszányos 70/0-mat, a kutya sem fogja lájkolni, mert egyből jön, h Rio megvette a M16-ra a supressort, meg a Cobra-t! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69045) kriszpontaz válasza prokxy (#69044) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mit gondoltál a FCKBookon vagy? :D

(#69046) marilllyo válasza kriszpontaz (#69045) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként jah. Én a battlefeed-et soha nem nézem. Túl sok az enyémnél sokkal jobb statok villognak ott. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69047) Gyula84 válasza prokxy (#69041) üzenetére


Gyula84
veterán

egy megoldás van le kell őket törölni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#69048) prokxy válasza kriszpontaz (#69045) üzenetére


prokxy
veterán

Ha már like van, meg össze lehet kapcsolnia FB-kal, akkor gondoltam igen! :D Nekem most az egész FB egy újdonság, tudooood! :D

#69046) marilllyo: Ezért osztom meg a sok faja statomat???! Aáá, pedig úúúgy, de úúúúgy szeretek villogni vele! :P

#69047) G4ula84: Tényleg, bakker, aki a BF:H-val gémel, töröljük a picsbe, platoonból kick, ban stb! :D
Ezzel is csak azt bizonyítják, h nem szeretnek velünk BF4-ezni! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#69049) spanglee001 válasza prokxy (#69041) üzenetére


spanglee001
addikt

dede direkt osztottam meg 2 kilockolt battlepackot :DDD , ha az azon kívűl is jelent meg akkor az automatikus volt :DDD
gondoltam csinálok majd f@sz@ statot aha hát nem, belépek, és már mindenki 15-25 szint között volt, . Olyan bf3 érzésem volt belépek és 4 oldalról prütty és már deploy következik. a singlét végigszenvedtem végig azt vártam, hogy mikor kezdődik el, lesz valami fasza akció aztán jött a betü :DDD ette técéje a hárdlányban? nem valószínű ugye :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#69050) G33Z@ válasza prokxy (#69048) üzenetére


G33Z@
tag

Ugyanaz a problémám, mint neked szóról szóra. Nálam a hang is csúszik, van hogy fél perc múlva jön meg a kilőtt rakétám hangja. Az egész játék teljesen megváltozott. Látszólag nem, de érzem. A patch óta én is lefelé ívelő pályán vagyok. Xar lett. Fura, hogy csak néhányan vesszük észre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.